Apartmány a ubytovanie v súkromí Samobor

Mestečko Samobor sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska, pozdĺž hranice so Slovinskom, neďaleko Záhrebu (20 km) a na úpätí Žumberak a Samoborského hôr. Je to miesto poskytol jemu ekonomický a rozvoj cestovného ruchu. Vyznačuje sa mimoriadne priaznivé podmienky pre život, pretože mimoriadne čistý vzduch, mierna klíma a zachovalou prírodou, ktorá ju obklopuje. Krásna promenáda v meste, svieža lesy a početné strediská...

Zoradiť podľa:

Apartmán Gradna

Samobor

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Nature

Samobor

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

od 100 €

Apartmán Gradna ( Samobor)

Apartmán Gradna je dobrou dovolenkovou príležitosťou pre cestujúcich, ktorí cestujú do mora, pretože sa nachádza v blízkosti hraničného prechodu Bregana a neďaleko Záhrebu. Rovnako ako tí, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v pokojnom Samobore alebo v okolitých destináciách, vrátane mesta Záhreb. Okrem toho ponúkame pokojnú, relaxačnú atmosféru objektu, ktorý je vám k dispozícii. Tešíme sa na Váš príchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gradna

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Nature ( Samobor)

Prírodný dom sa nachádza v obci Cerje Samoborsko a ponúka spoločný salónik, záhradu a terasu. Vila má výhľad na mesto a je vzdialená 8 km od mesta Samobor. Vila má 4 spálne, 2 kúpeľne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchyňu a patio s výhľadom do záhrady. Záhreb je vzdialený 33 km a Čatež ob Savi 24 km. Najbližšie letisko je Záhreb Franjo Tuđman, 42 km od mesta Kuća za odmor. Príroda vám ponúka platenú kyvadlovú dopravu na letisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Nature

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Samobor

Samobor  - Erb Mestečko Samobor sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska, pozdĺž hranice so Slovinskom, neďaleko Záhrebu (20 km) a na úpätí Žumberak a Samoborského hôr. Je to miesto poskytol jemu ekonomický a rozvoj cestovného ruchu. Vyznačuje sa mimoriadne priaznivé podmienky pre život, pretože mimoriadne čistý vzduch, mierna klíma a zachovalou prírodou, ktorá ju obklopuje. Krásna promenáda v meste, svieža lesy a početné strediská okolo mesta a gastronomických špecialít, ako sú Žumberak jahňacie, pstruhy, diviny a kremsnite sú dostatočná návnada pre všetkých návštevníkov a hostí. Samobor majú bohaté kultúrne a historické dedičstvo, veľké množstvo tradičných akcií, ktorá je známa Samobor Carnival ... Každý týždeň a v každom ročnom období, a to najmä cez víkendy, Samobor je cieľom tisícov návštevníkov. Ak sú na ceste do Samobor prvýkrát alebo krátkodobom alebo dlhodobom pobyte, odporúčame zostať v prijateľnej ubytovanie v súkromí. Prenajať izbu alebo byt a spĺňajú priateľské miestnych obyvateľov, ktorí vám ukáže všetky atrakcie a aktivity ponúkané v Samobore. Vitajte!

Samobor Predpoveď počasia