Your browser does not support JavaScript! Najčastejšie otázky (FAQ) | apartmányChorvátsko

Najčastejšie otázky (FAQ)

Toto je krátky zoznam často kladených otázok od hostí a majiteľov ubytovania. Ak potrebujete viac informácií o spoločnosti dovolenka-apartmany-chorvatsko.com, alebo ak potrebujete podporu, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktný formulárDovolenka-apartmany-chorvatsko.com je jedným z najväčších katalógov súkromných ubytovacích zariadení v Chorvátsku, ktoré spája priamo hostí s ubytovateľom. Komunikácia medzi hosťami a majiteľmi ubytovania je priama prostredníctvom e-mailu (kontaktného formulára), telefónu alebo odkazu na vlastnú webovú stránku a hostia jedná priamo s majiteľmi ceny ubytovania a podmienkami rezervácie. Dovolenka-apartmany-chorvatsko.sk, preto nie je cestovná kancelária alebo agent a za rezervácie nie je účtovaná žiadna provízia. Dovolenka-apartmany-chorvatsko.sk je platformou pre inzerciu celej turistickej ponuky súkromného ubytovania v Chorvátsku (apartmány, izby, prázdninové domy, tábory a ubytovne).
Dovolenka-apartmany-chorvatsko.com je najväčší súkromný adresár ubytovania v Chorvátsku s takmer 4000 ubytovaní a viac ako 12 000 ubytovacích jednotiek. Vyhľadávanie ubytovania je veľmi jednoduché a rýchle a umožňuje vám priamy kontakt s majiteľmi súkromného ubytovania. Vďaka tomu nie je žiadna platba drahých agentúrnych poplatkov a poplatkov a apartmány, izby, prázdninové domy a iné súkromné ubytovanie v Chorvátsku sú lacnejšie až do výšky 40%!
Dovolenka-apartmany-chorvatsko.com je úplne zadarmo pre hostí hľadajúcich ubytovanie a pre majiteľov, ktorí inzerujú svoje ubytovacie kapacity. Majitelia ubytovania platia niektoré dodatočné služby, ako je uvádzaná reklama, dizajn webových stránok, poradenstvo ...
Ak chcete vyhľadávať ideálne ubytovanie, navštívte domovskú stránku , kde môžete vyhľadávať súkromné ubytovanie v Chorvátsku: rýchle vyhľadávanie Zadajte názov mesta alebo miesta, región (rozdelili sme Chorvátsko do 8 regiónov: Istria, Kvarner a Gorski kotar, Zadar a okolie, Šibenik a okolie, Split a okolie, Dubrovník a okolie, Lika a Continental Chorvátsko) a typ ubytovania (v závislosti od toho, či hľadáte byt, izbu, dovolenkový dom, tábor alebo hostel).
Keď nájdete ubytovanie, ktoré sa vám páči, kontaktujte majiteľa ubytovania priamo prostredníctvom kontaktného formulára na inzeráte a dohodnite sa na všetkých podmienkach rezervácie. Aby bola vaša rezervácia zabezpečená, väčšina vlastníkov ubytovania vás požiada, aby ste zaplatili určitú sumu vopred ako zálohu a zvyšok po príchode.
Po zverejnení inzerátu od vlastníka ubytovania vykonávame základné overenie presnosti zadaných údajov a fotografií. Vlastníci ubytovania (súkromní prenajímatelia) samostatne publikujú reklamu a plnia plnú zodpovednosť za textové a obrazové informácie, zaručujú ich presnosť, úplnosť a pravdivosť, ako aj kvalitu, bezpečnosť a zákonnosť ponúkaných produktov a služieb , Odporúčame zavolať majiteľa ubytovania alebo skontrolovať jeho web na ďalšie potvrdenie. Pred zaplatením zálohy odporúčame požiadať o potvrdenie, ktoré vám každý majiteľ ubytovania musí dať v Chorvátsku.
Posielame našim zákazníkom mesačné správy, ponuky a užitočné informácie prostredníctvom bulletinu. V spodnej časti každého e-mailu odoslaného prostredníctvom e-mailu nájdete odkaz vhodné odhlásenie. Kliknite na odkaz odhlásenia na odber bulletinu a už nebudete dostávať žiadne upozornenia odoslané zo stránky dovolenka-apartmany-chorvatsko.com
Prémiové reklamy (platené reklamy) sú vylúčené a uvedené pred voľnými reklamami. Pri hodnotení reklám zdarma majú majitelia, ktorí prvýkrát publikovali reklamu a úplné zoznamy, lepšie pozície než ostatné. Ak chcete dosiahnuť dobrú pozíciu, nezabudnite na nasledujúce body: Zadajte cenník ubytovacích jednotiek, zadajte maximálny počet vysokokvalitných fotografií s dobrým rozlíšením (30), zadajte príslušný a jedinečný opis nehnuteľnosti, opýtajte sa Vaši hostia nechať toľko pozitívnych komentárov a recenzií . Všetky tieto body sú dôležité nielen pre hodnotenie rebríčkov, ale aj pre návštevníkov a potenciálnych hostí, čo vedie k väčšiemu počtu otázok a tým k väčšiemu počtu realizovaných rezervácií.

Ak ste majiteľ ubytovania a chcete publikovať svoju reklamu, zaregistrujte sa.
Ak potrebujete pomoc alebo podporu, kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára