Apartmány a ubytovanie v súkromí Pregrada

Pregrada je malé mesto nachádzajúce sa v najzápadnejšej časti Hrvatského Zagorja, medzi riekami Sutla a pohorím Macelj a neďaleko hraníc so Slovinskom. Pregrada sa nachádza v prekrásnom údolí rieky Kosteljina pod masívom Kunagora, ktorej najvyšší vrch je vo výške 522 metrov nad morom. Prvýkrát sa spomína v 14. storočí v stanovách Primaciálnej kapituly v Záhrebe. Od polovice 19. storočia Pregrada prevzala úlohu hlavného...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pregrada

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Sunrise Hill

Pregrada

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 198 €

Rekreačný dom Sunrise Hill ( Pregrada)

Tento neuveriteľný dom sa nachádza na jednom z mnohých kopcov krásneho Zagorja. Obklopený kopcami, vinohradmi. ovocný sad a lesy, je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku v prírode. Krásny výhľad vám umožní vychutnať si nádherné východy slnka – odtiaľ pochádza aj názov domu. Sunrise Hill bol zaradený do kategórie 4* a ponúka útulné ubytovanie pre 8 osôb. Primárne je orientovaný na rodiny s deťmi. Je ako stvorený na pokojnú dovolenku alebo spoločenské stretnutia, ale aj na rekreáciu a šport. S prostredím, ktoré ponúka veľký bazén so sprchou a terasou, gril, domček na hranie, parkovacie miesto, dom zdobí starostlivo vybraný interiér, v ktorom prevláda drevo a svetlé, upokojujúce tóny. Dom pozostáva z prízemia s priestrannou obývacou izbou, jedálňou, kuchyňou, kúpeľňou a herňou pre deti so stolným futbalom, PlayStation 4, spoločenskými hrami. K dispozícii je tiež veľká terasa, ktorá vyzýva na stretávanie sa a vychutnávanie si výhľadu. Na poschodí sú tri spálne, kúpeľňa, ďalšie WC, sauna a balkón. Dom spĺňa všetky potreby moderného hosťa. Sunrise Hill sa nachádza asi 50 km od Záhrebu a 1,5 km od centra Pregrady, jedného z najkrajších malých miest v Zagorje. Svoju dovolenku môžete doplniť množstvom obsahu, ktorý Zagorje ponúka. Môžete si vybrať z rôznych múzeí, zámkov premenených na múzeá, kultúrnych pamiatok, kúpeľov s liečivými prameňmi, množstva gastronomických špecialít v špičkových reštauráciách, ako aj vinárskych závodov a rôznych športových aktivít. Každý hosť bude privítaný špeciálnym darčekom na privítanie typickým pre Zagorje! Vitajte v Zagorje - rozprávka na dosah ruky, región pre odpočinok duše a tela, vitajte na Sunrise Hill!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Sunrise Hill

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 198 €

Turistický sprievodca - Pregrada

Pregrada  - Erb Pregrada je malé mesto nachádzajúce sa v najzápadnejšej časti Hrvatského Zagorja, medzi riekami Sutla a pohorím Macelj a neďaleko hraníc so Slovinskom. Pregrada sa nachádza v prekrásnom údolí rieky Kosteljina pod masívom Kunagora, ktorej najvyšší vrch je vo výške 522 metrov nad morom. Prvýkrát sa spomína v 14. storočí v stanovách Primaciálnej kapituly v Záhrebe. Od polovice 19. storočia Pregrada prevzala úlohu hlavného centrálneho sídla okolia, čiže je centrom obce a stala sa silným remeselným centrom na kedysi významnej dopravnej ceste Záhreb – Viedeň. Dnes má Pregrada asi 7000 obyvateľov, ktorí sa venujú najmä remeslám, výrobe a službám. Medzi obslužnými aktivitami vyniká cestovný ruch početnými zariadeniami a turistickými atrakciami, ako je prvá vínna cesta v Chorvátsku, horská chata na Kunagore, elitná turistika na hrade Bežanec a početné sakrálne stavby, z ktorých najvýznamnejší je farský kostol. zo dňa Nanebovzatia Panny Márie. Počas roka sa tu konajú mnohé kultúrne a turistické podujatia. Okrem hotela na zámku Bežanec sa môžete ubytovať v apartmánoch a rekreačných domoch, ako aj na farmách v rámci rodinného ubytovania v súkromí. Pozývame vás na návštevu tejto krásnej kopcovitej časti Chorvátska, kde si užijete pokoj a čistý vzduch, ako aj množstvo aktivít a zaujímavú a bohatú gastronomickú ponuku.

Pregrada Predpoveď počasia