Robinsonova turistika Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Robinsonova turistika Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 55 €

Robinsonova turistika Diana

Drvenik Mali

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house

Ugljan - Kali

Od mora 1.5 km
Kapacita 2 osôb

od 80 €

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 90 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Robinsonova turistika Antonija

Pašman - Tkon

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić

Pašman - Ždrelac

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 100 €

Recenzie: 1 - 5/5

Robinsonova turistika Vila Valentina

Pašman - Ždrelac

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat

Split

Od mora 20 km
Kapacita 19 osôb

od 266 €

Robinsonova turistika Lujo

Pašman - Neviđane

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

od 70 €

Robinsonova turistika The White House Robinson

Hvar - Jelsa

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Robinsonova turistika Freedom

Žminj

Od mora 25 km
Kapacita 50 osôb

od 38 €

Robinsonova turistika Šime

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Robinsonova turistika Ćosina kuća

Pašman - Dobropoljana

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 220 €

Robinsonova turistika Belvedere

Primošten

Od mora 2 km
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Makarska

Od mora 600 m
Kapacita 10 osôb

od 20 €

Robinsonova turistika Sandra

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 65 €

Robinsonova turistika Lanđin

Pašman - Kraj

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Robinsonova turistika Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Robotický dom Sunset Romance pre 7 osôb sa nachádza v zálive Stivan na juhozápadnej strane ostrova Pašman a je obklopený olivovníkmi a inými stromami, takže je nádherne skrytý. Stivan je menšia zátoka s niekoľkými domami a výhľadom na menšie ostrovy ako Sit, Lavdara, Iz a ďalej môžete vidieť Dugi otok. Príchod do zálivu Stivanja je možný po makadamovej ceste, vhodnej aj pre osobné automobily, po ceste je však potrebné jazdiť opatrne. Tkon je vzdialený asi 9 km a nájdete tu reštaurácie, obchody, malý trh, pekáreň a cukráreň. Trajekt premáva z Biogradu na Moru (trajektová linka Biograd-Tkon trvá asi 15-20 minút, trajekt premáva niekoľkokrát denne). Je tiež možné prísť trajektom zo Zadaru do Preka na ostrove Ugljan, cez most v Zdrelaci na ostrov Pašman (cesta trajektom trvá asi 30 minút, cena lístka je drahšia ako linka Biograd - Tkon, je vhodné mať čiaru okolo polnoci). Vedľa domu je zabezpečené parkovanie pre niekoľko vozidiel. Kotvisko pre čln sa nachádza v prístave a je bezplatné (hĺbka asi 1 m, dĺžka do 8 m). Ak máte preukaz, môžete si prenajať čln (cena podľa výkonu motora), palivo nie je zahrnuté v cene. Hostia môžu využívať záhradný gril. Voda v dome je dažďová voda, ktorá sa v zime zhromažďuje v nádrži pod domom, preto je potrebné vodu racionálne konzumovať. Voda je vhodná na pitie, ale v prípade pochybností odporúčame vziať si so sebou balenú vodu alebo ju prevariť. K dispozícii je vonkajšia sprcha a sprcha. Majitelia vám ukážu, ako sa sprchuje. Elektrická energia sa získava zo solárnych panelov a prevádza sa na 220 V pomocou štandardných európskych zásuviek. Elektrické spotrebiče je možné používať denne bez obmedzenia, v noci je potrebné dávať pozor. Zátoka sv. Kaluže je pokrytá mobilným signálom. Odľahlý dom Sunset Romance je vybavený sporákom, takže môžete zostať na jar alebo na jeseň a v zime. Domáce zvieratá sú vítané. Hostia môžu mať doma Wi-Fi pripojenie na internet zakúpením voucheru na najmenej týždeň paušálneho internetu. Zariadenie, za ktoré sa kupón kupuje, funguje ako hot spot. Pláž v zátoke je väčšinou kamenistá, ale má pekný pozvoľný vstup do mora, kde je štrk, more krištáľovo čisté. Prázdninový dom Sunset Romance vás poteší krásnym výhľadom na západ slnka. V prípade uzatvorenia hraníc z dôvodu COVID-19 vám vraciame celú sumu zálohy - zálohy, alebo po dohode s vami preposielame platbu za sezónu 2022 !! Majitelia očkovaní proti COVID-19 !!!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Sunset Romance

