Apartmány a ubytovanie v súkromí Podaca

Podaca je malé turistické a pobrežné miesto na Makarskej riviére. Nachádza sa 35 km južne od mesta Makarska a 2 km východne od mesta Zaostrog. Administratívne patrí do obce Gradac. Pozostáva z troch dedín: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije približne 650 trvalých obyvateľov. Obec sa prvýkrát spomína v 15. storočí a neskôr na vyvýšenine nad miestom bola postavená veža pre obranu od Turkov s krásnym panoramatickým...

Zoradiť podľa:

Apartmány Primorac Podaca

Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 22 osôb

od 20 €

Rekreačný dom Villa Paradise

Podaca

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 550 €

Apartmány Tatjana

Podaca

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

od 45 €

Apartmány Vistica

Podaca

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmán Slavko

Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Apartmány Andrijašević

Podaca

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Simba

Podaca

Od mora 90 m
Kapacita 3 osôb

od 49 €

Apartmány Primorac Podaca ( Podaca)

Podaca sa nachádzala 1 km od mora, bola však opustená po zemetrasení v roku 1962, keď bolo vybudované miesto pri mori. Prvýkrát sa Podace spomína v roku 1477 v tureckej listine. V centre starého mesta sa nachádza kostol sv. Ivana Krstitelja bola postavená od 12. do 13. storočia a okrem nej stojí barokový kostol sv. Stjepan Prvomucenik (v roku 1762.), ktorý sa nachádza uprostred cintorína. Pri vstupe na miesto stojí kamenná veža oválneho tvaru, ktorá slúžila ako obrana pred Turkami. Turizmus je dnes v Podace sústredený okolo krásnej pláže a ubytovania v súkromí, ktoré nájdete v krásnych kamenných domoch. Všetky apartmány sú úplne nové a majú novú kuchyňu, WC a kúpeľne. Pre skupiny máme zľavy a pre tých, ktorí zostanú dlhšie ako 14 dní. Deti do 11 rokov 50% zľava, 2 roky a menej zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Primorac Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 20 €

Rekreačný dom Villa Paradise ( Podaca)

Vila Paradise sa nachádza pri mori v Zaostrogu neďaleko Makarskej. Nachádza sa na samom konci miesta a zaručuje súkromie, pokoj a ticho. S vôňami borovíc a mora si užijete pieseň vĺn a cvrčkov. V nekonečnej morskej modrej s výhľadom na polostrov Pelješac a ostrovy Korčula, Hvar a Brač si budete môcť oddýchnuť na jednej z troch terás, ktoré má Villa Paradise. Vila pozostáva zo 4 spální, 3 kúpeľní, obývacej izby a kuchyne. Na centrálnej terase budete tráviť väčšinu času - opaľovaním, socializáciou, stolovaním alebo jednoducho užívaním si v plnom zmysle slova. Horná terasa je určená na slnenie a tretia terasa je pokrytá viničom a figovníkom a je vybavená veľkým vonkajším krbom. Vo vile sa nachádza priestor na cvičenie. Pozostáva tiež z garáže pre dve vozidlá.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Paradise

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 550 €

Apartmány Tatjana ( Podaca)

Apartmány Tatjana sa nachádzajú v malej dalmátskej dedine Podaca asi 30 kilometrov južne od Makarskej. Toto miesto je neobyčajné, ak uprednostňujete dovolenku v úplne pokojnom prostredí bez davov a hluku. Ponúkame tri apartmány, ktoré môžu ubytovať celkom 14 ľudí. Dva úplne nové apartmány s jednou spálňou sa nachádzajú na druhom poschodí a sú vybavené kuchyňou, spálňou, obývacou izbou, kúpeľňou, klimatizáciou, internetom a balkónom s výhľadom na more. Na prvom poschodí sa nachádza dvojizbový byt s obývacou izbou, plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou, klimatizáciou a terasou. Parkovanie je zabezpečené. Na južnej strane domu je záhrada s ovocným sadom a grilom s posedením, kde môžete tráviť voľný čas. Sme v službách našich hostí a počas pobytu sa postaráme o všetky vaše potreby. Deti sú vítané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tatjana

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vistica ( Podaca)

