Ubytovne Chorvátsko
Vyberte si ideálne ubytovanie a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v Chorvátsku!

Zoradiť podľa:

Ubytovne Party Hostel

Zagreb

Od mora > 50 km
Kapacita 36 osôb

od 15 €

Ubytovne Party Hostel ( Zagreb)

Party Hostel otvorený v auguste 2013., a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie len pár krokov od zastávky električky na križovatke Heinzel a Vukovar Street. Jedná sa o 15-Minute električkou od hlavného námestia a hlavných turistických atrakcií. Hostel má vlastnú reštauráciu kúzlo s terasou, kde si hostia môžu vychutnať celý rad medzinárodných jedál a chorvátskej kuchyne. Vedľa recepcie žije v interiéri, zatiaľ čo vo dvore prístupnom posedenie s kreslami obklopené bambusovými rastlinami. Na recepcii je k dispozícii zadarmo brožúry a trezor zdarma. To má 36 lôžok v štyroch -bed a dvoch - lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením a dve dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Každý deň sú k dispozícii čerstvé bielizeň, uteráky a mydlo. Party Hostel je 10- minút chôdze od komplexu zeleného zlata, kde sídli obchody a množstvo zariadení pre jedálne, stretnutia a zábavy. Autobusová stanica Záhreb je len 4 električková zastávka a hlavnej železničnej stanice sa nachádza v 7 stanice električkou od hostela strany.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Party Hostel

Od mora > 50 km
Kapacita 36 osôb

Cena od 15 €

Ubytovne Chorvátsko
Prečo rezervovať Ubytovne v Chorvátsku priamo s majiteľmi súkromného ubytovania?

Hostely sú jedinečnou formou ubytovania, ktorá je určená hlavne mladým ľuďom a ponúka príjemnú a priateľskú atmosféru za veľmi nízke ceny. Hostely predstavujú ideálne miesto pre skupinu priateľov, rôzne iné skupiny (školy, športy atď.), Ale aj pre mladých ľudí, ktorí cestujú sami a túžia stretnúť sa s ostatnými ľuďmi z celého sveta. Hostely vás budú privítať najmä v izbách s viacerými lôžkami, ktoré zdieľate s inými cestujúcimi, ale je tu aj určitý počet dvojlôžkových a jednolôžkových izieb, ktoré môžu poskytnúť súkromie.

Hostely v Chorvátsku poskytujú vysokú úroveň služieb, od atraktívnej polohy, pohodlia a čistoty až po zdvorilosť personálu. Ubytovaní hostia sú vždy pripravení vám pomôcť a poskytnúť vám užitočné informácie o pamiatkach miesta, kde sa nachádzate, ale aj objavovať najlepšie miesta, kde môžete ísť von, baviť sa, dobré reštaurácie ... S príjemnou a uvoľnenou atmosférou a veľmi výhodné ceny, ubytovanie v hostely v Chorvátsku je pre vás ideálne, ak máte dobrodružného ducha.

Hoci sú ubytovne v Chorvátsku väčšinou umiestnené vo väčších mestách, čoraz viac sa otvárajú na menších miestach pozdĺž pobrežia, ktoré sa stali obľúbenými destináciami pre mladých ľudí, ako sú pláže Zrće a Novalja na ostrove Pag. V každom prípade si vyberte svoju ideálnu ubytovňu z našej turistickej ponuky v Chorvátsku a rezervujte si svoj hostel priamo s majiteľom ubytovne a užijte si dovolenku. Ak nepotrebujete komfort apartmánu a ak sa chcete vyhnúť nadhodnoteným hotelom a stráviť svoju dovolenku vo veľmi lacnom súkromnom ubytovaní, potom sú súkromné hostely správnou voľbou. Aj keď vám môžeme ponúknuť všetky druhy súkromného ubytovania v Chorvátsku, ako sú apartmány, izby a prázdninové domy, hostely sú najvýhodnejšou formou súkromného ubytovania najmä pre mladších cestujúcich, ktorí nemajú problém zdieľať si izbu a spoločensky cestovateľov z celého sveta.

Nájdite hosteli, ktorá spĺňa všetky vaše potreby a usporiadajte všetky svoje rezervácie priamo s majiteľom hostela. Výhody tohto druhu rezervácie sú veľa, a jedným z najvýznamnejších je oveľa lacnejšia cena ubytovania, pretože neplatíte žiadne poplatky agentúry. Takže môžete nájsť až 40% lacnejší hostel, ako je inzerovaný na podobných webových stránkach a cestovných kanceláriách. Všetky podrobnosti a ďalšie ponuky sa prejednávajú priamo s majiteľom hostela, takže si budete istí, že nie sú žiadne nepríjemné prekvapenia. Vyhľadať hostely zo zoznamu nižšie alebo pomocou rýchleho vyhľadávania a rezervovať si ideálne lacné ubytovanie v Chorvátsku a začať nezabudnuteľné dobrodružstvo života!