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 55 €

Robinsonova turistika Diana ( Drvenik Mali)

V srdci nedotknutej prírody, obklopený olivovníkmi, rohovníkmi a voňavými stredomorskými rastlinami, vám náš dom určite poskytne úplnú dovolenku ďaleko od davov mesta s krásnym výhľadom na otvorené more a ostrovy. Najbližšia pláž je vzdialená 200 m od domu. Avšak na samotnom ostrove je veľa pláží všetkých druhov: piesočné, štrkové, ploché ... výber je na vás. Dom pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne a veľkej terasy s výhľadom na more. V objekte sa môže ubytovať 4 + 1 osoba. Je obklopený dvorom, kde môžete zaparkovať svoje vozidlo. Tešíme sa na Váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Diana

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house ( Ugljan - Kali)

Levantara house je malý romantický rekreačný domček typu Robinson, ktorý sa nachádza v borovicovom lese na kopci nad dedinou Kali na ostrove Ugljan a ponúka množstvo krásnych výhľadov. Terasa je na morskej strane, odkiaľ môžete sledovať východ slnka a tiež mesto Zadar. K dispozícii je jedna spálňa s manželskou posteľou, kuchyňa so sporákom a chladničkou, jedáleň a kúpeľňa. Dom má aj krb, takže je možné zostať počas celého roka. Dom Levantara má solárne panely 220 V a zachytáva dažďovú vodu. V dosahu 600 m je k dispozícii parkovisko, ale tiež žiadni susedia. Domáce zvieratá sú vítané! Je to ideálne miesto pre všetkých milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Alebo pre tých, ktorí potrebujú pokojné miesto na dobitie. Majitelia sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, v prípade akýchkoľvek otázok alebo riešenia problémov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Levantara house

Od mora 1.5 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 80 €

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom sa nachádza na odľahlom mieste v južnej časti ostrova s výhľadom na ostrovy Kornati. Táto časť nie je obývaná stálymi obyvateľmi, ale má iba niekoľko domov určených pre tých, ktorí uprednostňujú tento typ dovolenky. Vybavený všetkými modernými sviatočnými dobrodruhmi. Má slnečnú energiu a plyn, vodu v nádrži a cez dom vedie malé čerpadlo. Sprcha je vonku. Vo vnútri kuchyňa, kúpeľňa s umývadlom, dve izby s prístelkou. Vpredu je veľká krytá terasa s krbom, ktorá je ideálna pre socializáciu a príjemný pobyt. Výhodou tejto dovolenky je pokoj, ticho, nádherné prostredie panenskej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 90 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic sú v tichej a pokojnej zátoke Pobij, 8 km od malej dediny Gdinj. Typ Robinzon cestovného ruchu je ideálny pre ľudí, ktorí zvyknutý ísť ďaleko od rušného každého DAYS života a stráviť dovolenku v harmónii s prírodou. Prístup k domu je možné s vozovkou. Parkovacie miesto sa nachádza v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovného ruchu: solárnych článkov elektrina energie (osvetlenie a mobilné pfones), zásobovanie vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam sú nástrojom moc plynu, ktorá je prístupná cesta k domu je posledný 3 km makadam. V zátoke je najmä pokoj a ticho v júni a septembri. September je známa neustálou pokoja, väčšinou slnečné dni a stále teplého mora. Pre veľké skupiny hostí, ktorí prenajímajú svoje dva byty spoločne ponúkame ďalšiu zľavu, špeciálne pre rezerváciu 15 dní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Viskovic

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Antonija ( Pašman - Tkon)

Penzión Antonija sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman s krásnym výhľadom na okolité ostrovy. Dom je na samote, aby ste zabezpečili súkromie a pokoj pre Vašu dovolenku. Dom je priestranný a vybavený pre ideálnu dovolenku ďaleko od mestského hluku a krásna príroda očarí každého návštevníka. Kuchyňa je vybavená riadom a príborom, chladničkou s mraziacou priehradkou a TV. K dispozícii je vonkajšia sprcha, gril pred domom a za ním, pieskovisko a hojdačky pre deti. Domáce zvieratá nie sú povolené. Elektrická energia od 220V do solárnej energie nemôže okrem spotrebičov pre mobilné telefóny, laptopy používať ďalšie domáce spotrebiče.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Antonija

