Apartmány a ubytovanie v súkromí Podgora

Podgora je malé mesto a obec sa nachádza v samom srdci Dalmácie a je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného Makarskej riviére. Vďaka svojej výhodnej polohe, miesto je veľmi skoro osídlené a bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí. Obyvatelia Podgora historicky praktizuje plachtenie a rybárčenie, a od polovice minulého storočia cestovného ruchu má dôležitú úlohu v ekonomike. Miernu klímu po celý rok je predpokladom pre príjemnú...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Podgora

Zoradiť podľa:

Apartmány Lidija

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Roščić

Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Sapunarić

Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Alegra

Podgora

Od mora 2.5 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marina

Podgora

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Krzanic

Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Apartmány Nikolina

Podgora

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Tolusic

Podgora

Od mora 1.5 km
Kapacita 12 osôb

od 250 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Lucija

Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 29 €

Rekreačný dom Nina

Podgora

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Java 1&2

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Lendić

Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ćošković

Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány MARINO

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Podgorka

Podgora

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Stone house Pivčevi

Podgora

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Lidija ( Podgora)

Apartmánový dom v roku 2001 Nachádza sa na výjazde z Podgory. Byt je na zemi Podlaha a moderne zariadená. Neďaleko sú Olivovníky a vedľa nich Balkón je oranžový strom To dáva Fresh AIR a kedy Teploty sú vysoké.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lidija

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Roščić ( Podgora)

Vážení hostia. Ponúkame Vám nezabudnuteľnú dovolenku v perle Dalmácie - Podgora. Máme tradíciu poskytovania služieb viac ako 50 rokov a veľký počet našich hostí sa vracia rok čo rok, čo je naším veľkým prínosom. Apartmány Roščić sa nachádzajú v najatraktívnejšej časti Podgory v hotelovej zóne. Blízkosť pláže, promenády, obchodu, kostola, vodných športov atď. Nás robí obzvlášť zaujímavým pre všetky kategórie návštevníkov. Vďaka našej výhodnej polohe nepotrebujete auto počas svojho pobytu v Podgore. Apartmány sú úplne nové s moderným interiérom, klimatizované, s bezdrôtovým pripojením na internet, súkromné ​​parkovisko, detské postieľky v prípade potreby, atď Apartmány sú prenajaté po celý rok. Po dohode zabezpečíme dopravu z letiska do apartmánu. Vítané. ŠPECIÁLNA PONUKA! Pri pobytoch dlhších ako 7 dní v máji a júni av septembri a októbri poskytujeme 10% zľavu. Pri pobytoch dlhších ako 10 dní, v máji a júni av septembri a októbri poskytujeme bezplatne 1 deň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Roščić

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Sapunarić ( Podgora)

Sapunaric apartmány majú ponúkať dva byty: výhľad na more, klimatizácia, parkovanie, Wi-Fi. Kniha cenovo dostupné ubytovanie v Podgora na Makarskej riviére.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sapunarić

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Alegra ( Podgora)

Krásna Rekreačný dom, len pre vás ... Nachádza sa v starej dedine, 2,5 km od mora, Villa Alegra vám ponúka jedinečný zážitok z Stredozemného mora, ako to kedysi bolo. Bol postavený v roku 1902 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2009, rekreačný dom vám ponúka 115 m2 čistej pohodlie. Čo bolo kedysi starý zrúcanina, bol uznaný vlastníkmi ako veľký potenciál pre dovolenku, ktorá zostane vždy mať na pamäti. Villa Alegra nie je len tri spálne + tri kúpeľne dom, ale je krásne zdobené v klasickom štýle, s nádychom Stredomoria, budete určite baví a chcú sa vrátiť. Prízemí sa skladá z veľkej spálne, s kuchyňou a kúpeľňou. Na druhej strane prízemí je ďalšia spálne, v samostatnom zariadení, s vlastným sociálnym zariadením. Prvé poschodie sa skladá z veľkého obývacej izby, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a spálňa. Záhradný nábytok je vo dvore, kde otvorený gril je tiež k dispozícii. Dom je vhodný pre 6 osôb. Kuchynky sú plne vybavené: * Elektrický sporák * Lednice a digestor * Mraziaci box 15 L * Mikrovlnná rúra * Kavovar TV a satelit sú v obytných miestnostiach, ako na prízemí spálni. Prvé poschodie a podlažiach spálne sú klimatizovaný vzduch. V roku 2 kúpeľne, práčky sú tiež k dispozícii. Parkovanie pre dve autá je na pozemku, a 1 domáce zviera.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Alegra

Od mora 2.5 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marina ( Podgora)

