Apartmány a ubytovanie v súkromí Ogulin

Ogulin je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. Je umiestnený v centre kontinentálneho Chorvátska, medzi Záhrebom a Rijekou vo veľkom údolí tvorené dvoma riekami Dobra a Mrežnica. Ogulin má asi 15.000 obyvateľov. Bol založený koncom 15. storočia okolo pevnosti postavený šľachtického rodu Frankopan. Ekonomický a kultúrny vývoj začína v 19. storočí, kedy sa stal sídlom bývalého Ogulin Modrus-Rijeka kraji. Dnes Ogulin...

Zoradiť podľa:

Apartmány Jurašić

Ogulin

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmány Marin

Ogulin

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jurašić ( Ogulin)

Sme radi, že Vám ponúknuť ubytovanie v našich apartmánoch, ktoré sa nachádzajú v Oguline. Byty Jurasic rozdelené do kategórií s 3 hviezdami vrátane maximálne pohodlie a priestoru. Jurasic Apartmány sa nachádza 100 metrov od zjazdu Ogulin z A1 Záhreb - Split, a 150 metrov od čerpacej stanice Benziny. Nech je Váš dôvod návštevy akýkoľvek, Apartments Jurasic sú skvelou voľbou pre váš pobyt v Ogulin. Odporúča sa pre turistov, horolezcov, ako aj všetkým návštevníkom Oguline, ktorí chcú stráviť noc v pokojnom prírodnom prostredí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jurašić

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Marin ( Ogulin)

Byt obsahuje spálňa s oddelenými lôžkami a posteľná bielizeň a prístup k zariadenú terasu s výhľadom na hory Klek. Obývacia izba so stolom a stoličkami, veľkou pohovkou pre dve osoby, TV s plochou obrazovkou, klimatizácia, bezplatný prístup na internet (WiFi) a zariadená jedáleň. Kuchynská linka vybavená: varná doska, rúra, digestor, chladnička s mrazničkou a všetky potrebné riad pre prípravu a servírovanie jedál. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlom, fénom a uteráky a toaletné potreby. Byt sa nachádza na prízemí má vlastný vchod, hostia majú voľný kryté parkovacie miesto. používanie bicyklov zadarmo. Vzdialenosť od Národného parku Plitvické jazerá je 40 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marin

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Ogulin

Ogulin  - Erb Ogulin je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. Je umiestnený v centre kontinentálneho Chorvátska, medzi Záhrebom a Rijekou vo veľkom údolí tvorené dvoma riekami Dobra a Mrežnica. Ogulin má asi 15.000 obyvateľov. Bol založený koncom 15. storočia okolo pevnosti postavený šľachtického rodu Frankopan. Ekonomický a kultúrny vývoj začína v 19. storočí, kedy sa stal sídlom bývalého Ogulin Modrus-Rijeka kraji. Dnes Ogulin a jeho okolí sa pomaly vyvíja v oblasti cestovného ruchu vďaka kultúrnych, historických a prírodných pamiatok. Pravdepodobne najznámejší symbol je zámok Frankopan nad priepasťou rieky Dobra, Đulin priepasti. Dnes sa vo vnútri zámku sa nachádza múzeum dedičstva s niekoľkými zaujímavých zbierok: archeologický, etnografický, horolezectvo a horolezectvo. Nad Oguline dominuje horu Klek, so svojou osobitou 200 metrov vysoké skaly na vrchole hory. Tu bol v roku 1874 založený prvý horolezectvo spoločnosť v Chorvátsku, a to je právom nazývané kolískou chorvátskeho horolezectvo a horolezectvo. Kúsok od Oguline je umelé jazero Sabljaci ktorá je skutočnou Mekkou pre rybárov, plavcov, veslára a cyklistov. Pozývame Vás na návštevu Ogulin a jeho okolie a priamo kontaktovať majiteľa apartmánov a izieb a ušetriť až 40%. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Ogulin a jeho okolia. Vitajte na Ogulin!

Ogulin Predpoveď počasia