Apartmány a ubytovanie v súkromí Varaždin

Varaždín je mesto a centrum Varaždín kraja v Chorvátsku. Nachádza sa v severnej časti Chorvátska, na pravom brehu rieky Drávy a má asi 50.000 obyvateľov. Podľa archeologických nálezov, mesto oblasť bola osídlená už v rímskych dobách, o čom svedčí aj mená dvoch v súčasnosti existujúci ulicu - Via Militum a Via Petovio. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy sa stal slobodným kráľovským mestom. Po skončení...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom The hill house Milk n Honey

Varaždin

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

od 220 €

Apartmán Anita

Varaždin

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 60 €

Rekreačný dom The hill house Milk n Honey ( Varaždin)

Hill House má kapacitu 6 + 2 v 4 izbách s vírivkou a bazénom. Má moderné vybavenie krajiny. Nachádza sa na kopci 300 metrov nad morom. Dostatok na to, aby ste unikli, a dosť blízko, aby ste dostali to, čo potrebujete. Najbližšie mesto je Varazdin, 14 km od domu. Hlavné mesto Záhreb je vzdialené 40 míľ. Najbližšia stanica je Novi Marof, vzdialená 8 minút jazdy. Najbližšie letisko je Záhreb „PLESO“ vzdialené 50 míľ od diaľnice. Leží na kopci, ktorý sa hladko spája so slávnou zagorskou krajinou. K dispozícii je masívny trávnik s dostatkom priestoru pre hry (trampolína, hojdačky, stolný tenis) alebo len behajú. K dispozícii je gril, záhradný nábytok a slnečník. Bazén je k dispozícii od 011.06 do 30,09. Jacuzzi sú k dispozícii po celý rok. Ideálne pre váš špeciálny únik. 10 minút chôdze sú strediská „Toplicica“ tenisové kurty, verejný vonkajší bazén s pramenitou vodou a stolný tenis. Malé reštaurácie a rybníky, kde si môžete kúpiť čerstvé ryby alebo rybárčiť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom The hill house Milk n Honey

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

Cena od 220 €

Apartmán Anita ( Varaždin)

Apartmán Anita sa nachádza vo Varaždíne, 1 km od Mestského štadióna a ponúka spálňu s manželskou posteľou. obývacia izba s vybavenou kuchyňou, ktorá má ďalšiu rozkladaciu pohovku, bezplatné súkromné parkovisko, dvor a gril. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, sušičom vlasov a písacím stolom. Izby v súkromnom ubytovaní sú vybavené šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou a majú vlastnú kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Anita

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Varaždin

Varaždin  - Erb Varaždín je mesto a centrum Varaždín kraja v Chorvátsku. Nachádza sa v severnej časti Chorvátska, na pravom brehu rieky Drávy a má asi 50.000 obyvateľov. Podľa archeologických nálezov, mesto oblasť bola osídlená už v rímskych dobách, o čom svedčí aj mená dvoch v súčasnosti existujúci ulicu - Via Militum a Via Petovio. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy sa stal slobodným kráľovským mestom. Po skončení tureckých útokov a hrozieb, mesto rástlo rýchly a skúsený vývoj v 17. a 18. storočí a od roku 1767. až 1776 bol krátko chorvátsky kapitál. V tomto krátkom čase bolo postavených mnoho palácov a verejných budov, ktoré boli konzervované dodnes a ktoré dali to naozajstný rys barokového mesta. Najväčším lákadlom Varaždíne je pevnosť známy ako Staré Mesto zo 12. storočia, ktorý bol neskôr mnohokrát prestavovaný a v ktorom sa nachádza Varazdin Mestské múzeum. Mesto má mnoho krásnych palácov, kostolov a kláštorov všetko väčšinou postavený v barokovom slohu. Okrem Záhrebe, Varaždin je najdôležitejším kultúrnym centrom severozápadného Chorvátska a jeden z najznámejších kultúrnych podujatí, ktoré sa konajú sú barokové Nights, Špancirfest, Trash Film Festival ... V bezprostrednej blízkosti Varaždíne čaká na vás tucet hrady, múzeá, zbierky, kostoly a náboženské dedičstvo, cenná archeologické náleziská, vinice, lovecké farmy, tradičné remeslá ... víkend by mohol byť ten správny čas pre tých, ktorí chcú objavovať a užívať jedno z najkrajších miest v Chorvátsku. Hľadať ubytovanie v súkromí, ktoré vám vyhovuje, a láskavá hostitelia budú spokojní s vami podeliť o všetky informácie o Varaždíne. Apartmány, izby a rekreačné domy v Varaždin, lacnejšie až o 40%. Vitajte na Varaždín!

Varaždin Predpoveď počasia