Apartmány a ubytovanie v súkromí Vukovar

Vukovar je najväčším chorvátskom riečny prístav na Dunaji. Leží na východe kontinentálneho Chorvátska na sútoku rieky Vuka do Dunaja. Vukovar je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom Vukovar-Srijem kraji. Bolo zaznamenané takmer 5000 rokov dlhú históriu nepretržité bývanie, nájdený v mnohých archeologických nálezísk. Vučedolskej kultúra od Copper Age je obzvlášť dôležité, a je pomenovaná po stránke...

Zoradiť podľa:

Izby Biser Dunava

Vukovar

Od mora 10 km
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Izby Noćko

Vukovar

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Izby Biser Dunava ( Vukovar)

Vyberte si úžasnú dovolenku v súkromnom ubytovaní na brehu rieky Dunaj len pár minút od vodárenskej veže. Perla Dunaja je ideálnou voľbou, ak prídete k objavovaniu Vukovar, relaxovať alebo na podnikanie. Celková kapacita je 6 zariadených izieb s vlastným sociálnym zariadením, jedáleň pre raňajky, internet zadarmo, garáž pre uskladnenie bicyklov a súvisiace dielňa pre opravy bicyklov, parkovanie, ovocné stromy pozdĺž rieky Dunaja s rôznymi sezónneho ovocia, ktoré je k dispozícii, a zelená letná terasa. Profesionalita, pohostinstvá a vysoká úroveň služieb, umožní, aby svoj pobyt v Pearl Dunaja jedinečný zážitok. Nech perla Dunaja byť vaše miesto relaxácie, obchodný úspech a stretnutia, a príjemné stretnutie a momentov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Biser Dunava

Od mora 10 km
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Noćko ( Vukovar)

Izby a apartmány NOCK 700 m od centra mesta. Máme kapacitu 14 lôžok, z toho tri trojlôžkové izby, dve dvojlôžkové a apartmáne. Z ktorých každý má možnosť získať prístelku. Tiež hostia môžu využiť jedáleň a kuchyňa vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi (rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, atď.) Vlastné parkovisko, ktorá sa nachádza vo dvore, a tiež garáž pre bicykle. Izby a apartmány sú vhodné pre všetky typy turistov, obchodné ľudí rodiny cyklo turistov. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Noćko

Od mora > 50 km
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Vukovar

Vukovar  - Erb Vukovar je najväčším chorvátskom riečny prístav na Dunaji. Leží na východe kontinentálneho Chorvátska na sútoku rieky Vuka do Dunaja. Vukovar je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom Vukovar-Srijem kraji. Bolo zaznamenané takmer 5000 rokov dlhú históriu nepretržité bývanie, nájdený v mnohých archeologických nálezísk. Vučedolskej kultúra od Copper Age je obzvlášť dôležité, a je pomenovaná po stránke vučedolskej ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov od Vukovare. Asi najznámejší keramická nádoba s archeologickými vykopávkami je vučedolskej holubica historická symbolom mesta Vukovare. Po starej kultúry a Rimania toto územie v 9. storočí bol obývaný Chorváti. V 18. a 19. storočia sú veľkostatky kúpil nemeckého šľachtického rodu grófov z Eltz. Dnes v zámku hrabať z Eltz je umiestnené mestské múzeum s mnohými exponátmi zobrazujúci minulosť Vukovare od praveku až po súčasnosť. Historické barokové centrum Vukovare, ktorý dáva mestu zvláštny vízie možno rozpoznať podľa domy s barokovými klenbami postavené v typickom štýle Márie Terézie provinčné baroka. Celé centrum je chránené ako mestská pamiatková jednotky. V teplejších mesiacoch môžete navštíviť Adu, piesčitá ostrov na Dunaji, ktorý je populárny plávanie miesto pre všetkých obyvateľov Vukovare, iba 5 minút jazdy loďou od centra mesta Vukovare. V meste sa môžete tešiť na mnoho kultúrnych a zábavných podujatí, a v reštauráciách môžete ochutnať gastronomické špeciality tohto regiónu. Navštíviť mesto Vukovar, nájsť cenovo dostupné ubytovanie v súkromí a zažiť kúzlo tohto zaujímavého kontinentu chorvátskeho mesta. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Vukovare. Apartmány, izby a dovolenkové domy vo Vukovare. Vitajte na Vukovar!

Vukovar Predpoveď počasia