Najčastejšie otázky (FAQ)

Toto je krátky zoznam často kladených otázok hostí a majiteľov ubytovania. Ak potrebujete viac informácií o private-apartments-croatia.com, alebo ak potrebujete podporu, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára

Čo je dovolenka-apartmany-chorvatsko.com

Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com je jedným z najväčších zoznamov súkromných ubytovacích zariadení v Chorvátsku, ktoré priamo spája hostí s ubytovateľmi. Komunikácia medzi hosťami a majiteľmi ubytovania je priamo prostredníctvom e-mailu (kontaktný formulár), telefonicky alebo odkazom na vlastnú webovú stránku a hostia jedná priamo s majiteľmi ceny ubytovania a podmienkami rezervácie. Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com, preto nie je cestovná kancelária alebo agent a za rezervácie nie je účtovaná žiadna provízia. Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com je platformou pre inzerciu celej turistickej ponuky súkromného ubytovania v Chorvátsku (apartmány, izby, prázdninové domy, tábory a ubytovne).

Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com je najväčší súkromný adresár ubytovania v Chorvátsku s takmer 4000 ubytovaní a viac ako 12.000 ubytovacích jednotiek. Vyhľadávanie ubytovania je veľmi jednoduché a rýchle a umožňuje vám priamy kontakt s majiteľmi súkromného ubytovania. Vďaka tomu nie je žiadna platba drahých agentúrnych poplatkov a poplatkov a apartmány, izby, rekreačné domy a iné súkromné ubytovanie v Chorvátsku sú lacnejšie až do výšky 40%!

Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com je úplne zadarmo pre hostí hľadajúcich ubytovanie a pre majiteľov, ktorí inzerujú svoje ubytovacie kapacity. Majitelia ubytovania platia niektoré ďalšie služby, ako je vystupovaná reklama, návrh webových stránok, poradenstvo ...

Ak hľadáte ideálne ubytovanie, vráťte sa späť na domovskú stránku, kde môžete vyhľadávať súkromné ubytovanie v Chorvátsku: rýchle vyhľadávanie (zadajte názov mesta alebo miesta), región (rozdelili sme Chorvátsko do 8 regiónov: Istria, Kvarner a Gorski kotar, Zadar a okolie, Šibenik a okolie, Split a okolie, Dubrovník a okolie, Lika a Continental Chorvátsko) a typ ubytovania (v závislosti od toho, či hľadáte byt, izbu, dovolenkový dom, tábor alebo hostel).

Keď nájdete ubytovanie, ktoré sa vám páči, kontaktujte vlastníka ubytovania priamo prostredníctvom kontaktného formulára na inzeráte a dohodnite sa na všetkých podmienkach rezervácie. Aby bola vaša rezervácia zabezpečená, väčšina vlastníkov ubytovania vás požiada, aby ste zaplatili určitú čiastku vopred ako zálohu a zvyšok sumy pri príchode.

Po zverejnení inzerátu od majiteľa ubytovania vykonávame základné overenie presnosti zadaných údajov a fotografií. Vlastníci ubytovania (súkromní prenajímatelia) samostatne publikujú reklamu a berú plnú zodpovednosť za textové a obrazové informácie, zaručujú ich presnosť, úplnosť a pravdivosť, ako aj kvalitu, bezpečnosť a zákonnosť produktov a ponúkaných služieb. Odporúčame zavolať majiteľa ubytovania alebo skontrolovať jeho web na ďalšie potvrdenie. Pred zaplatením zálohy odporúčame požiadať o potvrdenie, ktoré vám každý majiteľ ubytovania musí dať v Chorvátsku.

Posielame našim zákazníkom mesačné správy, ponuky a užitočné informácie prostredníctvom bulletinu. V spodnej časti každého e-mailu odoslaného prostredníctvom e-mailu nájdete odkaz vhodné odhlásenie. Kliknite na odkaz odhlásenia na odber bulletinu a už nebudete dostávať žiadne upozornenia odoslané zo stránky dovolenka-apartmany-chorvatsko.com.

Prémiové ubytovanie (platené reklamy) sú vymenované a uvedené pred voľnými reklamami. Pri hodnotení reklám zdarma vlastníci, ktorí prvýkrát publikovali reklamu a úplné záznamy, majú lepšie pozície ako ostatní. Aby ste dosiahli dobrú pozíciu, majte na pamäti nasledujúce body: Zadajte cenník ubytovacích jednotiek, zadajte maximálny počet vysokokvalitných fotografií s dobrým rozlíšením (30), zadajte relevantný a jedinečný opis nehnuteľnosti, opýtajte sa vaši hostia nechať toľko pozitívnych komentárov a recenzií. Všetky tieto body sú dôležité nielen pre hodnotenie rebríčkov, ale aj pre návštevníkov a potenciálnych hostí, čo má za následok vyšší počet otázok a tým väčší počet realizovaných rezervácií.

Ak ste majiteľom ubytovania v Chorvátsku a chcete inzerát zverejniť, zaregistrujte sa. Ak potrebujete pomoc alebo podporu, kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára