Apartmány a ubytovanie v súkromí Krapina

Krapina je mesto a sídlo kraja Krapina-Zagorje v Chorvátsku. Nachádza sa v centre chorvátskeho Záhorie na rieke Krapinčica. To dostalo jeho meno od rieky Krapinčica, ktorý kedysi oplýval sladkovodné ryby kapra s názvom Krap. Chorvátsky Zagorje je historický chorvátsky región, ktorý sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska severne od mesta Záhreb, bohaté kopce, lesy a polia. História ľudského povolania v oblasti Krapina...

Zoradiť podľa:

Apartmán Husak

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

od 19 €

Apartmány Toplice

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 32 €

Apartmán Potočki

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Fučkar

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 28 €

Apartmán Sara

Krapina

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmán Husak ( Krapina)

Ponúkame tri komfortné apartmány v centre .. kapacita: 2, 2 + 1, 2 + 2. Vybavenie: kuchyňa + kúpeľňa + termálna voda, satelitný TV, ústredné kúrenie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Husak

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

Cena od 19 €

Apartmány Toplice ( Krapina)

Moderné a luxusné apartmány s galériou v centre Krapina Spa, hneď vedľa hotela Villa Magdalena. Jedinečný výhľad, klimatizácia, kúrenie, parkovisko, WIFI zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Toplice

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 32 €

Apartmán Potočki ( Krapina)

Byt sa nachádza v severozápadnej časti chorvátskeho, v centre chorvátskeho Záhorie, mesto Krapina, v Trška Vrh 82A v čistej prírode. Apartmán *** pozostáva z: 50,66 m2 2 izby kuchyňa hala toalety a kúpeľne balkón. S bytom je k dispozícii: parkovanie yard terasa s grilom záhrada - ovocný sad čistú prírodu. Možnosť kontaktu s majiteľmi tunajších rodinných fariem a nakupovať ich výrobky, ako napr. Med, rôzne ovocie (jablká, hrušky, broskyne, slivky, lieskové oriešky, vlašské orechy ...), víno a ďalšie poľnohospodárske produkty vyrobené výlučne z rodinných fariem Možné aktivity: jazda na bicykli svižné chôdzu jogging horolezecké hry (Človeče, nehnevaj sa, šach, Čierny Peter ... ) badminton nákupné návštevy múzeí, hradov, kostolov, miestne rodinné farmy ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Potočki

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Fučkar ( Krapina)

Apartmány Fučkar sa nachádzajú v zelenej a pokojnej ulici, v blízkosti kostola, špeciálnej nemocnice pre rehabilitáciu, kardiovaskulárnej chirurgie a kardiológie «Magdalena» a «Aquae Vivae» a kúpaliská.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fučkar

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 28 €

Apartmán Sara ( Krapina)

Sara Byt sa nachádza v pokojnej ulici v meste, s výhľadom na rieku Krapincica. Byt má dve spálne, ktoré sú prepojené, kuchyňa a kúpeľňa. Ideálne pre rodiny s deťmi. Múzeum Krapiny Neandertálcov sa nachádza asi 1000 m od bytu. Centrum mesta je tiež veľmi blízko. Parkovanie je hneď vedľa apartmánu a je bezplatné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sara

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Krapina

Krapina  - Erb Krapina je mesto a sídlo kraja Krapina-Zagorje v Chorvátsku. Nachádza sa v centre chorvátskeho Záhorie na rieke Krapinčica. To dostalo jeho meno od rieky Krapinčica, ktorý kedysi oplýval sladkovodné ryby kapra s názvom Krap. Chorvátsky Zagorje je historický chorvátsky región, ktorý sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska severne od mesta Záhreb, bohaté kopce, lesy a polia. História ľudského povolania v oblasti Krapina siaha do dávnej minulosti asi 100 tisíc rokov, o čom svedčia pozostatky pračloveka na kopci paleontologická lokalita Hušnjakovo v západnej časti mesta Krapina. Prvé písomné doklady uvedené Krapina je od 12. storočia ako kráľovská pevnosť s vysporiadaním okolo neho. Neskôr sa stal majetkom šľachtického rodu Keglević, a dnes je to moderné mesto, a kultúrne, politické a administratívne centrum Krapina-Zagorje kraja. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly vďaka rozmanitým kultúrnym a historickým ponukou. Ubytovanie v Krapina možno nájsť v niekoľkých ubytovne, izby a apartmány v súkromnom rodinnom ubytovanie. Z historických pamiatok, musíme upozorniť na historické mestské jadro mesta, ktorý sa zachoval dodnes. Obzvlášť krásne je kostol Panny Márie v Jeruzaleme, ktorý je jedným z najkrajších barokových kostolov v Chorvátsku, Krapina mestská galéria a rodného domu Ljudevita Gaj - zakladateľa chorvátskeho národného obrodenia. Neďaleko Krapine je Krapina neandertálsky múzeum, ktorý je tiež svetovo najznámejšie človek neandertálsky. Tu môžete navštíviť niektorú z vínne cesty tejto vinice bohatej oblasti, môžete výlet do neďalekého špičkového Strahinščica na 618 m nad morom, alebo si môžete vyskúšať na paragliding tandeme a zažiť rozprávku chorvátskeho Záhoria a Krapina zo vzduchu. Pozývame Vás na návšteve tohto zaujímavého regiónu Chorvátska, rezerváciu ubytovania priamo s vlastníkmi bytov a miestností a ušetriť až 40%. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Krapina a okolí. Apartmány, izby a rekreačné domy v Krapina. Vitajte na Krapina!

Krapina Predpoveď počasia