Apartmány a ubytovanie v súkromí Velika Gorica

Velika Gorica - srdce Turopolje. To je najväčšie mesto a tiež ekonomické, kultúrne a dopravné centrum v Záhrebskej župy. To sa nachádza len 16 km južne od Záhrebu v blízkosti letiska v Záhrebe. Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali navštíviť Velika Gorica a Turopolje. Napríklad počas Turopolje Carnival, Legendfest alebo VG fest oddýchnuť, zabaviť sa a užiť si vynikajúcu kuchyňu v reštauráciách a mnohých záhradiek....

Zoradiť podľa:

Izba Aerodrom

Velika Gorica

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

od 16 €

Apartmán Madison Airport Apartment

Velika Gorica

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Izba Aerodrom ( Velika Gorica)

Komfortné izby v blízkosti letiska Pleso (cez park ľahko pešo 2 minúty). Bezplatná doprava z letiska a na letisko. Ideálne pre hostí, ktorí cestujú skoré rokmi! Sme sa nachádzajú v dome obklopený záhradou. Naši hostia majú terasu. V izbe je manželská a prístelku a veľkou kúpeľňou, ktorá má sprchovací kút. Zadarmo pre našich hostí: parkovisko, bezdrôtové pripojenie k internetu: DVD prehrávač, rádio CD prehrávač, káblová TV, rýchlovarná kanvica s výberom kávy a čaju: a tiež posteľná bielizeň, uteráky, fén, šampón, sprchový gél, papuče, v teplejších mesiacoch, lehátka: Na požiadanie žehlička a žehliaca doska. Oddýchnuť si môžete v našej záhrade a v altánku! Máme možnosť voľného poskytovania pizze a iných pokrmov. Prajeme vám príjemný pobyt u nás a stále príjemnú cestu a roky!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Aerodrom

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 16 €

Apartmán Madison Airport Apartment ( Velika Gorica)

Ubytovacie zariadenie Madison Airport Apartment sa nachádza v meste Velika Gorica. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán má jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou a Blu-ray prehrávač. V byte je terasa. Apartmán Madison Airport sa nachádza 13 km od Záhrebu a 45 km od Tuheljského Toplice. Letisko Franjo Tudjman v Záhrebe je vzdialené 4 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Madison Airport Apartment

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Velika Gorica

Velika Gorica  - Erb Velika Gorica - srdce Turopolje. To je najväčšie mesto a tiež ekonomické, kultúrne a dopravné centrum v Záhrebskej župy. To sa nachádza len 16 km južne od Záhrebu v blízkosti letiska v Záhrebe. Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali navštíviť Velika Gorica a Turopolje. Napríklad počas Turopolje Carnival, Legendfest alebo VG fest oddýchnuť, zabaviť sa a užiť si vynikajúcu kuchyňu v reštauráciách a mnohých záhradiek. Velika Gorica sa vyznačuje dobre udržiavané parky, námestia a na ihriskách, rovnako ako mesto priateľa detí, mládeže a športu. Stojí za to navštíviť múzeum prírodných vied v centre Velika Gorica, archeologického parku Andautonija, staré mesto Lukavec a mnoho stredísk v okolí. Turopolje je známy región pre svoje prírodné zdroje, hojnosť rastlín a živočíchov a lesov a starých dubových drevených domov, ktorých architektúra je stojí za to vidieť. Nájdite si svoj ideálny byt či ubytovanie v súkromí, či chcete zostať v blízkosti letiska alebo ak chcete sa dozvedieť viac o tomto zaujímavom regióne. Apartmány, izby a súkromné ubytovanie v Velika Gorica. Vitajte!

Velika Gorica Predpoveď počasia