Apartmány a ubytovanie v súkromí Hvar - Sućuraj

Sućuraj je malebné mestečko na východnom cípe ostrova Hvar v Chorvátsku, ktorý sa nachádza 77 km od mesta Hvar. To má asi 400 obyvateľov a počet obyvateľov sa zaoberá v oblasti cestovného ruchu a rybárčenie ako primárny hospodársku činnosť. Sućuraj je centrom obce a správnym centrom východnej časti ostrova. Klíma v Sućuraj je veľmi priaznivé pre celoročnú turistiku a vyznačuje sa dlhými, teplými a suchými letami a...

Zoradiť podľa:

Apartmány Vini i Ivana

Hvar - Sućuraj

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Robinsonova turistika Sandra

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 65 €

Apartmán Bepo

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmány Frane

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Pansion Ivan

Hvar - Sućuraj

Od mora 150 m
Kapacita 50 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ida

Hvar - Sućuraj

Od mora 150 m
Kapacita 25 osôb

od 27 €

Apartmány Franić

Hvar - Sućuraj

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Vuljan-Raueiser

Hvar - Sućuraj

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Rolanda

Hvar - Sućuraj

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 25 €

Apartmány Jure

Hvar - Sućuraj

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Raueiser

Hvar - Sućuraj

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Vini i Ivana ( Hvar - Sućuraj)

V pokojnej časti mesta Sucuraj, bez áut, len 50 metrov od centra mesta sa nachádza kamenná trojposchodová budova s ponukou iba troch apartmánov, ktorá zaručuje pokoj a relax. Všetky suity sú klimatizované, priestranné, plne vybavené, každý má najmenej dva balkóny, z ktorých každý má vlastné parkovacie miesto vo dvore s malým detským ihriskom. Všetky ďalšie informácie na našej webovej stránke http://www.sucuraj.com/ap/vini-i-ivana/.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vini i Ivana

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic sú v tichej a pokojnej zátoke Pobij, 8 km od malej dediny Gdinj. Typ Robinzon cestovného ruchu je ideálny pre ľudí, ktorí zvyknutý ísť ďaleko od rušného každého DAYS života a stráviť dovolenku v harmónii s prírodou. Prístup k domu je možné s vozovkou. Parkovacie miesto sa nachádza v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovného ruchu: solárnych článkov elektrina energie (osvetlenie a mobilné pfones), zásobovanie vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam sú nástrojom moc plynu, ktorá je prístupná cesta k domu je posledný 3 km makadam. V zátoke je najmä pokoj a ticho v júni a septembri. September je známa neustálou pokoja, väčšinou slnečné dni a stále teplého mora. Pre veľké skupiny hostí, ktorí prenajímajú svoje dva byty spoločne ponúkame ďalšiu zľavu, špeciálne pre rezerváciu 15 dní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Viskovic

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dom Sandra sa nachádza v pokojnej zátoke Pelinovik, v obci Bogomolje. Bogomolje je malá dedinka ležiaca pozdĺž cesty a pozostáva z niekoľkých dedín. Nachádza sa 15 km západne od mesta Sucuraj. Cesta, ktorá prechádza cez Jerkov dvor do obce Bogomolje, vedie k zálivu Pelinovik, ktorý sa nachádza na južnej strane ostrova. Zátoka Pelinovik je vzdialená asi 3 km od obce Bogomolja. V obci sa nachádza obchod a pošta. V blízkych zátokách sú reštaurácie. Všetky zálivy sú prepojené cestou (makadam). Dom v zálive sa nachádza na pláži a je vhodný pre všetkých milovníkov prírody a tých, ktorí chcú pokojnú a relaxačnú dovolenku. Dom má veľkú terasu s výhľadom na more. Je dvojpodlažný a má asi 70 m2. Na prvom poschodí je vybavená kuchyňa, obývacia izba a terasa so vstupom na pláž. Chladnička je na elektrinu, zatiaľ čo sporák je plynový. Na hornom poschodí sú izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Má celkom 3 dvojlôžkové spálne. Dve izby majú prístup na balkón. Zátoka nemá elektrinu a vodu, preto používame alternatívne zdroje energie. Elektrina je na solárne panely 220 V (ekonomické využitie), voda je dažďová voda z cisterny (vyžaduje ekonomické využitie). Gril sa nachádza za domom. Parkovacie miesto vo dvore. Prístupová cesta je čiastočne spevnená a čiastočne makadamová. Domáce zvieratá vítané

