Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie v Chorvátsku!

Robinsonova turistika Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Last minute ponuka

Robinsonova turistika Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 100 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Robinsonova turistika Antonija

Pašman - Tkon

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić

Pašman - Ždrelac

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 100 €

Recenzie: 1 - 5/5

Robinsonova turistika Vila Valentina

Pašman - Ždrelac

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat

Split

Od mora 20 km
Kapacita 19 osôb

od 266 €

Robinsonova turistika Casa Pietra

Pašman - Tkon

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 95 €

Robinsonova turistika Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Dom pre západ slnka Romance Robinson pre 7 osôb sa nachádza v zálive Stivan na juhozápadnej strane ostrova Pašman a je obklopený olivovníkmi a inými stromami, takže je krásne skrytý. Stivan je menšia zátoka s niekoľkými domami a výhľadmi na menšie ostrovy ako sú Sit, Lavdara, Iz a ďalej môžete vidieť Dugi otok. Príchod do zátoky Stivanja je možný po makadamovej ceste, ktorá je vhodná aj pre autá, ale po ceste je potrebné opatrne jazdiť na hrbole. Mesto Tkon je vzdialené asi 9 km s reštauráciami, obchodmi, malým trhom, pekárňou a cukrárňou. Z mesta Biograd na Moru trvá trajekt (trajektová linka Biograd-Tkon trvá asi 15-20 minút, trajekt vedie niekoľkokrát denne). Je tiež možné prísť trajektom zo Zadaru do Preka na ostrove Ugljan, cez most v Zdrelacu na ostrov Pašman (trajekt trvá asi 30 minút, cena lístka je drahšia ako trasa Biograd-Tkon, je vhodné mať čiaru okolo polnoci). Parkovanie pre niekoľko vozidiel je zabezpečené hneď vedľa domu. Kotvisko pre loď sa nachádza v prístave a je bezplatné (hĺbka asi 1 m, dĺžka do 8 m). Ak máte preukaz, môžete si prenajať loď (cena podľa výkonu motora), palivo nie je zahrnuté v cene. Hostia môžu využívať záhradný gril. Voda v dome je dažďová voda, ktorá sa v zime zhromažďuje v nádrži pod domom, preto je potrebné vodu racionálne konzumovať. Voda je vhodná na pitie, ale ak máte pochybnosti, odporúčame vám priviesť balenú vodu alebo ju prevariť. K dispozícii je vonkajšia sprcha a sprchovací kút. Majitelia vám ukážu, ako ovládať sprchu. Elektrina sa získava zo solárnych panelov a pomocou štandardných európskych zásuviek sa prevádza na 220 V. Elektrické spotrebiče je možné používať každý deň bez obmedzenia, v noci je potrebné postupovať opatrne. Zátoka sv. Kaluže sú pokryté mobilným signálom. Samostatný dom Sunset Romance je vybavený sporákom, takže môžete zostať na jar alebo na jeseň av zime. Domáce zvieratá sú vítané. Hostia môžu mať doma WiFi pripojenie na internet s nákupom poukážky na najmenej týždeň na paušálny internet. Zariadenie, pre ktoré je tento poukaz zakúpený, funguje ako hot spot. Pláž v zálive je väčšinou skalnatá, má však pekný pozvoľný vstup do mora, kde je štrk, more je krištáľovo čisté. Rekreačný dom Sunset Romance vás poteší krásnym výhľadom na západ slnka. Pošalji povratne informacije Povijest Spremljeno Zajednica

