Apartmány a ubytovanie v súkromí Lovinac

Lovinac je malé miesto a centrum obce v Licko-senjskej župe. Nachádza sa na juhovýchode Liky a najväčšieho chorvátskeho krasového poľa Lika. Obec Lovinac má 10 osád (Gornja Ploča, Kik, Ličko Cerje, Lovinac, Raduč, Ričice, Smokrić, Sveti Rok, Štikada, Vranik) s celkovým počtom obyvateľov niečo viac ako 1000 obyvateľov. Obyvateľstvo sa tradične zaoberá poľnohospodárstvom (pestovaním zemiakov Lika) a chovom dobytka. Turizmus...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Velebit lodge

Lovinac

Od mora 35 km
Kapacita 8 osôb

od 180 €

Rekreačný dom Lucija

Lovinac

Od mora 30 km
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Velebit lodge ( Lovinac)

Hľadáte rekreáciu? Potom je Velebit Lodge tým pravým miestom pre vás. Tento moderný dom s 3 spálňami, vírivkou a krbom vás víta na úpätí pohoria Velebit, hneď vedľa zodpovedajúceho prírodného parku. Tento dovolenkový dom má 8 osôb v 3 spálňach a jednu rozkladaciu pohovku v obývacej izbe. Každá zo spální má 2 jednolôžka, ktoré možno použiť ako samostatné postele, alebo ako manželskú posteľ. Hlavná spálňa má veľkú terasu a súkromnú kúpeľňu s vaňou. Druhá spálňa má balkón s výhľadom na pohorie Velebit. Vedľa tretej spálne sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom. Tretia kúpeľňa so sprchovacím kútom sa nachádza na prízemí. Veľká obývacia izba s pohovkou, TV, internet, krb, východ na krytú terasu, jedálenský stôl, veľmi dobre vybavená otvorená kuchyňa. Môžete využiť veľkú záhradu, vírivku (za použitie 50 EUR) s lehátkami, slnečníkom a vonkajším krbom. K domu prislúcha aj garáž pre dve autá. Chata Velebit sa nachádza uprostred krásnej prírody s výhľadom na impozantné pohorie Velebit. Ideálna poloha na prechádzku, výlety na horských bicykloch, pešiu turistiku, rybolov alebo len na odpočinok. Národný park Plitivice je vzdialený iba 70 km, Zadar 65 km a prvá pláž na pobreží Jadranu 35 km od hotela. V blízkosti máte niekoľko reštaurácií (3 km / 7 km) a malý obchod s potravinami. Ďalšie obchody nájdete v mestách Gracac (20 km) alebo Gospic (32 km).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Velebit lodge

Od mora 35 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 180 €

Rekreačný dom Lucija ( Lovinac)

Rekreačný dom Lucija sa nachádza na pokojnom mieste Lovinac v Like. Dom pozostáva z 2 spální, kuchyne, obývačky a kúpeľne so sprchovacím kútom. Sme 1 kilometer od sánkarskej dráhy Cvituša, 45 minút od Plitvických jazier, 45 minút od Zadaru, 10 minút od výjazdu z diaľnice Sveti Rok autom. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lucija

Od mora 30 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Lovinac

Lovinac  - Erb Lovinac je malé miesto a centrum obce v Licko-senjskej župe. Nachádza sa na juhovýchode Liky a najväčšieho chorvátskeho krasového poľa Lika. Obec Lovinac má 10 osád (Gornja Ploča, Kik, Ličko Cerje, Lovinac, Raduč, Ričice, Smokrić, Sveti Rok, Štikada, Vranik) s celkovým počtom obyvateľov niečo viac ako 1000 obyvateľov. Obyvateľstvo sa tradične zaoberá poľnohospodárstvom (pestovaním zemiakov Lika) a chovom dobytka. Turizmus sa v poslednej dobe rozvíja vďaka svojim prírodným krásam, horám, čistým riekam a jazerám, nedotknutej krajine, zdravému jedlu a množstvu druhov liečivých a aromatických rastlín. Najväčšou prírodnou atrakciou je prírodný park Velebit a hora Velebit, ktorá sa týči nad Likou v dĺžke 145 km. Hneď nad Lovincom sa týčia najvyššie vrcholy Velebitu, Sveto Brdo (1753 m n. M.) A Babin Vrh (1744 m n. M.). Celá oblasť je ideálna pre všetkých milovníkov prírody, čerstvého vzduchu a aktívnej dovolenky. Celú oblasť taktiež spájajú štyri cyklotrasy a na vrcholy Velebitu vedú početné turistické chodníky. Medzi ďalšie zaujímavé miesta v tejto oblasti patria prírodné (krasové) a umelé jazerá Štikada a Sveti Rok, ďalej pevnosti Japod: Cvituša a Rukavinska gradina, turecká veža vo Vraniku, veža Zdunić v Smokrići z roku 1744 a Travićov mlyn v Lovinci. z 19. storočia. Veľmi zaujímavé podujatie - Deň zemiakov Lika sa tradične koná koncom septembra v Lovinci. Okrem zemiakov je tradičným produktom tohto regiónu syr Lika, ktorý si môžete kúpiť na mnohých rodinných farmách. Vďaka blízkosti diaľnice Záhreb - Split je celá oblasť veľmi dobre prístupná a more a prvé pláže sú vzdialené iba 40 kilometrov alebo asi 20 minút jazdy. Ubytovanie nájdete výlučne v súkromných apartmánoch, izbách a prázdninových domoch, kde vás budú hosťovať priateľskí hostitelia. Navštívte Lovinac, Lika a objavte tajomstvá tohto zatiaľ neobjaveného kúta Chorvátska a zažite nedotknutú krásu života v prírode pod Velebitom, tak blízko mora.

Lovinac Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Lovinac