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Užite si svoj pobyt v našej krajine chalupa sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman v obci Banj. Nachádza sa na výbornom mieste, priamo pri mori. Robinsonov turistiku v nedotknutej prírode, ktorá stojí pred súostrovím Kornati a otvoreným morom. Ak hľadáte pláž len pre seba v pravom prirodzenom prostredí a ticho, môžete sa k nám dostať na pešej ceste s našou pomocou alebo autom (odporúčame). Dom má kompletne vybavenú kuchyňu / obývaciu izbu, jednu spálňu a WC. Elektrická energia je na solárnom systéme, dažďovú vodu z vodného tanku prebieha cez dom, je tu televízor, kuchyňa vybavená na použitie (sporák na plyn a chladničku na plyn), vonkajšia sprcha, terasa a gril. V spálni je manželská posteľ a rozkladacia pohovka pre dve osoby v obývacej izbe. Máme hostí, ktorí neustále prichádzajú do nášho domu desať rokov, takže niektoré dátumy sú blokované. max. 4 osoby. Vozidlo je vzdialené 150 metrov od chaty. V blízkosti 500 metrov nie sú susedia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika House Pašman Banj

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Budete mať svoj vlastný raj, pretože apartmán sa pokojne nachádza na južnej strane ostrova Korčula v zátoke Rasohatica. Apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v hornom poschodí domu, v prízemí sú dva ďalšie apartmány. Apartmán je navrhnutý v robinsonskom štýle: jednoduché zariadenie, elektrická energia a príprava teplej vody so solárnou energiou (220 V), sporák a chladnička s propánovým plynom vám dáva pocit, že ste v skrytej perle. Stačí sa tešiť na súkromnej pláži 10 m od domu alebo v súkromnom bazéne s morskou vodou :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Ak ste snívali o odpočinku v pokoji a pohode na chate blízko mora, ste na správnom mieste. Naše domy majú škôlku, detskú izbu, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenským kútom. Veľká krytá terasa. Vlastný krb. Veranda s jacuzzi bazénom s výhľadom na more a pláž „Zlatni rat“. Sat TV Pia WI-fi. Každá chatka má vlastnú pláž vzdialenú od chaty asi 70 metrov. Všetky dodatočné informácie môžete získať e -mailom na juki.bol @ gmail.com alebo na mobilnom telefóne. Wot-ap 00385912025264

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dom sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman, ktorý sa nachádza v pokojnej zátoke s výhľadom na ostrovy Kornati. Je ideálny pre rodinnú dovolenku. Pozostáva z dvoch spální, kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a veľkej záhrady. Okrem chaty máme ďalšiu kúpeľňu a sprchu. Chata má dva krby, v dome aj vonku. V prednej časti domu je baldachýn a sto rokov starý olivovník, takže odtieň zostáva po celý deň. Elektrina je cez solárne panely, 220V a 12V. Chladnička s mrazničkou je pri 220 V. Kachle s rúrou sú spaľované plynom. Voda je zo studne. Máme tiež satelitnú TV. Máme prístavisko pre hostí, ktorí majú vlastnú loď. Prístup do auta povolený. Parkovanie je vzdialené 100 metrov. Cesta je štrková. Minimálna dĺžka pobytu je 7 dní a príchod je v sobotu. Hostiteľ hovorí nemecky, slovinsky a anglicky. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom Viber, WhatsApp, Gmail. S pozdravom, váš hostiteľ Ugrinic Milka

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon Katja

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić ( Pašman - Ždrelac)

Rekreacný dom Rodina Pedisic sa nachádza na krásnom mieste na južnej strane ostrova Pašman s výhľadom na súostrovie Kornati. Rekreačný dom má veľkú terasu, 2 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú kuchyňu. To môže ubytovať 4-5 osôb. Nachádza sa 10 metrov od mora, obklopený zeleňou. Zriedkavé sú miesta, kde nájdete tento pokoj a pohodu, a teda ideálne podmienky pre takúto dovolenku. Toto je Robinsonov dom. Milovníci turistiky v Robinsonovej oblasti a všetci, ktorí chcú uniknúť z každodenného života a davom, si tento dom užijú a sme si istí, že si tu budú pamätať na svoju dovolenku. Búrka je 12 V, voda je 12 000 l. Vlastníci sú k dispozícii, ak niečo chýba.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Pedišić

