Apartmány a ubytovanie v súkromí Podgora

Podgora je malé mesto a obec sa nachádza v samom srdci Dalmácie a je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného Makarskej riviére. Vďaka svojej výhodnej polohe, miesto je veľmi skoro osídlené a bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí. Obyvatelia Podgora historicky praktizuje plachtenie a rybárčenie, a od polovice minulého storočia cestovného ruchu má dôležitú úlohu v ekonomike. Miernu klímu po celý rok je predpokladom pre príjemnú...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Podgora

Zoradiť podľa:

Apartmán Lidija

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Roščić

Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Rekreačné domy Stone house Pivčevi

Podgora

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmány Denise Podgora

Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Izby Villa Mario

Podgora

Od mora 300 m
Kapacita 19 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Luxury Home Dioniz

Podgora

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 100 €

Apartmány Sapunarić

Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Alegra

Podgora

Od mora 2.5 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marina

Podgora

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Krzanic

Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Apartmán Nikolina

Podgora

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Tolusic

Podgora

Od mora 1.5 km
Kapacita 12 osôb

od 250 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony

Podgora

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Nina

Podgora

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmán Java 1&2

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Lendić

Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ćošković

Podgora

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány MARINO

Podgora

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Podgorka

Podgora

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb

od 40 €

Apartmán Njavro

Podgora

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmán Lidija ( Podgora)

Apartmánový dom v roku 2001 Nachádza sa na výjazde z Podgory. Byt je na zemi Podlaha a moderne zariadená. Neďaleko sú Olivovníky a vedľa nich Balkón je oranžový strom To dáva Fresh AIR a kedy Teploty sú vysoké.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lidija

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Roščić ( Podgora)

KAŽDÝ APARTMÁN JE ZVLÁŠTNYM VSTUPOM PODĽA ODPORÚČANÍ ZA SOCIÁLNU VZDIALENOSŤ (BEZ PRIJATIA, OBLASTI ALEBO PENIAZE). Vážení hostia. Ponúkame Vám nezabudnuteľnú dovolenku v perle Dalmácie - Podgora. Máme tradíciu poskytovania služieb viac ako 50 rokov a veľký počet našich hostí sa vracia rok čo rok, čo je naším veľkým prínosom. Apartmány Roščić sa nachádzajú v najatraktívnejšej časti Podgory v hotelovej zóne. Blízkosť pláže, promenády, obchodu, kostola, vodných športov atď. Nás robí obzvlášť zaujímavým pre všetky kategórie návštevníkov. Vďaka našej výhodnej polohe nepotrebujete auto počas svojho pobytu v Podgore. Apartmány sú úplne nové s moderným interiérom, klimatizované, s bezdrôtovým pripojením na internet, súkromné ​​parkovisko, detské postieľky v prípade potreby, atď Apartmány sú prenajaté po celý rok. Po dohode zabezpečíme dopravu z letiska do apartmánu. Vítané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Roščić

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Rekreačné domy Stone house Pivčevi ( Podgora)

Dom je kompletne zrekonštruovaný v tradičnom dalmatínskom štýle tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám, počas vášho dovolenkového pobytu vám určite ukradne srdce a dušu. Bol postavený v roku 1706 a vyhorel počas napoleonskej invázie. Dom bol v roku 2008 znovu prestavaný majiteľom. Dom má 2 spálne, 2 kúpeľne, plne vybavenú kuchyňu, SAT TV, klimatizáciu, terasu a terasu. Izby sú priestranné, kamenné, vybavené kvalitným dreveným nábytkom pre vaše pohodlie. Dom ponúka skutočne relaxačnú atmosféru a nachádza sa v oblasti plnej starých kamenných domov obklopených olivovníkmi, záhradami, borovicovými lesmi a vinicami. Po príchode vám majiteľ povie príbeh domu. Nachádza sa v starej dedine Podgora, 4 km od pláže a centra mesta. Pokojné, tiché a útulné s krásnym výhľadom na okolité ostrovy a more a na západ slnka. Dostatok cyklistických a turistických chodníkov a prístup do prírodného parku Biokovo (1762 m nad morom). Vyznačené turistické chodníky. Prístup na parkovisko je k dispozícii 40 m od domu. Majiteľ je prístupný 24 hodín denne, 7 dní v telefóne a je ľahko dostupný, aby pomohol s akýmikoľvek potrebami na zlepšenie pobytu hosťa. Dom si bude dom páčiť úplne sám. Majiteľ žije na inom mieste, ale je k dispozícii na telefóne, aby vám pomohol a sprevádzal

