Apartmány a ubytovanie v súkromí Krapina

Krapina je mesto a sídlo kraja Krapina-Zagorje v Chorvátsku. Nachádza sa v centre chorvátskeho Záhorie na rieke Krapinčica. To dostalo jeho meno od rieky Krapinčica, ktorý kedysi oplýval sladkovodné ryby kapra s názvom Krap. Chorvátsky Zagorje je historický chorvátsky región, ktorý sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska severne od mesta Záhreb, bohaté kopce, lesy a polia. História ľudského povolania v oblasti Krapina...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Krapina

Zoradiť podľa:

Apartmány Potočki

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Hiža&Vila

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 135 €

Rekreačný dom Grunt

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmán Mr. Guest

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 44 €

Apartmány Husak

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Toplice

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Vila Dama Dama

Krapina

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 120 €

Apartmány Potočki ( Krapina)

Byt sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska, v centre chorvátskeho Zagorja, meste Krapina, na Trški Vrh 82A v čistej prírode. Byt *** pozostáva z: 50,66 m2 2 izby kuchyňa chodba WC a kúpeľňa balkón. K bytu je k dispozícii: parkovisko dvor gril terasa záhrada - sad čistá príroda. Možnosť kontaktu s majiteľmi miestnych rodinných fariem a nákupu ich produktov ako napr. Med, rôzne druhy ovocia (jablká, hrušky, broskyne, slivky, lieskové orechy, vlašské orechy...), víno a iné poľnohospodárske produkty vyrobené výhradne na rodinných farmách Potenciálne aktivity: bicyklovanie rýchla chôdza jogging horolezectvo (Človeče, Šach, Čierny Peter ... ) nákupy bedmintonu návštevy múzeí, zámkov, kostolov, miestnych rodinných fariem...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Potočki

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Hiža&Vila ( Krapina)

Potrebujete rýchly únik od ruchu veľkomesta, od uponáhľaného spôsobu života a stresu? Plánujete romantický víkend v prírode? Chcete čo najlepšie využiť svoj voľný čas, s rodinou, priateľmi alebo kolegami v práci, možno sa chcete vyskúšať ako majster grilu – už nehľadajte, pretože hiža je pre vás to pravé riešenie – len 30 minút autom od Záhrebu ! V srdci Zagorja, uprostred ovocného sadu, obklopeného vinohradmi a lesmi, na idylickom kopci nad mestom Krapina sa nachádza „hiža“ (chata), ktorá vás pozýva k spoločenským stretnutiam a odpočinku! Rekreačný dom hiža&vila (3*) ponúka komfortné ubytovanie pre 4 osoby. Spacia časť na galérii, veľká obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou (sporák, rúra, digestor, chladnička s mrazničkou, hriankovač, rýchlovarná kanvica, elektrický sporák), kúpeľňa so sprchovacím kútom, saunou a šatníkom. Odpočinok vo vírivke.V chladnejších dňoch krb na drevo zohreje dom a vytvorí ďalšiu atmosféru. Súčasťou domu je veľká krytá terasa, posedenie, ležadlá na oddych a plne vybavený gril a samozrejme detský kútik. Dom je vhodný pre potreby moderného hosťa. Upravená záhrada ponúka priestor pre hry, zábavu, relax a rekreáciu. Domáce zvieratá sú tiež vítané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Hiža&Vila

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 135 €

Rekreačný dom Grunt ( Krapina)

Grunt sa nachádza v blízkosti kúpeľov, ako sú Terme Jezerčica, Krapinske Toplice, Stubičke Toplice a Tuheljske Toplice, ktoré poskytujú úžasnú wellness atmosféru a relaxáciu. V blízkosti sa tiež nachádza niekoľko hradov, ktoré majú navštíviť hrad Oršić, Trakošćan, Veliki Tabor, Miljana Bežanec a mnoho ďalších letných domov čakajúcich na rozprávanie svojich legiend. Cyklistika po kopcoch Zagorje vám dá dych, a to vo výhľade aj v doslovnom zmysle sveta. Ale stojí za každú kvapku potu. Dom sa nachádza na kopci Zagorje, úplne oddelený od mestských davov obklopených lesmi a vinicami. Záhrada je každý rok upravená a sú vysadené rôzne druhy ruží, cibuľovín, okrasných kríkov a stromov. Kvôli súčasnej situácii, keď sa všetko vyplo, dostala Grunt novú energiu a bol postavený gril pre rodinu a priateľov. K dispozícii je tiež miesto pre meditáciu s názvom „Peace of Morris“. Je tu lavička s krásnym výhľadom na kopce a les. Interiér domu zdobí veľa kreativity a predmetov, z ktorých každý má svoj vlastný príbeh a svoju históriu. Dom poskytuje kapacitu pre 4 osoby, ale s prístelkami sa môže ubytovať 6 osôb. Je vybavená všetkým potrebným kuchynským riadom, aby bol pobyt pohodlný. Chceme, aby sa každý hosť cítil vítaný a choval sa v dome ako dobrý pán, pretože náš dom vám dávame!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Grunt

