Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Podgora, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Podgora

Podgora - Coat of arms

Podgora je malé mesto a obec sa nachádza v samom srdci Dalmácie a je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného Makarskej riviére. Vďaka svojej výhodnej polohe, miesto je veľmi skoro osídlené a bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí. Obyvatelia Podgora historicky praktizuje plachtenie a rybárčenie, a od polovice minulého storočia cestovného ruchu má dôležitú úlohu v ekonomike. Miernu klímu po celý rok je predpokladom pre príjemnú letnú dovolenku s množstvom slnka, ale je tiež vhodný pre dovolenku v miernom zimnom období. Počas letných mesiacov, Podgora organizuje sériu podujatí a osláv, ako rybárskych nocí, folklórne večery... Toto miesto je rajom pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského zhonu, obklopený stredomorskou vegetáciou, krásne pláže a krištáľovo čisté more , Športové a rekreačné činnosti možné Podgora je futbal, basketbal, volejbal, tenis, cyklistika, turistika, potápanie, plachtenie a iné vodné aktivity. Či už sa rozhodnete stráviť dovolenku v jednom z hotelov známych, alebo v jednej z mnohých bytov a penziónov, určite stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v Podgora. Apartmány, izby a rekreačné domy v Podgora. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Podgora!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Podgora
Lacné apartmány Podgora
Súkromné ubytovanie Podgora

Podgora - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Podgora

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány Ćošković Podgora - Chorvátsko

Apartmány Ćošković
Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb na vyžiadanie

Apartmány Java 1&2 Podgora - Chorvátsko

Apartmány Java 1&2
Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb na vyžiadanie

Apartmány Krzanic Podgora - Chorvátsko

Apartmány Krzanic
Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb od 55 €

Apartmány Lendić Podgora - Chorvátsko

Apartmány Lendić
Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb na vyžiadanie


Apartmány Lidija Podgora - Chorvátsko

Apartmány Lidija
Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb od 50 €

Apartmány Lucija Podgora - Chorvátsko

Apartmány Lucija
Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb od 29 €

Apartmány Marina  Podgora - Chorvátsko

Apartmány Marina
Podgora

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb na vyžiadanie

Apartmány MARINO Podgora - Chorvátsko

Apartmány MARINO
Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb od 40 €


Apartmány Nikolina Podgora - Chorvátsko

Apartmány Nikolina
Podgora

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Rekreačné domy Nina Podgora - Chorvátsko

Rekreačný dom Nina
Podgora

Od mora 2000 m
Kapacita 4 osôb od 60 €

Apartmány Sapunarić Podgora - Chorvátsko

Apartmány Sapunarić
Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb na vyžiadanie

Rekreačné domy Tolusic Podgora - Chorvátsko

Rekreačný dom Tolusic
Podgora

Od mora 1500 m
Kapacita 12 osôb od 250 €


Rekreačné domy Villa Alegra Podgora - Chorvátsko

Rekreačný dom Villa Alegra
Podgora

Od mora 2500 m
Kapacita 6 osôb na vyžiadanie

Apartmány Villa Podgorka Podgora - Chorvátsko

Apartmány Villa Podgorka
Podgora

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb od 40 €


Apartmány Ćošković Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Ćošković - Podgora

Naše apartmány sú umiestnené pri vchode do Podgory, v nie tak hlučné oblasti, a je vhodný pre rodinnú dovolenku. Nový byt v novostavbe, ktorý je vybavený moderným nábytkom s cieľom zabezpečiť príjemný pobyt pre našich návštevníkov. Kamenná fasáda a prirodzený tieň na dvore dať typickú dalmatínsku atmosféru. V areáli sa nachádza kúsok od mora, pláže, centra a obchodov. Bezprostredná blízkosť lesa a olivovníky zaručiť svieži a čistý vzduch, a turistické chodníky môžu vychutnať krásny výhľad na more, ostrovov a hôr.