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Sunset Romance

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom sa nachádza na polosamote v južnej časti ostrova, s výhľadom na ostrovy Kornati. Táto časť nie je obývaná stálymi obyvateľmi, ale má len niekoľko domov určených pre tých, ktorí uprednostňujú tento typ dovolenky. Vybavený všetkými modernými dovolenkovými dobrodruhmi. Má solárnu energiu a plyn, vodu v nádrži a prechádza domom, je malé čerpadlo. Sprchovací kút je vonku. Vo vnútri kuchyne, kúpeľňa s umývadlom, dve izby s možnosťou prístelky. V prednej časti je veľká krytá terasa s krbom, ktorá je ideálna pre spoločenský a príjemný pobyt. Výhodou tejto dovolenky je pokoj, ticho, krásne prostredie nedotknutej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic sú v tichej a pokojnej zátoke Pobij, 8 km od malej dediny Gdinj. Typ Robinzon cestovného ruchu je ideálny pre ľudí, ktorí zvyknutý ísť ďaleko od rušného každého DAYS života a stráviť dovolenku v harmónii s prírodou. Prístup k domu je možné s vozovkou. Parkovacie miesto sa nachádza v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovného ruchu: solárnych článkov elektrina energie (osvetlenie a mobilné pfones), zásobovanie vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam sú nástrojom moc plynu, ktorá je prístupná cesta k domu je posledný 3 km makadam. V zátoke je najmä pokoj a ticho v júni a septembri. September je známa neustálou pokoja, väčšinou slnečné dni a stále teplého mora. Pre veľké skupiny hostí, ktorí prenajímajú svoje dva byty spoločne ponúkame ďalšiu zľavu, špeciálne pre rezerváciu 15 dní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Viskovic

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Antonija ( Pašman - Tkon)

Penzión Antonija sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman s krásnym výhľadom na okolité ostrovy. Dom je na samote, aby ste zabezpečili súkromie a pokoj pre Vašu dovolenku. Dom je priestranný a vybavený pre ideálnu dovolenku ďaleko od mestského hluku a krásna príroda očarí každého návštevníka. Kuchyňa je vybavená riadom a príborom, chladničkou s mraziacou priehradkou a TV. K dispozícii je vonkajšia sprcha, gril pred domom a za ním, pieskovisko a hojdačky pre deti. Domáce zvieratá nie sú povolené. Elektrická energia od 220V do solárnej energie nemôže okrem spotrebičov pre mobilné telefóny, laptopy používať ďalšie domáce spotrebiče.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Antonija

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Užite si svoj pobyt v našej krajine chalupa sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman v obci Banj. Nachádza sa na výbornom mieste, priamo pri mori. Robinsonov turistiku v nedotknutej prírode, ktorá stojí pred súostrovím Kornati a otvoreným morom. Ak hľadáte pláž len pre seba v pravom prirodzenom prostredí a ticho, môžete sa k nám dostať na pešej ceste s našou pomocou alebo autom (odporúčame). Dom má kompletne vybavenú kuchyňu / obývaciu izbu, jednu spálňu a WC. Elektrická energia je na solárnom systéme, dažďovú vodu z vodného tanku prebieha cez dom, je tu televízor, kuchyňa vybavená na použitie (sporák na plyn a chladničku na plyn), vonkajšia sprcha, terasa a gril. V spálni je manželská posteľ a rozkladacia pohovka pre dve osoby v obývacej izbe. Máme hostí, ktorí neustále prichádzajú do nášho domu desať rokov, takže niektoré dátumy sú blokované. max. 4 osoby. Vozidlo je vzdialené 150 metrov od chaty. V blízkosti 500 metrov nie sú susedia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika House Pašman Banj