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Mr. Guest ( Krapina)

Apartmán Mr. Nachádza sa v obci Krapina (15 minút chôdze do centra) a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Všetko, čo potrebujete, je v pešej vzdialenosti: obchody, múzeá, vlaková stanica, prvý obchod s kaviarňou je 3 minúty chôdze od domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza športovo-rekreačné centrum s detským ihriskom, bežeckou dráhou a vonkajším fitness zariadením. Výhodná poloha pre cykloturistiku, ako aj pre pešiu turistiku a trekking. Hora Strahinjčica sa nachádza v bezprostrednej blízkosti budovy. Na mieste je k dispozícii terasa. Apartmán Mr. Guest sa nachádza asi 50 km od Záhrebu a 50 km od Mariboru. Súčasťou apartmánu je aj plne vybavená kuchyňa so všetkým kuchynským riadom, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a veľkou chladničkou. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie. Priateľskí hostitelia, s ktorými sa dá všetko dohodnúť. Tichá štvrť obklopená zelenou oázou zagorských krás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mr. Guest

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 44 €

Apartmány Husak ( Krapina)

Ponúkame tri komfortné apartmány v centre .. kapacita: 2, 2 + 1, 2 + 2. Vybavenie: kuchyňa + kúpeľňa + termálna voda, satelitný TV, ústredné kúrenie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Husak

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Toplice ( Krapina)

Apartmány Toplice sa nachádzajú vedľa hotela Villa Magdalena v centre Krapinske Toplice, na kopci s výhľadom na mesto. Apartmány majú samostatné vchody, zrekonštruované v roku 2021. Check-in, check-out na recepcii Hotela Villa Magdalena. Možné stravovanie (raňajky, večera) v Hoteli Villa Magdalena. Zľava na doplnkové služby (využitie wellness, masáže, ...).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Toplice

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom Vila Dama Dama ( Krapina)

Ranč Dama Dama sa nachádza v meste Krapina a je vzdialený 50 km od Záhrebu. Zariadenie sa nachádza v tichej lokalite, obklopené prírodou a ponúka výhľad na krásny kostol Matky Božej Jeruzalemskej. Zaujímavé paleontologické nálezisko Hušnjakovo, kde sa našli pozostatky neandertálcov, je vzdialené 2 km. Vedľa budovy je malá danielia farma a hostia môžu relaxovať v upravenom dvore. K dispozícii hosťom Dve veľké spálne, obývačka, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Dama Dama

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 120 €

Turistický sprievodca - Krapina

Krapina  - Erb Krapina je mesto a sídlo kraja Krapina-Zagorje v Chorvátsku. Nachádza sa v centre chorvátskeho Záhorie na rieke Krapinčica. To dostalo jeho meno od rieky Krapinčica, ktorý kedysi oplýval sladkovodné ryby kapra s názvom Krap. Chorvátsky Zagorje je historický chorvátsky región, ktorý sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska severne od mesta Záhreb, bohaté kopce, lesy a polia. História ľudského povolania v oblasti Krapina siaha do dávnej minulosti asi 100 tisíc rokov, o čom svedčia pozostatky pračloveka na kopci paleontologická lokalita Hušnjakovo v západnej časti mesta Krapina. Prvé písomné doklady uvedené Krapina je od 12. storočia ako kráľovská pevnosť s vysporiadaním okolo neho. Neskôr sa stal majetkom šľachtického rodu Keglević, a dnes je to moderné mesto, a kultúrne, politické a administratívne centrum Krapina-Zagorje kraja. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly vďaka rozmanitým kultúrnym a historickým ponukou. Ubytovanie v Krapina možno nájsť v niekoľkých ubytovne, izby a apartmány v súkromnom rodinnom ubytovanie. Z historických pamiatok, musíme upozorniť na historické mestské jadro mesta, ktorý sa zachoval dodnes. Obzvlášť krásne je kostol Panny Márie v Jeruzaleme, ktorý je jedným z najkrajších barokových kostolov v Chorvátsku, Krapina mestská galéria a rodného domu Ljudevita Gaj - zakladateľa chorvátskeho národného obrodenia. Neďaleko Krapine je Krapina neandertálsky múzeum, ktorý je tiež svetovo najznámejšie človek neandertálsky. Tu môžete navštíviť niektorú z vínne cesty tejto vinice bohatej oblasti, môžete výlet do neďalekého špičkového Strahinščica na 618 m nad morom, alebo si môžete vyskúšať na paragliding tandeme a zažiť rozprávku chorvátskeho Záhoria a Krapina zo vzduchu. Pozývame Vás na návšteve tohto zaujímavého regiónu Chorvátska, rezerváciu ubytovania priamo s vlastníkmi bytov a miestností a ušetriť až 40%. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Krapina a okolí. Apartmány, izby a rekreačné domy v Krapina. Vitajte na Krapina!

Krapina Predpoveď počasia