Your browser does not support JavaScript! Tábory Chorvátsko! Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania!

Odporúčaná ponuka súkromného ubytovania v Chorvátsku

Apartmány Brekalo-Bonaca

Vir
od 40 €
First minute ponuka
Apartmány Color

Vodice
od 35 €
Apartmány Maleo

Sveti Petar
od 50 €
Apartmány Mare

Fažana
od 60 €
First minute ponuka
Apartmány Villa Maria

Primošten
od 30 €

Tábory Chorvátsko
Prečo rezervovať priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Zvoľte si ideálny tábor z našej ponuky ubytovania v Chorvátsku a rezervujte si tábor priamo s majiteľmi ubytovania a užite si svoju dovolenku v Chorvátsku.
Kempy sú najčastejšie v súkromí v Chorvátsku tesne za apartmánmi. Ponúka veľmi atraktívnu polohu v blízkosti mora, aby táto forma ubytovania bola veľmi zaujímavá najmä ak je to malý súkromný tábor. Nájdite tábor, v ktorom chcete stráviť dovolenku v prírode a vonku, a dohodnite si všetky podmienky rezervácie priamo s majiteľom.
Výhody tohto spôsobu rezervácie ubytovania sú početné a jedným z najvýznamnejších je oveľa nižšia cena kempingového miesta, pretože nemusíte platiť žiadne provízie. Všetky podrobnosti a ďalšie ponuky vyjednávajte výhradne s majiteľom tábora.
Vyhľadávací tábor z nižšie uvedeného zoznamu alebo pomocou rýchleho vyhľadávacieho nástroja na domovskej stránke.


0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Tábory Autokamp Korita Plitvické jazerá - Chorvátsko

Tábor Autokamp Korita
Plitvické jazerá

Od mora > 10000 m
Kapacita 100 osôb od 16 €

Tábory Kamp  Hvar - Stari Grad - Chorvátsko

Tábor Kamp
Hvar - Stari Grad

Od mora 100 m
Kapacita 50 osôb od 3 €

Tábory Palmina Split - Chorvátsko

Tábor Palmina
Split

Od mora 10 m
Kapacita 60 osôb na vyžiadanie

Tábory Turist Grabovac Rakovica - Chorvátsko

Tábor Turist Grabovac
Rakovica

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb na vyžiadanie


Tábor Autokamp Korita Plitvické jazerá
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10000 m
Kapacita 100 osôb

od 16 €


Poslať dotaz

Tábor Autokamp Korita - Plitvické jazerá

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.


Tábor Kamp  Hvar - Stari Grad
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 50 osôb

od 3 €


Poslať dotaz

Tábor Kamp - Hvar - Stari Grad

Staré mesto Pharos, najstaršie mesto v Chorvátsku, ktorý 384 rokov pred Kristom založili už starí Gréci. Historické jadro ostrova Hvar, najslnečnejšie a najväčšie turistické chorvátskom ostrove a jeden z desiatich najkrajších ostrovov na svete. Mesto na pobreží s väčšinou kamienkové pláže. Dobre zalesnený. Kemp má 15 upravené ihrísk a 48 bungalovov s 192 lôžkami, táborenie priestor až pre 500 osôb. Bungalovy s 2 2 (4 lôžka), kuchynská linka, chladnička, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Kemp má toalety, prípojku elektrického prúdu ... Bungalows sa nachádza 100 metrov od mora, s parkovacími a športových zariadení pre deti a dospelých, minigolf a stolný tenis a basketbal a futbal v tábore. Obchod, bar a reštaurácie sú v blízkosti.


Tábor Palmina Split
Kategorizácia ubytovania

Od mora 10 m
Kapacita 60 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Tábor Palmina - Split

Jedná sa o prvý tábor v Splite, kde si môžete vychutnať v prírode pri pláži, tiež 10 min chôdze od centra. Všetko je blízko, a mladý a užitočné Tim bude čakať na vás a ukázať všetky činnosti, ktoré môžete urobiť, keď ste v našom meste. Okolie je kľudné miesto, a bezpečné, Kemp má zámok dverí a veľký plot, takže nemáte súkromie, ale jeho dobrá vec pre stretnúť sa s ostatnými ľuďmi a byť všetci spolu.


Tábor Turist Grabovac Rakovica
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 119 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Tábor Turist Grabovac - Rakovica

Tourist Resort Grabovac sa nachádza v tichom a pokojnom mieste 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený vysokými borovicami a kopca. Komplex zahŕňa ubytovanie: dvojlôžkové izby v pavilóne Jelena, dvojlôžkové izby v drevených domoch, karavanoch a stanoch v typickej indickej dedine. Celý objekt k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú kúrenie a satelitný TV. Sa skladajú predovšetkým z dreveným nábytkom, vrátane písacieho stola. Obsahujú modernú kúpeľňu. Všetci hostia môžu využívať vonkajší bazén, športový areál s vonkajšou posilňovňa, volejbalové ihrisko, detské ihrisko a ďalšie. V reštaurácii v obci, ktorá ponúka tradičné chorvátsku kuchyňu, najmä Lika špeciality. Jedlo si môžete vychutnať v jedálni alebo na priestrannej terase. Je možné zorganizovať výlety do Plitvice, Barac jaskyne alebo vodopádov v Rastoke. Ďalšími hostia môžu trénovať rôzne športy, ako je horolezectvo a jazda na kajaku a aktivít, vrátane paintball, jazda na bicykli a jazda na koni. Na recepcii je k dispozícii požičovňa bicyklov a organizuje výlety. Súčasťou objektu je zmenáreň, bankomat a obchod. Čerpacie stanice a autoopravovňa sú v blízkosti.