Apartmány a ubytovanie v súkromí Promajna

Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí...

Zoradiť podľa:

Apartmány Radojkovic

Promajna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 75 €

Apartmány Snježana Bilić

Promajna

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zoran

Promajna

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Radojkovic ( Promajna)

Vitajte na splnenie slnko a more, zdroj života, miesto relaxácie. Čistý vzduch, a jemný vánok naviac obohatenie kyslíkom, zostúpi z pohoria Biokovo, cez zelených borovíc, olivovníkov a viníc, na bielych piesočných pláží a zátok promajske mieša s vôňou krištáľovo čistého mora. Radojkovic Apartmány sa nachádza na pláži, vhodný pre rodiny s malými deťmi ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radojkovic

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Snježana Bilić ( Promajna)

Naše 2 Štúdio apartmány ponúkajú ubytovanie pre 4 osoby. Apartmány majú veľké balkóny s výhľadom na more s kuchynským kútom a jedálenským stolom. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, WI-FI. K dispozícii je parkovisko v prednej časti bytu. Promajna sa nachádza 3 km od mestečka Baška Voda a 5 km od Makarskej, dosť ďaleko od zhonu a napriek tomu v blízkosti zábavy a srandy. Pláž je vzdialená 150 m od hotela. Výlety: Ostrov Brač, Hvar: Split Dubrovník 80 km Krka, 60 km, Omiš 30 Plitvické ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Snježana Bilić

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zoran ( Promajna)

Apartmány Zoran sa nachádzajú asi 250m od pláže v Promajne. Dom apartmány Zoran sa skladá z niekoľkých apartmánov pre 2, 4 a 6 osôb. Na prvom a druhom poschodí sú dve štúdio apartmány pre 2 osoby a jeden apartmán pre 4 osoby. Na treťom poschodí je apartmán 4 + 2 s krásnym výhľadom na more. Všetky apartmány majú klimatizáciu, satelitnú TV a bezdrôtové pripojenie na internet. Dom je vhodný pre skupiny priateľov alebo väčšie rodiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zoran

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Promajna

Promajna  - Erb Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí ideálne miesto pre pokojnú a príjemnú dovolenku činí, najmä pre rodiny s malými deťmi. Promajna má niekoľko reštaurácií, pizzerií a kaviarní, ktoré často pracujú len počas letnej turistickej sezóny, kedy sa koná príležitostné zábavné akcie ako rybárskeho večer. Blízkosť Makarskou a Baška Voda poskytuje hosťom a turistov s ďalšími zariadení, ako sú rôzne športové aktivity a nočný život. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Promajna. Vitajte na Promajna!

Promajna Predpoveď počasia