Apartmány a ubytovanie v súkromí Drvenik

Drvenik je turistické letovisko sa nachádza v obci Gradac v Dalmácii v Chorvátsku. To sa nachádza 27 km južne od známeho turistického strediska Makarska a je súčasťou magické Makarskej riviére. Po veľkom zemetrasení v roku 1962, obyvatelia Horného Drvenik, pohyboval od svahoch pohoria Biokovo na pobreží. Drvenik zaberá dve zátoky, Donja a Gornja Vala, kde sú postavené mnohé súkromné rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Drvenik

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Antunovic

Drvenik

Od mora 20 m
Kapacita 40 osôb

od 40 €

Apartmány Divić

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

od 30 €

Apartmány Bodo

Drvenik

Od mora 80 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Izby Mol

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Katarina

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány NMN

Drvenik

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik

Drvenik

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

od 90 €

Apartmány Niko

Drvenik

Od mora 150 m
Kapacita 31 osôb

od 34 €

Apartmány Zvonimir

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Antony

Drvenik

Od mora 70 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ana

Drvenik

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jagmić

Drvenik

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Ivica

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Vesna

Drvenik

Od mora 200 m
Kapacita 31 osôb

od 45 €

Apartmány Green oasis

Drvenik

Od mora 60 m
Kapacita 9 osôb

od 55 €

Apartmány Villa Antunovic ( Drvenik)

Ako môžete vidieť na obrázku, na kamienkovej pláži priamo pred domom môžete využiť plážové ležadlá a užívať si surfovanie po internete v tieni borovíc. Milovníci prírody a samoty nájdu svoj pokoj na neďalekých odľahlých plážach. Celodenné osvieženie ponúkame v našej pizzerii, ktorá sa nachádza na prízemí penziónu a kde ponúkame našu výbornú domácu zmrzlinu. Dúfame, že v našich apartmánoch zažijete nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Geografická poloha Drveniku umožňuje rýchle jednodňové výlety do Splitu, Medžugoria, Mostaru, Dubrovníka, Hvaru, Korčuly, prírodného parku Biokovo - a mnohých menších, ale zaujímavých a príjemných miest... Vitajte v Apartments Antunović!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Antunovic

Od mora 20 m
Kapacita 40 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Divić ( Drvenik)

Apartmány Divić sa nachádzajú pri mori v obci Drvenik-Gornja Vala, ktorá je známa svojimi krásnymi plážami a krištáľovo čistým morom. Priestranné ubytovanie, veľké terasy a blízky kontakt s morom vám ostanú v pamäti. Poskytujú jedinečný komfort a príjemnú atmosféru s lokálnymi produktmi, ktoré dotvárajú celkový zážitok. Hostia majú k dispozícii všetky sprievodné zariadenia, ako sú veľké terasy na spoločenské stretnutia, ohniská na prípravu grilovaných jedál... Nehnuteľnosť pozostáva zo 7 jednotiek, ktoré sa líšia veľkosťou a počtom lôžok. V blízkosti domu sa nachádza množstvo reštaurácií a iných turistických zariadení.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Divić

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Bodo ( Drvenik)

Objekt sa nachádza v časti „Donja vala“ v Drveniku, iba 70 metrov od pláže. Dom je novo zrekonštruovaný a každá ubytovacia jednotka obsahuje inteligentnú TV, klimatizáciu, vybavenú kuchyňu ... Súkromné parkovisko sa nachádza v záhrade. Okrem ubytovania ponúkame aj možnosť polpenzie v krčme priamo pri pláži. Športové ihriská a detský park sú vzdialené iba 20 metrov od domu. Pozdĺž krásnych pláží si môžete vychutnať množstvo upravených promenád, trás na vrchu Biokovo, upravených trás a ďalších zariadení tohto pokojného a očarujúceho miesta. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bodo

Od mora 80 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Izby Mol ( Drvenik)

Nachádza sa v Donja Vala na prírodné kamienkové pláže Penzión Mol svojim hosťom ponúka nádherný výhľad na more na more a okolité ostrovy. Ako jeden zadných miest na Jadrane sme hrdí na to, že naši hostia potrebujú vykonať iba pár krokov od svojej izby sa dostať na pláž. Ako súčasť našej ponuky, je otvorený pre všetkých hostí je k dispozícii reštaurácia s terasou, kde si môžete vychutnať vôňu kávy a more v skorých ranných hodinách, rovnako ako vôňu borovíc a krik čajok. Vo večerných hodinách si môžete pri výbere jedál z nášho bohatého jedálneho lístka reštaurácie založený na stredomorskú kuchyňu vychutnať nádherný západ slnka. Všetky izby sú elegantne zariadené a vybavené klimatizáciou, SAT-TV, chladničkou, kúpeľňou s fénom a používanie internetu. Perfektná poloha borading domu Mol, domáci stredomorskej kuchyne, komfortné a moderné izby, príjemná atmosféra a láskavý personál sú len niektoré z dôvodov, prečo stojí za to navštíviť. Vážení hostia, návšteva penzión Mol a zažiť niečo špeciálne!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Mol

