Apartmány a ubytovanie v súkromí Brač - Selca a Sumartin

Selce je dedina v juhovýchodnej časti ostrova Brač, a centrum obce Selce. Obec Selce sa skladá z dediny Novo Selo, Sumartin, Povlja a Selacki dedín. Nachádza sa vo vnútrozemí ostrova, asi 1 km od mora, Selce je známy pre svoje domáce potraviny (jahňacie mäso, syry, víno, med) a bohatú škálu očarujúcich reštaurácií a vysoko kvalitných bytov a rekreačných objektov. Sumartin je malebné mestečko ležiace v jednej zo zátok v...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Brač - Selca a Sumartin

Zoradiť podľa:

Apartmány Slavka i Luka

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Rekreačný dom Štambuk

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 130 €

Rekreačný dom Kety

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány Punta

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Margita

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 110 €

Apartmán Sumartin

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 140 €

Apartmán Jurebrac

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmán Dvi palme

Brač - Selca a Sumartin

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Slavka i Luka ( Brač - Selca a Sumartin)

Apartmány Slavko a Luka sa nachádzajú v meste Sumartin na ostrove Brač. Apartmány majú rozlohu približne 62 m2. Každý apartmán má terasu s krásnym výhľadom. Veľký dvor s krytou garážou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Slavka i Luka

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Rekreačný dom Štambuk ( Brač - Selca a Sumartin)

Dom sa nachádza v centre tichej rybárskej a turistickej dediny. Je vzdialený iba 5 metrov od mora a 30 metrov od najbližšej reštaurácie, tržnice alebo kaviarne. Dom má veľké nádvorie, v ktorom si môžete posedieť a vychutnať si skvelé západy slnka pri pohľade na celú dedinu a nádhernú zátoku, v ktorej sa dedina nachádza. Apartmán je pre 4 osoby, má dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s jedálenským stolom a balkón. Celý dom je kamenný a jeho kombinácia s modernými technológiami poskytuje vynikajúce prostredie pre skvelú dovolenku. Pred domom je vírivka, veľký gril a veľký stôl, ktorý môžete využívať neustále. Hneď vedľa nich je veľká záhrada plná citrónov, mandarínok a pomarančovníkov, ktoré poskytujú dostatok odtieňov počas dňa a ovocie s bohatou chuťou, ktoré si môžete slobodne nazbierať. Obec je spojená s Makarskou trajektom, rovnako ako neďaleké mesto Supetar spojené so Splitom. Apartmán je vzdialený iba 100 metrov od umiestnenia prístavu. Existuje tiež cesta, ktorá spája celý ostrov, ktorú môžete použiť na prehliadku ostrova autom v miestnom prenajatom aute. Tesná blízkosť pláže a čisté more, pokoj a ticho uprostred dediny, veľa reštaurácií a kaviarní v okolí, jedinečné miestne jedlo, ľahká dostupnosť autom z Makarskej alebo Splitu robia z tohto miesta jedinečné miesto na strávenie dovolenky!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Štambuk

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 130 €

Rekreačný dom Kety ( Brač - Selca a Sumartin)

V pokojnej časti malej rybárskej dediny Sumartin je krásny dom Kety. Obklopený zeleňou, olív a byliniek (levanduľa, ruzmain). Dom sa nachádza 300 m od mora. Kapacita domu je dve spálne s dvoma kúpeľňami, kuchyňou a veľkým obývacou izbou. V prednej časti domu je terasa pre relaxáciu a krásnou záhradou. Dom je samostatná jednotka - sa nachádza na prízemí. Ak chcete pokojnú dovolenku so zvukom spevu vtákov nás navštíviť! Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kety

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Punta ( Brač - Selca a Sumartin)

Byty Tonsic sa nachádzajú v Sumartin priestor obklopený borovicami a pláže, ktorá je len 100 m od vily. Je to len pol kilometra od trajektového prístavu a autobusovej stanice. Asi pol kilometra od najbližších reštaurácií a obchodov. Pretože tam nie je miesto mimo mestského hluku, naši hostia môžu skutočne relaxovať a odpočinúť si od vašej každodennej rutiny. Villa bol veľmi pekný a postavený z bieleho kameňa z Brač, v prednej časti domu, vnútorné nádvorie s parkovacími miestami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Punta

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Margita ( Brač - Selca a Sumartin)

