Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie v Chorvátsku!

Tábory Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Tábor Autokamp Korita

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 100 osôb

od 16 €

Tábor Turist Grabovac

Rakovica

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb

na vyžiadanie

Tábor Autokamp PUNTA

Vrsi

Od mora 60 m
Kapacita 3 osôb

od 25 €

First minute ponuka

Tábor Katinka

Starigrad-Paklenica

Od mora 150 m
Kapacita 36 osôb

od 50 €

Tábor Anića Kuk

Starigrad-Paklenica

Od mora 300 m
Kapacita 60 osôb

na vyžiadanie

Tábor Autokamp Korita ( Plitvické jazerá)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Autokamp Korita

Od mora 10 km
Kapacita 100 osôb

Cena od 16 €

Tábor Turist Grabovac ( Rakovica)

Tourist Resort Grabovac sa nachádza v tichom a pokojnom mieste 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený vysokými borovicami a kopca. Komplex zahŕňa ubytovanie: dvojlôžkové izby v pavilóne Jelena, dvojlôžkové izby v drevených domoch, karavanoch a stanoch v typickej indickej dedine. Celý objekt k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú kúrenie a satelitný TV. Sa skladajú predovšetkým z dreveným nábytkom, vrátane písacieho stola. Obsahujú modernú kúpeľňu. Všetci hostia môžu využívať vonkajší bazén, športový areál s vonkajšou posilňovňa, volejbalové ihrisko, detské ihrisko a ďalšie. V reštaurácii v obci, ktorá ponúka tradičné chorvátsku kuchyňu, najmä Lika špeciality. Jedlo si môžete vychutnať v jedálni alebo na priestrannej terase. Je možné zorganizovať výlety do Plitvice, Barac jaskyne alebo vodopádov v Rastoke. Ďalšími hostia môžu trénovať rôzne športy, ako je horolezectvo a jazda na kajaku a aktivít, vrátane paintball, jazda na bicykli a jazda na koni. Na recepcii je k dispozícii požičovňa bicyklov a organizuje výlety. Súčasťou objektu je zmenáreň, bankomat a obchod. Čerpacie stanice a autoopravovňa sú v blízkosti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Turist Grabovac

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb

Cena na vyžiadanie

Tábor Autokamp PUNTA ( Vrsi)

VRSI MULO je malá rybárska dedina, jedna z posledných na chorvátskom Jadrane, kde človek drasticky nezasiahol, prírodný breh pri borovicových lesoch vám poskytne nezabudnuteľné prechádzky pozdĺž jedného z najkrajších západov slnka na Jadrane. Vrsi má 32 km pobrežia, kde si každý môže niečo nájsť; piesočné pláže, prírodné skalnaté pláže, skryté zátoky a drahí ... a nespočetné množstvo prírodných krás !!! Celý záliv je bohatý na známe liečivé bahno, ktorého chemické a fyzikálne vlastnosti boli potvrdené svetovými lekárskymi expertmi. Ak ste milovníkom histórie a archeológie, 5 km od nás je jedno z najstarších chorvátskych miest a hlavné mesto Ninu, ktoré ukrýva niektoré historické pamiatky na každom kroku. Ale ak chcete trochu rekreácie a zábavy, len 7 km od nás je turistické stredisko Zaton, ktoré vám ponúka mnoho športových aktivít .20 km od nás je mesto Zadar. Zadarský región je oblasťou, ktorá sa pýši 3000 rokmi bohatej histórie. Nin, Pag a Biograd boli kedysi kráľovskými mestami a centrom regiónu je mesto Zadar, ktoré podľa svojho historického a kultúrneho dedičstva patrí medzi najzaujímavejšie chorvátske mestá. Zadarský región je obklopený 5 národnými parkami: Paklenica, Kornati, Plitvické jazerá, vodopády Krka, Severný Velebit. Je možné sa dostať do všetkých národných parkov len 1-2 hodiny autom alebo loďou

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Autokamp PUNTA

Od mora 60 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 25 €

Tábor Katinka ( Starigrad-Paklenica)

Mobilné domy sú nové a minulý rok sa prvýkrát prenajímajú. V rámci 32 m2 sa nachádzajú dve spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami), dve kúpeľne so sprchou, kuchyňa a obývačka. V dome sa môžu ubytovať 4 osoby + 2 osoby na prístelke v obývacej izbe. Kuchyňa je vybavená varnou doskou, umývadlom, sprchovacím kútom, chladničkou, varením a podávaním jedál, príborov a nápojov. V obývacej časti je LCD TV a klimatizácia. Na všetkých oknách sú siete proti komárom. Posteľná bielizeň a uteráky pre každú posteľ sú zahrnuté v cene. Terasa má 24 m2 a je krytá stolom a stoličkami pre 6 osôb a 2 ležadlami. Vzdialenosť od mora je 150 m. Vzdialenosť od vchodu do národného parku Paklenica je 800 m. Parkovacie miesto je k dispozícii zadarmo. Na recepcii kempu sa účtuje turistická daň. Parkovacie miesto je k dispozícii bezplatne. Záloha pri príchode: 100,00 € Záverečné upratovanie: 35,00 € (nezahrnuté v cene) Pobytová taxa nie je zahrnutá v cene a je účtovaná na recepcii kempu. DPH je zahrnutá v cenách. PETS NIE SÚ POVOLENÉ Fajčenie NIE JE POVOLENÉ V MOBILNÝCH DOMÁCH, POUZE NA ÚZEMÍ

