Apartmány a ubytovanie v súkromí Jastrebarsko

Jastrebarsko je mesto v strednom Chorvátsku (Záhrebská župa), ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Žumberak a Samoborsko, na polceste medzi Záhrebom a Karlovcom. Mesto Jastrebarsko bolo pomenované po jastraboch a v nemeckých prameňoch sa mu hovorí aj Jaska, čo je ľudový názov tohto mesta. Mesto bolo prvýkrát spomenuté v 13. storočí v listine Ban Stjepan ako obchodné a súdne centrum. Na život a rozvoj mesta najviac vplýval...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Dream Day

Jastrebarsko

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 75 €

Rekreačný dom Dream Day ( Jastrebarsko)

Dream Day Holiday House (****) sa nachádza vo výbornej lokalite v mestečku Jastrebarski, len 150 m od centra. Dom je plne vybavený pre pohodlný pobyt 4 osôb a pozostáva z kuchyne, obývacej izby s jedálenským kútom, dvoch spální, pracovne/detskej herne, kúpeľne, terasy, lodžie, práčovne a dvoch spální. rekreačné miestnosti. Hosťom je k dispozícii bezplatná klimatizácia, WiFi, rádio a TV s chorvátskymi a zahraničnými programami. Obsah: • záhradný gril/krb • záhradné ležadlá • menšie biliardové stoly • Stolný tenis • stolný futbal • šípky • stolné hry • hračky Súkromné ​​parkovisko je pred domom a veľké bezplatné mestské parkovisko cez ulicu. Po príchode vás privíta turistická mapa mesta a susedných obcí a miest, ako aj množstvo brožúr a informácií o historickej, turistickej, kultúrnej a pohostinskej ponuke celého regiónu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Dream Day

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 75 €

Turistický sprievodca - Jastrebarsko

Jastrebarsko  - Erb Jastrebarsko je mesto v strednom Chorvátsku (Záhrebská župa), ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Žumberak a Samoborsko, na polceste medzi Záhrebom a Karlovcom. Mesto Jastrebarsko bolo pomenované po jastraboch a v nemeckých prameňoch sa mu hovorí aj Jaska, čo je ľudový názov tohto mesta. Mesto bolo prvýkrát spomenuté v 13. storočí v listine Ban Stjepan ako obchodné a súdne centrum. Na život a rozvoj mesta najviac vplýval šľachtický rod Erdödyovcov, ktorý mal v tejto oblasti od 16. do 19. storočia veľkostatky. Hrad rodiny Erdödyovcov v mestskom parku v centre Jastrebarska je najstaršou budovou v meste a jednou z najväčších turistických atrakcií. Dnes v oblasti mesta Jastrebarsko žije asi 16 000 obyvateľov v asi 60 osadách. Jastrebarsko a jeho okolie sú obľúbeným miestom na piknik kvôli nádhernej krajine, prírodnému parku Žumberak - pohorie Samoborsko, kultúrno-historickým pamiatkam, slávnym vínam a labužníckym špecialitám. Obklopené slnečnými vinohradníckymi vrchmi, ktoré sú domovom mnohých rodinných fariem, oblastí na piknik, lesov, mnohých potokov, turistických a cyklistických chodníkov, láka čoraz viac turistov a hostí, ktorí hľadajú dovolenku v prírode a v súlade s prírodou. Vínna cesta Plešivica bola otvorená v roku 2001 a početné rodinné farmy ponúkajú svoje výrobky, najmä víno a brandy. Nájdete ubytovanie v prázdninových domoch a v apartmánoch a izbách v rámci rodinných fariem. Vitajte v Jastrebarsku!

Jastrebarsko Predpoveď počasia