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 100 €

Recenzie: 1 - 5/5
Robinsonova turistika Vila Valentina ( Pašman - Ždrelac)

Robinson House Villa Valentina sa nachádza v Zadare v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Vopred ďakujem za vaše otázky. Ak sa rozhodnete stráviť svoju zaslúženú dovolenku na našom ostrove, máte možnosť úplne odpočívať od každodenného ruchu a stresu. Máte širokú škálu pôžitkov z chutí vína, olivového oleja, ktorý sa vyrába starým spôsobom, a konzumáciou našich výrobkov zo záhrady. Príďte a užite si svoju dovolenku. Ponúkame dom s dvoma apartmánmi v krásnej nedotknutej prírode. Dom má výhľad na národný park Kornati. V byte je veľká záhrada, ktorá zaručuje súkromie. Dom nemá elektrinu, všetka energia je cez solárne panely. Rekreačný dom ponúka výhľad do záhrady, výhľad do záhrady, posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vo všetkých ubytovacích jednotkách nájdete balkón s výhľadom na more. Robinson House Villa Valentina ponúka slnečnú terasu. Táto nehnuteľnosť má záhradu s grilom a hostia môžu chodiť pešo a potápať sa v okolí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Vila Valentina

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat ( Split)

Údolie Zelenej doliny sa nachádza na kopci malej dedinky Neorić, len 30 km od Splitu, druhého najväčšieho mesta v Chorvátsku, na pobreží Jadranského mora. Jedná sa o ubytovanie v štýle Robinsonovcov v rámci priestoru 800 m2, s dvoma stanmi, ktoré môžu ubytovať 19 osôb s 9 lôžkami (8 singlov a 1 dvojlôžková izba spolu s 9 spacákmi). Okrem stanu je pre našich hostí k dispozícii dobre vybavená kuchyňa, jedálenský a relaxačný priestor a športové vybavenie. Kuchyňa je vybavená chladničkou, plynovým grilom a sporákom a všetkým potrebným riadom a jedálenským kútom. V blízkosti kuchyne sa nachádza otvorené ohnisko na grilovanie alebo varenie. Z hľadiska športových zariadení, ktoré sú našim hosťom k dispozícii, patria: stolný tenis, bowling, lukostreľba, šípky, bedminton, detské ihrisko a ďalšie spoločenské hry. Miesto sa nachádza len 3 km od centra dediny - s potravinami a kaviarňou a 20 km od mora. Skutočne veríme, že hostitelia sú dôležitou súčasťou zážitku, preto sa budeme snažiť, aby ste sa na našich stránkach cítili skvele. Preto sa tešíme, že vás na mieste privítame.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Green valley retreat

Od mora 20 km
Kapacita 19 osôb

Cena od 266 €

Robinsonova turistika Lujo ( Pašman - Neviđane)

Robinsonský prázdninový dom "Lujo" sa nachádza na ostrove Pašman, v zátoke zvanej "Stivanja". Piesočná pláž je vzdialená 30 metrov. Zátoka "Stivanja" (alebo miestne nazývaná "Lokvice") sa nachádza na západnej strane ostrova a je odbočená do národného parku "Kornati" a na ostrovy Sit, Žut, Dugi otok a Iž. Dom má jednu spálňu pre dve osoby. Má tiež kuchyňu, jedáleň a kúpeľňu. V kuchyni nájdete všetko, čo potrebujete - riad, večerný servis, utierky, plynový sporák, chladnička (120 litrov), mraznička (80 litrov) a krb s grilom. Pri dome je terasa s ležadlom a záhradným nábytkom. Za domom nájdete tiež záhradnú sprchu. V spálni sú pre vás pripravené uteráky a posteľná bielizeň. Náš dom je vyrobený pre robinzonskú turistiku, takže do vodnej nádrže je dodávaných 3 000 litrov vody z vodného systému. Aj keď je voda na pitie, odporúčame vám vodu pred konzumáciou prevariť kvôli vysokým letným teplotám. Ďalšou radou je vziať si so sebou balenú vodu. Voda z vodovodu je inštalovaná v kuchyni, kúpeľni a vonkajšej sprche. Elektrická energia v dome je generovaná slnečnou energiou (220 V). Voda a elektrina by sa mali šetriť v maximálnej možnej miere. K domu je priamy prístup autom (parkovanie sa nachádza pred domom) po improvizovaných a drsných (okruhliakových / zemných) cestách cez kopec, ktoré môžu byť ovplyvnené poveternostnými podmienkami. Z tohto dôvodu sa cesty pre nízke autá neodporúčajú, ale to neznamená, že musíte mať SUV. Tieto cesty je možné obísť bežným autom s opatrnou jazdou. Kotvisko lodí sa nachádza na pláži zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Lujo

