Agroturistika Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš

Osijek

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Agroturistika Stara Iža

Sisak

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Agroturistika Green Valley

Omiš

Od mora 15 km
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Agroturistika Sablić

Ozalj

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

od 200 €

Agroturistika Svirekić

Unešić

Od mora 25 km
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš ( Osijek)

Tunajšie zbierka tradičných domov, jeho štruktúra a vystavené predmety svedčiť o kultúre bývania v prírode uplynulom desaťročí Aljmaš konca. Zariadenie domy zariadené v tradičným hodnotám, prispôsobené modernému spôsobu života. Dom sa skladá z dvoch spální (5 + 1), obývacia izba, kúpeľňa, WC, spoločenské stretnutia, barbecue. Je vybavená modernými spotrebičmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš

Od mora 10 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Agroturistika Stara Iža ( Sisak)

Vidiecka turistika Stara Iža sa nachádza v centre prírodného parku Lonjsko polje v obci Kratečko asi 30 km. zo Sisaku. Apartmán je vybavený LCD TV, klimatizáciou a Wi-Fi pripojením na internet. V rámci vidieckej turistiky "Stará Iža" môžu hostia využiť aj služby reštaurácií, kde sa podávajú tradičné jedlá, a to najmä špecialita "Carp on rails", vína Moslavina a slivkové špeciality. Neoddeliteľnou súčasťou vidieckeho cestovného ruchu je aj dar galérie "Roda -art". Stará Iža ponúka ubytovanie v starom (200 g) tradičnom rodinnom dome zariadenom originálnym nábytkom. Byt je prispôsobený modernému bývaniu a pozostáva z izby s kuchynským kútom a WC so sprchovacím kútom. Hostia môžu využívať záhradnú terasu, rodinný dvor a záhradný gril. Hostia môžu využívať záhradnú terasu, rodinný dvor, parkovisko a záhradný gril. Pobytová taxa 5,50 kn na hosťa a deň (okrem detí) sa účtuje na mieste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Stara Iža

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Agroturistika Green Valley ( Omiš)

Apartmány Green Valley sa nachádzajú v meste Omiš a ponúkajú záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, recepciu s nepretržitou prevádzkou a spoločnú kuchyňu s klimatizáciou. Apartmán má 3 spálne, káblovú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, práčku a 2 kúpeľne s vaňou. K apartmánu patrí gril. V Apartamente Green Valley nájdete detské ihrisko a spoločný salónik. Split je vzdialený 30 km a Makarska 46 km. Najbližšie letisko Split je situované vo vzdialenosti 46 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Green Valley

Od mora 15 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Agroturistika Sablić ( Ozalj)

Vidiecky dom Sablic je storočný rodinný dom pôvodne postavený z dubu v tradičnom štýle Pokuplje (región okolo rieky Kupa, neďaleko mesta Ozalj). V roku 2008 sme zrekonštruovali dom s ohľadom na staré a originálne prvky a vybavili ho tak, aby vyhovoval dnešnému životnému štýlu. Náš rustikálny rekreačný dom sa nachádza v novo postavenom suteréne s terasou s názvom „ganak“, pre ktorú je tento typ domu známy a uznávaný ako typ starej chorvátskej stavby. Vstup do obývacej izby je z terasy, vďaka ktorej je z kuchyne a jedálne jedna veľká izba. Prvé poschodie pozostáva z troch spální a dvoch kúpeľní. Tento útulný prázdninový dom spĺňa veľké parkovisko a vonkajšiu kuchyňu, ktorá je určená na zavesenie vonku s dvoma ďalšími toaletami. Ponúkame jedinečný prírodný zážitok: spanie v autentickej drevenici, obklopené pastvinami, lesmi a krásnym výhľadom na Žumberskú vrchovinu. jesť ovocie a zeleninu čerstvo získané z vlastnej ekologickej záhrady a opaľovať sa na kamienkovej pláži. K dispozícii je kachľová pec na drevo, ktorá v chladných dňoch ohrieva všetky miestnosti. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Sablić

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 200 €

Agroturistika Svirekić ( Unešić)