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Katarina ( Drvenik)

Apartmány Katarina sa nachádzajú v súkromnom dome, ktorý sa nachádza iba dvoch metrov od mora v prístave s výhľadom na celé mesto a na pláži. Z centra sme sa nachádza iba 80 metrov od obchodu a najbližšia reštaurácia je 10 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Katarina

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány NMN ( Drvenik)

Moderné a plne vybavené apartmány v centre mesta Drvenik, ktoré sa nachádzajú v druhom rade k moru. Objekt sa nachádza v centre mesta a menej ako dve minúty chôdze od pláže. Apartmány sú nové, vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, mikrovlnnou rúrou, umývadlom a všetkým kuchynským riadom. Objekt je vzdialený 30 metrov od ihriska a bucalistu. Parkovanie je vzdialené 10 m od domu. V blízkosti budovy sa nachádza pošta, zmenáreň, obchod, pekáreň a bankomat, kaviarne a niekoľko reštaurácií s rôznym obsahom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány NMN

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik ( Drvenik)

Vila Gary bola postavená v roku 2020 a nachádza sa v Drveniku na južnej strane Makarskej riviéry. .Každý apartmán má 2 spálne a rozkladaciu posteľ v obývacej izbe a balkón s výhľadom na more. Iba pár minút chôdze od najbližších obchodov a reštaurácií a kaviarní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Gary Drvenik

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Niko ( Drvenik)

Vitajte v apartmánoch Niko. Drvenik je krásne a pokojné miesto pre rodiny alebo mladých ľudí, ktorí chcú stráviť pokojnú a slnečnú dovolenku. Apartmány Niko sa nachádzajú 150 metrov od mora a pláže. Obchod je vzdialený 50 m od domu. Zariadenie ponúka 8 apartmánov, ktoré sú vybavené kuchyňou, spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, kúpeľňou a balkónom. Sú vybavené internetovým servisom, TV. Apartmány sú klimatizované, čo je v skutočnosti nepostrádateľná súčasť služieb. Kapacity apartmánov sa líšia od veľkosti samotného bytu. Ak máte záujem o pobyt, sme veľmi radi, že sa dozviete vaše otázky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Niko

Od mora 150 m
Kapacita 31 osôb

Cena od 34 €

Apartmány Zvonimir ( Drvenik)

Byty sa nachádzajú iba 10 metrov od mora, s krásnym výhľadom na more, pláže a mesto. Všetky apartmány sú vybavené farebným televízorom so satelitnými programami. Apartmán 1 (4 + 2) Apartmán 1 (približná 50 m2) sa nachádza na druhom poschodí. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, dve kúpeľne, kuchyne, jedáleň a obývacia izba, s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Apartmán 2 (4 + 2) apartmán 2 (približná 60 m2) sa nachádza na treťom poschodí. Je zariadený rovnako ako Apartmán 1, ale aj s klimatizáciou. Byt 3 (2 + 2) Apartmán 3 stanovuje v druhom poschodí (približné 40 m2). To má jeden dvojlôžková izba, kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, s dvoma prístelkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zvonimir

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Antony ( Drvenik)

Apartmány sú vybavené Antony v rodinnom prostredí, ideálne pre Vašu dovolenku. Všetky apartmány majú satelitný TV, klimatizácia, pripojenie na internet, balkón a krásny výhľad. Vzdialenosť od mora je 70 metrov. Vnútri budovy, máme miesto na zaparkovanie vozidla. Máte možnosť použitia grilu, ak je to žiaduce. Prajeme vám príjemný pobyt:)))

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antony

Od mora 70 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ana ( Drvenik)

