Apartmány a ubytovanie v súkromí Bjelovar

Bjelovar je mesto a centrom Bjelovarsko kraja v Chorvátsku. Je umiestnený na veľkom plošine na južných svahoch Bilogora v severozápadnom Chorvátsku. Je ekonomický, kultúrne a politické centrum regiónu, v ktorom žije 50000 obyvateľov. Je to jeden z najmladších miest v Chorvátsku, sa tvoril v roku 1756, na základe rozhodnutia rakúsko-uhorskej cisárovnej Márie Terézie. Jedným zo zaujímavých vecí je, že bol postavený ako cvičisko...

Zoradiť podľa:

Apartmán House of Tea

Bjelovar

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmány Matic

Bjelovar

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán House of Tea ( Bjelovar)

Apartmánový dom Tea sa nachádza v centre mesta Bjelovar. Jedná sa o veľmi pohodlný samostatne stojaci dom s rozlohou 73 metrov štvorcových, ktorý má obývaciu izbu, dve spálne, kúpeľňu a kuchyňu. WI-FI internet je zadarmo, rýchlosť okolo 25 Mbps. V jednej spálni je manželská posteľ (140x200 cm) a v druhej dve jednolôžka (90x200 cm). Kuchyňa je kompletne vybavená (chladnička s mrazničkou, rúra, plynový sporák, rúra). V obývacej izbe je LED TV (82 cm) s balíkom 100 domácich a zahraničných programov. Je pripojený pomocou Chromecastu, takže je možné prehrávať multimediálny obsah z mobilného telefónu. Parkovanie je možné v uzamknutom dvore, vždy je tu voľné miesto. Je dostatočne veľký na umiestnenie dodávky. Detské ihrisko je vzdialené 200 metrov, najbližší obchod 300 metrov a centrum mesta 500 metrov. Nachádza sa na hlavnej ceste do Záhrebu, takže je ľahké ho nájsť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán House of Tea

Od mora > 50 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Matic ( Bjelovar)

Apartmány sa nachádza v prvej zóne mesta, ulice A. Mihanović 41. Máme 2 apartmány. Apartmán 1 má cca 65 m2, urobiť z neho dve spálne, obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňu s WC a chodby. Byt 2 je 32 m2 má obývacia izba s kuchynským kútom a spálne a kúpeľne s WC. Apartmány sú klimatizované. V každej izbe a obývacej izbe je TV. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu cez WiFi. Apartmán 1 má 4 lôžka + 2 prístelky. Byt 2 má 2 lôžka. Mesto Bjelovar sa nachádza na náhornej plošine v južnej časti Bilogory (North West Chorvátsko) na 135 metrov nad morom. Bjelovar je sídlom Bjelovar County, ale prírodné, kultúrne a politické centrum regiónu. Mesto Bjelovar zaberá celkovú rozlohu 191,9 km2 a administratívno zahŕňa 31 osád. Dnes je táto oblasť má asi 42.000 obyvateľov. Vitajte, pěkná dovolená !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matic

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Bjelovar

Bjelovar  - Erb Bjelovar je mesto a centrom Bjelovarsko kraja v Chorvátsku. Je umiestnený na veľkom plošine na južných svahoch Bilogora v severozápadnom Chorvátsku. Je ekonomický, kultúrne a politické centrum regiónu, v ktorom žije 50000 obyvateľov. Je to jeden z najmladších miest v Chorvátsku, sa tvoril v roku 1756, na základe rozhodnutia rakúsko-uhorskej cisárovnej Márie Terézie. Jedným zo zaujímavých vecí je, že bol postavený ako cvičisko a má správnu štvorcových štruktúre ulice v centre mesta. Z historických pamiatok odporúčame navštíviť barokový chrám sv Terézie z Avily, postavený v 18. storočí, najväčší kameň pavilón v Európe v centrálnom parku a mestské múzeum. Vzhľadom na veľmi úrodnej pôdy a lesov bohatých kopcoch Bilogory, populácia sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, chov dobytka a lesníctvo. Tu je dlhá tradícia mlieka a syrov, tak Bjelovar je niekedy označovaný ako mesto syrov. Niektoré z najpopulárnejších syry, ktoré sú tu vyrobených sú Bilogorac, Podravac, Dims ... V obci môžete nájsť ubytovanie v dobre vybavených izbách a apartmánoch v rodinných domoch a v blízkom okolí nájdete ubytovanie na farmách, ktoré Ponúkame veľmi zaujímavý vidieckeho cestovného ruchu a healty jedlo. V Bjelovar sú organizované zaujímavé kultúrne a zábavné podujatia, ako sú Bjelovar veľtrhu Terezijana, BOK Fest, Doku-art a ďalšie. Gastronomická ponuka tohto regiónu je bohatá a veľmi pestrý a budete mať veľmi chutné a zdravé potraviny. Pozývame Vás na návštevu Bjelovar a idylické svahoch Bilogora a relaxovať do zelene a čerstvého vzduchu z tejto oblasti. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Bjelovar a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Bjelovar a jeho okolia. Vitajte na Bjelovar!

Bjelovar Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Bjelovar