Apartmány a ubytovanie v súkromí Živogošće

V najjužnejšej časti Makarskej riviéry, na úpätí pohoria Biokovo je malé turistické mestečko zvané Živogošče. Skladá sa z troch menších, prepojený obec Porat, Mala Duba a Blato, ktorá sa nachádza pozdĺž pobrežia Jadranského mora. To sa nachádza len 20 km od Makarskej, 80 km od Splitu a 120 km od Dubrovníka. Ako osada, Živogošče bola prvýkrát uvedená v polovici 13. storočia. Františkánsky kláštor, založený v 17....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Živogošće

Zoradiť podľa:

Apartmány Neda

Živogošće

Od mora 150 m
Kapacita 30 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Dalmatina

Živogošće

Od mora 30 m
Kapacita 18 osôb

od 50 €

Apartmány Ivop

Živogošće

Od mora 150 m
Kapacita 21 osôb

od 30 €

Apartmány Rajnpreht

Živogošće

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Ferdo

Živogošće

Od mora 100 m
Kapacita 31 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Reljić

Živogošće

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

na vyžiadanie

Apartmány LM

Živogošće

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 60 €

Apartmány Beti

Živogošće

Od mora 100 m
Kapacita 21 osôb

od 30 €

Apartmán Villa Mila

Živogošće

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kalacic

Živogošće

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Milorad Juran

Živogošće

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Tanja

Živogošće

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Apartmány Neda ( Živogošće)

Makarská riviéra je bohatá na moderné strediská navštevované turistami z celého sveta. Zivogosce je jedným z nich. Mestečko venované rybolovu, pestovaniu olív a cestovnému ruchu. Skutočnosť, že sa nachádza pri mori, z neho robí ideálne letné miesto pre rodiny, páry, dobrodruhov a milovníkov skutočnej stredomorskej atmosféry. Apartmány NEDA sa nachádzajú pri vchode do mesta. Z prekrásnych pláží vzdialených asi 100 m. Neďaleko sú nudistické pláže, ktoré vedú pešiu cestu cez borovicový les. Pre všetkých našich hostí máme parkovacie miesto v blízkosti budovy. Naši hostia môžu využívať vonkajší gril a radi sa s nami liečia rôzne druhy vína a liehovín, ktoré sme vyrobili.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Neda

Od mora 150 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Dalmatina ( Živogošće)

Apartmány Dalmatina sa nachádzajú priamo pri mori na malom mieste zvanom Živogošće - Blato, ktoré sú známe svojimi prekrásnymi plážami, niektoré z nich sú nudistické. Priestranné apartmány, veľké terasy a úzky kontakt s morom zostanú vo vašej pamäti ako Stredomorie vašich snov. Makarská riviéra sa nachádza v centrálnej časti dalmatínskeho pobrežia, 60 km južne od mesta Split a 120 km severne od Dubrovníka a je považovaná za najkrajšiu časť jadranského pobrežia. Miesta, z ktorých každé má svoj osobitný, ale iný druh atmosféry, sa nachádzajú v tak malom priestore. Od centra Makarskej ako centra zábavy a nočného života až po malé miesta obklopené borovicovým lesom, kde si užijete pokoj. Živogošće - Blato patria k jedným z takýchto malých miest ležiacich iba 20 km južne od Makarskej. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Dalmatina

Od mora 30 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Ivop ( Živogošće)

Ponúkneme ubytovanie v jednom z našich šiestich bytov. Všetky apartmány majú výhľad na more, terasu alebo balkón, klimatizáciu, SAT / TV, WiFi pripojenie na internet, kuchyne a sprchovací kút. Aby zabezpečili, že vaše vozidlá sú parkovanie pred domom. Apartmány majú ústredné kúrenie, čo z nich robí vhodný na prenájom v každom ročnom období.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivop

Od mora 150 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Rajnpreht ( Živogošće)

Rajnpreht rodinný dom ponúka 2 apartmány pre pohodlnú dovolenku. Hostia majú prístup k klimatizácii, TV, bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu a bezplatné parkovisko. Dom je obklopený zeleňou, citrónmi, figami a mandarínkami.  1). Apartmán A4 + 1 obsahuje 2 dvojlôžkové izby, obývaciu miestnosť s vybavenou kuchyňou (s rúrou) a jedálňou, kúpeľňou a balkónom s výhľadom na more. V obývacej izbe je pohodlná rohová súprava  2). Štúdiový apartmán 2 + 1 má dvojlôžkovú spálňu s kúpeľňou, obývaciu izbu s kuchyňou a balkón s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rajnpreht

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Ferdo ( Živogošće)

Ferdo Apartmány sa nachádza na Makarskej riviére, v malom mieste zvanom Živogošće Blato, ktorá poskytuje jedinečný zážitok z prírodného prostredia. Sú umiestnené v slepej ulici s len pár minút chôdze od hlavnej pláže a centra mesta. Plne vybavené, aby Váš pobyt bol čo najpríjemnejší: klimatizáciou, Wi-Fi, satelitná TV, parkovisko, terasa s výhľadom na more, klimatizácia, Wi-Fi a parkovanie. K dispozícii sú dva apartmány pre 3 osoby, päť apartmány pre 4 osoby a jeden apartmán pre 5 osôb. Dom má spoločný priestor pre grilovanie a socializáciu. Radi vás budeme informovať o početných aktivít a vybavenie, ktoré obohatia vašu dovolenku. Tešíme sa, že ste ako náš hosť!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ferdo

Od mora 100 m
Kapacita 31 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Reljić ( Živogošće)