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Budete mať svoj vlastný raj, pretože apartmán sa pokojne nachádza na južnej strane ostrova Korčula v zátoke Rasohatica. Apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v hornom poschodí domu, v prízemí sú dva ďalšie apartmány. Apartmán je navrhnutý v robinsonskom štýle: jednoduché zariadenie, elektrická energia a príprava teplej vody so solárnou energiou (220 V), sporák a chladnička s propánovým plynom vám dáva pocit, že ste v skrytej perle. Stačí sa tešiť na súkromnej pláži 10 m od domu alebo v súkromnom bazéne s morskou vodou :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Ak ste snívali o odpočinku v pokoji a pohode v chate blízko mora, ste na správnom mieste. Naše domy majú detskú izbu, detskú izbu, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenský kút. Veľká krytá terasa. Vlastný krb. Veranda s vírivým bazénom s výhľadom na more a pláž "Zlatni rat". Sat TV Pi WI-fi. Každá chata má vlastnú pláž od chaty asi 70 metrov. Všetky dodatočné informácie môžete získať e-mailom juki.bol@gmail.com alebo na mobilnom telefóne. Wot-ap 00385912025264

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dom sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman, ktorý sa nachádza v pokojnej zátoke s výhľadom na ostrovy Kornati. Je ideálny pre rodinnú dovolenku. Pozostáva z dvoch spální, kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a veľkej záhrady. Okrem chaty máme ďalšiu kúpeľňu a sprchu. Chata má dva krby, v dome aj vonku. V prednej časti domu je baldachýn a sto rokov starý olivovník, takže odtieň zostáva po celý deň. Elektrina je cez solárne panely, 220V a 12V. Chladnička s mrazničkou je pri 220 V. Kachle s rúrou sú spaľované plynom. Voda je zo studne. Máme tiež satelitnú TV. Máme prístavisko pre hostí, ktorí majú vlastnú loď. Prístup do auta povolený. Parkovanie je vzdialené 100 metrov. Cesta je štrková. Minimálna dĺžka pobytu je 7 dní a príchod je v sobotu. Hostiteľ hovorí nemecky, slovinsky a anglicky. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom Viber, WhatsApp, Gmail. S pozdravom, váš hostiteľ Ugrinic Milka

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon Katja

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić ( Pašman - Ždrelac)

Rekreacný dom Rodina Pedisic sa nachádza na krásnom mieste na južnej strane ostrova Pašman s výhľadom na súostrovie Kornati. Rekreačný dom má veľkú terasu, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu. To môže ubytovať 4-5 osôb. Nachádza sa 10 metrov od mora, obklopený zeleňou. Zriedkavé sú miesta, kde nájdete tento pokoj a pohodu, a teda ideálne podmienky pre takúto dovolenku. Toto je Robinsonov dom. Milovníci turistiky v Robinsonovej oblasti a všetci, ktorí chcú uniknúť z každodenného života a davom, si tento dom užijú a sme si istí, že si tu budú pamätať na svoju dovolenku. Búrka je 12 V, voda je 12 000 l. Vlastníci sú k dispozícii, ak niečo chýba.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Pedišić

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 100 €

Recenzie: 1 - 5/5
Robinsonova turistika Vila Valentina ( Pašman - Ždrelac)

Robinson House Villa Valentina sa nachádza v Zadare v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Vopred ďakujem za vaše otázky. Ak sa rozhodnete stráviť svoju zaslúženú dovolenku na našom ostrove, máte možnosť úplne odpočívať od každodenného ruchu a stresu. Máte širokú škálu pôžitkov z chutí vína, olivového oleja, ktorý sa vyrába starým spôsobom, a konzumáciou našich výrobkov zo záhrady. Príďte a užite si svoju dovolenku. Ponúkame dom s dvoma apartmánmi v krásnej nedotknutej prírode. Dom má výhľad na národný park Kornati. V byte je veľká záhrada, ktorá zaručuje súkromie. Dom nemá elektrinu, všetka energia je cez solárne panely. Rekreačný dom ponúka výhľad do záhrady, výhľad do záhrady, posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vo všetkých ubytovacích jednotkách nájdete balkón s výhľadom na more. Robinson House Villa Valentina ponúka slnečnú terasu. Táto nehnuteľnosť má záhradu s grilom a hostia môžu chodiť pešo a potápať sa v okolí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Vila Valentina

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat ( Split)

