Apartmány a ubytovanie v súkromí Podaca

Podaca je malé turistické a pobrežné miesto na Makarskej riviére. Nachádza sa 35 km južne od mesta Makarska a 2 km východne od mesta Zaostrog. Administratívne patrí do obce Gradac. Pozostáva z troch dedín: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije približne 650 trvalých obyvateľov. Obec sa prvýkrát spomína v 15. storočí a neskôr na vyvýšenine nad miestom bola postavená veža pre obranu od Turkov s krásnym panoramatickým...

Zoradiť podľa:

Apartmány Aurelia - Podaca

Podaca

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 25 €

Apartmán Slavko

Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

od 30 €

Apartmán Vistica

Podaca

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Primorac Podaca

Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 22 osôb

od 25 €

Apartmán Eden

Podaca

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Aurelia - Podaca ( Podaca)

Apartmány Aurelia sa nachádzajú v rodinnom dome s veľkou záhradou obklopenou zeleňou a súkromným parkoviskom. Apartmány sú novo zrekonštruované a klimatizované, len 3 minúty chôdze od kamienkovej pláže Vala. Apartmány Aurelia sú ideálnou destináciou pre tých, ktorí hľadajú pokojné rodinné dovolenky a relaxáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Aurelia - Podaca

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Slavko ( Podaca)

Rekreačný dom s apartmánom s jednou spálňou v prízemí. Dom je oplotený v zeleni so záhradou a je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Pre tých, ktorí hľadajú pobyt v zeleni, intimitu pobytu, je to skutočná ponuka. Byt je v centre mesta a opäť je izolovaný od výhľadu na okolie. Je vybavený všetkým potrebným vybavením a krásne pláže a dlhé promenády pozdĺž mora zostanú dlho v pamäti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Slavko

Od mora 150 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Vistica ( Podaca)

Veľký byt v blízkosti mora, v rodinnom dome s možnosťou parkovania. Byt má veľkú spálňu s balkónom, kúpeľňa a spálňa s kuchyňou a balkónom. Ubytovanie je v ideálnej polohe medzi hlavných turistických lokalít, Dubrovnik (100 km), Split (100 km), Makarska (35 km), Medjugorje (30 km)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vistica

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Primorac Podaca ( Podaca)

Podaca sa nachádza 1 km od mora, ale to bol opustený po zemetrasení v roku 1962, kedy miesto pri mori bola postavená. Podaca je spomenutý prvýkrát v roku 1477 v tureckom dokumente. V centre starého mesta kostolom sv. Ivana Krstitelj bol postavený z 12. storočia -13th, a okrem nej barokový kostol sv. Stjepan Prvomucenik (v roku 1762.), ktorý je umiestnený v strede cintorína. Vo vchode do miesta stojí kamenná veža oválneho tvaru, ktorý slúžil ako obranu pred Turkami. Dnes je cestovný ruch v Podaca sa rokovania okolo krásne pláže a ubytovanie v súkromí, ktoré možno nájsť v krásnej kamenné domy. 4-lôžkový apartmán ***, kúpeľňa / WC, balkón / terasa, výhľad na more 25-35 EUR / deň (01.06.-30.06.) 35 - 45 EUR / deň (01.07.-31.08.) 25 - 35 EUR / deň (31.08.-30.09.) 3-lôžkový apartmán ***, kúpeľňa / WC, balkón / terasa, výhľad na more 25 - 30 EUR / deň (01.06.-30.06.) 32 - 37 EUR / deň (01.07.- 31.08.) 25 - 30 EUR / deň (01.09.-15.09.) 2-lôžkové izby *** kúpeľňa / WC, balkón / terasa, výhľad na more 15 - 20 EUR / deň (01.06.-30.06.) 22 - 24 EUR / deň (01.07.-31.08.) 15 - 20 EUR / deň (01.09.-15.09.) Všetky apartmány sú úplne nové s novou kuchynskou linkou, WC a kúpeľne pre skupiny máme zľavy a pre tých, ktorí zostávajú dlhšie než 14 dní. Deti do 11 rokov 50% zľava, 2 roky a menej zdarma.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Primorac Podaca

Od mora 150 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Eden ( Podaca)

Byt Eden sa nachádza v starom, dalmatínskeho kamenný dom. Len asi 40 m od mora a pláže, ale aj tak ďaleko od letného davu. Pokojné a príjemné. Apartmán (celé poschodie) je vrátane dvoch spální, obaja s tromi lôžkami (max. 6 osôb). Kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a malý sála sú neoddeliteľnou súčasťou tohto priestranný byt v hlbokom tieni. Vpredu, tam je veľká terasa pre chladenie a užívať si krásne západy slnka alebo pokojných, teplých večerov príjemné ráno ... barbecue povolené. Domáce zvieratá povolené. Pevný parkovanie a zdarma. Som Odpovede na všetky vaše otázky v súkromných správach. Môžeme sa dohodnúť o všetkom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Eden

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Podaca

Podaca  - Erb Podaca je malé turistické a pobrežné miesto na Makarskej riviére. Nachádza sa 35 km južne od mesta Makarska a 2 km východne od mesta Zaostrog. Administratívne patrí do obce Gradac. Pozostáva z troch dedín: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije približne 650 trvalých obyvateľov. Obec sa prvýkrát spomína v 15. storočí a neskôr na vyvýšenine nad miestom bola postavená veža pre obranu od Turkov s krásnym panoramatickým výhľadom na celú oblasť. Obyvatelia mesta Podaca sa zaoberajú predovšetkým cestovným ruchom, ale aj rybárstvom, poľnohospodárstvom a pestovaním olív. Väčšina turistických služieb je ponúkaná v súkromných ubytovacích zariadeniach, kde priateľskí hostitelia ponúkajú komfortné domy, vily, izby, apartmány a niekoľko barov a reštaurácií. Podaca je veľmi pokojné miesto vhodné pre rodinnú dovolenku, a to najmä kvôli príjemnému stredomorskému podnebiu tejto oblasti a krásnym kamienkovým plážam. Neďaleko sa nachádza krásny horský a prírodný park Biokovo, ktorý poteší každého, kto miluje šport a aktívnu dovolenku. Navštívte Podaca, toto malé a kľudné pobrežné mesto Makarskej riviéry a odpočiňte si s hlukom vĺn, krištáľovo čistým modrým jadranským morom a krásnymi plážami. Hľadajte ubytovanie v súkromí v Podaca. Apartmány, izby a domy pre dovolenku v Podaca, lacnejšie až do výšky 40%, bez vysokých províznych poplatkov. Vitajte v Podaca!

Podaca Predpoveď počasia