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Stone house Pivčevi

Od mora 3.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Denise Podgora ( Podgora)

Srdečne vítajte v apartmánoch Denise! Apartmány sa nachádzajú v Podgore - v srdci Makarskej riviéry, jednej z najkrajších a najobľúbenejších dovolenkových destinácií v Chorvátsku. Nachádza sa v najatraktívnejšej časti letoviska, v hotelovej zóne, len 2 minúty od pláže a promenády lemovanej kaviarňami a reštauráciami; ešte ďaleko od zhonu Apartmány Denise sú - Vaša perfektná voľba od skorej jari do neskorého jesene. Všetky vzdušné apartmány sú vkusne zariadené a dobre vybavené, klimatizované a majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV s plochou obrazovkou a súkromné parkovisko. Príďte a užite si kúpanie v smaragdových vodách Jadranu, opaľovanie na bielych plážach, vodné športy všetkého druhu alebo dlhé prechádzky pozdĺž pobrežných chodníkov alebo dobre značených prírodných trás pohoria Biokovo. Na miesta UNESCO nájdete Split, Trogir, Dubrovník a Mostar. Medugorje tiež. Rezervuj teraz - budeš to milovať!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Denise Podgora

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Villa Mario ( Podgora)

Vila Mario sa nachádza v pokojnej časti malého prímorského mesta Podgora. Iba dve minúty cesty od centra mesta a krásnych kamienkových pláží. Izby sú dobre vybavené a majú balkón, TV / sat, klimatizáciu-kúrenie, vlastnú kúpeľňu a chladničku. Parkovanie je k dispozícii na mieste a úplne zadarmo. Raňajky sú v cene - švédske stoly. U nás je možné kúpiť si domáci olivový olej, domáce džemy, domácu pálenku. Podgora sa nachádza neďaleko Splitu, Dubrovníka, kaňonu rieky Cetiny a prekrásneho národného parku Biokovo, takže si môžete dovolenku skrátiť dennými výletmi. Pláže sú široké, priestranné a štrkové vhodné pre deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Villa Mario

Od mora 300 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Luxury Home Dioniz ( Podgora)

Rekreačný dom Dioniz sa nachádza v meste Podgora, jednom z najkrajších miest na Makarskej riviére. Ak si chcete užiť oázu pri Jadranskom mori, sme tou správnou voľbou. Prázdninový dom Dioniz sa nachádza v pokojnom prostredí s vlastnou príjazdovou cestou, garážou a ďalším parkovacím miestom, je klimatizovaný a pokrytý WI-FI. To môže ubytovať 6 osôb, má 2 spálne k dispozícii, z ktorých jedna má vírivku. Výhľad je úplne úžasný, môžete vidieť more, prístav Podgora a centrum starého mesta. Dom má kúpeľňu, samostatné WC a malú práčovňu. Celý dom sme sa pokúsili vybaviť moderným nábytkom, ktorý je zvýraznený v jedálni a obývacej izbe, TV s veľkou obrazovkou, ktorá ponúka satelitné kanály. Plne vybavená kuchyňa má všetko, čo potrebujete na prípravu svojich obľúbených jedál, ale k dispozícii je aj vonkajší gril. Podgora je krásne mesto, bohaté na malé zátoky a piesočné pláže s čistým modrým morom. Len míľu na sever sa nachádza národný prírodný park Biokovo, ktorý stojí za návštevu, pešiu turistiku, cyklistiku alebo dokonca piknik. Nezabudnite na Makarskú, rozkošné mesto plné histórie a kultúry, ktoré vás zanechá v dychu. Podgora ponúka denné výlety na okolité ostrovy na riviére, môžete vyskúšať niekoľko vodných športov, alebo sa môžete vydať na rafting na divokej vode v rieke Cetina, Omiš. Ak chcete, dokážeme všetko zorganizovať, stačí prísť a stráviť najlepšiu dovolenku v histórii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Luxury Home Dioniz

