Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie v Chorvátsku!

Ubytovne Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Ubytovne Canki

Zadar

Od mora 800 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Ubytovne Party Hostel

Zagreb

Od mora > 50 km
Kapacita 36 osôb

na vyžiadanie

Ubytovne Kamp Seget

Seget

Od mora 40 m
Kapacita 100 osôb

na vyžiadanie

Ubytovne Sunce

Hvar - Stari Grad

Od mora 150 m
Kapacita 33 osôb

od 16 €

Ubytovne Canki ( Zadar)

Náš hostel sa nachádza iba 10 minút chôdze do centra, 10 min na autobusovej stanici a pošty 10 min mestskej pláže. V jeho blízkosti je CityGalleria s kín, restorants, obchodov, bánk a trhu. V ulici je tichý a pokojný, takže môžete získať krásny odpočinok a spánok byť čerstvé pre objavovanie naše staré, ale krásne mesto známe pre fóra, slnečné salution, morské varhany, múzeá, atď Všetky izby sú klimatizované s poschodovou bads, obývacia izba , kuchyňa a oddelené mužskej a fimale kúpeľne. Dúfame, že nás navštívi a cítiť pohodlne!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Canki

Od mora 800 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Ubytovne Party Hostel ( Zagreb)

Party Hostel otvorený v auguste 2013., a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie len pár krokov od zastávky električky na križovatke Heinzel a Vukovar Street. Jedná sa o 15-Minute električkou od hlavného námestia a hlavných turistických atrakcií. Hostel má vlastnú reštauráciu kúzlo s terasou, kde si hostia môžu vychutnať celý rad medzinárodných jedál a chorvátskej kuchyne. Vedľa recepcie žije v interiéri, zatiaľ čo vo dvore prístupnom posedenie s kreslami obklopené bambusovými rastlinami. Na recepcii je k dispozícii zadarmo brožúry a trezor zdarma. To má 36 lôžok v štyroch -bed a dvoch - lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením a dve dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Každý deň sú k dispozícii čerstvé bielizeň, uteráky a mydlo. Party Hostel je 10- minút chôdze od komplexu zeleného zlata, kde sídli obchody a množstvo zariadení pre jedálne, stretnutia a zábavy. Autobusová stanica Záhreb je len 4 električková zastávka a hlavnej železničnej stanice sa nachádza v 7 stanice električkou od hostela strany.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Party Hostel

Od mora > 50 km
Kapacita 36 osôb

Cena na vyžiadanie

Ubytovne Kamp Seget ( Seget)

HostelIn náš hostel nájdete najlacnejšie ubytovanie v Trogir a jeho okolie, ktorý je ideálny pre batôžkára, pre jednotlivcov i skupiny, pre krátkodobé alebo dlhodobé pobyty. Je to ideálny pre športové skupiny, skauti, školské výlety, združenia pre odchod do dôchodku a pre chorvátske pracovníkov Únie, ktoré poskytujeme špeciálne ceny. Hostel sa nachádza 50 metrov od pláže, a hostia budú pleasently prekvapení, aké ľahké je dosiahnuť Trogir a Split, poveternostnými sa rozhodnú cestovať loďou alebo autobusom alebo taxíkom. Hostel poskytuje ubytovanie pre 100 osôb. Posteľ a raňajky. Polpenzia servis. Parkovanie zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Kamp Seget

Od mora 40 m
Kapacita 100 osôb

Cena na vyžiadanie

Ubytovne Sunce ( Hvar - Stari Grad)

Hostel Sunce sa nachádza v centre mesta Stari Grad na ostrove Hvar (na jednom z najkrajších ostrovov na svete), v centre oblasti známej ako Sibír. Táto oblasť je tichý a pokojný, takže môžete pohodlne spať. Hostel je vybavený reštaurácií, jedálňou a kľudové oblasti. Ponúkame ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a 3-lôžkových izbách. Existuje tu mnoho kultúrnych, náboženských a ostatné budovy a zariadenia v blízkosti hosteli. Hostel je ideálny pre všetky vekové skupiny, najmä detí a mládeže skupiny, rodiny s deťmi, seniorov, športových klubov a batôžkára okrem všetkých individuálnych klientov. Možnosť organizovania športových a kultúrnych aktivít, prehliadka ostrova, výlety na okolité ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Sunce

Od mora 150 m
Kapacita 33 osôb

Cena od 16 €

Ubytovne Chorvátsko
Prečo rezervovať Ubytovne v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Hostely sú jedinečnou formou ubytovania, ktorá je určená hlavne mladým ľuďom a ponúka príjemnú a priateľskú atmosféru za veľmi nízke ceny. Hostely predstavujú ideálne miesto pre skupinu priateľov, rôzne iné skupiny (školy, športy atď.), Ale aj pre mladých ľudí, ktorí cestujú sami a túžia stretnúť sa s ostatnými ľuďmi z celého sveta. Hostely vás budú privítať najmä v izbách s viacerými lôžkami, ktoré zdieľate s inými cestujúcimi, ale je tu aj určitý počet dvojlôžkových a jednolôžkových izieb, ktoré môžu poskytnúť súkromie.

Hostely v Chorvátsku poskytujú vysokú úroveň služieb, od atraktívnej polohy, pohodlia a čistoty až po zdvorilosť personálu. Ubytovaní hostia sú vždy pripravení vám pomôcť a poskytnúť vám užitočné informácie o pamiatkach miesta, kde sa nachádzate, ale aj objavovať najlepšie miesta, kde môžete ísť von, baviť sa, dobré reštaurácie ... S príjemnou a uvoľnenou atmosférou a veľmi výhodné ceny, ubytovanie v hostely v Chorvátsku je pre vás ideálne, ak máte dobrodružného ducha.

Hoci sú ubytovne v Chorvátsku väčšinou umiestnené vo väčších mestách, čoraz viac sa otvárajú na menších miestach pozdĺž pobrežia, ktoré sa stali obľúbenými destináciami pre mladých ľudí, ako sú pláže Zrće a Novalja na ostrove Pag. V každom prípade si vyberte svoju ideálnu ubytovňu z našej turistickej ponuky v Chorvátsku a rezervujte si svoj hostel priamo s majiteľom ubytovne a užijte si dovolenku. Ak nepotrebujete komfort apartmánu a ak sa chcete vyhnúť nadhodnoteným hotelom a stráviť svoju dovolenku vo veľmi lacnom súkromnom ubytovaní, potom sú súkromné hostely správnou voľbou. Aj keď vám môžeme ponúknuť všetky druhy súkromného ubytovania v Chorvátsku, ako sú apartmány, izby a prázdninové domy, hostely sú najvýhodnejšou formou súkromného ubytovania najmä pre mladších cestujúcich, ktorí nemajú problém zdieľať si izbu a spoločensky cestovateľov z celého sveta.

Nájdite hosteli, ktorá spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky svoje rezervácie priamo s majiteľom hostela. Výhody tohto druhu rezervácie sú veľa, a jedným z najvýznamnejších je oveľa lacnejšia cena ubytovania, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Takže môžete nájsť až 40% lacnejší hostel, ako je inzerovaný na podobných webových stránkach a cestovných kanceláriách. Všetky podrobnosti a ďalšie ponuky sa prejednávajú priamo s majiteľom hostela, takže si budete istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadať hostely zo zoznamu nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervovať si ideálne lacné ubytovanie v Chorvátsku a začať nezabudnuteľné dobrodružstvo života!