Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie v Chorvátsku!

Robinsonova turistika Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 80 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Robinsonova turistika Antonija

Pašman - Tkon

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom sa nachádza v odľahlej časti južnej časti ostrova, s výhľadom na ostrovy Kornati. Táto časť nie je obývaná trvalými obyvateľmi, ale má len niekoľko domov určených pre tých, ktorí uprednostňujú tento typ dovolenky. Vybavený všetkými modernými dovolenkovými dobrodruhmi. Má slnečnú energiu a plyn, voda v nádrži, a beží cez dom je malé čerpadlo. Sprcha je vonku. Vnútri kuchyne, kúpeľňa s umývadlom, dve izby s možnosťou prístelky. V prednej časti je veľká krytá terasa s krbom, ktorá je ideálna pre spoločenský a príjemný pobyt. Výhodou tejto dovolenky je pokoj, pokoj, krásne okolie nedotknutej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 80 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic sú v tichej a pokojnej zátoke Pobij, 8 km od malej dediny Gdinj. Typ Robinzon cestovného ruchu je ideálny pre ľudí, ktorí zvyknutý ísť ďaleko od rušného každého DAYS života a stráviť dovolenku v harmónii s prírodou. Prístup k domu je možné s vozovkou. Parkovacie miesto sa nachádza v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovného ruchu: solárnych článkov elektrina energie (osvetlenie a mobilné pfones), zásobovanie vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam sú nástrojom moc plynu, ktorá je prístupná cesta k domu je posledný 3 km makadam. V zátoke je najmä pokoj a ticho v júni a septembri. September je známa neustálou pokoja, väčšinou slnečné dni a stále teplého mora. Pre veľké skupiny hostí, ktorí prenajímajú svoje dva byty spoločne ponúkame ďalšiu zľavu, špeciálne pre rezerváciu 15 dní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Viskovic

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Antonija ( Pašman - Tkon)

Penzión Antonija sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman s krásnym výhľadom na okolité ostrovy. Dom je na samote, aby ste zabezpečili súkromie a pokoj pre Vašu dovolenku. Dom je priestranný a vybavený pre ideálnu dovolenku ďaleko od mestského hluku a krásna príroda očarí každého návštevníka. Kuchyňa je vybavená riadom a príborom, chladničkou s mraziacou priehradkou a TV. K dispozícii je vonkajšia sprcha, gril pred domom a za ním, pieskovisko a hojdačky pre deti. Domáce zvieratá nie sú povolené. Elektrická energia od 220V do solárnej energie nemôže okrem spotrebičov pre mobilné telefóny, laptopy používať ďalšie domáce spotrebiče.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Antonija

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Užite si svoj pobyt v našej krajine chalupa sa nachádza na južnej strane ostrova Pašman v obci Banj. Nachádza sa na výbornom mieste, priamo pri mori. Robinsonov turistiku v nedotknutej prírode, ktorá stojí pred súostrovím Kornati a otvoreným morom. Ak hľadáte pláž len pre seba v pravom prirodzenom prostredí a ticho, môžete sa k nám dostať na pešej ceste s našou pomocou alebo autom (odporúčame). Dom má kompletne vybavenú kuchyňu / obývaciu izbu, jednu spálňu a WC. Elektrická energia je na solárnom systéme, dažďovú vodu z vodného tanku prebieha cez dom, je tu televízor, kuchyňa vybavená na použitie (sporák na plyn a chladničku na plyn), vonkajšia sprcha, terasa a gril. V spálni je manželská posteľ a rozkladacia pohovka pre dve osoby v obývacej izbe. Máme hostí, ktorí neustále prichádzajú do nášho domu desať rokov, takže niektoré dátumy sú blokované. max. 4 osoby. Vozidlo je vzdialené 150 metrov od chaty. V blízkosti 500 metrov nie sú susedia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika House Pašman Banj

Od mora 40 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Budete mať svoj vlastný raj, pretože apartmán sa pokojne nachádza na južnej strane ostrova Korčula v zátoke Rasohatica. Apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v hornom poschodí domu, v prízemí sú dva ďalšie apartmány. Apartmán je navrhnutý v robinsonskom štýle: jednoduché zariadenie, elektrická energia a príprava teplej vody so solárnou energiou (220 V), sporák a chladnička s propánovým plynom vám dáva pocit, že ste v skrytej perle. Stačí sa tešiť na súkromnej pláži 10 m od domu alebo v súkromnom bazéne s morskou vodou :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Ak ste snívali o odpočinku v pokoji a pohode v chate blízko mora, ste na správnom mieste. Naše domy majú detskú izbu, detskú izbu, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenský kút. Veľká krytá terasa. Vlastný krb. Veranda s vírivým bazénom s výhľadom na more a pláž "Zlatni rat". Sat TV Pi WI-fi. Každá chata má vlastnú pláž od chaty asi 70 metrov. Všetky dodatočné informácie môžete získať e-mailom juki.bol@gmail.com alebo na mobilnom telefóne. Wot-ap 00385912025264

