Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie v Chorvátsku!

Tábory Chorvátsko
Prečo rezervovať Tábory v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Takmer tretina všetkých návštevníkov Chorvátska trávi každoročnú dovolenku v táboroch z veľmi dobrého dôvodu. Chorvátske tábory sú veľmi rozmanité a bezpečné a nachádzajú sa v najkrajších a atraktívnych miestach pozdĺž mora, riek, hôr alebo národných parkov. Dávajú jedinečný pocit slobody a skutočný kontakt s prírodou. Chorvátsko má veľké množstvo mini rodinných a súkromných kempingov po celom pobreží, ale aj vo vnútrozemí. Niektoré z nich sú malé perly umiestnené v ideálnych lokalitách a niektoré z nich ponúkajú len 10 ubytovacích jednotiek (kempingov). Práve skutočnosť, že môžete táborovať a stráviť dovolenku v intímnom prostredí súkromného dvora alebo záhrady, ktorá sa často nachádza hneď vedľa mora alebo rieky alebo s krásnym výhľadom, robí mini-tábory obľúbeným cieľom všetkých tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a žijú spolu s prírodou. Kempy v Chorvátsku sú cenovo dostupné a nachádzajú sa na celom pobreží od Istrie až po Dalmáciu, na väčšine ostrovov a čoraz viac na atraktívnych miestach pozdĺž riek, hôr a národných parkov vo vnútri Chorvátska.

Vyberte si ideálny tábor a rezervujte súkromný tábor priamo s majiteľmi kempingu a vychutnajte si dovolenku. Ak nepotrebujete komfort apartmánu a ak sa chcete vyhnúť predraženým hotelom a stráviť svoju dovolenku v súkromnom ubytovaní, kde sa môžete stretnúť s miestnymi ľuďmi a spôsob, akým žijú, ste na správnom mieste. Hoci vám môžeme ponúknuť všetky typy ubytovania po celom Chorvátsku, ako sú apartmány, izby a prázdninové domy, tábory sú najzaujímavejšou formou súkromného ubytovania špeciálne navrhnutého pre milovníkov prírody a dobrodruhov.

Nájdite si kemping, ktorý spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky detaily rezervácie priamo s majiteľmi kempingu. Výhody tohto druhu rezervácie sú veľa a jedným z najvýznamnejších je oveľa lacnejšia kempingová cena, pretože neplatíte žiadny poplatok za agentúru. Týmto spôsobom môžete nájsť až 40% lacnejšieho kempingu v Chorvátsku, ako je inzerovaný na podobných webových stránkach a turistických agentúrach.

Všetky informácie o rezerváciách a ďalšie ponuky sa prejednávajú priamo s majiteľom kempingu, takže si budete istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadať súkromné ​​tábory zo zoznamu nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a stráviť príjemnú dovolenku v tábore, kde bude každodenný stres jednoducho zmiznúť.

Zoradiť ubytovanie:

Tábor Kamp
Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 50 osôb

od 3 €

Tábor Autokamp Korita
Plitvické jazerá

Od mora > 10000 m
Kapacita 100 osôb

od 16 €

Od mora 10 m
Kapacita 60 osôb

na vyžiadanie

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb

na vyžiadanie

Tábor Kamp (Hvar - Stari Grad)

Staré mesto Pharos, najstaršie mesto v Chorvátsku, ktorý 384 rokov pred Kristom založili už starí Gréci. Historické jadro ostrova Hvar, najslnečnejšie a najväčšie turistické chorvátskom ostrove a jeden z desiatich najkrajších ostrovov na svete. Mesto na pobreží s väčšinou kamienkové pláže. Dobre zalesnený. Kemp má 15 upravené ihrísk a 48 bungalovov s 192 lôžkami, táborenie priestor až pre 500 osôb. Bungalovy s 2 2 (4 lôžka), kuchynská linka, chladnička, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Kemp má toalety, prípojku elektrického prúdu ... Bungalows sa nachádza 100 metrov od mora, s parkovacími a športových zariadení pre deti a dospelých, minigolf a stolný tenis a basketbal a futbal v tábore. Obchod, bar a reštaurácie sú v blízkosti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Kamp

Od mora 100 m
Kapacita 50 osôb

Cena od 3 €

Tábor Autokamp Korita (Plitvické jazerá)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Autokamp Korita

Od mora 10000 m
Kapacita 100 osôb

Cena od 16 €

Tábor Palmina (Split)

Jedná sa o prvý tábor v Splite, kde si môžete vychutnať v prírode pri pláži, tiež 10 min chôdze od centra. Všetko je blízko, a mladý a užitočné Tim bude čakať na vás a ukázať všetky činnosti, ktoré môžete urobiť, keď ste v našom meste. Okolie je kľudné miesto, a bezpečné, Kemp má zámok dverí a veľký plot, takže nemáte súkromie, ale jeho dobrá vec pre stretnúť sa s ostatnými ľuďmi a byť všetci spolu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Palmina

Od mora 10 m
Kapacita 60 osôb

Cena na vyžiadanie

Tábor Turist Grabovac (Rakovica)

Tourist Resort Grabovac sa nachádza v tichom a pokojnom mieste 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený vysokými borovicami a kopca. Komplex zahŕňa ubytovanie: dvojlôžkové izby v pavilóne Jelena, dvojlôžkové izby v drevených domoch, karavanoch a stanoch v typickej indickej dedine. Celý objekt k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú kúrenie a satelitný TV. Sa skladajú predovšetkým z dreveným nábytkom, vrátane písacieho stola. Obsahujú modernú kúpeľňu. Všetci hostia môžu využívať vonkajší bazén, športový areál s vonkajšou posilňovňa, volejbalové ihrisko, detské ihrisko a ďalšie. V reštaurácii v obci, ktorá ponúka tradičné chorvátsku kuchyňu, najmä Lika špeciality. Jedlo si môžete vychutnať v jedálni alebo na priestrannej terase. Je možné zorganizovať výlety do Plitvice, Barac jaskyne alebo vodopádov v Rastoke. Ďalšími hostia môžu trénovať rôzne športy, ako je horolezectvo a jazda na kajaku a aktivít, vrátane paintball, jazda na bicykli a jazda na koni. Na recepcii je k dispozícii požičovňa bicyklov a organizuje výlety. Súčasťou objektu je zmenáreň, bankomat a obchod. Čerpacie stanice a autoopravovňa sú v blízkosti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Turist Grabovac

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb

Cena na vyžiadanie