Apartmány a ubytovanie v súkromí Vukovar

Vukovar je najväčším chorvátskom riečny prístav na Dunaji. Leží na východe kontinentálneho Chorvátska na sútoku rieky Vuka do Dunaja. Vukovar je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom Vukovar-Srijem kraji. Bolo zaznamenané takmer 5000 rokov dlhú históriu nepretržité bývanie, nájdený v mnohých archeologických nálezísk. Vučedolskej kultúra od Copper Age je obzvlášť dôležité, a je pomenovaná po stránke...

Zoradiť podľa:

Izby Biser Dunava

Vukovar

Od mora 10 km
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Izba Noćko

Vukovar

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

od 15 €

Apartmán Lucija

Vukovar

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Izby Biser Dunava ( Vukovar)

Vyberte si úžasnú dovolenku v súkromnom ubytovaní na brehu rieky Dunaj len pár minút od vodárenskej veže. Perla Dunaja je ideálnou voľbou, ak prídete k objavovaniu Vukovar, relaxovať alebo na podnikanie. Celková kapacita je 6 zariadených izieb s vlastným sociálnym zariadením, jedáleň pre raňajky, internet zadarmo, garáž pre uskladnenie bicyklov a súvisiace dielňa pre opravy bicyklov, parkovanie, ovocné stromy pozdĺž rieky Dunaja s rôznymi sezónneho ovocia, ktoré je k dispozícii, a zelená letná terasa. Profesionalita, pohostinstvá a vysoká úroveň služieb, umožní, aby svoj pobyt v Pearl Dunaja jedinečný zážitok. Nech perla Dunaja byť vaše miesto relaxácie, obchodný úspech a stretnutia, a príjemné stretnutie a momentov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Biser Dunava

Od mora 10 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Izba Noćko ( Vukovar)

Izby a apartmány NOCK 700 m od centra mesta. Máme kapacitu 14 lôžok, z toho tri trojlôžkové izby, dve dvojlôžkové a apartmáne. Z ktorých každý má možnosť získať prístelku. Tiež hostia môžu využiť jedáleň a kuchyňa vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi (rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, atď.) Vlastné parkovisko, ktorá sa nachádza vo dvore, a tiež garáž pre bicykle. Izby a apartmány sú vhodné pre všetky typy turistov, obchodné ľudí rodiny cyklo turistov. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Noćko

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

Cena od 15 €

Apartmán Lucija ( Vukovar)

Apartman Lucija sa nachádza vo Vukovare a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Apartmán s 2 spálňami má obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a 1 kúpeľňu. Recepcia vám môže poskytnúť užitočné tipy na to, aby ste sa dostali po okolí. Hostia môžu relaxovať aj na záhrade. Osijek je vzdialený 38 km od apartmánu, zatiaľ čo Vinkovci je vzdialený 24 km. Najbližšie letisko je Osijek Airport, 25 km od objektu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lucija

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Vukovar

Vukovar  - Erb Vukovar je najväčším chorvátskom riečny prístav na Dunaji. Leží na východe kontinentálneho Chorvátska na sútoku rieky Vuka do Dunaja. Vukovar je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom Vukovar-Srijem kraji. Bolo zaznamenané takmer 5000 rokov dlhú históriu nepretržité bývanie, nájdený v mnohých archeologických nálezísk. Vučedolskej kultúra od Copper Age je obzvlášť dôležité, a je pomenovaná po stránke vučedolskej ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov od Vukovare. Asi najznámejší keramická nádoba s archeologickými vykopávkami je vučedolskej holubica historická symbolom mesta Vukovare. Po starej kultúry a Rimania toto územie v 9. storočí bol obývaný Chorváti. V 18. a 19. storočia sú veľkostatky kúpil nemeckého šľachtického rodu grófov z Eltz. Dnes v zámku hrabať z Eltz je umiestnené mestské múzeum s mnohými exponátmi zobrazujúci minulosť Vukovare od praveku až po súčasnosť. Historické barokové centrum Vukovare, ktorý dáva mestu zvláštny vízie možno rozpoznať podľa domy s barokovými klenbami postavené v typickom štýle Márie Terézie provinčné baroka. Celé centrum je chránené ako mestská pamiatková jednotky. V teplejších mesiacoch môžete navštíviť Adu, piesčitá ostrov na Dunaji, ktorý je populárny plávanie miesto pre všetkých obyvateľov Vukovare, iba 5 minút jazdy loďou od centra mesta Vukovare. V meste sa môžete tešiť na mnoho kultúrnych a zábavných podujatí, a v reštauráciách môžete ochutnať gastronomické špeciality tohto regiónu. Navštíviť mesto Vukovar, nájsť cenovo dostupné ubytovanie v súkromí a zažiť kúzlo tohto zaujímavého kontinentu chorvátskeho mesta. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Vukovare. Apartmány, izby a dovolenkové domy vo Vukovare. Vitajte na Vukovar!

Vukovar Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Vukovar