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dom na južnej strane ostrova Pašman, ktorý sa nachádza v pokojnej zátoke s výhľadom na ostrovy Kornati. Ideálny dom pre rodinné oslavy. Zariadenie sa skladá z dvoch spální, kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a veľkej záhrady. Parkovanie vozidla pri majiteľovi alebo 500 metrov od domu na štrkovej ceste. Prevod na objekt je bezplatný, uskutočňuje sa loďou. Pred domom je kotvisko pre lode. Dostupné ďalšie informácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon Katja

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Robinsonova turistika Chorvátsko
Prečo rezervovať Robinsonova turistika v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

V posledných rokoch sa vo svete objavilo množstvo nových foriem cestovného ruchu, ktoré sú zamerané na to, aby hosťom poskytovali jedinečné a autentické skúsenosti v miestach a krajinách, ktoré navštevujú, a jedným z nových trendov je tzv. Robinsonova turistika! Robinsonova turistika je forma cestovného ruchu určená pre všetkých dobrodruhov a turistov, ktorí chcú zažiť život od civilizácie, v srdci prírody a vo veľkej miere s obmedzenými výhodami modernej spoločnosti.

Ubytovanie Robinson v Chorvátsku sa nachádza v starých kamenných domoch v najodľahlejších zátokách, v neobývaných častiach ostrova, v drevených chatách v lesoch, horách a rôznych prírodných parkoch. Tento typ ubytovania a prázdnin opúšťa hlboký dojem z nedotknutej a nedotknutej púšte. Ak chcete absolútny kľud a pokoj a pobyt v prírode, ubytovanie Robinson a dovolenka Robinson štýl je skutočným dobrodružstvom, ktoré vás čaká v Chorvátsku!

Robinsonský cestovný ruch znamená ubytovanie, ktoré je najčastejšie bez vody alebo elektrickej energie a služby sú dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Vo väčšine prípadov sa zberá dažďová voda v studni a elektrická energia je zabezpečovaná solárnymi panelmi. Zriedkavé zdroje musia byť vynakladané veľmi opatrne a racionálne. V dome sa zvyčajne nevyskytuje žiadna teplá voda, rovnako ako mnohé ďalšie výhody dnešného života, ktoré si všetci zvykneme. To je dôvod, prečo stále viac a viac hostí rozhoduje o tomto type dovolenky ako druh výzvy. Pred nástupom do takéhoto ubytovania je potrebné nakupovať všetko potrebné jedlo, pretože najbližšie obchody sú často pomerne vzdialené a ťažko prístupné. Či už chcete byť úplne vylúčený z každodenného života počas vašej dovolenky alebo len vyskúšať letné dobrodružstvo obklopené prírodou a voľne žijúcimi zvieratami, Robinson ubytovanie bude skvelou voľbou. Únik z civilizácie, stres, práca, mesto, davy, smog s určitou dávkou dobrodružstva sa zdá byť najlepšou dovolenkou.

Robinsonova turistika bola pomenovaná po hrdine z románu Daniel Defoe. V roku 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, ktorý sa vtedy stal hitom a je stále zasiahnutý dnešným publikom. Robinson Crusoe strávil 28 rokov na diaľkovom tropickom ostrove po stroskotaní a zažil početné dobrodružstvo pred jeho konečným oslobodením. Slúžil ako inšpirácia pre túto formu cestovného ruchu, kde je dôraz kladený na životný štýl s obmedzenými zdrojmi.

Nájdite si ubytovanie Robinson, ktoré spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky podmienky rezervácie priamo s majiteľmi súkromného ubytovania. Prínosy tohto druhu rezervácie sú veľa a jedna z najdôležitejších je oveľa lacnejšia cena, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Môžete nájsť až o 40% lacnejšie ubytovanie a stráviť cenovo dostupnú dovolenku v rôznych typoch súkromného ubytovania v Chorvátsku.
Všetky detaily rezervácie sú dohodnuté s majiteľom ubytovania, takže ste si istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadajte Robinson ubytovanie v Chorvátsku od nižšie uvedeného zoznamu alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervujte si ideálne ubytovanie skôr, než bude neskoro. Vaše ideálne ubytovanie Robinson je len 2 kliknutia myšou od vás, vašej rodiny a vašich priateľov.