Od mora 30 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 70 €

Robinsonova turistika The White House Robinson ( Hvar - Jelsa)

Prenajímam dovolenkový dom turistiky robotického typu, ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú únik od stresu, nedotknutej prírody, krištáľovo čistého mora, pokoja a pohody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika The White House Robinson

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Freedom ( Žminj)

Robinsonovo ubytovanie „Freedom“ je miesto v krásnej takmer nedotknutej prírode, nachádza sa v centrálnej oblasti od Istrie neďaleko dedinky Čubani, Cere. Je to miesto pre dobrodruhov, ktorí radi trávia čas v prírode, dýchajú čerstvý čistý vzduch, zabávajú sa pri táboráku, v noci počúvajú cvrčky a pozerajú sa na hviezdy, pretože nie sú znečistení svetlom. Hostia spia v stanoch vybavených nafukovacími matracmi s požadovanými plachtami a vankúšmi. Okrem ohňa v kempe sú k dispozícii sprchy so slnečnou vodou, toaleta, ekologická záhrada, vonkajšia kuchyňa, na ktorej je možné pripraviť si gril, a bezplatné parkovisko. A samozrejme dostatok priestoru na hranie. Medzi ďalšie vlastnosti patrí: volejbalové ihrisko, malé futbalové ihrisko, stolný tenis, lukostrelecká sada, elegantná čiara, hojdačka, detské ihrisko a samozrejme veľa priestoru na hranie. Ak cítite potrebu nájsť vo svojom vnútri pokoj, oddýchnuť si uši od mestského hluku, na chvíľu spomaliť svoj život, nadviazať kontakt so sebou a so svojím partnerom, je to pre vás to pravé miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Freedom

Od mora 25 km
Kapacita 50 osôb

Cena od 38 €

Robinsonova turistika Šime ( Korčula - Korčula)

Naše apartmány sa nachádzajú v blízkosti starého mesta Korčula, iba 15 km od krásnej zátoky Pupnatska luka. Ak hľadáte byty ďaleko od hluku mesta a chcete pokoj a ticho, potom sú naše apartmány pre vás tou správnou voľbou. Zátoka Pupnatska luka sa nachádza v chránenej časti ostrova a nemá žiadnu infraštruktúru, ale apartmány sú poháňané slnečnou energiou dostatočnou na osvetlenie, nabíjanie mobilných telefónov, notebookov atď. Vedľa bytu je vonkajšia sprcha vyhrievaná slnečným žiarením. energie, a pod bytom je malá súkromná pláž, takže more je od bytu len pár krokov. Najkrajšia piesočnatá pláž na ostrove sa nachádza 40 metrov od apartmánu. Všetky apartmány majú vlastné terasy s výhľadom na more a krásnu pláž, dve spálne, vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom a chladničkou a kúpeľňu (WC a sprchovací kút). Vonkajší gril sa nachádza hneď vedľa apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Šime

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Robinsonova turistika Ćosina kuća ( Pašman - Dobropoljana)

Ak chcete dovolenku bez automobilov, davov turistov, výhod civilizácie a infraštruktúry, potom je to pre vás správna voľba. Dom sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman v zátoke Cerene s výhľadom na národný park Kornati. Ponúka solárnu energiu a tečúcu vodu z nádrže, s ktorou je potrebné narábať šetrne. APARTMÁN 1 - Dve spálne s celkom 6 lôžkami, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, terasa. APARTMÁN 2 - Dve spálne s celkom 4 lôžkami, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre dve osoby, terasa a vonkajší gril. Pred domom je slnečná sprcha a gril. K domu sa dá dostať po ceste, ktorá je v niektorých častiach makadamová. Na požiadanie je možné zabezpečiť dopravu do ubytovacieho zariadenia. Dom sa prenajíma ako jeden celok. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Ćosina kuća

