Apartmány a ubytovanie v súkromí Gradac

Gradac je správnym centrom obce a najjužnejšie turistické letovisko na Makarskej riviére. Leží v najjužnejšej časti Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 40 km južne od Makarskej a asi v polovici cesty medzi Splitom a Dubrovníkom. Obec Gradac zahŕňa štyri malebné turistické miest roztrúsených pozdĺž desať míľ od pobrežia: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod súčasným názvom, Gradac bol prvýkrát spomenutý...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Gradac

Zoradiť podľa:

Apartmány Robert

Gradac

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

od 25 €

Apartmány Kristinka

Gradac

Od mora 400 m
Kapacita 17 osôb

od 25 €

Apartmány Svi Mi

Gradac

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

od 65 €

Apartmán Nikola Previšić

Gradac

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 10 €

Apartmány Luce

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 36 osôb

od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Ivana

Gradac

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Lina

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Apartmány MIRNA

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nikola

Gradac

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Apartmány Helena

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 30 €

Apartmány Mirko

Gradac

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Stinice

Gradac

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Rončević

Gradac

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Vice

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Pogled

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Apartmán Oki

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Apartmány Jure i Marko

Gradac

Od mora 150 m
Kapacita 13 osôb

od 25 €

Apartmány Gita

Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Apartmán Nina

Gradac

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

od 125 €

Apartmány Cvita

Gradac

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 44 €

Apartmány Robert ( Gradac)

Apartmány Robert sa nachádzajú v centrálnej časti mesta Gradac, ktoré sú vzdialené iba 5 minút chôdze od pláže a centra mesta a ďalších zariadení potrebných na atraktívnu dovolenku. Pozdĺž pobrežia sa nachádza 5 km dlhý chodník pre všetkých, ktorí radi chodia na bicykli a na bicykli. Neďaleko od objektu sa nachádzajú tri hlinené tenisové kurty pre všetkých milovníkov tenisu. Dom má 6 apartmánov, každý s vlastnou terasou (10m2) s výhľadom na more. Apartmány 4 a 5 majú dve spálne a parkovacie miesto v garáži, ktorá je zahrnutá v cene. Priateľskí hostitelia vás privítajú.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Robert

Od mora 200 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Kristinka ( Gradac)

Novo zrekonštruované apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti mesta 400 m od mora. Každý apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na more a horu Biokovo. Vedľa domu je krb, ktorý môžu hostia používať po dohode s hostiteľom. Pred domom je veľké parkovisko. Pozdĺž pobrežia sa nachádza 5 km dlhá promenáda, kde si hostia môžu vychutnať prechádzky a bicykle. Hostia si môžu vychutnať plavbu loďou na ostrov Hvar, Korčula a na polostrov Pelješac a nočnú panorámu na lodi so živou hudbou. Gradac je vzdialený iba 100 km od jadranských perál Dubrovníka a Splitu a 30 km od Makarskej a Medžugoria, kde môžem ísť na jednodňový výlet. Dostupné ceny ubytovania a blízkosť slávnych destinácií sú dôvody, prečo nás navštíviť. Privítajú vás priateľskí hostitelia s pohárom privítania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kristinka

Od mora 400 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Svi Mi ( Gradac)

Nové luxusné apartmány v pokojnej dedinke, vzdialené 70 - 100 m od pláže, mesta, obchodov, bánk. Dom - garáž, salón krásy, bicykel, čln, vínna pivnica s ochutnávkou vína, výlety - údolie Neretvy, Hvar, Pelješac. Organizácia prijíma hostí na letisku Split a Dubrovnik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Svi Mi

Od mora 70 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Nikola Previšić ( Gradac)

Byt 100 m2 pre 8 +1 osôb. V byte sú tri oddelené spálne (jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové), dve kúpeľne, kuchyňa, jedáleň a dva balkóny s výhľadom na more a krajinu. Všetky izby majú klimatizáciu. Hostia môžu využiť gril so stolom a lavičkami na stolovanie. Parkovanie pre hostí je bezplatné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nikola Previšić

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 10 €

Apartmány Luce ( Gradac)

