Apartmány a ubytovanie v súkromí Koprivnica

Koprivnica je mesto a sídlo kraja Koprivnica-križevskej v Chorvátsku. Je situovaný v severozápadnej časti kontinentálneho Chorvátska, medzi svahmi nízkych pohoria Bilogora a Kalnik a rieky Drávy. Od mesta Záhrebu je asi 85 km ďaleko. Mestom prechádza malý potok, z ktorého Koprivnica dostal svoje meno. Pri prvom mesto bolo spomenuté, je zo 13. storočia av 14. storočí sa stalo slobodným kráľovským mestom. Počas tureckej dobývania...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Inn Green

Koprivnica

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 160 €

Recenzie: 1 - 5/5

Rekreačný dom Mala tajna

Koprivnica

Od mora > 50 km
Kapacita 2 osôb

od 100 €

Rekreačný dom Inn Green ( Koprivnica)

Prečo navštíviť Podravinu? Zelená a sebestačná, len hodinu jazdy od Záhrebu, Podravina je ideálnou destináciou na únik z davov a oddych od stresujúceho každodenného života mesta. Milovníci prírody nebudú sklamaní, či už hľadajú aktívnu dovolenku alebo relax. Chcete obohatiť svoj pobyt o kúsok kultúry a histórie? Nebojte sa, Podravina má pre každého niečo a ponúka toho toľko, že sa budete chcieť vrátiť, aby vám nič neušlo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Inn Green

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 160 €

Recenzie: 1 - 5/5
Rekreačný dom Mala tajna ( Koprivnica)

Medzi vinohradmi, lesmi a zeleňou je Rekreačný dom Malá tajňa Nachádza sa v meste Kunovec Breg v Koprivnicko-križevacskej župe. Záhreb - 100 km Varaždin - 40 km Kapacita domu je 2 osoby Našim hosťom sme poskytli veľké parkovisko, infrasaunu a hydromasážny bazén, gril, gril a pec na chlieb. Dom pozostáva z dvoch podlaží. Spodné poschodie tvorí veľká kuchyňa so všetkými spotrebičmi, jedáleň so smart TV pri stole a pri vchode drevený stôl s lavicou a stoličkou a WC. Horné poschodie pozostáva z otvoreného priestoru obývacej izby s rohovou sedačkou, kuchynským kútom, infrasaunou a otvoreným prechodom do hydromasážneho bazéna umiestneného v zimnej záhrade, spálne s manželskou posteľou a kúpeľne so sprchovacím kútom. . Okrem vyššie uvedeného je tu veľká terasa s rohovým nábytkom a dvomi ležadlami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Mala tajna

Od mora > 50 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Koprivnica

Koprivnica  - Erb Koprivnica je mesto a sídlo kraja Koprivnica-križevskej v Chorvátsku. Je situovaný v severozápadnej časti kontinentálneho Chorvátska, medzi svahmi nízkych pohoria Bilogora a Kalnik a rieky Drávy. Od mesta Záhrebu je asi 85 km ďaleko. Mestom prechádza malý potok, z ktorého Koprivnica dostal svoje meno. Pri prvom mesto bolo spomenuté, je zo 13. storočia av 14. storočí sa stalo slobodným kráľovským mestom. Počas tureckej dobývania sa stal centrom kancelárie Vojna Krajine je, a po absolvovaní tureckého nebezpečenstva v neskorej 17. storočia, skúsený rýchly hospodársky a kultúrne prosperity. Dnes je to moderné mesto s asi 30.000 obyvateľmi, a hlavnou činnosťou je poľnohospodárstvo, chov hospodárskych zvierat, potravinárskom, farmaceutickom a drevospracujúci a papierenský priemysel. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly vďaka zachovaným barokovým centre mesta a veľkým množstvom kultúrnych a zábavných podujatí. Môžete si nájsť ubytovanie v lacných apartmánoch a izbách v súkromných domoch. Pre turistov a návštevníkov bude iste najatraktívnejším centre starého mesta, dnešná Zrinski, Florijanski a Jelacic Square, kde sú staré jednoposchodový dom v barokovom a secesnom štýle. Mierne pahorky v blízkosti Koprivnica bohatý na vinice a sady, potom sa rieka Dráva a jeho prítoky a jazerá skrývať mnoho zaujímavých a pútavý obsah. Koprivnica je považovaný za gastronomické centrum kontinentálneho Chorvátska, s dobre známa spoločnosť Podravka, múzeum výživy a mnohých špičkových reštaurácií. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov a miestností v Koprivnica a ušetriť až 40%. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Koprivnica a jeho okolia. Vitajte na Koprivnica!

Koprivnica Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Koprivnica