Apartmány a ubytovanie v súkromí Petrinja

Petrinja je malé mestečko situované na pravom brehu rieky Kupa, 13 km juhozápadne od Sisaku a asi 48 km juhovýchodne od Záhrebu. Je to najväčšie mesto v oblasti Banovina s celkovou populáciou 25 000 obyvateľov a je neoddeliteľnou súčasťou Sisak-Moslavinskej župy. Strategická pozícia Petrinja bola príčinou neustáleho boja vďaka dlhej histórii Banoviny. Stará stredoveká Petrinja, o čom svedčí prvý písomný záznam z roku...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Villa Nina

Petrinja

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 120 €

Rekreačný dom Villa Nina ( Petrinja)

V bezprostrednej blízkosti Petrinja, iba 50 km od Záhrebu, na veľmi pokojnom a pokojnom mieste sa nachádza rekreačný dom s bazénom obklopený lesom a riekou Kupa. V okolí nie sú žiadne zariadenia ani nájomníci a privíta vás iba pokoj, pokoj a výhľad na zvedavé vtáky. Vaša oáza relaxácie je lesný tieň plný vôní prírody, vďaka ktorým budete pokojný a spokojný. Ste na kultivovanej záhrade s rozlohou 2 500 m2 a na výhľad, ktorý nezabudnete. Dom je pre vás pripravený, zariadený a zariadený, s dvoma spálňami, obývacou izbou, kuchyňou, dvoma kúpeľňami a máte tri veľké terasy. Plne vybavená kuchyňa vám umožní pripraviť si jedlo pri grilovaní steakov na pekanovom grile. Ak sú deti pri odpočinku s vami, môžu sa hrať na detskom ihrisku prispôsobenom pre všetky vekové kategórie. V okruhu 400 m sa nachádzajú tenisové kurty a ďalšie športové zariadenia, reštaurácia, kaviareň, lesné promenády, cyklistické chodníky a chôdza na horskú chatu. Blízkosť rieky Kupa so svojimi plážami a rôznymi športovými zariadeniami vám poskytne výber z potešenia, lodičky alebo rybolovu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Nina

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 120 €

Turistický sprievodca - Petrinja

Petrinja  - Erb Petrinja je malé mestečko situované na pravom brehu rieky Kupa, 13 km juhozápadne od Sisaku a asi 48 km juhovýchodne od Záhrebu. Je to najväčšie mesto v oblasti Banovina s celkovou populáciou 25 000 obyvateľov a je neoddeliteľnou súčasťou Sisak-Moslavinskej župy. Strategická pozícia Petrinja bola príčinou neustáleho boja vďaka dlhej histórii Banoviny. Stará stredoveká Petrinja, o čom svedčí prvý písomný záznam z roku 1240, štatút kráľa Bela IV. dal privilégiá slobodného kráľovského mesta. V 16. storočí zmenil Petrinja svoju pôvodnú polohu na úpätí Zrinsky gore na súčasnú polohu na úrodnej rovine pozdĺž rieky Kupa. Oblasť Banovina väčšinou pokrýva kopcovité svahy Zrinskej a Hrastovackej vrchoviny a menšieho poľa, pozdĺž rieky Kupa a Petrinjčice. Petrinja a okolie ponúkajú množstvo aktivít pre relaxáciu a rekreáciu, ako sú prechádzky po mnohých promenádach, turistických a cykloturistických chodníkoch. Týmto spôsobom sa môžete dozvedieť o prírodnom, kultúrnom a historickom dedičstve mesta a okolitých dedinách na okraji historickej Banoviny. Hrastovačka Gora ponúka množstvo značených turistických chodníkov a všetky cesty vedú k najvyššiemu vrcholu Cepeliša, kde sa nachádza horská chata a výhľad vo výške 415 m. Dobre známa promenáda Petrinja - rekreačná pešia, kruhová chodník dlhá 6,5 km, začína smerom od mosta na Petrinjčici. Obzvlášť atraktívnou oblasťou promenády sú krásne staré stromy. K dispozícii sú štyri cyklistické trasy, ktoré sú veľmi príjemné a vhodné na rekreáciu v oblasti Petrinja. Poľovnícky turizmus bol vyvinutý kvôli bohatým lesom a divočine. Ubytovanie v Petrinji nájdete v apartmánoch, izbách a prázdninových domoch ako súčasti súkromného rodinného ubytovania. Týmto spôsobom sa môžete spoznať priateľských hostiteľov, ktorí Vám radi pomôžu stráviť príjemnú a bezstarostnú dovolenku v tejto časti Chorvátska. Vitajte v Petrinja!

Petrinja Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Petrinja