Spoznajte nás a našu prácu

Katalóg súkromného ubytovania v Chorvátsku dovolenka-apartmany-chorvatsko .com bol založený v roku 2012. svet s majiteľmi súkromného ubytovania v Chorvátsku už takmer 8 rokov. Sme hrdí na to, že poskytujeme priamy kontakt s majiteľmi súkromného ubytovania v Chorvátsku a tiež poskytujeme lacnejšie ubytovanie až o 40%. Chcete sa vyhnúť drahým a zbytočným poplatkom za agentúru a chcete lepšie poznať svojich hostiteľov, potom náš webový katalóg je tou správnou voľbou pre vyhľadávanie ideálneho apartmánu a ubytovania v Chorvátsku!

Súkromné ubytovanie v Chorvátsku

Dovolenka-Apartmany-Chorvatsko.com - ubytovanie v súkromí v Chorvátsku

Po mnohých rokoch práce v oblasti cestovného ruchu, tak v Chorvátsku, ako aj v USA, sme sa rozhodli spustiť túto stránku, aby všetci vlastníci súkromného ubytovania v Chorvátsku mohli zabezpečiť lepšie obsadenie, kontaktovať priamo hostí, predĺžiť sezónu a zvýšiť ziskovosť odstránenie poplatkov za vysoké provízie. Našim cieľom je umožniť všetkým hosťom nájsť rýchle a jednoduché súkromné ubytovanie a užiť si dovolenku v Chorvátsku.

Registrovať
Naša misia
Naším poslaním je spokojnosť nájomcu a hosťa:
  • lepšou obsadenosťou v súkromí, čo je ďaleko za ubytovaním hotelov
  • prostredníctvom rýchleho a jednoduchého vyhľadávania apartmánov, izieb a rekreačných domov v Chorvátsku v našom katalógu
  • prostredníctvom zhromažďovania všetkých súkromných nájomcov v Chorvátsku v našom katalógu, takže hostia ľahko nájdu ideálne ubytovanie
  • prostredníctvom podrobných informácií o každom súkromnom ubytovaní v Chorvátsku, aby sa uľahčilo rozhodnutie pre hosťa

Hodnoty a princípy
Podnikanie na najvyšších etických princípoch.

Čestnosť a bezúhonnosť vo všetkých našich obchodných kontaktoch nám dáva slobodu vždy byť hrdí na našu prácu.

Ošetrujte zákazníkov, obchodných partnerov a kolegov v práci rovnako, ako sa s nimi chceme správať.

Vytvorte kvalitnú a profesionálnu (ľahko použiteľnú) webovú stránku a poskytnite našim zákazníkom najvyššiu úroveň podpory.

Pripoj sa k nám!
Naša "ľahko použiteľná", ale veľmi "aktuálna" webová stránka dovolenka-apartmany-chorvatsko.com sa čoskoro stáva preferovanou webovou stránkou pre vyhľadávanie súkromného ubytovania v Chorvátsku.

Vždy skúmame spôsoby, ako zlepšiť naše webové stránky a služby. Všetky vaše pripomienky, návrhy a nápady sú vítané a uistite sa, že budeme veľmi vďační, že ste nám ju poslali.


Kontaktuj nás

Webová stránka dovolenka-apartmany-chorvatsko.com je súčasťou firmy Zephyr d.o.o.

Zephyr d.o.o.
Zajčeva 9, 10000 Zagreb
OIB: 82653467833
IBAN: HR1024840081135096691,
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D., Magazinska cesta 69, 10000 Zagreb
Základný kapitál: 20.000,00 kn zaplatený v plnej výške