Apartmány a ubytovanie v súkromí Sisak

Sisak je hlavné mesto Sisak kraja v Chorvátsku. Leží pri ústí rieky Odry do Kupy a rieky Kupa v Sava, úrodnej a bažinaté oblasti Panónskej nížiny. Sisak je jedným z najstarších osád na centrálnej Chorvátsko a archeologické stopy jeho osídlenia sa datuje do 4. storočia pred naším letopočtom. V 1. storočí pred naším letopočtom na mieste dnešného Sisak bola založená rímsky vojenský tábor - Siscija, ktorý čoskoro...

Zoradiť podľa:

Agroturistika Stara Iža

Sisak

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Izba Sisak

Sisak

Od mora 10 km
Kapacita 22 osôb

od 25 €

Ubytovňa Odranska Klet

Sisak

Od mora > 50 km
Kapacita 25 osôb

od 20 €

Agroturistika Stara Iža ( Sisak)

Vidiecka turistika Stara Iža sa nachádza v centre prírodného parku Lonjsko polje v obci Kratečko asi 30 km. zo Sisaku. Apartmán je vybavený LCD TV, klimatizáciou a Wi-Fi pripojením na internet. V rámci vidieckej turistiky "Stará Iža" môžu hostia využiť aj služby reštaurácií, kde sa podávajú tradičné jedlá, a to najmä špecialita "Carp on rails", vína Moslavina a slivkové špeciality. Neoddeliteľnou súčasťou vidieckeho cestovného ruchu je aj dar galérie "Roda -art". Stará Iža ponúka ubytovanie v starom (200 g) tradičnom rodinnom dome zariadenom originálnym nábytkom. Byt je prispôsobený modernému bývaniu a pozostáva z izby s kuchynským kútom a WC so sprchovacím kútom. Hostia môžu využívať záhradnú terasu, rodinný dvor a záhradný gril. Hostia môžu využívať záhradnú terasu, rodinný dvor, parkovisko a záhradný gril. Pobytová taxa 5,50 kn na hosťa a deň (okrem detí) sa účtuje na mieste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Agroturistika Stara Iža

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Izba Sisak ( Sisak)

Sme sa nachádzajú v samom srdci obchodnej zóny v Sisak a máme skvelou voľbou pre obchodné hostí, rovnako ako rôzne športové kluby, rovnako ako tí, ktorí sú na návšteve Sisak. Priestranné izby s štvorhviezdičkového ponúka luxusné ubytovanie, ktoré urobí váš pobyt v Sisak relaxačné a príjemný. Okrem ubytovania, izby Sisak ponúka svojim hosťom bezplatné parkovanie, internet a TV služby. Ponúkame dvanásť spálne, z ktorých tri sú dvojlôžkové s oddelenými lôžkami, osem dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou a jedna izba s manželskou posteľou s rozkladacím gaučom pre dve osoby. Všetci, ktorí chcú spoznať mesta, v blízkosti mnohých atrakcií nájdu, múzeí a ďalších kultúrnych atrakcií. Príďte a navštívte naše krásne mesto Sisak a pobyt v našich izbách Sisak :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Sisak

Od mora 10 km
Kapacita 22 osôb

Cena od 25 €

Ubytovňa Odranska Klet ( Sisak)

Pivnica Odran je ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza na okraji mesta Sisak, len asi 500 metrov od samotného mesta a 1,5 km od centra mesta. Zariadenie ponúka komfort, pokojné a príjemné prostredie a krásny zážitok z pobytu v meste Sisak. Ponúkame dvoj a štvorlôžkové izby vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV a bezplatným internetom. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj spoločenská miestnosť, ktorá je hosťom vždy k dispozícii s kuchyňou, chladničkami, samoobslužným kávovarom a TV s nad. 200 rôznych programov. V budove je aj spodná terasa, ktorá je tiež hosťom vždy k dispozícii. V ponuke, okrem predchádzajúcej, vyhlasujeme a organizujeme: rôzne športové a rekreačné aktivity, plavby loďou a jednodňové výlety. pivnica Odran Vám praje príjemný pobyt v Sisaku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovňa Odranska Klet

Od mora > 50 km
Kapacita 25 osôb

Cena od 20 €

Turistický sprievodca - Sisak

Sisak  - Erb Sisak je hlavné mesto Sisak kraja v Chorvátsku. Leží pri ústí rieky Odry do Kupy a rieky Kupa v Sava, úrodnej a bažinaté oblasti Panónskej nížiny. Sisak je jedným z najstarších osád na centrálnej Chorvátsko a archeologické stopy jeho osídlenia sa datuje do 4. storočia pred naším letopočtom. V 1. storočí pred naším letopočtom na mieste dnešného Sisak bola založená rímsky vojenský tábor - Siscija, ktorý čoskoro získal štatút mesta a neskôr na stav kapitálového provincii Pannonia Savia. Po odňatí Turkami v 18. a 19. storočí Sisak zažíva ekonomický a mestský rozmach, a v 20. storočí sa stal jedným z najväčších priemyselných miest v Chorvátsku vďaka ropnej rafinérie, oceliarne, riečneho prístavu a frézovanie a pekársku výrobu , V poslednej dobe Sisak je stále viac a viac angažovala v oblasti cestovného ruchu, a to najmä vďaka chránená močaristá oblasť Lonjsko polje a svoje vidiecke drevenej architektúry, Sisak Staré Mesto, Starý most - prvý drevený most na rieke Kupa a atraktívny centra mesta pozdĺž rieky Kupy a archeologický park Siscia s pozostatkami rímskej architektúry. K dispozícii sú atraktívne poľovných revíroch pre lovcov v okolitých lesoch Petrova a Zrinski kopcov. Ubytovacie zariadenia sú skromné, ale v súkromnom ubytovaní, budete vždy nájsť kvalitné apartmán alebo izbu. Gastronómia Sisak vás nenechá ľahostajným, a všetky špeciality tohto regiónu v jednotlivých tradičných miestnych jedál, môžete vyskúšať v jednej z mnohých reštaurácií alebo vo vidieckych domácností v okolí. Navštíviť staré mesto Sisak na brehoch dvoch riek, a užiť ako historické pamiatky, rovnako ako prírodné krásy okolia. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Sisak a okolie. Apartmány, izby rekreačné domy v mesta Sisak, lacnejšie až o 40%. Vitajte na Sisak!

Sisak Predpoveď počasia