Apartmány Marina je ideálnym miestom pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku, ktorá sa nachádza v tichej lokalite v druhej rade od pláže, ale blízko do mesta, more, pláže a všetkých hlavných turistických atrakcií, len 30 m od Villa Nedika. Všetky naše apartmány sú s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené: klimatizácia, internet zdarma, SAT TV, mikrovlnka, varná kanvica a ďalšie potrebné vybavenie. U každého apartmánu je jedno parkovacie miesto vedľa nášho domu. Všetky apartmány majú vlastný vchod. Je tu možnosť využitia grilovania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marina

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Krzanic ( Podgora)

Podgora je turistickým a rybár miesto sa nachádza tesne pod impozantné pohorie Biokovo, na Makarskej riviére, ktorá je, pre istotu, najkrajšiu časť pobrežia Jadranského mora. Podgora, 10 km južne od Makarskej, má okruhliakové pláže v tieni starých borovíc. Nedotknutá príroda okolo Podgora je podobný ako u malej časti Eden. Podgora je ideálnym miestom pre prijatie krátke výlety do Splitu, Dubrovníka, Sanctuary Medjugorje alebo na najbližší ostrovy ostrovy Hvar, Brač a Korčula. Hoci sa nachádza v centre obce, nášho domu je výhľad na more. Supermarkety a malé trhovisko, s Ecco čerstvého ovocia a zeleniny, sú v blízkosti domu. Parkovacie miesto pre Vaše auto je vyhradené na verejnom parkovisku. Hideaway pláže na nahých plavcov sú na dosah ruky (500 m), rovnako ako možnosť hrať tenis, potápanie, prenájom bicyklov, prenájom lodí, plachtenie, rybí piknik, alebo horolezectvo. Ak preferujete nočný život, môžete navštíviť open air disco klub v Podgora alebo v Makarskej. Pre gourmans, najlepšie reštaurácie je tretí dom ďaleko od nás. Naše zbrusu nové apartmány (3 hviezdy) sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, za poplatok bezdrôtové pripojenie k internetu a plne vybavenú kuchyňu. Apartmány sú 20 m od betónová pláž, 100 m od pláže a 600 m od pláže v tieni borovíc.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krzanic

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Nikolina ( Podgora)

Apartmány sú novo zrekonštruované so všetkým potrebným vybavením pre príjemnú a pohodovú dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikolina

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Tolusic ( Podgora)

Kamenný dom v starom Podgora na chorvátskom pobreží ponúka prekrásny výhľad na dalmatínske ostrovy Hvar, Brač a polostrov Pelješac. Na úpätí národného parku Biokovo, 300 metrov nad morom vo vidieckom prostredí náš zrekonštruovaný sotne dom je ideálnym miestom pre dovolenku. 5 izieb pre 12 osôb (3 dvojlôžkové izby a 2 trojlôžkové izby), veľká záhrada s grilom a parkovacie miesta pre 6 áut, dalmatín hostinec v majetku ponúkajú všetko základnou podmienkou pre nezabudnuteľný čas v Podgora. Na druhej strane naša pozícia len 5 km od mesta Makarska a 2 km od najkrajších pláží v Chorvátsku zavolať pre zábavu a zábavu. Minimálna dĺžka pobytu 6 dní. Cena za deň 01.05- 30.06. 250 € / deň. 01.07-15.07 300 € / 15.07-15.08. 350 € / 15.08-15.09. 300 € / 15.09.-15.10. 250 € /

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tolusic

Od mora 1.5 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 250 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Lucija ( Podgora)

Štúdio pre 2 osoby, TV, klimatizácia, Wi-Fi, 30 metrov od mora, 2. poschodie domu s balkónom, výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lucija

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 29 €

Rekreačný dom Nina ( Podgora)

Krásnom malý kamenný domček houseideal pre relaxion a mediterian expiriance, s výhľadom na pobreží Jadranského mora. V druhom poschodí je spálňa s klimatizáciou, na prvom poschodí ďalšiu izbu s združovania gauč vhodný pre 2 osoby. V prízemí je kuchyňa s jedálenským stolom a malú kúpeľňu s práčkou. Za domom je malý gril záhrada s posedením. Vedľa domu sa nachádza stará willage kostol zo 19. storočia (All Saints). Na ďalšie krásne pláže je poebby abaout 2,5 km. Tešíme sa na vašu arrivall, a prajeme vám pleasand zostať!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Nina

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Java 1&2 ( Podgora)

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome a skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb - každá izba má klimatizáciu a balkón (v Jave 2 južne izba má balkón s, zatiaľ čo sever plus prístelka pre 5. osobu), kúpeľňa s WC, kuchyňa hodinu -TV, Wi-Fi. Apartmány sú priestranné, majú približne 75-80 m2. Časté používanie priestor pre grilovanie, ktorý je oddelený od bytu. Apartmány sú napojené na veľkú terasu, ktorá je ideálna pre 2 rodiny (s je rovnaký terasa vstúpil do jedného ďalšieho bytu). Prístup k domu je povolené autom. Strážené parkovisko sa nachádza asi 180 m od hotela. Apartmány sú od promenády a pláže cca 150 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Java 1&2