Dom sa nachádza 25 km od Šibeniku a 15 km od Drniša, neďaleko Národného parku Krka (8 km). Nachádzame sa na niekoľkohektárovej samote nedotknutej prírody a hosťom ponúkame možnosť ochutnať miestne pochúťky z vlastnej produkcie, v našej domácnosti pestujeme aj zeleninu, ktorá je hosťom k dispozícii! Dom pozostáva z plne vybavenej kuchyne s vnútorným krbom a miestnosti s kapacitou 4 osoby, WC sa nachádza mimo objektu! Pokoj, ticho a štebot vtákov je každodennou rutinou našej malej farmy a len o 100 m nižšie sa nachádza jedna z najnavštevovanejších reštaurácií v našom kraji, krčma Camapnelo, kde si môžete pochutnať na špičkových delikatesách mladého šéfkuchára Mateho! Domáci miláčikovia sú vítaní a u nás sa stretnete s domácimi zvieratami, ktoré robia radosť domácnosti

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Svirekić

Od mora 25 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Agroturistika Chorvátsko
Prečo rezervovať Agroturistika v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Agroturistika je forma cestovného ruchu, ktorá sa rýchlo rozvíja v Chorvátsku, najmä v dalmatínskom a istrijskom vnútrozemí. Ak sa chcete dostať preč z každodenného života mesta a rutiny a zažijete niečo nové a trochu iné, strávite dovolenku, agroturistika je pre vás ideálna. Žijete vo veľkom meste a chcú sa vzdialiť a zmeniť životný štýl alebo preferovať prírodu a alternatívne zážitky ako tradičné ubytovanie v hoteloch a apartmánoch? Agroturistika prináša život v prírode a koexistenciu s prírodou a je vyhľadávaný turistami a hosťami po celom svete v tradičnom vidieckom prostredí. Agroturistika môže súvisieť s rôznymi aktivitami, ktoré môžu zahŕňať tradičné poľnohospodárske činnosti, ako je vychystávanie olív, fíg, ovocia a zeleniny, kŕmenie zvierat atď. Počas vášho pobytu to všetko urobí vaše skúsenosti jedinečné, najmä pre rodiny s malými deťmi!

Chorvátsko je krajina s hlbokými koreňmi v poľnohospodárstve, vinohradníctve a pestovaní olív, čím vytvárajú dokonalé podmienky pre agroturistiku a ponúkajú neobmedzené možnosti. Pobyt v súkromných rodinných domoch a farmách vám dáva lepší pohľad na životný štýl, zvyky a kultúru miestnych obyvateľov. Relatívne malá oblasť Chorvátska ponúka až 3 klimatické zóny (kontinentálne, hornaté a stredomorské) a početné unikátne regióny ako Istria, Kvarner, Dalmácia, Zagorje, Slavónia, Lika, Gorski kotar ... Každý región ponúka jedinečný spôsob život, zvyky, tradíciu a kuchyňu a najlepší spôsob, ako preskúmať všetko, je rezervovať ubytovanie na jednom z rodinných fariem. Získajte viac informácií o trvalo udržateľnom poľnohospodárstve, strávte dovolenku uprostred prírody a samozrejme ochutnajte lahodnú a bezkonkurenčnú miestnu kuchyňu a miestne špeciality.

Väčšina miest v Chorvátsku v centre mesta má trh, kde nájdete miestne produkty, ale chcete zistiť, ako sa vyrábajú všetky tieto potraviny? Predstavte si pobyt v tradičnom statku zo 16. storočia v prekrásnom prostredí zelene s vôňou stredomorskej vegetácie vybavenej všetkými modernými luxusnými funkciami, ako je vonkajší bazén. Spoznajte majiteľov - rodiny, ktoré si po stáročia zachovali svoj spôsob života. Radi vás pustí do svojho sveta a zdieľajú s vami svoj životný štýl. Vychutnajte si malú školu na varenie, vinársku alebo olivovú školu a naučte sa techniky autentického ekologického poľnohospodárstva a záhradníctva. Obklopený prírodou si môžete vychutnať veľa ďalších aktivít, ako je pešia turistika, jazda na koni, jazda na bicykli, ochutnávka vín, plávanie, adrenalínové športy atď. Den nie je nudný! Vráťte sa zo zábavného a aktívneho dňa a vyskúšajte lahodnú večeru pripravenú vašimi hostiteľmi, čo je ovocím ich každodennej práce a bohatej a úrodnej pôdy.

Agroturistika v Chorvátsku ponúka jedinečný druh skúseností. V našej ponuke nájdete pohostinných hostiteľov, s ktorými môžete kontaktovať priamo a rezervovať si ďalšiu dovolenku na jednom z týchto rodinných fariem. Vyhľadajte agroturistické ubytovanie v Chorvátsku zo zoznamu uvedeného nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervujte si ideálne a cenovo dostupné ubytovanie skôr, ako bude príliš neskoro. Vaše ideálne ubytovanie je len dve kliknutia myšou od vás, vašej rodiny a priateľov!