Apartmány a ubytovanie v súkromí Promajna

Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí...

Zoradiť podľa:

Apartmány Stella Maris

Promajna

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

od 60 €

Apartmány Haus Veronika

Promajna

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

od 40 €

Apartmány Radojkovic

Promajna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 75 €

Apartmány Snježana Bilić

Promajna

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Tri palme

Promajna

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Apartmány Mira

Promajna

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmány MASLINA

Promajna

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

od 30 €

Apartmány Stella Maris ( Promajna)

Dom sa nachádza iba 50 metrov od pláže v Promajna. Skladá sa z 12 luxusne zariadených apartmánov pre štyri osoby. Dom má prízemie a tri poschodia. Na každom poschodí sú tri apartmány a všetky majú výhľad na more. Pred domom sa nachádza veľký bazén a vírivka. Na mieste môžete využívať aj masáže. Apartmány sú kompletne a moderne zariadené. Spálňa s manželskou posteľou. Obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Dva klimatizácie - jedna v spálni a druhá v obývacej izbe. Kuchyňa je kompletne zariadená a má umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu ... atď. V kúpeľni je sprchovací kút a práčka pre pohodlný dlhší pobyt. Dom má výťah, a preto je vhodný pre starších ľudí a ľudí so zdravotným postihnutím. Parkovanie sa nachádza hneď za domom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stella Maris

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Haus Veronika ( Promajna)

Promajna na Makarskej riviére, 60 km južne od Splitu, malé a tiché miesto s takmer 230 obyvateľmi, v jednej z najkrajších oblastí Dalmácie. Je to len 6 km od mesta Makarska a autobusovej stanice. Letisko Split je vzdialené asi 80 km. Byt sa nachádza asi 10m od mora, len pár krokov od kamienkovej pláže dlhej 6 km, ktorá je tiež jednou z najdlhších pláží v Chorvátsku. Nedotknutá príroda okolitých hôr Biokovo ponúka množstvo príležitostí na športové a rekreačné aktivity. Promajna je ideálnym miestom pre pokojnú relaxáciu. Je zvlášť vhodný pre rodiny s malými deťmi vďaka svojej prekrásnej mierne svahovitej pláži. Apartmán s balkónom, pohodlnou kúpeľňou a fantastickým výhľadom na more. Byt je od pláže oddelený iba promenádou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Haus Veronika

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Radojkovic ( Promajna)

Vitajte na splnenie slnko a more, zdroj života, miesto relaxácie. Čistý vzduch, a jemný vánok naviac obohatenie kyslíkom, zostúpi z pohoria Biokovo, cez zelených borovíc, olivovníkov a viníc, na bielych piesočných pláží a zátok promajske mieša s vôňou krištáľovo čistého mora. Radojkovic Apartmány sa nachádza na pláži, vhodný pre rodiny s malými deťmi ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radojkovic

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Snježana Bilić ( Promajna)

Naše 2 Štúdio apartmány ponúkajú ubytovanie pre 4 osoby. Apartmány majú veľké balkóny s výhľadom na more s kuchynským kútom a jedálenským stolom. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, WI-FI. K dispozícii je parkovisko v prednej časti bytu. Promajna sa nachádza 3 km od mestečka Baška Voda a 5 km od Makarskej, dosť ďaleko od zhonu a napriek tomu v blízkosti zábavy a srandy. Pláž je vzdialená 150 m od hotela. Výlety: Ostrov Brač, Hvar: Split Dubrovník 80 km Krka, 60 km, Omiš 30 Plitvické ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Snježana Bilić

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Tri palme ( Promajna)

Apartmány Tri Palme sa nachádzajú na Makarskej riviére, na úpätí pohoria Biokovo, v malej turistickej dedine Bratuš. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmány a apartmány v hoteli Tri Palme majú kuchynku s jedálenským kútom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Majú tiež balkón s výhľadom na more. K vybaveniu patrí káblová TV, rýchlovarná kanvica, chladnička a sporák. Kamienková pláž s mnohými zariadeniami pre vodné športy je vzdialená len 300 metrov. Každý deň sa organizujú výlety loďou na ostrovy Brač a Hvar. V lete sa často organizujú rybárske noci a hostia si môžu pochutnať na domácom jedle a víne spolu s tradičnou hudbou. K Baške Vode vedie 3,5 km dlhá prímorská promenáda. Obchody, kaviarne a reštaurácie nájdete len 300 m od apartmánov Tri Palme. Zastávka miestnych autobusov je vzdialená len 500 metrov a letisko Split 70 km. Kyvadlová doprava je k dispozícii za príplatok. Mesto Makarska je vzdialené 5 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Tri palme

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Mira ( Promajna)

Apartmány MIRA sa skladajú z 2 štúdiových apartmánov pre 4 osoby. Nachádza sa na prízemí rodinného domu, asi 250 m od hlavnej pláže. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto pred bytom. Okrem štandardného úplného vybavenia v oboch apartmánoch je tu aj práčka. Apartmán A4 je tiež vybavený umývačkou riadu. Každý apartmán má 1 spálňu s manželskou posteľou oddelenou závesom. V obývacej izbe sú 2 prístelky. Apartmány sa nachádzajú vedľa seba, a to je ideálne pre dve rodiny, ktoré chcú zostať spolu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mira

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Apartmány MASLINA ( Promajna)

BRATUŠ je malé miesto na Makarskej riviére s krásnymi plážami. Z historického hľadiska to bola rybárska dedina a dnes je turistickým cieľom. Nachádza sa medzi Baska Voda (3 km) a Makarska (6 km). Naše miesto je ideálne pre rodiny s deťmi a všetkých ľudí, ktorí chcú pokojnú dovolenku. Iba 100 metrov od nášho domu je malý obchod, reštaurácia, kaviareň, plážový bar .... Každý apartmán má terasu, kde naši hostia relaxujú. parkovanie pre hostí je pred našim domom. V záhrade sú olivy, citróny, pomaranče ... Na severnej strane je pohorie Biokovo. Je možné podnikať rôzne výlety: výlety loďou na ostrovy, rafting na rieke Cetina, zip-line ... Na našom mieste sú organizované rybárske večery s tradičnou dalmatínskou hudbou a grilovanými rybami. Hostitelia sú hosťom vždy k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MASLINA

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Promajna

Promajna  - Erb Promajna je malé mesto v Split-Dalmácia County, ktorý sa nachádza medzi Baška Voda a Makarska. Promajna bol postavený v 17. storočí ako dediny rybárov a farmárov, ktorý bol urovnaný obyvatelia neďalekej Bast a Podgora. Od polovice minulého storočia, to sa vyvinulo do turistického letoviska s modernými domy, vily a apartmány. Promajna sa vyznačuje dlhými okruhliaky pláže a krištáľovo čistého Jadranského mora čo z neho robí ideálne miesto pre pokojnú a príjemnú dovolenku činí, najmä pre rodiny s malými deťmi. Promajna má niekoľko reštaurácií, pizzerií a kaviarní, ktoré často pracujú len počas letnej turistickej sezóny, kedy sa koná príležitostné zábavné akcie ako rybárskeho večer. Blízkosť Makarskou a Baška Voda poskytuje hosťom a turistov s ďalšími zariadení, ako sú rôzne športové aktivity a nočný život. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Promajna. Vitajte na Promajna!

Promajna Predpoveď počasia