Apartmány a ubytovanie v súkromí Duga Resa

Duga Resa je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa v blízkosti Karlovac, na brehu rieky MREŽNICA, na križovatke na Rijeku a Senj. Je pomenovaný po rastlina, ktorá rastie hojne v tejto oblasti na súši i vo vode. História tohto miesta siaha až do stredoveku, a to len vzhľad spracovanie bavlny továrne na konci 19. storočia a stavba železnice Karlovac - Rijeka, od dedinky sa stala priemyselnou zónou, a neskôr bol udelený...

Zoradiť podľa:

First minute ponuka

Rekreačný dom House for rent Mrežnica

Duga Resa

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmán Jurica

Duga Resa

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmán Indiana

Duga Resa

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Biličić

Duga Resa

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom House for rent Mrežnica ( Duga Resa)

Užite si v krásnom a príjemnom dome 125 m2, ktorý sa nachádza v Galovići Selo, 55 km na južnej strane hlavného mesta Chorvátska v Záhrebe, na ľavom brehu jednej z najkrajších chorvátskych riek - rieky Mrežnica. Niekoľko minút od domu je ohromujúci vodopád, ktorý počas sezóny navštevuje množstvo kúpajúcich sa. Očarujúci veselý bar pri vodopáde ponúka množstvo rôznych aktivít, ako je plážový volejbal, jazda na kajaku ... Vďaka pôsobivej hĺbke rieky v niektorých častiach sú populárne potápanie a rybolov; rafting zanecháva nezabudnuteľnú pamäť vďaka mnohým pôsobivým vodopádom a intenzívnej zelenej prírode. Táto oblasť ponúka aj ďalšie možnosti, ako je tenis, člnkovanie, jazda na koni, atď. V dedine Galović a ďalších dedinách v okolí je niekoľko reštaurácií, ktoré sa nachádzajú v krásnej prírode, neďaleko vodopádov a ponúkajú domácu kuchyňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House for rent Mrežnica

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Apartmán Jurica ( Duga Resa)

Apartmán Jurica ??sa nachádza v rustikálnom drevenom dome obklopený ovocnými stromami, kvety a záhradu s sezónnou zeleninou. Z terasy je výhľad na jednej z najkrajších chorvátskych riek - Mrežnica. Tento modro-zelené krásy s mnohými jazerami a vodopádmi rozšírenie vychádza z dvoch riek (Primisljanska Mrežnici a Zagorska Mrežnici), ktoré sú pripojené v Sastavci. 64 km dlhá vodný tok ponúka veľa pláží, vodopády a starobylé mlyny. Najpopulárnejšie sú tie, vo Sastavci, Generalski Stol, Zvečaj, Mihalic Selo, Galovic Selo, Brig a Duga Resa. Rieka MREŽNICA oplýva sladkovodné riečne ryby, kraby a zdrojov pitnej studenej vody. Je ideálny pre rybárčenie, rafting a kúpanie. Užite si jazdu na bicykli pozdĺž rieky alebo si odpočinúť v kľude a rybárčenie. Stráviť deň v prírode prechádzky v lese, alebo ísť do neďalekých kúpeľoch a pozerať sa okolo stredovekej pevnosti. Odporúčame navštíviť multimediálne centrum rozprávok v Oguline.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jurica

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Indiana ( Duga Resa)

Byt Indiana sa nachádza v spodnej časti domu. Byt má výhľad na sadu s záhradný stôl, kde si hostia môžu vychutnať svoju intimitu a jemné zelené kopce, na ktorom voľne pasú kone a somáre. Byt sa skladá zo vstupnej haly, kuchyne, obývacia izba, 2 spálne a kúpeľňu. V iba 10 minút chôdze lesom vedie na pláž a vodopádom na rieke Korana. Na farme je možnosť aktívneho odpočinku, na koni, celodenné výlety s koňmi a kanoe, turistiku, hubárčenie, vychystávanie bylín, jazda na bicykli, badminton, atď

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Indiana

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Biličić ( Duga Resa)

2 apartmány

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Biličić

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Duga Resa

Duga Resa  - Erb Duga Resa je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa v blízkosti Karlovac, na brehu rieky MREŽNICA, na križovatke na Rijeku a Senj. Je pomenovaný po rastlina, ktorá rastie hojne v tejto oblasti na súši i vo vode. História tohto miesta siaha až do stredoveku, a to len vzhľad spracovanie bavlny továrne na konci 19. storočia a stavba železnice Karlovac - Rijeka, od dedinky sa stala priemyselnou zónou, a neskôr bol udelený štatút mesta. To má asi 12.000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, odvetví služieb, ale to je stále významný bavlny priemyslu. Vďaka jedinečnej prírodnej perla kontinentálneho rieky Chorvátsko, Mrežnica, pomaly je rozvoj cestovného ruchu. Obyvatelia Duga Resa sa pomaly ponúka ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Turistická ponuka je založená hlavne na rieke Mrežnica kde nie je organizovaný rafting, kanoistika alebo námornú jednotku a v lete nájdete osvieženie v jednom z mnohých mestských pláží na tejto smaragdovo zelené a čisté rieky. Neďaleko Duga Resa existuje veľa dobre udržiavané cyklotrasy, a môžete si výlet do okolitých hôr a najvyšší vrchol Vinica. Táto oblasť je známa pre svoje starobylé lesy, kde je možné loviť bažanty a líšky. Všetci milovníci rybárčenia bude tiež prídu na svoje na Mrežnica, čo je malá rieka pokladnice sladkovodných rýb. Pozývame vás na návštevu Duga Resa a stráviť kvalitný víkend v prírode a početných aktivít, ktoré Toto miesto ponúka. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Duga Resa a okolitých oblastí. Apartmány, izby a domy v oholiday Duga Resa, lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Duga Resa!

Duga Resa Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Duga Resa