Gradac sa nachádza na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom. Pokojné mestečko, ideálne na oddych, s krásnymi kilometrovými piesočnatými plážami a krásnou čistou vodou. Okrem potešenia z mora v ponuke sú denné výlety loďou na ostrovy Korčula a Hvar a polostrov Pelješac. Okrem výletov ponúkame rafting na rieke Cetina a pádlovanie na Bacinských jazerách. Apartmány Luce sa nachádzajú 100 m od mora v blízkosti hotela Labineca v krásnej zátoke Bošac. Máme 10 apartmánov. Apartmány sú plne vybavené. Tri apartmány 2 + 1, štyri apartmány 2 + 3, štyri apartmány 2 + 2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Luce

Od mora 100 m
Kapacita 36 osôb

Cena od 40 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Ivana ( Gradac)

* Automatický preklad: English »Slovenský Byt Ivana sa nachádza v Gradec, kapacita bytu je 4 + 1. Nachádza sa v rodinnom dome v centre mesta. Byt sa skladá z 2 spální, jedna spálňa má manželskú posteľ v druhej spálni sú dve postele, obývačka, ktorá má rozkladací gauč, TV, rádio, klimatizácia, kuchyňa, kúpeľňa, krytá terasa a dva balkóny s výhľadom na more. Cena zahŕňa klimatizáciu, internet, kábel a parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivana

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Lina ( Gradac)

Gradac je malá turistická dedina v Dalmácii, ktorá sa nachádza na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom, asi 40 kilometrov od Makarskej. Apartmány Lina sa nachádzajú vedľa pláže, na východnej časti mesta Gradac. Apartmány sa nachádzajú na treťom a najvyššom poschodí domu, kde ponúka krásny výhľad na more a ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lina

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac ( Gradac)

Villa Amfora sa nachádza v pokojnom malom mestečku Gradac, ktorý sa nachádza na juhu Makarskej riviéry, v srdci Dalmácie, ktorá je obklopená krásnymi kamienkovými plážami a morskými zálivmi, krištáľovo čistým morom, sviežou zelenou olivou a borovicami. chodník pohoria Biokovo.  Vila ponúka ubytovanie v moderných apartmánoch, ktoré poskytujú plný komfort a uspokojujú potreby tých, ktorí si chcú po strese každodenného života, ruchu a obchodných tlakov oddýchnuť. Zaručiť izoláciu, pokoj, pokoj a vône stredomorskej prírody. Všetky apartmány majú výhľad na more a sú vzdialené 200 metrov od mora a kamienkové pláže. Pre všetkých hostí je parkovanie zadarmo vo dvore vily.Parálne modré more, 7 km dlhá oblázková pláž, staré opustené vidiecke dedinky postavené v dalmátskej architektúre pod predhorím Biokovo, dobre prepojené chodníky a cyklotrasy, ktoré ponúkajú vzrušujúce výhľad na ostrovy Hvar, Brač, Korčula, Vis a Pelješac kanál ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Amfora - Gradac

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány MIRNA ( Gradac)

Apartmány Mirna sú rodinný apartmánový dom. Sme tu pre vás 24/7. Môžeme vám pomôcť s miestnymi tipmi a informáciami. Hovoríme plynule anglicky a nemecky. Plne vybavené štúdio apartmány pre 2-4 osoby. Obchody, reštaurácie, bary a pláže do 10 metrov! Náš dom sa nachádza v perfektnej centrálnej polohe v Gradac a odtiaľ máte ľahký prístup ku všetkému: urobte jednodňový výlet do okolitých miest, vyskúšajte niektoré z dobrodružných túr, choďte na člnku. Každý má niečo, čo chutí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány MIRNA

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nikola ( Gradac)

Apartmány Nikola sa nachádzajú v pokojnej turistickej časti mesta Gradac, 7 minút chôdze od pláže, centra, reštaurácií a ďalších zariadení potrebných pre aktívnu letnú dovolenku. Dom sa skladá z 3 apartmánov, z ktorých dva sú trojlôžkové a jeden apartmán je štvorlôžkový. Dva apartmány majú klimatizáciu, jeden má chladiaci ventilátor, Wi-Fi internet je k dispozícii. Okrem zariadení majú hostia k dispozícii krb a bezplatné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikola

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Helena ( Gradac)

Dom Helena sa nachádza v meste Gradac, 150 metrov od pláže, promenády, reštaurácií a obchodov. Supermarket je vzdialený 80 metrov a športové ihrisko s detským ihriskom a detským ihriskom iba 50 metrov. Gradac má veľa kamienkových pláží, veľa reštaurácií a barov. V dome je šesť bytov, všetky majú veľký balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Helena

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Mirko ( Gradac)

Dvadsať metrov štvorcových byt s krásnym výhľadom na pláž, je popri kultúrnych pamiatok v Gradine a starého kostola Panny Márie. Centrum mesta je päťdesiat metrov od bytu, rovnako ako pláže a tradičné stredomorské reštaurácie s dalmatínskych pokrmov ako sú ryby, rozmarín, krevety, chobotnice, guláš, dusené mäso rýb, prosciutto

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirko

Od mora 50 m
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Stinice ( Gradac)

Krásny dom s veľkými bytmi a veľkým osobným dvore 350 m od mora ... bezplatné parkovanie, Wi-Fi, barbecue, domáce víno a likéry, nádherné západy slnka a seaviews ... Apartmány majú jednu obývacia izba s 2 lôžkami 1, a jedna spálňa s 2 lôžkami. Patrí sem aj IPTV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, plne vybavenú kuchyňu, prenosné klimatizáciu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie je v ideálnej polohe medzi hlavných turistických lokalitách, Dubrovnik (100 km), Split (100 km), Makarska (35 km), Medžugorie (30 km), Mostar (80 km), Basina jazera (10 km), Kravice Falls (50 km). Autobusová zastávka s častými spojmi do Splitu, Dubrovníka a Mostar je 50 metrov. Všetky informácie o mailom: ivan.tadic@point.com.hr Máme 10% zľava na 6 a viac nocí ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stinice

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Rončević ( Gradac)

Tam je náš dom, v krásnej Gradac, asi 200 metrov od piesočnatej pláže a krištáľovo čistej vody. Naše apartmány sú moderné, dobre vybavené (klimatizácia, televízia, mikrovlnná rúra, internet), a každý apartmán môže ubytovať až 4 osoby. Tiež sa nášho balkóna ponúka výhľad na more a na celé mesto vyzerá, že je v dlani. Zvláštnosťou je gril pre príjemné jedla s rodinou a priateľmi. Čakáme na vaše rýchle príchod do mestečka na Jadrane

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rončević

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Vice ( Gradac)

Štúdiové apartmány a izby. V centre obce, 5 m od pláže. Apartmány Stipić sú pohodlné a klimatizované apartmány s kuchyňou, jedálenským kútom, priestrannou spálňou, vstavanou skriňou a kúpeľňou. Každý apartmán má krásny kamenný balkón s krásnym výhľadom na palmy, Jadranské more a okolité ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vice

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Pogled ( Gradac)

Apartmány View sa nachádzajú v Grazi, poslednom mieste Splitsko-dalmatínskej župy. V meste je pošta, zmenáreň, klinika, obchody, reštaurácie a kaviarne. Ďaleko od Splitu 100 km a od Dubrovníka. Medžugorie je vzdialené iba 30 km, autobusová stanica 50 m. Ihrisko pre basketbal a futbal je 30 m. Promenáda dlhá 7 km, ideálna na cykloturistiku, sa spája s miestom Gradac Drvenik. Je tu možnosť celodenných výletov miestnymi turistickými loďami na ostrovy Hvar a Korčula a polostrov Pelješac. Budova obsahuje apartmány a garsónku. Štúdio apartmánu A1 a A4 neobsahuje klimatizáciu, ale ventilátory. Všetky jednotky majú výhľad na more. Tešíme sa na Váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pogled

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Oki ( Gradac)

Nové a moderný design štúdio byt v centar Gradac. Krásny výhľad na pláž a more s výhľadom na polostrove Pelješac. Vzdialenosť od pláže je 10 metrov. V cene je klimatizácia. Internet (WiFi), max-tv, parkovanie ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Oki