Údolie Zelenej doliny sa nachádza na kopci malej dedinky Neorić, len 30 km od Splitu, druhého najväčšieho mesta v Chorvátsku, na pobreží Jadranského mora. Jedná sa o ubytovanie v štýle Robinsonovcov v rámci priestoru 800 m2, s dvoma stanmi, ktoré môžu ubytovať 19 osôb s 9 lôžkami (8 singlov a 1 dvojlôžková izba spolu s 9 spacákmi). Okrem stanu je pre našich hostí k dispozícii dobre vybavená kuchyňa, jedálenský a relaxačný priestor a športové vybavenie. Kuchyňa je vybavená chladničkou, plynovým grilom a sporákom a všetkým potrebným riadom a jedálenským kútom. V blízkosti kuchyne sa nachádza otvorené ohnisko na grilovanie alebo varenie. Z hľadiska športových zariadení, ktoré sú našim hosťom k dispozícii, patria: stolný tenis, bowling, lukostreľba, šípky, bedminton, detské ihrisko a ďalšie spoločenské hry. Miesto sa nachádza len 3 km od centra dediny - s potravinami a kaviarňou a 20 km od mora. Skutočne veríme, že hostitelia sú dôležitou súčasťou zážitku, preto sa budeme snažiť, aby ste sa na našich stránkach cítili skvele. Preto sa tešíme, že vás na mieste privítame.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Green valley retreat

Od mora 20 km
Kapacita 19 osôb

Cena od 266 €

Robinsonova turistika Casa Pietra ( Pašman - Tkon)

Rybársky dom Pietra pre 4-5 osôb sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova Pasman, severne od zálivu Vitane a južne od ostrova Orlic. Jedná sa o nový veľmi vkusne zariadený dom na samote v našej ponuke. Na ostrov Pasman sa ľahko dostanete trajektom Biograd na moru - Tkon (trasa trvá asi 15 minút) alebo Zadar - Preko (trasa trvá asi 30 minút). Z mesta Preko na ostrove Ugljan idete cez most v Ždrelacu na ostrov Pašman. Hostia sami platia trajekt. Parkovanie pre hostí je možné v zátoke Vitane, odkiaľ prichádzate s batožinou loďou do domu (preprava lodí po príchode a odchode je zadarmo). Alebo môžete zaparkovať svoje auto asi 200 metrov od domu v zákrute smerom k zátoke Vitane a môžete kráčať k domu (sú potrebné správne turistické topánky). Najbližší susedia sa nachádzajú na juhu asi 60 ma na severe asi 20 m. K dispozícii je krásna záhrada so stredomorskými rastlinami a na záhrade majú hostia k dispozícii vonkajší gril a opaľovaciu chalupu. Pred domom je dlhé mólo, ktoré slúži ako kotvenie pre výletné lode alebo člny (hĺbka je maximálne 1,5 ma dĺžka do 10 m). Ak vlastníte kapitánsky preukaz, môžete si prenajať loď (motor 4 hp), palivo zaplatia zákazníci. Majiteľ dáva čln zadarmo s veslami zadarmo, pretože na to nepotrebujete povolenie. Lehátka zo záhrady môžu byť presunuté na mólo, kde je tiež priestor pre dáždnik. V prednej časti domu je kamenná pláž s pozvoľným vstupom do vody vhodná pre menšie deti a neplavcov. Čisté more vás príjemne prekvapí. Domáce zvieratá sú vítané v dome bez ďalších poplatkov. Voda v odľahlom dome Golety je dažďová voda, preto vám odporúčame piť balenú vodu alebo prevarenú vodu. Voda je ohrievaná slnečnou energiou. V prípade chladnejšieho počasia by sa voda mala ohriať na sporáku. Musíte si rezervovať jedlo vopred alebo sa môžete vrátiť do Tkona. Loď supermarketu nevstúpi do zálivu. Elektrina sa získava zo solárnych panelov 220 V. Príchod a odchod na pobyt je možný v sobotu alebo v nedeľu a minimálny pobyt je 7 nocí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Casa Pietra

