Apartmány a ubytovanie v súkromí Gradac

Gradac je správnym centrom obce a najjužnejšie turistické letovisko na Makarskej riviére. Leží v najjužnejšej časti Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 40 km južne od Makarskej a asi v polovici cesty medzi Splitom a Dubrovníkom. Obec Gradac zahŕňa štyri malebné turistické miest roztrúsených pozdĺž desať míľ od pobrežia: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod súčasným názvom, Gradac bol prvýkrát spomenutý...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Gradac

Zoradiť podľa:

Apartmány Nina

Gradac

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kristinka

Gradac

Od mora 400 m
Kapacita 17 osôb

od 25 €

Apartmány Svi Mi

Gradac

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

od 65 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Luce

Gradac

Od mora 70 m
Kapacita 36 osôb

od 45 €

Apartmány Robert

Gradac

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Lina

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Apartmány MIRNA

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nikola

Gradac

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Apartmány Helena

Gradac

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmán Nikola Previšić

Gradac

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 10 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Ivana

Gradac

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Vice

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Pogled

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Apartmán Oki

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

od 100 €

Apartmány Jure i Marko

Gradac

Od mora 150 m
Kapacita 13 osôb

od 30 €

Apartmány Nina ( Gradac)

Moderný a novo zrekonštruovaný dom, ktorý poskytne ideálnu dovolenku pre každého hosťa, ktorý sa rozhodne navštíviť Makarskú riviéru. Gradac je skvelou voľbou pre rodinnú dovolenku, poskytuje svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok z užívania si najkrajšieho mora a opaľovania sa na nádherných plážach. Vďaka svojej perfektnej polohe je Gradac obľúbenou turistickou destináciou, asi 100 kilometrov od Splitu a Dubrovníka, ideálnou základňou pre jednodňové výlety a návštevy najkrajších chorvátskych miest. Apartmán Nino sa nachádza len 200 metrov od pláže alebo 3 minúty chôdze a centrum mesta je vzdialené asi 600 metrov. Naše ubytovanie vám poskytne všetko, čo potrebujete na dlhší pobyt, ak sa tak rozhodnete. Vybavenie domu obsahuje 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňa, obývačka, chodba, chodba, 2 balkóny, 1 terasa s nábytkom, klimatizácia zdarma, parkovisko, wi-fi, smart tv, Netflix, umývačka riadu, práčka, spotrebič na kávu espresso, video dohľad, elektrické rolety na všetkých oknách... Vitajte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nina

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kristinka ( Gradac)

Novo zrekonštruované apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta 400 m od mora. Každý apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na more a horu Biokovo. Vedľa domu je krb, ktorý môžu hostia používať po dohode s hostiteľom. Pred domom je veľké parkovisko. Pozdĺž pobrežia sa nachádza 5 km dlhá promenáda, kde si hostia môžu vychutnať prechádzky a bicykle. Hostia si môžu vychutnať plavbu loďou na ostrov Hvar, Korčula a na polostrov Pelješac a nočnú panorámu na lodi so živou hudbou. Gradac je vzdialený iba 100 km od jadranských perál Dubrovníka a Splitu a 30 km od Makarskej a Medžugoria, kde môžem ísť na jednodňový výlet. Dostupné ceny ubytovania a blízkosť slávnych destinácií sú dôvody, prečo nás navštíviť. Privítajú vás priateľskí hostitelia s pohárom privítania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kristinka

Od mora 400 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Svi Mi ( Gradac)

Nové luxusné apartmány v pokojnej dedinke, vzdialené 70 - 100 m od pláže, mesta, obchodov, bánk. Dom - garáž, salón krásy, bicykel, čln, vínna pivnica s ochutnávkou vína, výlety - údolie Neretvy, Hvar, Pelješac. Organizácia prijíma hostí na letisku Split a Dubrovnik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Svi Mi

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 65 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Luce ( Gradac)

Gradac sa nachádza na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom. Pokojné mestečko ideálne na oddych s krásnymi kilometrovými piesočnatými plážami a nádhernou čistou vodou. Okrem pôžitkov z mora sú v ponuke denné výlety loďou na ostrovy Korčula a Hvar a polostrov Pelješac. Okrem výletov ponúkame rafting na rieke Cetina a paddle surf na Bačinských jazerách. Apartmány Luce sa nachádzajú 100 m od mora v blízkosti hotela Labineca v krásnej zátoke Bošac. Máme 10 bytov. Apartmány sú plne vybavené. Tri apartmány 2+1, štyri apartmány 2+3, štyri apartmány 2+2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Luce

