Apartmány a ubytovanie v súkromí Jasenovac

Jasenovac je pokojné miesto a sídlo obce v kraji Sisak v Chorvátsku. Leží v ďalekej juhovýchodnej časti kraja Sisak v priestrannej Panónskej nížiny obklopené riekami Trebež, Sávy a Una. Sisak je takmer 70 kilometrov a obec má populáciu 800 obyvateľov. Vďaka svojim prírodným zdrojom, úrodnú pôdu a husté dubové a jaseňové lesy obyvatelia Jasenovac sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, chov dobytka a lesníctvo....

Zoradiť podľa:

Izba Kod ribiča

Jasenovac

Od mora 4 km
Kapacita 30 osôb

na vyžiadanie

Izba Kod ribiča ( Jasenovac)

V Jasenovac, len 7 km od Novska (A3-diaľničné exit) sa nachádza reštaurácia Kod Ribica. Pri vchode do Lonja poľa, obklopený množstvom kultúrnych a prírodných pamiatok, to je jednoducho neomylný bodom pre návštevníkov a turistov. Ak máte túži po posavska špeciality, ak hľadáte pre dobré víno, ak budete potrebovať miesto k oslave alebo len chcete stráviť príjemné chvíle s priateľmi a rodinou, našiel ste na správnom mieste. Reštaurácia má vlastné parkovisko pre cca 30 áut. Interiér reštaurácie s kapacitou 60 miest (a samostatné hale 20) je vhodná pre organizovanie svadobných večera, rôzne iné oslavy alebo pre obchodné rokovania v oddelenej menšej miestnosti. V oddelenej miestnosti od 20 sedadlami môžete teraz krb a pec na chleba. Ponúkame 12 spacie miestnosti. Každá izba je vybavená satelitnou TV (LCD), WC, nočné stolíky a skladovanie odevov a obuvi. Kapacita izieb je asi 30 ľudí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Kod ribiča

Od mora 4 km
Kapacita 30 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Jasenovac

Jasenovac  - Erb Jasenovac je pokojné miesto a sídlo obce v kraji Sisak v Chorvátsku. Leží v ďalekej juhovýchodnej časti kraja Sisak v priestrannej Panónskej nížiny obklopené riekami Trebež, Sávy a Una. Sisak je takmer 70 kilometrov a obec má populáciu 800 obyvateľov. Vďaka svojim prírodným zdrojom, úrodnú pôdu a husté dubové a jaseňové lesy obyvatelia Jasenovac sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, chov dobytka a lesníctvo. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly, pretože takmer celé územie obce sa nachádza v prírodný park Lonjsko polje, ktorý je najväčšou chránenou mokraďové oblasť v povodí Dunaja. Tu si môžete prezrieť veľa divokých a domácich zvierat, ohrozených druhov vtákov, rovnako ako tradičné drevenú architektúru starých domov. Táto oblasť je skutočným rajom gurmán, ak máte radi pokrmy z sladkovodných rýb. Cez prírodných krás, Jasenovac je pravdepodobne najlepšie známy pre Jasenovac pamätník, ktorý je jedným z najväčších pamätníkov holokaustu a genocíde 2. svetovej vojny v Chorvátsku. Návšteva Jasenovac, ponúknuť svojim úctu obetiam fašizmu a užívať si bohatou faunou i flórou, ktorá ju obklopuje. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Jasenovac a jeho okolia. Apartmány izby a rekreačné domy v Jasenovac. Vitajte na Jasenovac!

Jasenovac Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Jasenovac