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 220 €

Robinsonova turistika Belvedere ( Primošten)

Dom sa nachádza na kopci nad Primoštenom. Je ideálny pre milovníkov prírody, ktorí si chcú vychutnať v pokoji a celkom. Z terasy sa naskytá výhľad na more, staré mesto Primošten a socha Loretánskej dámy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Belvedere

Od mora 2 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo ( Makarska)

Miesto, kde sa mesto mení na dedinu iba 600 metrov nad hlavným námestím v Makarskej. Dom v prírode, ideálny pre rodiny s deťmi a / alebo domáce zvieratá s krásnym výhľadom na more. Užite si pokoj a ticho a romantické západy slnka. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Od mora 600 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 20 €

Robinsonova turistika Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dom Sandra sa nachádza v pokojnej zátoke Pelinovik, v obci Bogomolje. Bogomolje je malá dedinka ležiaca pozdĺž cesty a pozostáva z niekoľkých dedín. Nachádza sa 15 km západne od mesta Sucuraj. Cesta, ktorá prechádza cez Jerkov dvor do obce Bogomolje, vedie k zálivu Pelinovik, ktorý sa nachádza na južnej strane ostrova. Zátoka Pelinovik je vzdialená asi 3 km od obce Bogomolja. V obci sa nachádza obchod a pošta. V blízkych zátokách sú reštaurácie. Všetky zálivy sú prepojené cestou (makadam). Dom v zálive sa nachádza na pláži a je vhodný pre všetkých milovníkov prírody a tých, ktorí chcú pokojnú a relaxačnú dovolenku. Dom má veľkú terasu s výhľadom na more. Je dvojpodlažný a má asi 70 m2. Na prvom poschodí je vybavená kuchyňa, obývacia izba a terasa so vstupom na pláž. Chladnička je na elektrinu, zatiaľ čo sporák je plynový. Na hornom poschodí sú izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Má celkom 3 dvojlôžkové spálne. Dve izby majú prístup na balkón. Zátoka nemá elektrinu a vodu, preto používame alternatívne zdroje energie. Elektrina je na solárne panely 220 V (ekonomické využitie), voda je dažďová voda z cisterny (vyžaduje ekonomické využitie). Gril sa nachádza za domom. Parkovacie miesto vo dvore. Prístupová cesta je čiastočne spevnená a čiastočne makadamová. Domáce zvieratá vítané

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Sandra

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Lanđin ( Pašman - Kraj)

Dom Lanđin sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova Pašman v zátoke Lanđin. Je obklopený olivovým hájom (cca 1 500 metrov štvorcových) a pred domom (iba 6 m) sa nachádza more a mólo, ktoré je možné bezplatne využiť na kotvenie lodí. Dom je vyrobený z kameňa a nevyžaduje klimatizáciu. Dom je kompletne vybavený. Voda je dažďová voda a elektrina je cez solárne panely. K dispozícii je gril a vonkajšia sprcha. Auto má k dispozícii vlastné parkovacie miesto asi 200 m od domu. Dom je na samote (asi 100 m od vedľajšieho domu). Je možná denná dodávka čerstvo ulovených rýb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Lanđin

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

Robinsonov dom sa nachádza na druhej strane ostrova Pašman. Prístup k domu je autom a jeho súčasťou je súkromné kryté parkovisko s kamennou cestou k samotnému domu. Vnútri domu máte kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom, ako posteľnú bielizeň v spálňach a uteráky, ktoré sa menia každých 7 dní. Elektrická energia je k dispozícii prostredníctvom solárnych panelov, a to aj ako teplá voda, ktorá pochádza z vodných nádrží a je filtrovaná. Mimo domu máte z terasy krásny výhľad na more a prírodu aj ako hojdačka a šmykľavka pre najmenších. Na pozemku máte súkromnú pláž s mólom, požičanie člnu je možné s podmienkou vlastníctva lodnej licencie. Samotná nehnuteľnosť je izolovaná od mesta a dopravy, okrem niekoľkých ďalších robotických domov a reštaurácií. Pre hostí, ktorí zostanú 14 a viac dní, ponúkame večeru, ktorú pripraví majiteľ po dohode. Ak nájdete v popise nejasnosti alebo máte ďalšie otázky, na ktoré by ste v popise nenašli odpovede, kontaktujte nás. Majiteľ nemôže niesť zodpovednosť, ak sa klient nepýta na detaily, ktoré sú pre neho dôležité a ktoré nie sú uvedené v popise, alebo z akéhokoľvek dôvodu nie sú klientovi úplne jasné. Tešíme sa, že si nás vyberiete ako miesto dovolenky!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Murtelica

