Apartmány a ubytovanie v súkromí Karlovac

Karlovac je hlavným mestom grófstva Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa 55 km juhozápadne od mesta Záhreb v mieste, kde údolie a kopcov Chorvátska splniť. Vďaka svojej geografickej polohe, sa nachádza na križovatke hlavných cestných a železničných ťahoch medzi Záhreb, Rijeka a Split. Zvláštnosťou Karlovac sú jeho štyri rieky, ktoré tečú cez mesto: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po ktorom je známy ako mesto štyroch riek....

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Spiritus Flumine

Karlovac

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Nova

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Apartmán Emy

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Izby Šu Šu

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Izby Veral-Ka

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Luxury Dina

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 25 €

Apartmán Gobac

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 46 €

Izby Cerovac

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 15 osôb

od 23 €

Izby Nika

Karlovac

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 18 €

Rekreačný dom Spiritus Flumine ( Karlovac)

Rekreačný dom Spiritus Flumine je drevený tradičný dom, ktorý sa nachádza pri rieke Kupa. Nachádza sa mimo obce a je obklopený lúkami a lesy v čisto nedotknutom prostredí. Je ideálny pre rodiny s deťmi, pre ľudí, ktorí chcú skutočnú dovolenku bez davov a stresu. V dome sa môže ubytovať 10 osôb v 3 spálňach a veľkej obývacej izbe. K dispozícii je súkromná pláž, veľká terasa, gril, kajak, vírivka ........ všetko, čo potrebujete pre príjemný pobyt. Každý, kto miluje kanoistiku, cykloturistiku, turistiku a podobne, nájde niečo pre seba. Neďaleko sa nachádza veľa prírodných krás a historických pamiatok, ako sú kaňon Kupa Canyon, hrad Ribnik, hrad Novigrad, stará tradičná dedina, Lipníkský les .......

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Spiritus Flumine

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Nova ( Karlovac)

Apartmány sa nachádzajú na pokojnom a pokojnom mieste v rodinnom dome. Nachádzajú sa len 200 metrov od krásnej rieky Korana s pekným prímorským letoviskom a najmodernejším sladkovodným akváriom Aquatika. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú dovolenku v Karlovci, ale aj pre milovníkov rekreačnej dovolenky a raftingu. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie vo dvore. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj klimatizácia. Chceme, aby ste sa cítili ako doma, pretože len spokojný zákazník nás inšpiruje k ďalšiemu prispôsobeniu vašim potrebám, aby sme opäť chceli stráviť dovolenku s nami.   Prajeme vám príjemný pobyt vo mieste Apartmány Nova!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nova

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Emy ( Karlovac)

Apartmán Emy sa nachádza v blízkosti centra mesta Karlovac, 10 minút ľahkej chôdze od riek Korana a Kupa a ich krásnych parkov. Byt je kompletne zariadený a pozostáva z kuchyne s obývačkou, spálne a kúpeľne. Nachádza sa na 2. poschodí budovy s výťahom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Emy

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Izby Šu Šu ( Karlovac)

V centre mesta, realitné s výnimočnú osobnosť, originálne interiéry, unikátne terás a parkovacích miest. Vlastnosť obohacuje ponuku mesta a jeho kategorizácie (****), teplo a krásu interiéru Delight zahraničných hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Šu Šu

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Veral-Ka ( Karlovac)

Pekné izby v centre starého mesta Karlovac, s výhľadom na mesto, jeden dvojlôžková a jedna trojlôžková izba s vaňou vnútri izby so satelitnou TV, internet, WIFI, vlastným vchodom, čistý

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Veral-Ka

Od mora > 50 km
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Luxury Dina ( Karlovac)

Ubytovacie zariadenie Apartment Dina sa nachádza v meste Karlovac. Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú prístup do plne vybavenej kuchyne. Tento apartmán bude hosťom ponúkať 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a klimatizáciu. V byte je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom. Keď hovoríte po anglicky a chorvátčine na 24-hodinovej recepcii, zamestnanci sú ochotní pomôcť kedykoľvek počas dňa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luxury Dina

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Gobac ( Karlovac)

