Apartmány a ubytovanie v súkromí Slavonski Brod

Slavonski Brod je hlavným mestom Brod-Posavina kraja v Chorvátsku. Podľa veľkosti a významu, to je druhé najvýznamnejšie mesto v Slavónii hneď za Osijeku. Nachádza sa na severnom brehu rieky Sávy, na hranici s Bosnou a Hercegovinou a má viac ako 60.000 obyvateľov. Je významným dopravným uzlom, kde sú prechádza dôležitá medzinárodná cesty, železničné a riečne trasy spájajúce západnej a juhovýchodnej Európy. Osady v...

Zoradiť podľa:

Izba Levicki

Slavonski Brod

Od mora 10 km
Kapacita 17 osôb

na vyžiadanie

Izba Kolonija

Slavonski Brod

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Izba Magnus

Slavonski Brod

Od mora 10 km
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Izba Levicki ( Slavonski Brod)

Levicki izby sú umiestnené na pešej zóne v centre Slavonski Brod, v diskrétnom mieste, ktoré je len pár metrov od námestia naljepšeg v Chorvátsku. Rooms Levicki kvalitou svojich zariadení aj služby poskytujú najlepší komfort pre vyčerpanie. V piatich komfortných izbách v našej ponuke ponúkame vynikajúcu kvalitu oddýchnuť a my zaručiť úplnú spokojnosť. Všetky izby sú novo vybavené samostatným sociálnym zariadením. Všetky izby sú vybavené TV, klimatizáciou, mini-bar, telefón, bezplatné pripojenie na internet, sušič vlasov ... Príďte a presvedčte sa sami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Levicki

Od mora 10 km
Kapacita 17 osôb

Cena na vyžiadanie

Izba Kolonija ( Slavonski Brod)

1. Ponúkame na prenájom trojizbový byt na dlhú dobu. Vhodné pre stavebné firmy a ďalšie skupiny, ktoré prichádzajú v Sl. Brod. 2. Nájomné 2 lôžkové izby pre dlhšiu dobu s vlastnou kuchyňa, kúpeľňa, balkón, internetové pripojenie, izby sú plne vybavené. Prednosť sa dáva terénnych pracovníkov či mužov. Telefón: +385 35 491 238 Mobil: 385 92 292 0952. Vybavenie izieb: TV, pohovka. stôl, stoličky, ADSL. Dostupnosť: do kuchyne, do kúpeľne

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Kolonija

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Izba Magnus ( Slavonski Brod)

Magnus Mládežnícka miestnosti cez noc, sme veľmi blízko všeobecných nemocníc a trhy. Máme 8 izieb, z toho 3 izby s manželskou posteľou, 2 izby sú trojlôžkové, 2 jednolôžkové a jeden singel. Ďalej ponúkame ubytovanie s raňajkami. V našom dome máme priestor pre 50 osôb pre organizovanie rautov, prezentácií a stretnutí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Magnus

Od mora 10 km
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Slavonski Brod

Slavonski Brod  - Erb Slavonski Brod je hlavným mestom Brod-Posavina kraja v Chorvátsku. Podľa veľkosti a významu, to je druhé najvýznamnejšie mesto v Slavónii hneď za Osijeku. Nachádza sa na severnom brehu rieky Sávy, na hranici s Bosnou a Hercegovinou a má viac ako 60.000 obyvateľov. Je významným dopravným uzlom, kde sú prechádza dôležitá medzinárodná cesty, železničné a riečne trasy spájajúce západnej a juhovýchodnej Európy. Osady v tejto časti Chorvátska pozdĺž rieky Sávy bola osídlená už v praveku, pred 2000 rokmi bola stará rímska osada Marseille. Dnes Slavonski Brod je moderné mesto plné živosti, a v poslednej dobe je kladený dôraz na rozvoj cestovného ruchu a sektor služieb. Ubytovanie v meste je ponúkaný v meste, ale aj v súkromí apartmány, izby a dovolenkové domy, ktorého cena je oveľa prijateľnejšie. To je zvolený najkrajšie mesto v Chorvátsku, na výbere Chorvátskeho turistického združenia v roku 2009. K dispozícii je pamiatkovou zónou - Brod tvrz zo 18. storočia, ktorá je najväčšie a najvýznamnejšie opevnenia pamiatka v Kontinentálne Chorvátsko. Odporúčame navštíviť domov Ivana BRLIC Mažuranićová, svetovo preslávený spisovateľ pre deti na hlavnom námestí, jedna z najväčších a najkrajších v Chorvátsku. Po dlhej prechádzke pozdĺž brehu rieky Sávy, hlad môže byť v mnohých reštauráciách, ktoré ponúkajú autentické lahodné slovanských špecialít a vín spokojný. Pozývame vás na návšteve tejto starej slovanskej mesto, rezervovať si ideálne apartmán alebo izbu a objaviť všetky skryté pôvaby Slavónie a chorvátskou pevninou. Cenovo dostupné ubytovanie v súkromí Slavonski Brod. Apartmány, izby a rekreačné domy v Slavonski Brod lacnejšie až o 40%. Vitajte na Slavonski Brod!

Slavonski Brod Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Slavonski Brod