V južnej časti Dalmácie medzi Splitom a Dubrovníkom, 20 km od Makarskej, kde sa hora spája s Jadranským morom, sa nachádza v Živogošće Porat. Poskytne vám nádhernú dovolenku a užije si prechádzku nedotknutou prírodou a kúpanie na dvoch veľkých plážach a niekoľkých nudaplážach. Toto miesto má bohatú históriu, z ktorej odporúčame epigram na útese pri mori, ktorý je napísaný v 4. storočí. A františkánsky kláštor zo 16. storočia. Apartmány Reljić sa nachádzajú v centre mesta a 100 m od mora, majú 9 apartmánov, z toho šesť I 2+ 1, dva 4 + 2 a jeden 6 + 3. Každý apartmán má pohodlnú spálňu, kuchyňu, kúpeľňu a terasu s výhľadom na more. V dome je gril, súkromné parkovisko a bezdrôtové pripojenie na internet. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti pohostinstva vám zaručia vrelé privítanie a príjemný pobyt vo vašom letnom sídle.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Reljić

Od mora 100 m
Kapacita 26 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány LM ( Živogošće)

Oll je na našej webovej adrese.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány LM

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Beti ( Živogošće)

Naše apartmány sa nachádzajú v Živogošće - Blato. Sú umiestnené cca 100 metrov od mora a sú stále v neďalekom všetky zaujímavé turistické atrakcie a miestne pláže.Naša Naše apartmány sú vybavené štandardmi modernej turistickej ponuky. Všetky kuchyne sú kompletne vybavené vrátane mikrovlny. V izbách je aj rádio s cd.Môžete využiť veľkú letnú záhradu, kde si môžete vychutnať a otestovať gril. Ak by ste chceli vedieť niečo iné, kontaktujte nás prosím. Sme tu preto, aby Váš pobyt zostal pekný a pohodlný.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Beti

Od mora 100 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Villa Mila ( Živogošće)

Villa Mila sú novo vybudované apartmány sa nachádzajú 50 m od mora, sú umiestnené v Živogošče Mala Duba vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí chcú kľud od hluku a mestského života

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Mila

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kalacic ( Živogošće)

Byty Kalacic sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku alebo pre rodiny s deťmi, pretože sa nachádza v oblasti, kde nie sú žiadne cesty ani prístup autom. Ďaleko od pláže cca 100 m, a nie je tam žiadny ceste medzi objektom a plážou. Sú umiestnené na prízemí, ktoré sú prepojené s terasou a obklopený zeleňou a pohoria Biokovo pohľadu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kalacic

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Milorad Juran ( Živogošće)

Apartmány Milorad Juran plne vybavené a moderné apartmány v centre Dalmácie v Živogošće, len 18 km od Makarskej, ideálne miesto pre vašu dovolenku

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Milorad Juran

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Tanja ( Živogošće)

Ako vrelý uvítací dom sa nachádzame na veľmi pokojnom turistickom mieste v blízkosti Makarskej. Táto očarujúca dedina sa nachádza na krásnom pobreží Jadranského mora a je obklopená priezračným modrým morom. Užite si ležanie na jednej z miestnych pláží, zatiaľ čo sa opaľujete a popíjate svoje obľúbené nápoje. Naše miesto s úžasným výhľadom na more je ideálne pre páry, rodiny s deťmi, sólo dobrodružstvá a pre všetkých, ktorí by chceli uniknúť zo svojho rušného života. Náš dom je veľmi blízko mora, krásnych dlhých pláží, reštaurácií a kaviarní. Ponúka bezplatné parkovisko priamo pri dome a vonkajší gril. V našich pohodlných apartmánoch ubytujeme hostí už viac ako 30 rokov, takže sa z toho stala tradícia. Vždy radi privítame našich verných a našich nových hostí. K dispozícii sú štyri rôzne apartmány so súkromnými vchodmi; jeden trojizbový byt, dva dvojizbové byty a jedno štúdiový apartmán. U nás si budete môcť vychutnať perfektné počasie, priezračné more, domáce, miestne jedlo a samozrejme naše domáce alkoholické nápoje. Náš hosť tu môže relaxovať a cítiť sa ako doma. Srdečne vás vítame, aby ste si prišli vychutnať tento malý kúsok dalmátskeho neba!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tanja

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Živogošće

Živogošće  - Erb V najjužnejšej časti Makarskej riviéry, na úpätí pohoria Biokovo je malé turistické mestečko zvané Živogošče. Skladá sa z troch menších, prepojený obec Porat, Mala Duba a Blato, ktorá sa nachádza pozdĺž pobrežia Jadranského mora. To sa nachádza len 20 km od Makarskej, 80 km od Splitu a 120 km od Dubrovníka. Ako osada, Živogošče bola prvýkrát uvedená v polovici 13. storočia. Františkánsky kláštor, založený v 17. storočí, bol ďalšie dve storočia centrom kultúrneho a duchovného života, s bohatou knižnicou a umeleckým dielom veľké hodnoty. Počas posledných štyridsiatich rokov Živogošče sa rýchlo rozvíja vďaka turistike a výstavba súkromných domoch, kde priateľskí hostitelia začal prenájom apartmány a izby. Stredomorskou vegetáciou, hory, more, olivové háje a borovicové lesy robia ideálne letnú atmosféru, v ktorej si hostia môžu maximálnu oddýchnuť a zabudnúť na všetky svoje starosti. Hlavným lákadlom je 6 km prepojených pláže, čisté a neznečistené more, všetky sa nachádza na úpätí hory s najvyšším vrcholom Sutvid 1155 metrov nad morom. Návšteva Živogošće a nájsť ideálne byt pre nezabudnuteľných prázdnin. Kontaktovať priamo s majiteľmi súkromné ubytovanie v Živogošče a ušetriť až 40%. Vitajte!

Živogošće Predpoveď počasia