Ubytovne Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Ubytovňa Odranska Klet

Sisak

Od mora > 50 km
Kapacita 25 osôb

od 20 €

Ubytovňa Odranska Klet ( Sisak)

Pivnica Odran je ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza na okraji mesta Sisak, len asi 500 metrov od samotného mesta a 1,5 km od centra mesta. Zariadenie ponúka komfort, pokojné a príjemné prostredie a krásny zážitok z pobytu v meste Sisak. Ponúkame dvoj a štvorlôžkové izby vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV a bezplatným internetom. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj spoločenská miestnosť, ktorá je hosťom vždy k dispozícii s kuchyňou, chladničkami, samoobslužným kávovarom a TV s nad. 200 rôznych programov. V budove je aj spodná terasa, ktorá je tiež hosťom vždy k dispozícii. V ponuke, okrem predchádzajúcej, vyhlasujeme a organizujeme: rôzne športové a rekreačné aktivity, plavby loďou a jednodňové výlety. pivnica Odran Vám praje príjemný pobyt v Sisaku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovňa Odranska Klet

Od mora > 50 km
Kapacita 25 osôb

Cena od 20 €

Ubytovne Chorvátsko
Prečo rezervovať Ubytovne v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Hostely sú jedinečnou formou ubytovania, ktorá je určená hlavne mladým ľuďom a ponúka príjemnú a priateľskú atmosféru za veľmi nízke ceny. Hostely predstavujú ideálne miesto pre skupinu priateľov, rôzne iné skupiny (školy, športy atď.), Ale aj pre mladých ľudí, ktorí cestujú sami a túžia stretnúť sa s ostatnými ľuďmi z celého sveta. Hostely vás budú privítať najmä v izbách s viacerými lôžkami, ktoré zdieľate s inými cestujúcimi, ale je tu aj určitý počet dvojlôžkových a jednolôžkových izieb, ktoré môžu poskytnúť súkromie.

Hostely v Chorvátsku poskytujú vysokú úroveň služieb, od atraktívnej polohy, pohodlia a čistoty až po zdvorilosť personálu. Ubytovaní hostia sú vždy pripravení vám pomôcť a poskytnúť vám užitočné informácie o pamiatkach miesta, kde sa nachádzate, ale aj objavovať najlepšie miesta, kde môžete ísť von, baviť sa, dobré reštaurácie ... S príjemnou a uvoľnenou atmosférou a veľmi výhodné ceny, ubytovanie v hostely v Chorvátsku je pre vás ideálne, ak máte dobrodružného ducha.

Hoci sú ubytovne v Chorvátsku väčšinou umiestnené vo väčších mestách, čoraz viac sa otvárajú na menších miestach pozdĺž pobrežia, ktoré sa stali obľúbenými destináciami pre mladých ľudí, ako sú pláže Zrće a Novalja na ostrove Pag. V každom prípade si vyberte svoju ideálnu ubytovňu z našej turistickej ponuky v Chorvátsku a rezervujte si svoj hostel priamo s majiteľom ubytovne a užijte si dovolenku. Ak nepotrebujete komfort apartmánu a ak sa chcete vyhnúť nadhodnoteným hotelom a stráviť svoju dovolenku vo veľmi lacnom súkromnom ubytovaní, potom sú súkromné hostely správnou voľbou. Aj keď vám môžeme ponúknuť všetky druhy súkromného ubytovania v Chorvátsku, ako sú apartmány, izby a prázdninové domy, hostely sú najvýhodnejšou formou súkromného ubytovania najmä pre mladších cestujúcich, ktorí nemajú problém zdieľať si izbu a spoločensky cestovateľov z celého sveta.

Nájdite hosteli, ktorá spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky svoje rezervácie priamo s majiteľom hostela. Výhody tohto druhu rezervácie sú veľa, a jedným z najvýznamnejších je oveľa lacnejšia cena ubytovania, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Takže môžete nájsť až 40% lacnejší hostel, ako je inzerovaný na podobných webových stránkach a cestovných kanceláriách. Všetky podrobnosti a ďalšie ponuky sa prejednávajú priamo s majiteľom hostela, takže si budete istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadať hostely zo zoznamu nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervovať si ideálne lacné ubytovanie v Chorvátsku a začať nezabudnuteľné dobrodružstvo života!