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Sapunarić ( Podgora)

Sapunaric apartmány majú ponúkať dva byty: výhľad na more, klimatizácia, parkovanie, Wi-Fi. Kniha cenovo dostupné ubytovanie v Podgora na Makarskej riviére.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sapunarić

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Villa Alegra ( Podgora)

Krásna Rekreačný dom, len pre vás ... Nachádza sa v starej dedine, 2,5 km od mora, Villa Alegra vám ponúka jedinečný zážitok z Stredozemného mora, ako to kedysi bolo. Bol postavený v roku 1902 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2009, rekreačný dom vám ponúka 115 m2 čistej pohodlie. Čo bolo kedysi starý zrúcanina, bol uznaný vlastníkmi ako veľký potenciál pre dovolenku, ktorá zostane vždy mať na pamäti. Villa Alegra nie je len tri spálne + tri kúpeľne dom, ale je krásne zdobené v klasickom štýle, s nádychom Stredomoria, budete určite baví a chcú sa vrátiť. Prízemí sa skladá z veľkej spálne, s kuchyňou a kúpeľňou. Na druhej strane prízemí je ďalšia spálne, v samostatnom zariadení, s vlastným sociálnym zariadením. Prvé poschodie sa skladá z veľkého obývacej izby, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a spálňa. Záhradný nábytok je vo dvore, kde otvorený gril je tiež k dispozícii. Dom je vhodný pre 6 osôb. Kuchynky sú plne vybavené: * Elektrický sporák * Lednice a digestor * Mraziaci box 15 L * Mikrovlnná rúra * Kavovar TV a satelit sú v obytných miestnostiach, ako na prízemí spálni. Prvé poschodie a podlažiach spálne sú klimatizovaný vzduch. V roku 2 kúpeľne, práčky sú tiež k dispozícii. Parkovanie pre dve autá je na pozemku, a 1 domáce zviera.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Alegra

Od mora 2.5 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marina ( Podgora)

Apartmány Marina je ideálnym miestom pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku, ktorá sa nachádza v tichej lokalite v druhej rade od pláže, ale blízko do mesta, more, pláže a všetkých hlavných turistických atrakcií, len 30 m od Villa Nedika. Všetky naše apartmány sú s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené: klimatizácia, internet zdarma, SAT TV, mikrovlnka, varná kanvica a ďalšie potrebné vybavenie. U každého apartmánu je jedno parkovacie miesto vedľa nášho domu. Všetky apartmány majú vlastný vchod. Je tu možnosť využitia grilovania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marina

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Krzanic ( Podgora)

Podgora je turistickým a rybár miesto sa nachádza tesne pod impozantné pohorie Biokovo, na Makarskej riviére, ktorá je, pre istotu, najkrajšiu časť pobrežia Jadranského mora. Podgora, 10 km južne od Makarskej, má okruhliakové pláže v tieni starých borovíc. Nedotknutá príroda okolo Podgora je podobný ako u malej časti Eden. Podgora je ideálnym miestom pre prijatie krátke výlety do Splitu, Dubrovníka, Sanctuary Medjugorje alebo na najbližší ostrovy ostrovy Hvar, Brač a Korčula. Hoci sa nachádza v centre obce, nášho domu je výhľad na more. Supermarkety a malé trhovisko, s Ecco čerstvého ovocia a zeleniny, sú v blízkosti domu. Parkovacie miesto pre Vaše auto je vyhradené na verejnom parkovisku. Hideaway pláže na nahých plavcov sú na dosah ruky (500 m), rovnako ako možnosť hrať tenis, potápanie, prenájom bicyklov, prenájom lodí, plachtenie, rybí piknik, alebo horolezectvo. Ak preferujete nočný život, môžete navštíviť open air disco klub v Podgora alebo v Makarskej. Pre gourmans, najlepšie reštaurácie je tretí dom ďaleko od nás. Naše zbrusu nové apartmány (3 hviezdy) sú vybavené klimatizáciou, satelitný TV, za poplatok bezdrôtové pripojenie k internetu a plne vybavenú kuchyňu. Apartmány sú 20 m od betónová pláž, 100 m od pláže a 600 m od pláže v tieni borovíc.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krzanic

