Apartmány a ubytovanie v súkromí Karlovac

Karlovac je hlavným mestom grófstva Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa 55 km juhozápadne od mesta Záhreb v mieste, kde údolie a kopcov Chorvátska splniť. Vďaka svojej geografickej polohe, sa nachádza na križovatke hlavných cestných a železničných ťahoch medzi Záhreb, Rijeka a Split. Zvláštnosťou Karlovac sú jeho štyri rieky, ktoré tečú cez mesto: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po ktorom je známy ako mesto štyroch riek....

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Spiritus Flumine

Karlovac

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Nova

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 10 osôb

od 55 €

Apartmán Sa Ci

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Apartmán Emy

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Izby Šu Šu

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kuc-kuc

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

od 25 €

Izby Veral-Ka

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Studio Karolina

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 2 osôb

od 55 €

Apartmán Luxury Dina

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 25 €

Rekreačný dom Spiritus Flumine ( Karlovac)

Rekreačný dom Spiritus Flumine je drevený tradičný dom, ktorý sa nachádza pri rieke Kupa. Nachádza sa mimo obce a je obklopený lúkami a lesy v čisto nedotknutom prostredí. Je ideálny pre rodiny s deťmi, pre ľudí, ktorí chcú skutočnú dovolenku bez davov a stresu. V dome sa môže ubytovať 10 osôb v 3 spálňach a veľkej obývacej izbe. K dispozícii je súkromná pláž, veľká terasa, gril, kajak, vírivka ........ všetko, čo potrebujete pre príjemný pobyt. Každý, kto miluje kanoistiku, cykloturistiku, turistiku a podobne, nájde niečo pre seba. Neďaleko sa nachádza veľa prírodných krás a historických pamiatok, ako sú kaňon Kupa Canyon, hrad Ribnik, hrad Novigrad, stará tradičná dedina, Lipníkský les .......

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Spiritus Flumine

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Nova ( Karlovac)

Apartmány sa nachádzajú na pokojnom a pokojnom mieste v rodinnom dome. Nachádzajú sa len 200 metrov od krásnej rieky Korana s pekným prímorským letoviskom a najmodernejším sladkovodným akváriom Aquatika. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú dovolenku v Karlovci, ale aj pre milovníkov rekreačnej dovolenky a raftingu. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie vo dvore. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj klimatizácia. Chceme, aby ste sa cítili ako doma, pretože len spokojný zákazník nás inšpiruje k ďalšiemu prispôsobeniu vašim potrebám, aby sme opäť chceli stráviť dovolenku s nami.   Prajeme vám príjemný pobyt vo mieste Apartmány Nova!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nova

Od mora > 50 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Sa Ci ( Karlovac)

by som chcel predstaviť môj byt s balkónom v Karlovac, prenajímam. Je to útulný, rodinný apartmán s plochou 200 m2, zdobený a naplnený množstvom vášne a lásky. Sme motocykel priateľský s veľmi bezpečné parkovisko pre motocykle. Milujeme všetky druhy pat, takže sú povolené. Je to skvelá poloha, ktorá sa nachádza 5 minút chôdze od starého centra mesta, ako aj veľmi atraktívnej mestskej pláže (rieky Korana) s názvom "Foginovo". V neposlednom rade, nedávno otvorené najväčšie európske riečne akvárium „Aquatika“ je vzdialené len 5 minút chôdze. Môj byt je veľmi ľahké nájsť, pretože sa nachádza na hlavnej ceste k jazerám Plitvica (40 minút jazdy). Záhreb je vzdialený 40 km. Hostia budú mať celý apartmán: kuchyňa s jedálňou, vlastnou kúpeľňou, WC, dve kúpeľne a obývacia izba s balkónom. Hostia majú k dispozícii bicykle zdarma.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sa Ci

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Emy ( Karlovac)