Veľký apartmán v blízkosti mora, v rodinnom dome s parkovaním. Byt má veľkú spálňu s balkónom, kúpeľňu a spálňu s kuchyňou a balkónom. Ubytovanie je na perfektnom mieste medzi hlavnými turistickými lokalitami, Dubrovníkom (100 km), Splitom (100 km), Makarskou (35 km), Medžugorie (30 km)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vistica

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Slavko ( Podaca)

Rekreačný dom s apartmánom s jednou spálňou v prízemí. Dom je oplotený v zeleni so záhradou a je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Pre tých, ktorí hľadajú pobyt v zeleni, intimitu pobytu, je to skutočná ponuka. Byt je v centre mesta a opäť je izolovaný od výhľadu na okolie. Je vybavený všetkým potrebným vybavením a krásne pláže a dlhé promenády pozdĺž mora zostanú dlho v pamäti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Slavko

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Andrijašević ( Podaca)

Objekt sa nachádza v prvom rade od mora, v pozadí krásneho borovicového lesa, s výhľadom na more. Tiché a krásne miesto s množstvom zelene. Vzdialenosť do Dubrovníka 100 km, do Splitu 80 km, do svätyne Medžugorie 40 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Andrijašević

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Simba ( Podaca)

Podaca je turistické letovisko nachádzajúce sa v južnej časti Makarskej riviéry, len 35 km od Makarskej a 50 km od Medžugoria. Vznikla na kamenných svahoch pohoria Biokovo a stará osada s pamiatkami ranostredovekej architektúry je úplne opustená a vedie k nej úplne spevnená cesta. Nová časť osady sa nachádza pozdĺž pobrežia Jadranského mora a je rozdelená do troch osád: Ravanje, Vala a Kapeć. Okrem turistiky sa obyvateľstvo venuje aj rybolovu a pestovaniu olív. S krásnymi kamienkovými plážami v tichu borovíc, gastronomickou ponukou dalmatínskych špecialít a blízkosťou atraktívnych výletných cieľov sa Podaca čoraz viac stáva žiadaným miestom pre pokojnú dovolenku. Apartmán Simba sa nachádza na pokojnom mieste len 90 metrov od pláže a mora a ponúka vám všetko, čo potrebujete pre pokojnú relaxačnú dovolenku. Apartmán má plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V priestrannej spálni je jedna veľká manželská posteľ pre dve osoby a jednolôžko vybavené matracmi z mimoriadne pohodlnej pamäťovej peny. Spálňa má veľký balkón, kde si môžete v pokoji vychutnať rannú kávu alebo večer pri pohári vína sledovať nádherný západ slnka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Simba

Od mora 90 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 49 €

Turistický sprievodca - Podaca

Podaca  - Erb Podaca je malé turistické a pobrežné miesto na Makarskej riviére. Nachádza sa 35 km južne od mesta Makarska a 2 km východne od mesta Zaostrog. Administratívne patrí do obce Gradac. Pozostáva z troch dedín: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije približne 650 trvalých obyvateľov. Obec sa prvýkrát spomína v 15. storočí a neskôr na vyvýšenine nad miestom bola postavená veža pre obranu od Turkov s krásnym panoramatickým výhľadom na celú oblasť. Obyvatelia mesta Podaca sa zaoberajú predovšetkým cestovným ruchom, ale aj rybárstvom, poľnohospodárstvom a pestovaním olív. Väčšina turistických služieb je ponúkaná v súkromných ubytovacích zariadeniach, kde priateľskí hostitelia ponúkajú komfortné domy, vily, izby, apartmány a niekoľko barov a reštaurácií. Podaca je veľmi pokojné miesto vhodné pre rodinnú dovolenku, a to najmä kvôli príjemnému stredomorskému podnebiu tejto oblasti a krásnym kamienkovým plážam. Neďaleko sa nachádza krásny horský a prírodný park Biokovo, ktorý poteší každého, kto miluje šport a aktívnu dovolenku. Navštívte Podaca, toto malé a kľudné pobrežné mesto Makarskej riviéry a odpočiňte si s hlukom vĺn, krištáľovo čistým modrým jadranským morom a krásnymi plážami. Hľadajte ubytovanie v súkromí v Podaca. Apartmány, izby a domy pre dovolenku v Podaca, lacnejšie až do výšky 40%, bez vysokých províznych poplatkov. Vitajte v Podaca!

Podaca Predpoveď počasia