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Chorvátsko
Prečo rezervovať Robinsonova turistika v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

V posledných rokoch sa vo svete objavilo množstvo nových foriem cestovného ruchu, ktoré sú zamerané na to, aby hosťom poskytovali jedinečné a autentické skúsenosti v miestach a krajinách, ktoré navštevujú, a jedným z nových trendov je tzv. Robinsonova turistika! Robinsonova turistika je forma cestovného ruchu určená pre všetkých dobrodruhov a turistov, ktorí chcú zažiť život od civilizácie, v srdci prírody a vo veľkej miere s obmedzenými výhodami modernej spoločnosti.

Ubytovanie Robinson v Chorvátsku sa nachádza v starých kamenných domoch v najodľahlejších zátokách, v neobývaných častiach ostrova, v drevených chatách v lesoch, horách a rôznych prírodných parkoch. Tento typ ubytovania a prázdnin opúšťa hlboký dojem z nedotknutej a nedotknutej púšte. Ak chcete absolútny kľud a pokoj a pobyt v prírode, ubytovanie Robinson a dovolenka Robinson štýl je skutočným dobrodružstvom, ktoré vás čaká v Chorvátsku!

Robinsonský cestovný ruch znamená ubytovanie, ktoré je najčastejšie bez vody alebo elektrickej energie a služby sú dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Vo väčšine prípadov sa zberá dažďová voda v studni a elektrická energia je zabezpečovaná solárnymi panelmi. Zriedkavé zdroje musia byť vynakladané veľmi opatrne a racionálne. V dome sa zvyčajne nevyskytuje žiadna teplá voda, rovnako ako mnohé ďalšie výhody dnešného života, ktoré si všetci zvykneme. To je dôvod, prečo stále viac a viac hostí rozhoduje o tomto type dovolenky ako druh výzvy. Pred nástupom do takéhoto ubytovania je potrebné nakupovať všetko potrebné jedlo, pretože najbližšie obchody sú často pomerne vzdialené a ťažko prístupné. Či už chcete byť úplne vylúčený z každodenného života počas vašej dovolenky alebo len vyskúšať letné dobrodružstvo obklopené prírodou a voľne žijúcimi zvieratami, Robinson ubytovanie bude skvelou voľbou. Únik z civilizácie, stres, práca, mesto, davy, smog s určitou dávkou dobrodružstva sa zdá byť najlepšou dovolenkou.

Robinsonova turistika bola pomenovaná po hrdine z románu Daniel Defoe. V roku 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, ktorý sa vtedy stal hitom a je stále zasiahnutý dnešným publikom. Robinson Crusoe strávil 28 rokov na diaľkovom tropickom ostrove po stroskotaní a zažil početné dobrodružstvo pred jeho konečným oslobodením. Slúžil ako inšpirácia pre túto formu cestovného ruchu, kde je dôraz kladený na životný štýl s obmedzenými zdrojmi.

Nájdite si ubytovanie Robinson, ktoré spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky podmienky rezervácie priamo s majiteľmi súkromného ubytovania. Prínosy tohto druhu rezervácie sú veľa a jedna z najdôležitejších je oveľa lacnejšia cena, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Môžete nájsť až o 40% lacnejšie ubytovanie a stráviť cenovo dostupnú dovolenku v rôznych typoch súkromného ubytovania v Chorvátsku.
Všetky detaily rezervácie sú dohodnuté s majiteľom ubytovania, takže ste si istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadajte Robinson ubytovanie v Chorvátsku od nižšie uvedeného zoznamu alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervujte si ideálne ubytovanie skôr, než bude neskoro. Vaše ideálne ubytovanie Robinson je len 2 kliknutia myšou od vás, vašej rodiny a vašich priateľov.