Apartmány a ubytovanie v súkromí Tuheljske Toplice

Tuhelj je malé mesto a magistrát v Krapina-Zagorje kraja v Chorvátsku. Nachádza sa na úpätí kopca Cesargrad, medzi zalesnenými kopcami asi 50 km severozápadne od Záhrebu. Tuhelj bola prvýkrát uvedená na konci 14. storočia a v 17. storočí tu bol postavený veľkolepý barokový kostol Nanebovzatia Panny Márie, pamätník prvej kategórie. Tuhelj je pravdepodobne najlepšie známy Terme Tuhelj, termálne vody a liečivého bahna, ktorá...

Zoradiť podľa:

Apartmány MiaMea

Tuheljske Toplice

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Vila Stipica

Tuheljske Toplice

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Zeleni raj

Tuheljske Toplice

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Lucia

Tuheljske Toplice

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Huško

Tuheljske Toplice

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány MiaMea ( Tuheljske Toplice)

Priestranné apartmány sa rozkladá na 115 metrov štvorcových. Má 2 spálne, obývacia izba, kuchyňa, veľká kúpeľňa a terasa o 30 metrov štvorcových.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MiaMea

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Vila Stipica ( Tuheljske Toplice)

Villa Stipic sa nachádza v Tuheljske kúpeľoch iba 500 metrov od Tuheljske kúpele vodné planéte, a patrí terasa s panoramatickým výhľadom do okolia a ležadlami. K dispozícii sú bezplatné Wi-Fi a parkovanie. Tento dom má 3 spálne a 1 kúpeľne. Zahŕňa plne vybavenú kuchyňu a jedáleň a obývacia izba. Terasa je vybavená stolom a stoličkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Stipica

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Zeleni raj ( Tuheljske Toplice)

K prenájmu domu v srdci Záhoria. To sa nachádza v obci zvanej Gorkovec neďaleko centra Klanjac, ktorý sa nachádza v západnej časti Krapinsko-zagorskej župy, len štyridsať kilometrov od Záhrebu. Ponúkame mier a pokoj alebo rôzny obsah podľa vlastného výberu, za predpokladu, príjemnú atmosféru Zagorje suteréne. Sme obklopení mnohými kaplnkami, okolitých dedín a lesy, ktoré môžete navštíviť kedykoľvek počas roka, a potvrdiť, Rapsódia farieb, vôní a zvukov, ktoré príroda poskytuje. Dom je ideálne, ak chcete uniknúť od stresu, dostať preč od rušného mestskej premávky a každodenné vyčerpávajúce povinností. Nachádza sa v pokojnej lokalite a je vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú oddýchnuť, uvoľniť a dobíjať batérie pre nadchádzajúci týždeň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Zeleni raj

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Lucia ( Tuheljske Toplice)

Na miernych kopcov Záhorie, nad známou Tuhelj Spa, len 3 minúty chôdze od hradu Mihanović, v rôznych borovice, cyprusy a brezové do domu pre dovolenku Lucie s týmto názorom z jednej strany siaha až do Záhrebu a na na druhej strane sa Cesargrad! Lucia má 3 spálne - na podlahe spálne, ktorá má manželskú posteľ, druhá spálňa má samostatnú posteľ a tretia, ktorá je na prízemí má vplyv na dvoch poschodiach. V prízemí je ešte kuchyňa a jedáleň, obývacia izba s tradičnou ohnisko, malé kúpeľne a sauna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lucia

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Huško ( Tuheljske Toplice)

