Apartmány a ubytovanie v súkromí Čakovec

Čakovec je mesto a sídlo Medjimurje kraja v Chorvátsku. To sa nachádza v najsevernejšej časti chorvátskeho vnútrozemia, medzi riekami Mura a Dráva a má populáciu 15000 obyvateľov. Jeho názov pochádza z počtu Chakyja, ktorý na začiatku 13. storočia postavená drevená tvrz neskôr volal Csáky veža. Čas významného hospodárskeho a kultúrneho rozvoja mesta začal v 16. storočí, kedy chorvátsky šľachtický rod Zrinski stal...

Zoradiť podľa:

Apartmán Međimurski dvori

Čakovec

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Međimurski dvori ( Čakovec)

Medimurje je najsevernejší miesto určenia kontinentálneho Chorvátska - Green Chorvátsko. Jeho synonymom pre relaxáciu, wellness, športu a aktívnej dovolenky, konferencie a budovanie tímu s výnimočnou kuchyňou a krásnou prírodou. Exkurzia centra ma? Imurski dvori sa nachádza v Lopatinec, srdce Medimurje, len 6 km od centra mesta Cakovec a 14 km od Spa & Sport Resort sv. Martin. V rámci exkurzie stredu tam je luxusne zariadený byt o 62 metroch štvorcových, s kapacitou od 2 až 5 osôb, vhodné na letný a zimný čas. Je obklopený starostlivo udržiavanými kvetinovú výzdobu a zeleňou, ktoré tvoria idylické a útulnú atmosféru. Byt sa skladá z kuchyne, jedáleň, spálňa, priestranná obývacia izba, kúpele a saunu. Podľa Vášho želania Vám môžeme ponúknuť stravovanie (raňajky, obed, večera) v našej reštaurácii za zvýhodnené ceny. Reštaurácie Medimurska dvori bola zaradená do 100 popredných chorvátskych reštaurácií, ponúka tradičnú kuchyňu regiónu: to je elegantne zariadené, zdobené cenné starožitnosti, originálne obrazy renomovaných chorvátskych maliarov a rôznych detailov, ktoré svedčia o histórii tejto oblasti. Cestovná kancelária Etno Art cestovné môže pomáhať a pomôže s výberom množstvo činností ponúkaných v Medimurje. Okrem krásnych spomienok na oblasti, v darčekovom obchode Etno umenie, môžete nájsť originálne tradičné suveníry priniesť domov z vašej cesty.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Međimurski dvori

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Čakovec

Čakovec  - Erb Čakovec je mesto a sídlo Medjimurje kraja v Chorvátsku. To sa nachádza v najsevernejšej časti chorvátskeho vnútrozemia, medzi riekami Mura a Dráva a má populáciu 15000 obyvateľov. Jeho názov pochádza z počtu Chakyja, ktorý na začiatku 13. storočia postavená drevená tvrz neskôr volal Csáky veža. Čas významného hospodárskeho a kultúrneho rozvoja mesta začal v 16. storočí, kedy chorvátsky šľachtický rod Zrinski stal majiteľom celého areálu. 29 počet mája 1579. Juraj Zrinski udelené špeciálne privilégiá k obyvateľom Čakovec tvrze, ktorá je základom pre rozvoj Čakovec ako mesto voľnom obchode, a dátum je stále oslavovaný ako Deň mesta Čakovec. Vďaka príspevkom a úsilie hrabať Zrinski, Čakovec je tiež nazývaný mesta na Zrínskych. V stredu Čakovec leží Stari Grad, vtedy aj dnes symbolom historické pamiatky mesta. Ďalšou významnou pamiatkou je františkánsky kostol a kláštor z prvej polovice 18. storočia, postavený v barokovom slohu. Stojí za to navštíviť a vidieť početné exponáty v múzeu Čakovec. Medjimurje je známy pre svoje kopca a vinice, poľnohospodárstvo a poľovných revírov. Všetci gurmáni si prídu na svoje, keď sa snažia niektoré z miestnych špecialít, ako sú týrané polievky, dusená mäsa alebo Međimuje záviny, a to všetko s pohárom dobrého vína z Medjimurja pivníc. Pozývame Vás na návštevu Medjimurje a Čakovec, a užiť si v tomto idylickom regióne, kde zlúči veľa európskych vplyvov. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Cakovec. Apartmány, izby a rekreačné domy v Čakovci, lacnejšie až o 40% bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Cakovec!

Čakovec Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Čakovec