Dom Margita ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá pre úplnú relaxáciu v krásnom prírodnom prostredí Stredozemného mora a užívať si krištáľovo čistej vody. Je obklopený nedotknutou borovice lesnej a domorodé kvety vám dá pokoj, súkromie a oddych od ruchu. Centrum mesta s reštauráciami a supermarketom je len 100 m ďaleko a more a pláže sú 200 m. Dom je zariadený kombináciou moderného a starožitného nábytku a skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, spálňa s jedným single a jedna manželská posteľ, kúpeľňa a WC. Kuchyňa, jedáleň a obývacia izba majú prístup na priestrannú terasu (3x9 m), kde môžete jesť, ale aj užívať slnko a prirodzený tieň. Pohovka v obývacej izbe môže byť, ak je to nutné, aby sa rozpustil do manželskou posteľou. Sumartin je malé, malebné rybárske dediny na juhovýchodnom cípe ostrova Brač spojený priamy, denné trajekt od Makarskej. Autobusové linky ho pripojiť k iným miestam na ostrove, a je preto Bol a Zlatni rat iba 20 km. Iba Sumartin má štyri pláže so sprchami a prenajať loď môžete zájsť do jednej z neďalekých zátok

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Margita

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 110 €

Apartmán Sumartin ( Brač - Selca a Sumartin)

Byt na prenájom Sumartin je ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v Sumartin. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu. Ubytovanie vám poskytne TV, terasou a satelitnými kanálmi. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s umývačkou a mikrovlnnou rúrou. V kúpeľni je tiež prísť s vaňou alebo sprchou. Môžete si vychutnať výhľad na more povahu a miesto príjemného dojmu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sumartin

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 140 €

Apartmán Jurebrac ( Brač - Selca a Sumartin)

Ubytovanie pre 6 osôb, parkovanie, Kotva na čln, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jurebrac

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Dvi palme ( Brač - Selca a Sumartin)

Apartmán DVI Palme sa nachádza vo veľkom rodinnom dome. To má samostatný vchod a spoločná záhrada. Byt sa skladá z 2 spální, z ktorých jedna obsahuje manželskú posteľ a druhý dvomi samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, kuchyňa, balkón a hala. Vedľa domu je priestranné parkovisko. Dom sa nachádza na samom konci malej pokojnej dediny. Ideálne miesto pre oddýchnuť od stresu každodenného života. More je len 4 km. Hostitelia sú veľmi priateľskí. Bude stáť k dispozícii pre ďalšie informácie a služby. Vďaka ponuke ubytovania je tiež možné usporiadanie pre servírovanie jedla. Navštívte naše malé dediny a dostať sa do prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dvi palme

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Brač - Selca a Sumartin

Brač - Selca a Sumartin  - Erb Selce je dedina v juhovýchodnej časti ostrova Brač, a centrum obce Selce. Obec Selce sa skladá z dediny Novo Selo, Sumartin, Povlja a Selacki dedín. Nachádza sa vo vnútrozemí ostrova, asi 1 km od mora, Selce je známy pre svoje domáce potraviny (jahňacie mäso, syry, víno, med) a bohatú škálu očarujúcich reštaurácií a vysoko kvalitných bytov a rekreačných objektov. Sumartin je malebné mestečko ležiace v jednej zo zátok v juhovýchodnej časti ostrova a nachádza sa len 3 km od Selce. Bola založená v roku 1646, kedy utečenci od pobrežia Makarskej pristál v zálive úteku pred Turkami. Obyvatelia Odvtedy boli venované rybolovu, obchodu a lodiarstve. Dokonca aj dnes prevádzkuje malú lodenicu. Dnes, v Sumartin žije 620 obyvateľov a hospodárske zamestnania je poľnohospodárstvo, vinohradníctvo, pestovanie olív, rybolov a cestovný ruch. Sumartin je veľmi dobre spojený s pevninou trajektovou linkou Sumartin - Makarska ktorá vedie 5x denne počas turistickej sezóny. Neďaleko Sumartin existuje niekoľko mierových a pokojných zátok (Rasotica, Zukovik, Radovnja, Studená, zvieratá a Spilice) s piesočnými a štrkovými plážami. Veľa slnka, krásne pláže a krištáľovo čistej vody sú neodolateľnou draw pre všetkých návštevníkov Sumartin. Zachovalá príroda, bohatá kuchyne a pohostinnosť garantovať kvalitu dovoleniek strávených tu. Apartmány, izby, lacné ubytovanie v súkromí v Selce a Sumartin. Vitajte na Selce a Sumartin na ostrove Brač!

Brač - Selca a Sumartin Predpoveď počasia