Od mora 70 m
Kapacita 36 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Robert ( Gradac)

Apartmány Robert sa nachádzajú v centrálnej časti mesta Gradac, ktoré sú len 5 minút chôdze od pláže a centra a ďalších zariadení potrebných pre atraktívnu dovolenku. Pozdĺž pobrežia vedie 5 km dlhý chodník pre všetkých, ktorí majú radi prechádzky a bicyklovanie. Neďaleko objektu sú tri hlinené tenisové kurty pre všetkých milovníkov tenisu. Dom má 6 apartmánov, každý s vlastnou terasou (10 m2) s výhľadom na more. Apartmány 4 a 5 majú dve spálne a parkovacie miesto v garáži, ktoré je zahrnuté v cene. Priateľskí hostitelia vás privítajú.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Robert

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Lina ( Gradac)

Gradac je malá turistická dedina v Dalmácii, ktorá sa nachádza na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom, asi 40 kilometrov od Makarskej. Apartmány Lina sa nachádzajú vedľa pláže, na východnej časti mesta Gradac. Apartmány sa nachádzajú na treťom a najvyššom poschodí domu, kde ponúka krásny výhľad na more a ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lina

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac ( Gradac)

Villa Amfora sa nachádza v pokojnom malom mestečku Gradac, ktorý sa nachádza na juhu Makarskej riviéry, v srdci Dalmácie, ktorá je obklopená krásnymi kamienkovými plážami a morskými zálivmi, krištáľovo čistým morom, sviežou zelenou olivou a borovicami. chodník pohoria Biokovo.  Vila ponúka ubytovanie v moderných apartmánoch, ktoré poskytujú plný komfort a uspokojujú potreby tých, ktorí si chcú po strese každodenného života, ruchu a obchodných tlakov oddýchnuť. Zaručiť izoláciu, pokoj, pokoj a vône stredomorskej prírody. Všetky apartmány majú výhľad na more a sú vzdialené 200 metrov od mora a kamienkové pláže. Pre všetkých hostí je parkovanie zadarmo vo dvore vily.Parálne modré more, 7 km dlhá oblázková pláž, staré opustené vidiecke dedinky postavené v dalmátskej architektúre pod predhorím Biokovo, dobre prepojené chodníky a cyklotrasy, ktoré ponúkajú vzrušujúce výhľad na ostrovy Hvar, Brač, Korčula, Vis a Pelješac kanál ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Amfora - Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány MIRNA ( Gradac)

Apartmány Mirna sú rodinný apartmánový dom. Sme tu pre vás 24/7. Môžeme vám pomôcť s miestnymi tipmi a informáciami. Hovoríme plynule anglicky a nemecky. Plne vybavené štúdio apartmány pre 2-4 osoby. Obchody, reštaurácie, bary a pláže do 10 metrov! Náš dom sa nachádza v perfektnej centrálnej polohe v Gradac a odtiaľ máte ľahký prístup ku všetkému: urobte jednodňový výlet do okolitých miest, vyskúšajte niektoré z dobrodružných túr, choďte na člnku. Každý má niečo, čo chutí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MIRNA

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nikola ( Gradac)

Apartmány Nikola sa nachádzajú v pokojnej turistickej časti mesta Gradac, 7 minút chôdze od pláže, centra, reštaurácií a ďalších zariadení potrebných pre aktívnu letnú dovolenku. Dom sa skladá z 3 apartmánov, z ktorých dva sú trojlôžkové a jeden apartmán je štvorlôžkový. Dva apartmány majú klimatizáciu, jeden má chladiaci ventilátor, Wi-Fi internet je k dispozícii. Okrem zariadení majú hostia k dispozícii krb a bezplatné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikola

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Helena ( Gradac)

Dom Helena sa nachádza v meste Gradac, 150 metrov od pláže, promenády, reštaurácií a obchodov. Supermarket je vzdialený 80 metrov a športové ihrisko s detským ihriskom a detským ihriskom iba 50 metrov. Gradac má veľa kamienkových pláží, veľa reštaurácií a barov. V dome je šesť bytov, všetky majú veľký balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Helena

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Nikola Previšić ( Gradac)

