Apartmány a ubytovanie v súkromí Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi je malá osada a obec v okrese Osijek-Baranja. Nachádza sa v meste Baranja, na ďalekom východe Chorvátska, neďaleko mesta Osijek. V obci Knezovi Vinogradi je približne 5000 obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým chovom dobytka a chovom rôznych poľnohospodárskych plodín, hlavne obilia a vinnej révy. Nedávno sa čoraz viac rozvíja vidiecky, poľovnícky a rybársky turizmus. Tu je obľúbená letná destinácia...

Zoradiť podľa:

Izby Irena

Kneževi Vinogradi

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

od 12 €

Izby Irena ( Kneževi Vinogradi)

Hľadáte svätyňu pre prestávku od každodenného spánku, napätia a stresu moderného života, to pravé miesto pre vás sú osady v obci Kneževi Vinogradi v meste Baranya, kde vás obklopí zvláštna povaha vinohradov Baranya. Ak chcete dovolenku v pokojnom a tichom prostredí, potom ste na správnom mieste. Naše izby sa nachádzajú v najkrajšej ulici v našej obci. Pomôžeme vám pri výbere a usporiadaní zájazdov do blízkych turistických destinácií, vínnych pivníc, stredísk a historických pamiatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Irena

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 12 €

Turistický sprievodca - Kneževi Vinogradi

Kneževi Vinogradi  - Erb Kneževi Vinogradi je malá osada a obec v okrese Osijek-Baranja. Nachádza sa v meste Baranja, na ďalekom východe Chorvátska, neďaleko mesta Osijek. V obci Knezovi Vinogradi je približne 5000 obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým chovom dobytka a chovom rôznych poľnohospodárskych plodín, hlavne obilia a vinnej révy. Nedávno sa čoraz viac rozvíja vidiecky, poľovnícky a rybársky turizmus. Tu je obľúbená letná destinácia pre obyvateľov celého regiónu, ktoré sa tradične tešia v bazénoch a bohatú turistickú ponuku športového a rekreačného centra "Bazeni". Miesto je veľmi kľudné a idylické a ideálne pre únik z mestského smogu. Neďaleko je Kopački rit Nature Park, kde si milovníci prírody môžu vychutnať obklopený bohatým zvieracím svetom, najmä vtákovým svetom. Ubytovanie je ponúkané na mnohých miestnych farmách, kde sa môžete spoznať bohatú tradíciu a kultúrne dedičstvo mesta Baranja. Môžete tiež ochutnať slavónske špeciality ako kulen alebo špičkové vína typu Baranja. Vitajte v Kneževi Vinogradi.

Kneževi Vinogradi Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Kneževi Vinogradi