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Sandra

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Bepo ( Hvar - Sućuraj)

Ponúkame Vám: Apartmán A4 + 1 (4 + 1 osoby) (2 izby, celé prízemie - 80 m2 + 100 m2 terasy). Byt sa skladá z:  dve izby s manželskou posteľou: kúpeľňa so sprchovacím kútom + WC: vybavená kuchyňa a jedáleň (1 prístelka): veľká terasa so stolmi a stoličkami: vonkajšie letné sprchou na terase: parkovanie pred domom: gril k dispozícii v zadnej časti domu. V byte môže pohodlne ubytovať 5 osôb a je ideálny pre rodinu alebo skupinu priateľov. V dome sa nachádza len pár minút chôdze od kamienkovej Česminica piesočnatej pláže, rovnako ako z potravinárskych obchodov a reštaurácií v centre Sućuraj. Kúpanie je možné tiež len pod domom 20 m od hotela na pobreží, ale nie je vhodný pre veľmi malé deti. Dom je oddelený od mora ho delí iba miestna komunikácia, ktorá končí na trajekte stanici (je aktívna len vtedy, keď cesty trajekt príde každých 1,5 hodiny s 30 vozov). Hostitelia budú radi Vám ponúknuť homegrown ekologicky čisté zeleninu z vlastnej záhrady, domáci olivový olej, atď

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bepo

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Frane ( Hvar - Sućuraj)

V južnej časti mestečka Sućuraj, len 20 m od mora, je dom Frane. Centrum mesta je 200 m od hotela. Hlavná pláž Česminica je 200 m ďaleko, taky. V dome sa nachádza len pár minút chôdze od Česminica kamienkové piesočné pláže, rovnako ako z potravinárskych obchodov a reštaurácií v centre Sućuraj. Kúpanie je možné tiež len pod domom 20 m od hotela na pobreží, ale nie je vhodný pre veľmi malé deti (prevažne kamenisté). Veľké nádvorie v prednej časti domu sa vzťahuje palmami sa nachádza na disponibility všetkým hosťom ako ihrisko pre deti, a / alebo parkovisko pre osobné automobily. K dispozícii je gril za domom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Frane

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Pansion Ivan ( Hvar - Sućuraj)

Máme 8 štúdio apartmány pre 2, 4 štúdio apartmány pre 3, 4 apartmány pre 5 osôb. Štúdio apartmány majú +1 prístelku. Všetky majú kuchyňu, kúpeľňu, klimatizáciu, TV, balkón a Wi-Fi. Sućuraj je zaujímavé, pretože to má mnoho cyklistických chodníkov a mnoho Sućuraj je obklopené morom, takže to má veľa pláží a zátok na kúpanie. Vo všetkých zátokách sú prístupné na bicykli a automobilov. Od pevniny, je to len 30 minút jazdy trajektom toľko lacnejšie cesta. Náš dom je od najbližšej pláže je cca 150 m. V obci existuje mnoho turistických lodí, ktoré organizujú výlety s piknikom na okolité ostrovy a na Makarskej riviére, v blízkosti Dubrovníka a Medjugorje tak zaujímavé hostí a prehliadka mesta. Akceptujeme veľké skupiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pansion Ivan

Od mora 150 m
Kapacita 50 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ida ( Hvar - Sućuraj)