Apartmán Emy sa nachádza v blízkosti centra mesta Karlovac, 10 minút ľahkej chôdze od riek Korana a Kupa a ich krásnych parkov. Byt je kompletne zariadený a pozostáva z kuchyne s obývačkou, spálne a kúpeľne. Nachádza sa na 2. poschodí budovy s výťahom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Emy

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Izby Šu Šu ( Karlovac)

V centre mesta, realitné s výnimočnú osobnosť, originálne interiéry, unikátne terás a parkovacích miest. Vlastnosť obohacuje ponuku mesta a jeho kategorizácie (****), teplo a krásu interiéru Delight zahraničných hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Šu Šu

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kuc-kuc ( Karlovac)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kuc-kuc

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 25 €

Izby Veral-Ka ( Karlovac)

Pekné izby v centre starého mesta Karlovac, s výhľadom na mesto, jeden dvojlôžková a jedna trojlôžková izba s vaňou vnútri izby so satelitnou TV, internet, WIFI, vlastným vchodom, čistý

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Veral-Ka

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Studio Karolina ( Karlovac)

Byt sa nachádza v samom centre mesta Karlovac. Nachádza sa v budove pod ochranou Ministerstva kultúry. Úplne upravený 2018. Má výhľad na hlavné námestie a hlavnú Radičskú ulicu. Plne vybavené podľa 4 hviezdičiek.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Studio Karolina

Od mora > 50 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Luxury Dina ( Karlovac)

Ubytovacie zariadenie Apartment Dina sa nachádza v meste Karlovac. Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú prístup do plne vybavenej kuchyne. Tento apartmán bude hosťom ponúkať 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a klimatizáciu. V byte je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom. Keď hovoríte po anglicky a chorvátčine na 24-hodinovej recepcii, zamestnanci sú ochotní pomôcť kedykoľvek počas dňa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luxury Dina

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 25 €

Turistický sprievodca - Karlovac

Karlovac  - Erb Karlovac je hlavným mestom grófstva Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa 55 km juhozápadne od mesta Záhreb v mieste, kde údolie a kopcov Chorvátska splniť. Vďaka svojej geografickej polohe, sa nachádza na križovatke hlavných cestných a železničných ťahoch medzi Záhreb, Rijeka a Split. Zvláštnosťou Karlovac sú jeho štyri rieky, ktoré tečú cez mesto: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po ktorom je známy ako mesto štyroch riek. Bola postavená v 16. storočí ako pevnosť na obranu proti tureckým útočníkom v tvare šesťcípej hviezdy. Name Karlovac Karlstadt alebo bol daný na počesť svojho zakladateľa rakúskeho arcivojvodu Karola. V centre mesta vyniká renesančné centrum s pravidelným geometrickým usporiadaním ulíc a mestských blokov a centrálneho námestia. Jeho ideálna poloha na križovatke Karlovac je ideálny pre krátke prestávky pri preprave, ale tiež atraktívne destinácie pre dovolenku v zelených údoliach štyroch riek Karlovac. Môžete si nájsť ubytovanie v rôznych hoteloch alebo lacnejšieho ubytovania v súkromí v apartmánoch, izbách a malých súkromných táboroch. Odporúčame navštíviť Staromestskou Dubovac z 13. storočia s výhľadom na celé mesto a jeho okolie a historických pamiatok Mestského múzea, kostola Najsvätejšej Trojice a Františkánsky kláštor s galériou. V letných mesiacoch si môžete osviežiť v čistej rieke Korana na Foginovo pláže v centre mesta, a môžete navštíviť svetovo preslávené Národný park Plitvické jazerá, ktorá sa nachádza len asi 80 km ďaleko. Ak cestujete cez Karlovac, nezabudnite sa zastaviť, aspoň jeden deň, a to krásne mesto iste poteší vás s jeho prirodzenom prostredí a romantické staré mesto. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Karlovaci a okolí. Apartmány, izby a rekreačné domy v Karlovac, lacnejšie až o 40% bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Karlovac!

Karlovac Predpoveď počasia