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Nikolina ( Podgora)

Apartmány sú novo zrekonštruované so všetkým potrebným vybavením pre príjemnú a pohodovú dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nikolina

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Tolusic ( Podgora)

Kamenný dom v starom Podgora na chorvátskom pobreží ponúka prekrásny výhľad na dalmatínske ostrovy Hvar, Brač a polostrov Pelješac. Na úpätí národného parku Biokovo, 300 metrov nad morom vo vidieckom prostredí náš zrekonštruovaný sotne dom je ideálnym miestom pre dovolenku. 5 izieb pre 12 osôb (3 dvojlôžkové izby a 2 trojlôžkové izby), veľká záhrada s grilom a parkovacie miesta pre 6 áut, dalmatín hostinec v majetku ponúkajú všetko základnou podmienkou pre nezabudnuteľný čas v Podgora. Na druhej strane naša pozícia len 5 km od mesta Makarska a 2 km od najkrajších pláží v Chorvátsku zavolať pre zábavu a zábavu. Minimálna dĺžka pobytu 6 dní. Cena za deň 01.05- 30.06. 250 € / deň. 01.07-15.07 300 € / 15.07-15.08. 350 € / 15.08-15.09. 300 € / 15.09.-15.10. 250 € /

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tolusic

Od mora 1.5 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 250 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony ( Podgora)

Tento apartmán má ideálnu polohu len 20 metrov od mora. Po dni objavovania kúziel miestnej oblasti si hostia môžu vychutnať relaxačný nápoj na súkromnom balkóne pri západe slnka. V otvorenom obývacom priestore, ktorý obsahuje manželskú posteľ, sa môžu pohodlne ubytovať dvaja hostia. V izbe nájdete TV s plochou obrazovkou a od dverí na balkón dostáva dostatok prirodzeného svetla. V druhom rohu nájdete dobre vybavenú kuchynku a stôl a stoličky. V kúpeľni nájdete uteráky. Byt má výbornú polohu na dalmatínskom pobreží, iba 50 metrov od najbližšej pláže. Je to 20 minút jazdy do nádhernej prírodnej scenérie parku Prirode Biokovo, kde sa nachádza horský priechod Sveti Jure. V okruhu 5 minút chôdze od apartmánu nájdete niekoľko reštaurácií a barov, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať s popoludňajším občerstvením po rannom opaľovaní. Je vzdialený 15 minút jazdy od mesta Makarska a hodinu jazdy autom do Splitu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Nina ( Podgora)

Krásnom malý kamenný domček houseideal pre relaxion a mediterian expiriance, s výhľadom na pobreží Jadranského mora. V druhom poschodí je spálňa s klimatizáciou, na prvom poschodí ďalšiu izbu s združovania gauč vhodný pre 2 osoby. V prízemí je kuchyňa s jedálenským stolom a malú kúpeľňu s práčkou. Za domom je malý gril záhrada s posedením. Vedľa domu sa nachádza stará willage kostol zo 19. storočia (All Saints). Na ďalšie krásne pláže je poebby abaout 2,5 km. Tešíme sa na vašu arrivall, a prajeme vám pleasand zostať!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Nina

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Java 1&2 ( Podgora)

Apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome a skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb - každá izba má klimatizáciu a balkón (v Jave 2 južne izba má balkón s, zatiaľ čo sever plus prístelka pre 5. osobu), kúpeľňa s WC, kuchyňa hodinu -TV, Wi-Fi. Apartmány sú priestranné, majú približne 75-80 m2. Časté používanie priestor pre grilovanie, ktorý je oddelený od bytu. Apartmány sú napojené na veľkú terasu, ktorá je ideálna pre 2 rodiny (s je rovnaký terasa vstúpil do jedného ďalšieho bytu). Prístup k domu je povolené autom. Strážené parkovisko sa nachádza asi 180 m od hotela. Apartmány sú od promenády a pláže cca 150 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Java 1&2