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Lendić ( Podgora)

V dome sa nachádza niekoľko bytov. Apartmány sú vybavené balkónom a výhľadom na more. K dispozícii je Wi-Fi, parkovanie, barbecue. Dom je v kvetín a zelene, veľmi príjemnú dovolenku. Hostitelia sú veľmi priateľskí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lendić

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ćošković ( Podgora)

Naše apartmány sú umiestnené pri vchode do Podgory, v nie tak hlučné oblasti, a je vhodný pre rodinnú dovolenku. Nový byt v novostavbe, ktorý je vybavený moderným nábytkom s cieľom zabezpečiť príjemný pobyt pre našich návštevníkov. Kamenná fasáda a prirodzený tieň na dvore dať typickú dalmatínsku atmosféru. V areáli sa nachádza kúsok od mora, pláže, centra a obchodov. Bezprostredná blízkosť lesa a olivovníky zaručiť svieži a čistý vzduch, a turistické chodníky môžu vychutnať krásny výhľad na more, ostrovov a hôr.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ćošković

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány MARINO ( Podgora)

Apartmány MARINO majú tri apartmány. Rezervujte si lacné ubytovanie v Podgora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MARINO

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Podgorka ( Podgora)

Vila Podgorka 4 * je kompletne zrekonštruovaná v roku 2017. Vila má 6 apartmánov 2 + 2 a 2 štúdio apartmány. Apartmány sú moderne zariadené a plne vybavené. Vila sa nachádza v centre mesta, v blízkosti pláže a všetkých atrakcií v okolí. Zamestnanci vily splnia všetky vaše želania a urobia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Podgorka

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Stone house Pivčevi ( Podgora)

Dom je kompletne zrekonštruovaný v tradičnom dalmatínskom štýle, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám, počas dovolenkového pobytu určite ukradne vaše srdce a dušu. Bol postavený v roku 1706 a vypálený počas napoleonskej invázie. Dom bol znovu prestavaný v roku 2008 majiteľom. Dom má 2 spálne, 2 kúpeľne, plne vybavenú kuchyňu, satelitnú TV, klimatizáciu, terasu a terasu. Izby sú priestranné, kamenisté, vybavené kvalitným dreveným nábytkom pre vaše pohodlie. Dom ponúka naozaj príjemnú atmosféru a nachádza sa v oblasti plnej starých kamenných domov obklopených olivovníkmi, záhradami, borovicovými lesmi a vinicami. Majiteľ vám povie príbeh domu pri príchode. Nachádza sa v starej dedine Podgora, 4 km od pláže a centra mesta. Pokojné, tiché a útulné s nádherným výhľadom na okolité ostrovy a more a západ slnka na zapamätanie. Veľa cyklistických a turistických chodníkov a prístup k prírodnému parku Biokovo (1762 mnm). Značené turistické chodníky. Prístup autom je k dispozícii 40 m od domu Majiteľ je dostupný 24 hodín denne 7 dní v týždni a je k dispozícii na pomoc s akoukoľvek potrebou zlepšiť pobyt svojich hostí Hosť si užije celý dom sám. Majiteľ žije na inom mieste, ale je k dispozícii na telefóne na pomoc a sprievodca

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Stone house Pivčevi

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Podgora

Podgora  - Erb Podgora je malé mesto a obec sa nachádza v samom srdci Dalmácie a je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného Makarskej riviére. Vďaka svojej výhodnej polohe, miesto je veľmi skoro osídlené a bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí. Obyvatelia Podgora historicky praktizuje plachtenie a rybárčenie, a od polovice minulého storočia cestovného ruchu má dôležitú úlohu v ekonomike. Miernu klímu po celý rok je predpokladom pre príjemnú letnú dovolenku s množstvom slnka, ale je tiež vhodný pre dovolenku v miernom zimnom období. Počas letných mesiacov, Podgora organizuje sériu podujatí a osláv, ako rybárskych nocí, folklórne večery... Toto miesto je rajom pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského zhonu, obklopený stredomorskou vegetáciou, krásne pláže a krištáľovo čisté more , Športové a rekreačné činnosti možné Podgora je futbal, basketbal, volejbal, tenis, cyklistika, turistika, potápanie, plachtenie a iné vodné aktivity. Či už sa rozhodnete stráviť dovolenku v jednom z hotelov známych, alebo v jednej z mnohých bytov a penziónov, určite stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v Podgora. Apartmány, izby a rekreačné domy v Podgora. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Podgora!

Podgora Predpoveď počasia