UBYTOVANIE idyla CHORVÁTSKA zagorja Využitie termálnych kúpeľov Tuhelj APARTMÁNY šupky **** sú tým pravým miestom pre relaxáciu tela a mysle, vzdialenosti od Záhrebu iba 50 km. V blízkosti Water Planet Tuheljske kúpeľných, kúzla a atrakcií zagorských hradov (Veliki Tabor, Oršić hrad, pamiatka na našej krásnej, galérie Anthony Augustinčića, Old Village Kumrovci, múzeá roľníckej vzbury, zámok Trakošćan, Krapina neandertálec múzeum ...), kúpele Krapinske kúpele vám ponúkame možnosť si vybrať výlety a relaxáciu. Ochutnajte gastronomická ponuka v blízkosti reštaurácie (Mihanović hrad, deň a noc, rušený, Villa Zelenjak, Ribic, Oro-mount, stará škola ...). Ak máte viac priťahované k aktívnu dovolenku vyskúšať bicilkiranju ciest zagorských, paint ball v blízkom poli a chodiť do kopca Záhoria. Oddýchnite si v novom luxusne zariadený apartmán pre 2-4 osôb a vychutnať si pohľad z terasy na naše krásne kopce Záhoria. Vlastnosti: predsieň, kuchyňa s jedálenským kútom (s kompletným vybavením na prípravu jedla) a terasou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, LCD TV, Tu je TV, Wi-fi, spálňa s manželským lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasy: 1 viac, menej 2 Babycoat, mobilné chladiace zariadenie, parkovisko. Vzdialenosť od hlavných atrakcií: Obchod 1100 m, reštaurácia 1300 m, Water Planet kúpele Tuhelj a záhradu (reštaurácie, pizzeria, kaviareň, bankomat ...) 1200 m (3 min autom, 10 - 15 min chôdze). Starí bazény s liečivým bahnom 1100 m. Požadované údaje o rezerváciu minimálne 7 dní vopred. Dostupnosť požadovaný dátum, skontrolujte, či na telefónnom čísle 092 / 220-1223. Ak nechcete zrušiť schôdzku, najmenej 4 dni vopred budeme uvažovať, že využívaný. Štyri dni pred použitím termínu by malo byť povinné zaplatiť 50% z dôvodu PBZ a žaba, ako bolo dohodnuté. Platba v plnej výške pobytu pri príchode. Taxa je v cene. Check in 12:00, check out 10:00. Cenník služieb: - posteľ pre dve osoby 200 Kč - posteľ pre 3 osoby 250 Kč - posteľ pre 4 osoby 300 libier - denný odpočinok počas 5 hodín 150 Kč - deti do 5 g zadarmo - Dane - 30% zľava na vstupenky na kúpanie v aquaparku Terme Tuhelj zvláštne dávku: doba bytov všetci registrovaní hostia majú k dispozícii ... ich majetku pred krádežou a ľudí z nehôd. RELAX, si zaslúži

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Huško

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice  - Erb Tuhelj je malé mesto a magistrát v Krapina-Zagorje kraja v Chorvátsku. Nachádza sa na úpätí kopca Cesargrad, medzi zalesnenými kopcami asi 50 km severozápadne od Záhrebu. Tuhelj bola prvýkrát uvedená na konci 14. storočia a v 17. storočí tu bol postavený veľkolepý barokový kostol Nanebovzatia Panny Márie, pamätník prvej kategórie. Tuhelj je pravdepodobne najlepšie známy Terme Tuhelj, termálne vody a liečivého bahna, ktorá bola známa už z čias starého Ríma. Dnes Tuhelj Terme sú jedným z najkomplexnejších turistických a rekreačných centier kontinentálneho cestovného ruchu v Chorvátsku. Stredisko ponúka 4 vonkajšie bazény a 4 kryté bazény a pokojná rieka s mnohými vodnými atrakciami, vodné masáže a tobogány pre relaxáciu a zábavu pre celú rodinu. Voda pri zdroji má teplotu 33 stupňov a bolo preukázané terapeutické pri reumatizme, ischias, artritída, dna, gynekologické ochorenia a ochorenia dýchacích ciest. S liečivých vôd, kúpele sú známe pre slávny zrnitý, minerálne liečivým bahnom. Ubytovanie Tuhelj môžete nájsť v hoteloch Terme, ale aj v priaznivých apartmány, izby a domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. V blízkosti Terme Tuhelj je barokový zámok Mihanović, ktorý je jedinečný pre svoju barokovú architektúrou a fascinujúce histórii. Zámok je pomenovaný po básnik Antun Mihanović, autor národnej hymny Chorvátska, a dnes je jedinečným miestom pre obchodné rokovania, konferencie, svadby a slávnostné príležitosti. Návšteva Tuhelj a Tuhelj Terme a relaxovať a zabávať sa v dobrom rodinnou atmosférou. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Tuhelj. Apartmány, izby a rekreačné domy v Tuhelj a jeho okolia. Vitajte na Tuhelj!

Tuheljske Toplice Predpoveď počasia