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Lendić ( Podgora)

V dome sa nachádza niekoľko bytov. Apartmány sú vybavené balkónom a výhľadom na more. K dispozícii je Wi-Fi, parkovanie, barbecue. Dom je v kvetín a zelene, veľmi príjemnú dovolenku. Hostitelia sú veľmi priateľskí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lendić

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ćošković ( Podgora)

Naše apartmány sú umiestnené pri vchode do Podgory, v nie tak hlučné oblasti, a je vhodný pre rodinnú dovolenku. Nový byt v novostavbe, ktorý je vybavený moderným nábytkom s cieľom zabezpečiť príjemný pobyt pre našich návštevníkov. Kamenná fasáda a prirodzený tieň na dvore dať typickú dalmatínsku atmosféru. V areáli sa nachádza kúsok od mora, pláže, centra a obchodov. Bezprostredná blízkosť lesa a olivovníky zaručiť svieži a čistý vzduch, a turistické chodníky môžu vychutnať krásny výhľad na more, ostrovov a hôr.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ćošković

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány MARINO ( Podgora)

Apartmány MARINO majú tri apartmány. Rezervujte si lacné ubytovanie v Podgora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MARINO

Od mora 150 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Podgorka ( Podgora)

Vila Podgorka 4 * je kompletne zrekonštruovaná v roku 2017. Vila má 6 apartmánov 2 + 2 a 2 štúdio apartmány. Apartmány sú moderne zariadené a plne vybavené. Vila sa nachádza v centre mesta, v blízkosti pláže a všetkých atrakcií v okolí. Zamestnanci vily splnia všetky vaše želania a urobia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Podgorka

Od mora 30 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Njavro ( Podgora)

Náš byt sa nachádza v centre mesta na pokojnom a tichom mieste. Pláž je vzdialená 70 m a najbližší obchod 50 m. Ponúkame vám pekné a čisté miesto na pobyt vybavené všetkým, čo potrebujete pre dovolenku. Ponúkame bezplatné wi - fi, TV, dva klimatizácie so samostatnými ovládačmi a strážené parkovisko. Kuchyňa je vybavená sporákom, rúrou, chladničkou, malou mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Ak potrebujete niečo iné, pokúsime sa vám pomôcť. Byt má samostatný vchod a malý balkón s čiastočným výhľadom na more. Byt je pre 4 osoby, ale môže ubytovať 5 osôb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Njavro

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Podgora

Podgora  - Erb Podgora je malé mesto a obec sa nachádza v samom srdci Dalmácie a je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného Makarskej riviére. Vďaka svojej výhodnej polohe, miesto je veľmi skoro osídlené a bol prvýkrát spomenutý v 16. storočí. Obyvatelia Podgora historicky praktizuje plachtenie a rybárčenie, a od polovice minulého storočia cestovného ruchu má dôležitú úlohu v ekonomike. Miernu klímu po celý rok je predpokladom pre príjemnú letnú dovolenku s množstvom slnka, ale je tiež vhodný pre dovolenku v miernom zimnom období. Počas letných mesiacov, Podgora organizuje sériu podujatí a osláv, ako rybárskych nocí, folklórne večery... Toto miesto je rajom pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského zhonu, obklopený stredomorskou vegetáciou, krásne pláže a krištáľovo čisté more , Športové a rekreačné činnosti možné Podgora je futbal, basketbal, volejbal, tenis, cyklistika, turistika, potápanie, plachtenie a iné vodné aktivity. Či už sa rozhodnete stráviť dovolenku v jednom z hotelov známych, alebo v jednej z mnohých bytov a penziónov, určite stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v Podgora. Apartmány, izby a rekreačné domy v Podgora. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Podgora!

Podgora Predpoveď počasia