Byt 100 m2 pre 8 +1 osôb. V byte sú tri oddelené spálne (jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové), dve kúpeľne, kuchyňa, jedáleň a dva balkóny s výhľadom na more a krajinu. Všetky izby majú klimatizáciu. Hostia môžu využiť gril so stolom a lavičkami na stolovanie. Parkovanie pre hostí je bezplatné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nikola Previšić

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 10 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Ivana ( Gradac)

* Automatický preklad: English »Slovenský Byt Ivana sa nachádza v Gradec, kapacita bytu je 4 + 1. Nachádza sa v rodinnom dome v centre mesta. Byt sa skladá z 2 spální, jedna spálňa má manželskú posteľ v druhej spálni sú dve postele, obývačka, ktorá má rozkladací gauč, TV, rádio, klimatizácia, kuchyňa, kúpeľňa, krytá terasa a dva balkóny s výhľadom na more. Cena zahŕňa klimatizáciu, internet, kábel a parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivana

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Vice ( Gradac)

Štúdiové apartmány a izby. V centre obce, 5 m od pláže. Apartmány Stipić sú pohodlné a klimatizované apartmány s kuchyňou, jedálenským kútom, priestrannou spálňou, vstavanou skriňou a kúpeľňou. Každý apartmán má krásny kamenný balkón s krásnym výhľadom na palmy, Jadranské more a okolité ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vice

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Pogled ( Gradac)

Apartmány View sa nachádzajú v Grazi, poslednom mieste Splitsko-dalmatínskej župy. V meste je pošta, zmenáreň, klinika, obchody, reštaurácie a kaviarne. Ďaleko od Splitu 100 km a od Dubrovníka. Medžugorie je vzdialené iba 30 km, autobusová stanica 50 m. Ihrisko pre basketbal a futbal je 30 m. Promenáda dlhá 7 km, ideálna na cykloturistiku, sa spája s miestom Gradac Drvenik. Je tu možnosť celodenných výletov miestnymi turistickými loďami na ostrovy Hvar a Korčula a polostrov Pelješac. Budova obsahuje apartmány a garsónku. Štúdio apartmánu A1 a A4 neobsahuje klimatizáciu, ale ventilátory. Všetky jednotky majú výhľad na more. Tešíme sa na Váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pogled

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Oki ( Gradac)

Nové a moderný design štúdio byt v centar Gradac. Krásny výhľad na pláž a more s výhľadom na polostrove Pelješac. Vzdialenosť od pláže je 10 metrov. V cene je klimatizácia. Internet (WiFi), max-tv, parkovanie ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Oki

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Jure i Marko ( Gradac)

Apartmány sa nachádzajú 150 metrov od krásnej pláže. Apartmány sú plne vybavené TV so satelitným príjmom, internetom, klimatizáciou. Apartmán A1 (4+1) má dve spálne, kuchyňu, WC, dva balkóny s výhľadom na more. Apartmán A2 (2+1) má jednu spálňu, kuchyňu, obývaciu izbu, WC, balkón s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jure i Marko

Od mora 150 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Gradac

Gradac  - Erb Gradac je správnym centrom obce a najjužnejšie turistické letovisko na Makarskej riviére. Leží v najjužnejšej časti Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 40 km južne od Makarskej a asi v polovici cesty medzi Splitom a Dubrovníkom. Obec Gradac zahŕňa štyri malebné turistické miest roztrúsených pozdĺž desať míľ od pobrežia: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod súčasným názvom, Gradac bol prvýkrát spomenutý v sedemnástom storočí. Pomenoval podľa pevnosti, ktorá bola umiestnená na kopci nad dnešného kostola svätého Michala, ktorý slúžil ako obrana proti Turkom. Riviera Gradac sa vyznačuje príjemným podnebím po celý rok, a počtom slnečných dní v roku, spolu s ostrovom Hvar, je v samom vrchole celého Jadranu. Z celkového počtu 15 kilometrov od pobrežia Riviera Gradac, prírodné kamienky pláže tvorí asi desať kilometrov. 7 kilometrov pláže sú v samotných turistických oblastiach, ktoré poskytuje hosťom s dostatkom priestoru pre súkromie a intimity. Ubytovacie zariadenia sú ponúkané pre všetky kategórie turistov, z kempov, hotelov až po súkromné rodinné ubytovanie v rôznych lokalitách. Hľadanie apartmány, izby a domy pre dovolenku v Gradac a jeho okolie! Vitajte na Gradac!

Gradac Predpoveď počasia