IDA apartmány sú situované v pokojnej časti Sućuraj. Máme 4 štúdiá pre 2 osoby, 3 Štúdio pre 3 osoby, 1 veľké apartmány pre 4-6 osôb. Štúdio apartmány majú +1 prístelku. Všetky majú kuchyňu, kúpeľňu, klimatizáciu, TV, balkón a Wi-Fi. Sućuraj je zaujímavé, pretože to má veľa cyklotrás. Sućuraj na špičke ostrova, obklopený morom, takže existuje veľa pláží a zátok na kúpanie vo všetkých pozíciách sú prístupné na bicykli a automobilov. Od pevniny, je to len 30 min. trajektom, takže je oveľa lacnejšie cestovať. Apartmány sú od najbližšej pláže je cca 150 m, rovnako ako do centra mesta. Na pláži je kombinácia štrku a piesku je ideálny pre deti. V obci existuje mnoho turistických lodí, ktoré organizujú výlety s piknikom na okolité ostrovy a na Makarskej riviére, v jeho blízkosti je Dubrovník a Medjugorje.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ida

Od mora 150 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 27 €

Apartmány Franić ( Hvar - Sućuraj)

V pokojne časti Sučuraji, obklopenej množstvom zelených stromov je rodinný dom Franic. Do centra mesta sa blíži a mora je 20 m od domu. Na južnej strane sa nachádza terasa s krásnym výhľadom na more, stôl a gril, ktorý môže byť použitý pre všetkých hostí .. Parkovacie miesto sa nachádza v prednej časti domu. Apartmán pre 8 + 2 osoby (prvé poschodie) - 4 dvojlôžkové izby - kuchyňa s veľkým obývacou izbou (2 prístelky) - balkón s výhľadom na more - SAT-TV - práčka - kúpeľňa - gril. Ceny na vyžiadanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Franić

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Vuljan-Raueiser ( Hvar - Sućuraj)

V rodinnom dome sú 4 nových bytov. Apartmány sa nachádza 50 m od centra a 200 m od mora. Všetky apartmány sú pre 2 + 1 osoby. Majú klimatizáciu, TV-SAT, bezdrôtové pripojenie k internetu, sušič vlasov ... Majitelia majú dalmatínske reštaurácie Pirate Harbour, kde si môžete pochutnať na dalmatínskych miestne pokrmy a špeciality na grile, najmä v rybách a chobotnice. Príďte sa presvedčiť a budete neurobíte chybu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vuljan-Raueiser

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Rolanda ( Hvar - Sućuraj)

V prvom poschodí súkromného domu prenajal Štúdio (2 osoby) a apartmány (2 +2) s vlastným vchodom z parkoviska. V popredí je veľká terasa s výhľadom na more a Pelješac a Korčula. Dom je obklopený záhradou (palmový, bungelvila, citróny, mandarínky, pomaranče, slivky, figy, olivy, figy, paradajky, fazuľu, rozmarín, levanduľa, baklažán, stevia, avokádo, ...), a nie je nikto, sto metrov od mora. Ideálne pre tých, ktorí sa chcú dostať preč z mesta. V Sućuraj niekoľko reštaurácií, kaviarní, pošta, supermarket, obchod, kaderníctvo, pečivo ... trajektových spojení z Drveniku, cesta trvá 30 minút a počas letných mesiacoch sú 11 denné linka, pokiaľ ide o zmenu turistické trajektové jázd a pätnástich krát denne. Ak sa rozhodnete pre kúpanie na plážach mimo mesto, nie je to problém, pretože väčšina pláží prístupný

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rolanda

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Jure ( Hvar - Sućuraj)