Apartmány Java 1&2 Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Java 1&2 - Podgora

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome a skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb - každá izba má klimatizáciu a balkón (v Jave 2 južne izba má balkón s, zatiaľ čo sever plus prístelka pre 5. osobu), kúpeľňa s WC, kuchyňa hodinu -TV, Wi-Fi. Apartmány sú priestranné, majú približne 75-80 m2. Časté používanie priestor pre grilovanie, ktorý je oddelený od bytu. Apartmány sú napojené na veľkú terasu, ktorá je ideálna pre 2 rodiny (s je rovnaký terasa vstúpil do jedného ďalšieho bytu). Prístup k domu je povolené autom. Strážené parkovisko sa nachádza asi 180 m od hotela. Apartmány sú od promenády a pláže cca 150 m.


Apartmány Krzanic Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €


Poslať dotaz

Apartmány Krzanic - Podgora

Podgora je turistickým a rybár miesto sa nachádza tesne pod impozantné pohorie Biokovo, na Makarskej riviére, ktorá je, pre istotu, najkrajšiu časť pobrežia Jadranského mora. Podgora, 10 km južne od Makarskej, má okruhliakové pláže v tieni starých borovíc. Nedotknutá príroda okolo Podgora je podobný ako u malej časti Eden. Podgora je ideálnym miestom pre prijatie krátke výlety do Splitu, Dubrovníka, Sanctuary Medjugorje alebo na najbližší ostrovy ostrovy Hvar, Brač a Korčula. Hoci sa nachádza v centre obce, nášho domu je výhľad na more. Supermarkety a malé trhovisko, s Ecco čerstvého ovocia a zeleniny, sú v blízkosti domu. Parkovacie miesto pre Vaše auto je vyhradené na verejnom parkovisku. Hideaway pláže na nahých plavcov sú na dosah ruky (500 m), rovnako ako možnosť hrať tenis, potápanie, prenájom bicyklov, prenájom lodí, plachtenie, rybí piknik, alebo horolezectvo. Ak preferujete nočný život, môžete navštíviť open air disco klub v Podgora alebo v Makarskej. Pre gourmans, najlepšie reštaurácie je tretí dom ďaleko od nás. Naše zbrusu nové apartmány (3 hviezdy) sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, za poplatok bezdrôtové pripojenie k internetu a plne vybavenú kuchyňu. Apartmány sú 20 m od betónová pláž, 100 m od pláže a 600 m od pláže v tieni borovíc.


Apartmány Lendić Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Lendić - Podgora

V dome sa nachádza niekoľko bytov. Apartmány sú vybavené balkónom a výhľadom na more. K dispozícii je Wi-Fi, parkovanie, barbecue. Dom je v kvetín a zelene, veľmi príjemnú dovolenku. Hostitelia sú veľmi priateľskí.


Apartmány Lidija Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Lidija - Podgora

Apartmánový dom v roku 2001 Nachádza sa na výjazde z Podgory. Byt je na zemi Podlaha a moderne zariadená. Neďaleko sú Olivovníky a vedľa nich Balkón je oranžový strom To dáva Fresh AIR a kedy Teploty sú vysoké.


Apartmány Lucija Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 29 €


Poslať dotaz

Apartmány Lucija - Podgora

Štúdio pre 2 osoby, TV, klimatizácia, Wi-Fi, 30 metrov od mora, 2. poschodie domu s balkónom, výhľadom na more.


Apartmány Marina  Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Marina - Podgora

Apartmány Marina je ideálnym miestom pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku, ktorá sa nachádza v tichej lokalite v druhej rade od pláže, ale blízko do mesta, more, pláže a všetkých hlavných turistických atrakcií, len 30 m od Villa Nedika. Všetky naše apartmány sú s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené: klimatizácia, internet zdarma, SAT TV, mikrovlnka, varná kanvica a ďalšie potrebné vybavenie. U každého apartmánu je jedno parkovacie miesto vedľa nášho domu. Všetky apartmány majú vlastný vchod. Je tu možnosť využitia grilovania.


Apartmány MARINO Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány MARINO - Podgora

Apartmány MARINO majú tri apartmány. Rezervujte si lacné ubytovanie v Podgora.


Apartmány Nikolina Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Nikolina - Podgora

Apartmány sú novo zrekonštruované so všetkým potrebným vybavením pre príjemnú a pohodovú dovolenku!


