Apartmány a ubytovanie v súkromí Promajna

Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí...

Zoradiť podľa:

Apartmány Stella Maris

Promajna

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

od 60 €

Apartmány Radojkovic

Promajna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 75 €

Apartmány Snježana Bilić

Promajna

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Tri palme

Promajna

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Apartmány Mira

Promajna

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmány Stella Maris ( Promajna)

Apartmány Zoran sa nachádzajú asi 250m od pláže v Promajna. Domové apartmány Zoran sa skladajú z niekoľkých apartmánov pre 2, 4 a 6 osôb. Na prvom a druhom poschodí sú dva štúdiové apartmány pre 2 osoby a jeden apartmán pre 4 osoby. Na treťom poschodí je byt 4 + 2 s krásnym výhľadom na more. Všetky apartmány majú klimatizáciu, satelitnú televíziu a bezdrôtový internet. Dom je vhodný pre skupiny priateľov alebo väčšie rodiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stella Maris

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Radojkovic ( Promajna)

Vitajte na splnenie slnko a more, zdroj života, miesto relaxácie. Čistý vzduch, a jemný vánok naviac obohatenie kyslíkom, zostúpi z pohoria Biokovo, cez zelených borovíc, olivovníkov a viníc, na bielych piesočných pláží a zátok promajske mieša s vôňou krištáľovo čistého mora. Radojkovic Apartmány sa nachádza na pláži, vhodný pre rodiny s malými deťmi ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radojkovic

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Snježana Bilić ( Promajna)

Naše 2 Štúdio apartmány ponúkajú ubytovanie pre 4 osoby. Apartmány majú veľké balkóny s výhľadom na more s kuchynským kútom a jedálenským stolom. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, WI-FI. K dispozícii je parkovisko v prednej časti bytu. Promajna sa nachádza 3 km od mestečka Baška Voda a 5 km od Makarskej, dosť ďaleko od zhonu a napriek tomu v blízkosti zábavy a srandy. Pláž je vzdialená 150 m od hotela. Výlety: Ostrov Brač, Hvar: Split Dubrovník 80 km Krka, 60 km, Omiš 30 Plitvické ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Snježana Bilić

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Tri palme ( Promajna)

Apartmány Tri Palme sa nachádzajú na Makarskej riviére, na úpätí pohoria Biokovo, v malej turistickej dedine Bratuš. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmány a apartmány v hoteli Tri Palme majú kuchynku s jedálenským kútom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Majú tiež balkón s výhľadom na more. K vybaveniu patrí káblová TV, rýchlovarná kanvica, chladnička a sporák. Kamienková pláž s mnohými zariadeniami pre vodné športy je vzdialená len 300 metrov. Každý deň sa organizujú výlety loďou na ostrovy Brač a Hvar. V lete sa často organizujú rybárske noci a hostia si môžu pochutnať na domácom jedle a víne spolu s tradičnou hudbou. K Baške Vode vedie 3,5 km dlhá prímorská promenáda. Obchody, kaviarne a reštaurácie nájdete len 300 m od apartmánov Tri Palme. Zastávka miestnych autobusov je vzdialená len 500 metrov a letisko Split 70 km. Kyvadlová doprava je k dispozícii za príplatok. Mesto Makarska je vzdialené 5 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Tri palme

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Mira ( Promajna)

Apartmány MIRA sa skladajú z 2 štúdiových apartmánov pre 4 osoby. Nachádza sa na prízemí rodinného domu, asi 250 m od hlavnej pláže. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto pred bytom. Okrem štandardného úplného vybavenia v oboch apartmánoch je tu aj práčka. Apartmán A4 je tiež vybavený umývačkou riadu. Každý apartmán má 1 spálňu s manželskou posteľou oddelenou závesom. V obývacej izbe sú 2 prístelky. Apartmány sa nachádzajú vedľa seba, a to je ideálne pre dve rodiny, ktoré chcú zostať spolu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mira

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Promajna

Promajna  - Erb Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí ideálne miesto pre pokojnú a príjemnú dovolenku činí, najmä pre rodiny s malými deťmi. Promajna má niekoľko reštaurácií, pizzerií a kaviarní, ktoré často pracujú len počas letnej turistickej sezóny, kedy sa koná príležitostné zábavné akcie ako rybárskeho večer. Blízkosť Makarskou a Baška Voda poskytuje hosťom a turistov s ďalšími zariadení, ako sú rôzne športové aktivity a nočný život. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Promajna. Vitajte na Promajna!

Promajna Predpoveď počasia