Romantický malý rybársky prístav Sućuraj sa dostanete behom pol hodiny jazdy s trajektom z pevniny. Ponúka všetko pre relaxačné dovolenku: krištáľovo čistú vodu na kúpanie, kuriózne reštaurácií priamo v prístave, obchody, lodné výlety. Naše apartmány sa nachádzajú priamo pri mori, iba 200 metrov od centra a tiež 200 metrov od hlavnej pláže Česminica. Kliknite na panoramatické fotografie Sučuraji kde presná poloha môže byť videný. Všetky apartmány majú klimatizáciu, digitálnu satelitnú televíziu a vysokorýchlostné pripojenie k internetu cez W-LAN. Z terasy máte nádherný výhľad na more a polostrov Pelješac. Parkovisko sa nachádza v prednej časti domu. Vo dvore, gril je nastavený pre našich hostí. Lodné výlety sú k dispozícii po predchádzajúcej dohode. Apartmán A a B: Apartmány sa nachádza v 2. poschodí a sú 30 m2 každý. Spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s jedálenským kútom, kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 3. a 4. osobu, kúpeľňa so sprchou, terasa 15 metrov štvorcových. Použitie práčky možné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jure

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Raueiser ( Hvar - Sućuraj)

Raueiser Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti Sućuraj na ostrove. Centrum mesta (port) je 100 m, a najbližšia pláž Česminica 300 m. Apartmány sa nachádza na druhom poschodí a sú plne vybavené pre pohodlný pobyt. Všetky apartmány majú klimatizáciu, balkón, digitálnu satelitnú televíziu a bezdrôtové pripojenie k internetu. Všetci hostia boli parkovisko pri dome. Okolo domu je priestranná záhrada so stolmi a grilom, ktorý môžu využívať všetci hostia. U majiteľa si môžu požičať bicykel alebo skúter. K dispozícii je tiež raňajky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Raueiser

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Hvar - Sućuraj

Hvar - Sućuraj  - Erb Sućuraj je malebné mestečko na východnom cípe ostrova Hvar v Chorvátsku, ktorý sa nachádza 77 km od mesta Hvar. To má asi 400 obyvateľov a počet obyvateľov sa zaoberá v oblasti cestovného ruchu a rybárčenie ako primárny hospodársku činnosť. Sućuraj je centrom obce a správnym centrom východnej časti ostrova. Klíma v Sućuraj je veľmi priaznivé pre celoročnú turistiku a vyznačuje sa dlhými, teplými a suchými letami a miernymi a krátkymi zimami, čo je jeden z najslnečnejších a najteplejších miest na ostrove Hvar, s viac ako 2700 hodín slnečného svitu ročne , Sućuraj je veľmi dobre spojený s pevninou trajektom z Drveniku na Makarskej riviére, a cesta je veľmi krátka a trvá asi 25 minút. V letných mesiacoch trajekt jazdí až 15 krát za deň, zatiaľ čo v zimných mesiacoch až 5-krát denne. Cestovné a pohostinstvá v Sučuraj začala rozvíjať v polovici 60. rokov 20. storočia, rovnako ako v mnohých ďalších ostrovných a prímorských miest v Dalmácii. Blízko centra existujú dve pláže, Česminica a Bílina, zatiaľ čo Perna Bay sa nachádza 1,5 km a Mlaska Bay 3 km od mesta. Tieto dve zátoky sú jedinečné v Jadranskom mori, pretože obaja majú krásne piesočnaté pláže s malým prírodného piesku ako žiadny iný v blízkom i vzdialenejšom okolí. Tieto pláže sú špeciálne vhodné pre rodiny s malými deťmi. Sucuraj majú rôzne možnosti rekreácie a aktívnu dovolenku: denný a nočný rybolov, jazda na bicykli, plachtenie, potápanie a výlety do iných častí skrytých zátok na ostrove Hvar, alebo výlet na polostrov Pelješac a ostrov Korčula. Vo večerných hodinách si môžete oddýchnuť pri letného festivalu bohatý obsah, ako ľudového fest Ribarska noc. V Sućuraj, turisti môžu zostať v súkromných apartmánoch, penziónoch, domy, izby, hotela či kempe. Odporúčame pobyt v bytov v súkromnom ubytovaní rodinného vďaka lacnejším cenám a prívetivým hostiteľov. Vitajte na Sućuraj na ostrove Hvar!

Hvar - Sućuraj Predpoveď počasia