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 95 €

Robinsonova turistika Chorvátsko
Prečo rezervovať Robinsonova turistika v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

V posledných rokoch sa vo svete objavilo množstvo nových foriem cestovného ruchu, ktoré sú zamerané na to, aby hosťom poskytovali jedinečné a autentické skúsenosti v miestach a krajinách, ktoré navštevujú, a jedným z nových trendov je tzv. Robinsonova turistika! Robinsonova turistika je forma cestovného ruchu určená pre všetkých dobrodruhov a turistov, ktorí chcú zažiť život od civilizácie, v srdci prírody a vo veľkej miere s obmedzenými výhodami modernej spoločnosti.

Ubytovanie Robinson v Chorvátsku sa nachádza v starých kamenných domoch v najodľahlejších zátokách, v neobývaných častiach ostrova, v drevených chatách v lesoch, horách a rôznych prírodných parkoch. Tento typ ubytovania a prázdnin opúšťa hlboký dojem z nedotknutej a nedotknutej púšte. Ak chcete absolútny kľud a pokoj a pobyt v prírode, ubytovanie Robinson a dovolenka Robinson štýl je skutočným dobrodružstvom, ktoré vás čaká v Chorvátsku!

Robinsonský cestovný ruch znamená ubytovanie, ktoré je najčastejšie bez vody alebo elektrickej energie a služby sú dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Vo väčšine prípadov sa zberá dažďová voda v studni a elektrická energia je zabezpečovaná solárnymi panelmi. Zriedkavé zdroje musia byť vynakladané veľmi opatrne a racionálne. V dome sa zvyčajne nevyskytuje žiadna teplá voda, rovnako ako mnohé ďalšie výhody dnešného života, ktoré si všetci zvykneme. To je dôvod, prečo stále viac a viac hostí rozhoduje o tomto type dovolenky ako druh výzvy. Pred nástupom do takéhoto ubytovania je potrebné nakupovať všetko potrebné jedlo, pretože najbližšie obchody sú často pomerne vzdialené a ťažko prístupné. Či už chcete byť úplne vylúčený z každodenného života počas vašej dovolenky alebo len vyskúšať letné dobrodružstvo obklopené prírodou a voľne žijúcimi zvieratami, Robinson ubytovanie bude skvelou voľbou. Únik z civilizácie, stres, práca, mesto, davy, smog s určitou dávkou dobrodružstva sa zdá byť najlepšou dovolenkou.

Robinsonova turistika bola pomenovaná po hrdine z románu Daniel Defoe. V roku 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, ktorý sa vtedy stal hitom a je stále zasiahnutý dnešným publikom. Robinson Crusoe strávil 28 rokov na diaľkovom tropickom ostrove po stroskotaní a zažil početné dobrodružstvo pred jeho konečným oslobodením. Slúžil ako inšpirácia pre túto formu cestovného ruchu, kde je dôraz kladený na životný štýl s obmedzenými zdrojmi.

Nájdite si ubytovanie Robinson, ktoré spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky podmienky rezervácie priamo s majiteľmi súkromného ubytovania. Prínosy tohto druhu rezervácie sú veľa a jedna z najdôležitejších je oveľa lacnejšia cena, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Môžete nájsť až o 40% lacnejšie ubytovanie a stráviť cenovo dostupnú dovolenku v rôznych typoch súkromného ubytovania v Chorvátsku.
Všetky detaily rezervácie sú dohodnuté s majiteľom ubytovania, takže ste si istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadajte Robinson ubytovanie v Chorvátsku od nižšie uvedeného zoznamu alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervujte si ideálne ubytovanie skôr, než bude neskoro. Vaše ideálne ubytovanie Robinson je len 2 kliknutia myšou od vás, vašej rodiny a vašich priateľov.