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Jure i Marko ( Gradac)

Apartmány sa nachádzajú 150 metrov od krásnej pláže. Apartmány sú plne vybavené satelitnou TV, internetom, klimatizáciou. Apartmán A1 (4 + 1) má dve spálne, kuchyňu, WC, dva balkóny s výhľadom na more. Apartmán A2 (2 + 1) má jednu spálňu, kuchyňu, obývaciu izbu, WC, balkón s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jure i Marko

Od mora 150 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Gita ( Gradac)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gita

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Nina ( Gradac)

Moderný a novo zrekonštruovaný dom, ktorý poskytne ideálnu dovolenku každému hosťovi, ktorý sa rozhodne navštíviť Makarskú riviéru. Gradac je skvelou voľbou pre rodinnú dovolenku a poskytuje svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok z vychutnávania si najkrajšieho mora a opaľovania sa na krásnych plážach. Vďaka svojej perfektnej polohe je Gradac obľúbeným turistickým cieľom, vzdialeným asi 100 kilometrov od Splitu a Dubrovníka, ideálnym východiskovým bodom pre jednodňové výlety a návštevy najkrajších chorvátskych miest. Apartmán Nino je vzdialený iba 200 metrov od pláže alebo 3 minúty chôdze a centrum mesta je vzdialené asi 600 metrov. Naše ubytovanie vám poskytne všetko, čo potrebujete pre dlhší pobyt, ak sa tak rozhodnete. Vybavenie domu obsahuje 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňu, obývaciu izbu, chodbu, chodbu, 2 balkóny, 1 terasu s nábytkom, bezplatnú klimatizáciu, parkovisko, wi-fi, inteligentnú televíziu, Netflix, umývačku riadu, práčku, prístroj na kávu espresso, kamerový systém, elektrické rolety na všetkých oknách ... Vitajte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nina

Od mora 200 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 125 €

Apartmány Cvita ( Gradac)

Apartmány Cvita sa nachádzajú v meste Gradac. Apartmány Cvita majú reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar, záhradu, terasu a výhľad na more. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Menší apartmán sa odporúča pre 2 osoby. Väčší apartmán môže ubytovať až 5 osôb. Väčší apartmán má 2 spálne a 2 kúpeľne. Parkovisko sa nachádza pri dome. Všetky ubytovacie jednotky majú patio, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou, krbom, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Majú tiež rúru a rýchlovarnú kanvicu. Okolie je ideálne pre pešiu turistiku a rybárčenie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Cvita

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 44 €

Turistický sprievodca - Gradac

Gradac  - Erb Gradac je správnym centrom obce a najjužnejšie turistické letovisko na Makarskej riviére. Leží v najjužnejšej časti Split-Dalmácia County v Chorvátsku. Nachádza sa asi 40 km južne od Makarskej a asi v polovici cesty medzi Splitom a Dubrovníkom. Obec Gradac zahŕňa štyri malebné turistické miest roztrúsených pozdĺž desať míľ od pobrežia: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod súčasným názvom, Gradac bol prvýkrát spomenutý v sedemnástom storočí. Pomenoval podľa pevnosti, ktorá bola umiestnená na kopci nad dnešného kostola svätého Michala, ktorý slúžil ako obrana proti Turkom. Riviera Gradac sa vyznačuje príjemným podnebím po celý rok, a počtom slnečných dní v roku, spolu s ostrovom Hvar, je v samom vrchole celého Jadranu. Z celkového počtu 15 kilometrov od pobrežia Riviera Gradac, prírodné kamienky pláže tvorí asi desať kilometrov. 7 kilometrov pláže sú v samotných turistických oblastiach, ktoré poskytuje hosťom s dostatkom priestoru pre súkromie a intimity. Ubytovacie zariadenia sú ponúkané pre všetky kategórie turistov, z kempov, hotelov až po súkromné rodinné ubytovanie v rôznych lokalitách. Hľadanie apartmány, izby a domy pre dovolenku v Gradac a jeho okolie! Vitajte na Gradac!

Gradac Predpoveď počasia