Prísť a stráviť perfektnú dovolenku v apartmánoch Ana, a vychutnať si výhľad na krásne západy slnka. Máme dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu a my sme príjemné hostitelia. Naše apartmány majú balkón s výhľadom na more alebo priestrannú terasu s grilom. Sú vybavené klimatizáciou, internet, a parkovisko. Ak sa vám nepáči letná davy ľudí je to ideálne miesto na odpočinok. Sme sa nachádzajú v pokojnej časti Drvenik, a pláž je iba 150 m od domu (v dochádzkové vzdialenosti). Užite si tieni borovicového lesa, ktorá sa rozprestiera po celej pláži.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jagmić ( Drvenik)

Nádherné miesto Drvenik nachádzajúce sa v najkrajšej časti na Makarskej riviére. Drvenik s niekoľkokilometrovou promenádou popri mori, kilometrami pláží, malebnými výhľadmi, športovými a rekreačnými zariadeniami a značenými chodníkmi pre peších a horskou krajinou sa čoskoro stane obľúbeným miestom každého turistu. Apartmány Jagmić sa nachádzajú v Drveniku, 28 km južne od Makarskej. Medžugorie je vzdialené iba 65 km. Pre všetkých našich hostí máme k dispozícii bezplatné parkovisko. Všetky ubytovacie jednotky majú satelitnú TV a Wi-Fi pripojenie na internet. Niektoré jednotky majú priestor na posedenie a jedáleň. V kuchyni je varná doska a chladnička. Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón. K dispozícii uteráky a posteľná bielizeň. Pred domom je detské ihrisko. Užite si krištáľovo čisté a teplé more, pohostinnosť ľudí a bohatú kuchyňu. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jagmić

Od mora 150 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Ivica ( Drvenik)

Vitajte v apartmánoch Ivica! Apartmány sa nachádzajú priamo pri pláži a navodzujú letnú atmosféru. K dispozícii sú 3 apartmány, z toho dva štúdiové. Na prízemí sa nachádza štúdiový apartmán s výhľadom na pláž a more. Pozostáva z manželskej postele, kúpeľne, kuchyne a terasy. Na prvom poschodí sú zvyšné dva apartmány. Jeden z nich má nádherný výhľad na more, z ktorého si môžete vychutnať každé ráno a večer. Má tiež manželskú posteľ, kúpeľňu a kuchyňu. Druhý apartmán je vybavený manželskou posteľou, rozkladacou pohovkou, kúpeľňou a kuchyňou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivica

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Vesna ( Drvenik)

Apartmány Vesna sa nachádzajú v blízkosti mora a pláže v Drveniku. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more a hostia si môžu vychutnať večerné západy slnka. Väčšina apartmánov je pre 3 osoby, ponúkame aj priestranný apartmán pre skupinu 10 osôb a jeden apartmán pre 5 osôb. Apartmány sú vybavené klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou. V blízkosti ubytovacieho zariadenia je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vesna

Od mora 200 m
Kapacita 31 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Green oasis ( Drvenik)

Toto zariadenie je vzdialené 2 minúty chôdze od pláže. Apartmány Green Oasis sa nachádzajú v meste Drvenik v Splitsko-dalmatínskej župe a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné súkromné parkovisko a možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Ubytovacie jednotky majú klimatizáciu, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. V rámci apartmánu môžu hostia relaxovať na terase alebo v záhrade.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Green oasis

Od mora 60 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Drvenik

Drvenik  - Erb Drvenik je turistické letovisko sa nachádza v obci Gradac v Dalmácii v Chorvátsku. To sa nachádza 27 km južne od známeho turistického strediska Makarska a je súčasťou magické Makarskej riviére. Po veľkom zemetrasení v roku 1962, obyvatelia Horného Drvenik, pohyboval od svahoch pohoria Biokovo na pobreží. Drvenik zaberá dve zátoky, Donja a Gornja Vala, kde sú postavené mnohé súkromné rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho turistická ponuka je založená na prírodných krás a pokojnom prostredí, dlhými plážami, krištáľovo čistou vodou, borovica lesná, chôdza pri mori a horského svahu, športové a rekreačné obsahy, cyklotrasy, malebným výhľadom, historických a archeologických nálezísk a tradičné dalmatínske kuchyni. V Drvenik je trajektového prístavu, odkiaľ trajekty bežať na ostrov Korčula a Sućuraj na ostrove Hvar niekoľkokrát za deň, a to najmä počas turistickej sezóny. Napriek pokojné, malebného mestečka Drvenik sa môže pochváliť kvalitné vily, byty, rodinné domy, vily, hotely a kempingy. Návšteva Drvenik a relaxovať a odpočinúť si od hektického životného štýlu v tejto oáze kľudu a pohody krásy. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Drvenik. Vitajte na Drvenik!

Drvenik Predpoveď počasia