Rekreačný dom Nina Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 2000 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Nina - Podgora

Krásnom malý kamenný domček houseideal pre relaxion a mediterian expiriance, s výhľadom na pobreží Jadranského mora. V druhom poschodí je spálňa s klimatizáciou, na prvom poschodí ďalšiu izbu s združovania gauč vhodný pre 2 osoby. V prízemí je kuchyňa s jedálenským stolom a malú kúpeľňu s práčkou. Za domom je malý gril záhrada s posedením. Vedľa domu sa nachádza stará willage kostol zo 19. storočia (All Saints). Na ďalšie krásne pláže je poebby abaout 2,5 km. Tešíme sa na vašu arrivall, a prajeme vám pleasand zostať!


Apartmány Sapunarić Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Apartmány Sapunarić - Podgora

Sapunaric apartmány majú ponúkať dva byty: výhľad na more, klimatizácia, parkovanie, Wi-Fi. Kniha cenovo dostupné ubytovanie v Podgora na Makarskej riviére.


Rekreačný dom Tolusic Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 1500 m
Kapacita 12 osôb

od 250 €


Poslať dotaz

Rekreačný dom Tolusic - Podgora

Kamenný dom v starom Podgora na chorvátskom pobreží ponúka prekrásny výhľad na dalmatínske ostrovy Hvar, Brač a polostrov Pelješac. Na úpätí národného parku Biokovo, 300 metrov nad morom vo vidieckom prostredí náš zrekonštruovaný sotne dom je ideálnym miestom pre dovolenku. 5 izieb pre 12 osôb (3 dvojlôžkové izby a 2 trojlôžkové izby), veľká záhrada s grilom a parkovacie miesta pre 6 áut, dalmatín hostinec v majetku ponúkajú všetko základnou podmienkou pre nezabudnuteľný čas v Podgora. Na druhej strane naša pozícia len 5 km od mesta Makarska a 2 km od najkrajších pláží v Chorvátsku zavolať pre zábavu a zábavu. Minimálna dĺžka pobytu 6 dní. Cena za deň 01.05- 30.06. 250 € / deň. 01.07-15.07 300 € / 15.07-15.08. 350 € / 15.08-15.09. 300 € / 15.09.-15.10. 250 € /


Rekreačný dom Villa Alegra Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 2500 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Rekreačný dom Villa Alegra - Podgora

Krásna Rekreačný dom, len pre vás ... Nachádza sa v starej dedine, 2,5 km od mora, Villa Alegra vám ponúka jedinečný zážitok z Stredozemného mora, ako to kedysi bolo. Bol postavený v roku 1902 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2009, rekreačný dom vám ponúka 115 m2 čistej pohodlie. Čo bolo kedysi starý zrúcanina, bol uznaný vlastníkmi ako veľký potenciál pre dovolenku, ktorá zostane vždy mať na pamäti. Villa Alegra nie je len tri spálne + tri kúpeľne dom, ale je krásne zdobené v klasickom štýle, s nádychom Stredomoria, budete určite baví a chcú sa vrátiť. Prízemí sa skladá z veľkej spálne, s kuchyňou a kúpeľňou. Na druhej strane prízemí je ďalšia spálne, v samostatnom zariadení, s vlastným sociálnym zariadením. Prvé poschodie sa skladá z veľkého obývacej izby, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a spálňa. Záhradný nábytok je vo dvore, kde otvorený gril je tiež k dispozícii. Dom je vhodný pre 6 osôb. Kuchynky sú plne vybavené: * Elektrický sporák * Lednice a digestor * Mraziaci box 15 L * Mikrovlnná rúra * Kavovar TV a satelit sú v obytných miestnostiach, ako na prízemí spálni. Prvé poschodie a podlažiach spálne sú klimatizovaný vzduch. V roku 2 kúpeľne, práčky sú tiež k dispozícii. Parkovanie pre dve autá je na pozemku, a 1 domáce zviera.


Apartmány Villa Podgorka Podgora
Kategorizácia ubytovania

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Villa Podgorka - Podgora

Vila Podgorka 4 * je kompletne zrekonštruovaná v roku 2017. Vila má 6 apartmánov 2 + 2 a 2 štúdio apartmány. Apartmány sú moderne zariadené a plne vybavené. Vila sa nachádza v centre mesta, v blízkosti pláže a všetkých atrakcií v okolí. Zamestnanci vily splnia všetky vaše želania a urobia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.