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Katinka

Od mora 150 m
Kapacita 36 osôb

Cena od 50 €

Tábor Anića Kuk ( Starigrad-Paklenica)

Kemp Anića kuk je miestom pokojného odpočinku v tieni borovíc pri vstupe do národného parku Paklenica. Rozkladá sa na 3 200 m2, prispôsobené pre stany a kempingy, kapacita pre 60 osôb. Hostia kempingu majú k dispozícii vyhrievané sociálne zariadenia, spoločnú kuchyňu s viac ako jednou chladničkou, veľký plynový sporák, jedálenský kút a veľký priestor pre voľný čas, pokiaľ ide o nepriaznivé poveternostné podmienky. Ďalej ponúkame ubytovanie v štúdiovom byte v rodinnom dome pri kempe. Kapacita apartmánu je 2 +1. Byt má malú terasu, veľký dvor a gril. Keďže sa kemping nachádza 200 metrov od vstupu do národného parku Paklenica, je ideálny pre dobrodruhov, milovníkov prírody a rodiny s deťmi. Kemp Anića kuk úspešne existuje 20 rokov a každý rok sa naši spokojní hostia vracajú. Doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku, kde hora miluje more!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Anića Kuk

Od mora 300 m
Kapacita 60 osôb

Cena na vyžiadanie

Tábory Chorvátsko
Prečo rezervovať Tábory v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Takmer tretina všetkých návštevníkov Chorvátska trávi každoročnú dovolenku v táboroch z veľmi dobrého dôvodu. Chorvátske tábory sú veľmi rozmanité a bezpečné a nachádzajú sa v najkrajších a atraktívnych miestach pozdĺž mora, riek, hôr alebo národných parkov. Dávajú jedinečný pocit slobody a skutočný kontakt s prírodou. Chorvátsko má veľké množstvo mini rodinných a súkromných kempingov po celom pobreží, ale aj vo vnútrozemí. Niektoré z nich sú malé perly umiestnené v ideálnych lokalitách a niektoré z nich ponúkajú len 10 ubytovacích jednotiek (kempingov). Práve skutočnosť, že môžete táborovať a stráviť dovolenku v intímnom prostredí súkromného dvora alebo záhrady, ktorá sa často nachádza hneď vedľa mora alebo rieky alebo s krásnym výhľadom, robí mini-tábory obľúbeným cieľom všetkých tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a žijú spolu s prírodou. Kempy v Chorvátsku sú cenovo dostupné a nachádzajú sa na celom pobreží od Istrie až po Dalmáciu, na väčšine ostrovov a čoraz viac na atraktívnych miestach pozdĺž riek, hôr a národných parkov vo vnútri Chorvátska.

Vyberte si ideálny tábor a rezervujte súkromný tábor priamo s majiteľmi kempingu a vychutnajte si dovolenku. Ak nepotrebujete komfort apartmánu a ak sa chcete vyhnúť predraženým hotelom a stráviť svoju dovolenku v súkromnom ubytovaní, kde sa môžete stretnúť s miestnymi ľuďmi a spôsob, akým žijú, ste na správnom mieste. Hoci vám môžeme ponúknuť všetky typy ubytovania po celom Chorvátsku, ako sú apartmány, izby a prázdninové domy, tábory sú najzaujímavejšou formou súkromného ubytovania špeciálne navrhnutého pre milovníkov prírody a dobrodruhov.

Nájdite si kemping, ktorý spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky detaily rezervácie priamo s majiteľmi kempingu. Výhody tohto druhu rezervácie sú veľa a jedným z najvýznamnejších je oveľa lacnejšia kempingová cena, pretože neplatíte žiadny poplatok za agentúru. Týmto spôsobom môžete nájsť až 40% lacnejšieho kempingu v Chorvátsku, ako je inzerovaný na podobných webových stránkach a turistických agentúrach.

Všetky informácie o rezerváciách a ďalšie ponuky sa prejednávajú priamo s majiteľom kempingu, takže si budete istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadať súkromné ​​tábory zo zoznamu nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a stráviť príjemnú dovolenku v tábore, kde bude každodenný stres jednoducho zmiznúť.