Apartmány a ubytovanie v súkromí Čakovec

Čakovec je mesto a sídlo Medjimurje kraja v Chorvátsku. To sa nachádza v najsevernejšej časti chorvátskeho vnútrozemia, medzi riekami Mura a Dráva a má populáciu 15000 obyvateľov. Jeho názov pochádza z počtu Chakyja, ktorý na začiatku 13. storočia postavená drevená tvrz neskôr volal Csáky veža. Čas významného hospodárskeho a kultúrneho rozvoja mesta začal v 16. storočí, kedy chorvátsky šľachtický rod Zrinski stal...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom AuraLux

Čakovec

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 150 €

Rekreačný dom AuraLux ( Čakovec)

Dovolenkový dom "Aura LUX" ponúka ubytovanie v obci Lopatinac s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na prírodu a svahy Ivančice s nezabudnuteľným západom slnka. Dom vám ponúka únik od každodenného zhonu, pokoj a pohodu prírody a relax, ktorý ponúkajú lesy a jazero Jegerseg v bezprostrednej blízkosti. Dom je obklopený prírodou a zároveň v blízkosti mesta Čakovec a všetkých pamiatok Međimurja a neďaleko kúpeľov Sveti Martin. Krásny región Medjimurje je možné preskúmať aj na bicykli po dobre udržiavaných cyklotrasách s návštevou vinárskych domov a pamiatok. Dom obsahuje všetko čo potrebujete pre pohodovú dovolenku...je plne vybavený s možnosťou využitia bazéna, infrasauny, bicyklov, biliardu, grilu, terasy...je vybavený detskou postieľkou, spoločenskými hrami. ...vo všeobecnosti si môžete naplno užiť a uvoľniť svoju dušu i telo!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom AuraLux

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 150 €

Turistický sprievodca - Čakovec

Čakovec  - Erb Čakovec je mesto a sídlo Medjimurje kraja v Chorvátsku. To sa nachádza v najsevernejšej časti chorvátskeho vnútrozemia, medzi riekami Mura a Dráva a má populáciu 15000 obyvateľov. Jeho názov pochádza z počtu Chakyja, ktorý na začiatku 13. storočia postavená drevená tvrz neskôr volal Csáky veža. Čas významného hospodárskeho a kultúrneho rozvoja mesta začal v 16. storočí, kedy chorvátsky šľachtický rod Zrinski stal majiteľom celého areálu. 29 počet mája 1579. Juraj Zrinski udelené špeciálne privilégiá k obyvateľom Čakovec tvrze, ktorá je základom pre rozvoj Čakovec ako mesto voľnom obchode, a dátum je stále oslavovaný ako Deň mesta Čakovec. Vďaka príspevkom a úsilie hrabať Zrinski, Čakovec je tiež nazývaný mesta na Zrínskych. V stredu Čakovec leží Stari Grad, vtedy aj dnes symbolom historické pamiatky mesta. Ďalšou významnou pamiatkou je františkánsky kostol a kláštor z prvej polovice 18. storočia, postavený v barokovom slohu. Stojí za to navštíviť a vidieť početné exponáty v múzeu Čakovec. Medjimurje je známy pre svoje kopca a vinice, poľnohospodárstvo a poľovných revírov. Všetci gurmáni si prídu na svoje, keď sa snažia niektoré z miestnych špecialít, ako sú týrané polievky, dusená mäsa alebo Međimuje záviny, a to všetko s pohárom dobrého vína z Medjimurja pivníc. Pozývame Vás na návštevu Medjimurje a Čakovec, a užiť si v tomto idylickom regióne, kde zlúči veľa európskych vplyvov. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Cakovec. Apartmány, izby a rekreačné domy v Čakovci, lacnejšie až o 40% bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Cakovec!

Čakovec Predpoveď počasia