Apartmány a ubytovanie v súkromí Koprivnica

Koprivnica je mesto a sídlo kraja Koprivnica-križevskej v Chorvátsku. Je situovaný v severozápadnej časti kontinentálneho Chorvátska, medzi svahmi nízkych pohoria Bilogora a Kalnik a rieky Drávy. Od mesta Záhrebu je asi 85 km ďaleko. Mestom prechádza malý potok, z ktorého Koprivnica dostal svoje meno. Pri prvom mesto bolo spomenuté, je zo 13. storočia av 14. storočí sa stalo slobodným kráľovským mestom. Počas tureckej dobývania...

Zoradiť podľa:

Apartmány Cecilia

Koprivnica

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Cecilia ( Koprivnica)

Pekné a komfortné apartmány v kľudnej časti mesta Koprivnica, v blízkosti centra, vlakovej a autobusovej stanice. Plne vybavená kuchynská linka, ústredné kúrenie, TV, rádio, práčka, fén, žehlička a žehliaca doska a ďalšie nevyhnutnosti. WIFI zdarma, parkovanie vo dvore, garáž pre bicykle a motocykle, rovnako ako voľný vstup do dvoch bicyklov. Použitie terasu a záhradu s priľahlým záhradným nábytkom a grilom k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Cecilia

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Koprivnica

Koprivnica  - Erb Koprivnica je mesto a sídlo kraja Koprivnica-križevskej v Chorvátsku. Je situovaný v severozápadnej časti kontinentálneho Chorvátska, medzi svahmi nízkych pohoria Bilogora a Kalnik a rieky Drávy. Od mesta Záhrebu je asi 85 km ďaleko. Mestom prechádza malý potok, z ktorého Koprivnica dostal svoje meno. Pri prvom mesto bolo spomenuté, je zo 13. storočia av 14. storočí sa stalo slobodným kráľovským mestom. Počas tureckej dobývania sa stal centrom kancelárie Vojna Krajine je, a po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v neskorej 17. storočia, skúsený rýchly hospodársky a kultúrne prosperity. Dnes je to moderné mesto s asi 30.000 obyvateľmi, a hlavnou činnosťou je poľnohospodárstvo, chov hospodárskych zvierat, potravinárskom, farmaceutickom a drevospracujúci a papierenský priemysel. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly vďaka zachovaným barokovým centre mesta a veľkým množstvom kultúrnych a zábavných podujatí. Môžete si nájsť ubytovanie v lacných apartmánoch a izbách v súkromných domoch. Pre turistov a návštevníkov bude iste najatraktívnejším centre starého mesta, dnešná Zrinski, Florijanski a Jelacic Square, kde sú staré jednoposchodový dom v barokovom a secesnom štýle. Mierne pahorky v blízkosti Koprivnica bohatý na vinice a sady, potom sa rieka Dráva a jeho prítoky a jazerá skrývať mnoho zaujímavých a pútavý obsah. Koprivnica je považovaný za gastronomické centrum kontinentálneho Chorvátska, s dobre známa spoločnosť Podravka, múzeum výživy a mnohých špičkových reštaurácií. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov a miestností v Koprivnica a ušetriť až 40%. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Koprivnica a jeho okolia. Vitajte na Koprivnica!

Koprivnica Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Koprivnica