Byt sa nachádza v južnej časti mesta Karlovac, na prvom poschodí obytného domu. Vzdušný s množstvom denného svetla, klimatizáciou, WIFI zdarma, nočnými stolíkmi s nočným osvetlením, moderne zariadený s malou kuchynkou prepojenou s modulovou obývačkou, chodbou oddelenou od kúpeľne a veľkou spálňou. V kuchyni je chladnička s mrazničkou, rúra so sporákom, mikrovlnná rúra, riad na prípravu a vychutnanie jedla a rýchlovarná kanvica. Pred a za budovou je bezplatné parkovisko. Pri vchode do bytu je elektronický zámok, na vstup do bytu máte kód, ktorý dostanete pri rezervácii apartmánu a s kódom môžete sami vstúpiť do bytu v čase, ktorý Vám vyhovuje. Byt je asi 10 minút chôdze od starého centra mesta, kde máte širokú ponuku pizzerií, kaviarní, reštaurácií, krčiem, supermarketov... a fitness, bazénov, a iných športových a nákupných centier, trhovisko je 15 minút chôdze od hotela, .. ..... Nádherné parky, ktoré tvoria pozostatky jadra historickej Zvijezdy a pamiatky: Miljokaz, divadlo Zorin Dom, kostol Najsvätejšej Trojice, hudobný pavilón, pevnosť Stari Grad Dubovac, ktorá sídli kastelské múzeum a reštaurácia, Mestské múzeum......Od veľkého mestského kúpaliska Foginovo na Korana je vzdialené 20 minút chôdze, vedľa kúpaliska je atletická dráha, tenisové kurty, sladkovodné akvárium Aquatika. , jazdecký klub s možnosťou jazdy na koni...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gobac

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 46 €

Izby Cerovac ( Karlovac)

"Izby Cerovac" sa nachádzajú 10 km od Karlovca, na ceste D1 smerom k Plitvickým jazerám. Zariadenie sa nachádza pozdĺž hlavnej cesty a je ľahké ho nájsť. Ponúkame strážené a kontrolované parkovanie pre 10 áut. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Ponúkame 5 izieb s celkovou kapacitou 15 lôžok. Dvor je priestranný a je možné ho využívať. Dom zdobí veľká krytá terasa a je tu chladiace zariadenie, ktoré môžu hostia využívať na súkromné účely. Izby sú priestranné a vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Pobytová taxa je zahrnutá v cene. Požičovni sa venujeme už viac ako 15 rokov a získali sme 2 ocenenia od CK Karlovac. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Cerovac

Od mora > 50 km
Kapacita 15 osôb

Cena od 23 €

Izby Nika ( Karlovac)

Izby Nika sa nachádzajú 13 km od centra mesta Karlovac, na ceste D1 smerom na Split a Plitvické jazerá. Nachádzame sa pozdĺž hlavnej cesty, takže je ľahké nás nájsť. Máme 2 izby s celkovým počtom 6 lôžok. Dvor je priestranný a oplotený, je vhodný pre pobyt detí a hranie sa na trampolíne. Izby sú priestranné a klimatizované, vybavené TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Pobytová taxa je zahrnutá v cene. Sme len 3 km od pláže na rieke Korana. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Nika

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 18 €

Turistický sprievodca - Karlovac

Karlovac  - Erb Karlovac je hlavným mestom grófstva Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa 55 km juhozápadne od mesta Záhreb v mieste, kde údolie a kopcov Chorvátska splniť. Vďaka svojej geografickej polohe, sa nachádza na križovatke hlavných cestných a železničných ťahoch medzi Záhreb, Rijeka a Split. Zvláštnosťou Karlovac sú jeho štyri rieky, ktoré tečú cez mesto: Kupa, Dobra, Korana a Mrežnica, po ktorom je známy ako mesto štyroch riek. Bola postavená v 16. storočí ako pevnosť na obranu proti tureckým útočníkom v tvare šesťcípej hviezdy. Name Karlovac Karlstadt alebo bol daný na počesť svojho zakladateľa rakúskeho arcivojvodu Karola. V centre mesta vyniká renesančné centrum s pravidelným geometrickým usporiadaním ulíc a mestských blokov a centrálneho námestia. Jeho ideálna poloha na križovatke Karlovac je ideálny pre krátke prestávky pri preprave, ale tiež atraktívne destinácie pre dovolenku v zelených údoliach štyroch riek Karlovac. Môžete si nájsť ubytovanie v rôznych hoteloch alebo lacnejšieho ubytovania v súkromí v apartmánoch, izbách a malých súkromných táboroch. Odporúčame navštíviť Staromestskou Dubovac z 13. storočia s výhľadom na celé mesto a jeho okolie a historických pamiatok Mestského múzea, kostola Najsvätejšej Trojice a Františkánsky kláštor s galériou. V letných mesiacoch si môžete osviežiť v čistej rieke Korana na Foginovo pláže v centre mesta, a môžete navštíviť svetovo preslávené Národný park Plitvické jazerá, ktorá sa nachádza len asi 80 km ďaleko. Ak cestujete cez Karlovac, nezabudnite sa zastaviť, aspoň jeden deň, a to krásne mesto iste poteší vás s jeho prirodzenom prostredí a romantické staré mesto. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Karlovaci a okolí. Apartmány, izby a rekreačné domy v Karlovac, lacnejšie až o 40% bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Karlovac!

Karlovac Predpoveď počasia