Apartmány a ubytovanie v súkromí Sisak

Sisak je hlavné mesto Sisak kraja v Chorvátsku. Leží pri ústí rieky Odry do Kupy a rieky Kupa v Sava, úrodnej a bažinaté oblasti Panónskej nížiny. Sisak je jedným z najstarších osád na centrálnej Chorvátsko a archeologické stopy jeho osídlenia sa datuje do 4. storočia pred naším letopočtom. V 1. storočí pred naším letopočtom na mieste dnešného Sisak bola založená rímsky vojenský tábor - Siscija, ktorý čoskoro...

Zoradiť podľa:

Izby Sisak

Sisak

Od mora 10 km
Kapacita 22 osôb

od 25 €

Izby Sisak ( Sisak)

Sme sa nachádzajú v samom srdci obchodnej zóny v Sisak a máme skvelou voľbou pre obchodné hostí, rovnako ako rôzne športové kluby, rovnako ako tí, ktorí sú na návšteve Sisak. Priestranné izby s štvorhviezdičkového ponúka luxusné ubytovanie, ktoré urobí váš pobyt v Sisak relaxačné a príjemný. Okrem ubytovania, izby Sisak ponúka svojim hosťom bezplatné parkovanie, internet a TV služby. Ponúkame dvanásť spálne, z ktorých tri sú dvojlôžkové s oddelenými lôžkami, osem dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou a jedna izba s manželskou posteľou s rozkladacím gaučom pre dve osoby. Všetci, ktorí chcú spoznať mesta, v blízkosti mnohých atrakcií nájdu, múzeí a ďalších kultúrnych atrakcií. Príďte a navštívte naše krásne mesto Sisak a pobyt v našich izbách Sisak :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Sisak

Od mora 10 km
Kapacita 22 osôb

Cena od 25 €

Turistický sprievodca - Sisak

Sisak  - Erb Sisak je hlavné mesto Sisak kraja v Chorvátsku. Leží pri ústí rieky Odry do Kupy a rieky Kupa v Sava, úrodnej a bažinaté oblasti Panónskej nížiny. Sisak je jedným z najstarších osád na centrálnej Chorvátsko a archeologické stopy jeho osídlenia sa datuje do 4. storočia pred naším letopočtom. V 1. storočí pred naším letopočtom na mieste dnešného Sisak bola založená rímsky vojenský tábor - Siscija, ktorý čoskoro získal štatút mesta a neskôr na stav kapitálového provincii Pannonia Savia. Po odňatí Turkami v 18. a 19. storočí Sisak zažíva ekonomický a mestský rozmach, a v 20. storočí sa stal jedným z najväčších priemyselných miest v Chorvátsku vďaka ropnej rafinérie, oceliarne, riečneho prístavu a frézovanie a pekársku výrobu , V poslednej dobe Sisak je stále viac a viac angažovala v oblasti cestovného ruchu, a to najmä vďaka chránená močaristá oblasť Lonjsko polje a svoje vidiecke drevenej architektúry, Sisak Staré Mesto, Starý most - prvý drevený most na rieke Kupa a atraktívny centra mesta pozdĺž rieky Kupy a archeologický park Siscia s pozostatkami rímskej architektúry. K dispozícii sú atraktívne poľovných revíroch pre lovcov v okolitých lesoch Petrova a Zrinski kopcov. Ubytovacie zariadenia sú skromné, ale v súkromnom ubytovaní, budete vždy nájsť kvalitné apartmán alebo izbu. Gastronómia Sisak vás nenechá ľahostajným, a všetky špeciality tohto regiónu v jednotlivých tradičných miestnych jedál, môžete vyskúšať v jednej z mnohých reštaurácií alebo vo vidieckych domácností v okolí. Navštíviť staré mesto Sisak na brehoch dvoch riek, a užiť ako historické pamiatky, rovnako ako prírodné krásy okolia. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Sisak a okolie. Apartmány, izby rekreačné domy v mesta Sisak, lacnejšie až o 40%. Vitajte na Sisak!

Sisak Predpoveď počasia