Apartmány a ubytovanie v súkromí Drvenik

Drvenik je turistické letovisko sa nachádza v obci Gradac v Dalmácii v Chorvátsku. To sa nachádza 27 km južne od známeho turistického strediska Makarska a je súčasťou magické Makarskej riviére. Po veľkom zemetrasení v roku 1962, obyvatelia Horného Drvenik, pohyboval od svahoch pohoria Biokovo na pobreží. Drvenik zaberá dve zátoky, Donja a Gornja Vala, kde sú postavené mnohé súkromné rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho...

Zoradiť podľa:

Apartmány Zvonimir

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Antony

Drvenik

Od mora 70 m
Kapacita 18 osôb

od 35 €

Izby Mol

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ana

Drvenik

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Katarina

Drvenik

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmány NMN

Drvenik

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik

Drvenik

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

od 90 €

Apartmány Zvonimir ( Drvenik)

Byty sa nachádzajú iba 10 metrov od mora, s krásnym výhľadom na more, pláže a mesto. Všetky apartmány sú vybavené farebným televízorom so satelitnými programami. Apartmán 1 (4 + 2) Apartmán 1 (približná 50 m2) sa nachádza na druhom poschodí. Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb, dve kúpeľne, kuchyne, jedáleň a obývacia izba, s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Apartmán 2 (4 + 2) apartmán 2 (približná 60 m2) sa nachádza na treťom poschodí. Je zariadený rovnako ako Apartmán 1, ale aj s klimatizáciou. Byt 3 (2 + 2) Apartmán 3 stanovuje v druhom poschodí (približné 40 m2). To má jeden dvojlôžková izba, kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, s dvoma prístelkami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zvonimir

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Antony ( Drvenik)

Apartmány sú vybavené Antony v rodinnom prostredí, ideálne pre Vašu dovolenku. Všetky apartmány majú satelitný TV, klimatizácia, pripojenie na internet, balkón a krásny výhľad. Vzdialenosť od mora je 70 metrov. Vnútri budovy, máme miesto na zaparkovanie vozidla. Máte možnosť použitia grilu, ak je to žiaduce. Prajeme vám príjemný pobyt:)))

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antony

Od mora 70 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 35 €

Izby Mol ( Drvenik)

Nachádza sa v Donja Vala na prírodné kamienkové pláže Penzión Mol svojim hosťom ponúka nádherný výhľad na more na more a okolité ostrovy. Ako jeden zadných miest na Jadrane sme hrdí na to, že naši hostia potrebujú vykonať iba pár krokov od svojej izby sa dostať na pláž. Ako súčasť našej ponuky, je otvorený pre všetkých hostí je k dispozícii reštaurácia s terasou, kde si môžete vychutnať vôňu kávy a more v skorých ranných hodinách, rovnako ako vôňu borovíc a krik čajok. Vo večerných hodinách si môžete pri výbere jedál z nášho bohatého jedálneho lístka reštaurácie založený na stredomorskú kuchyňu vychutnať nádherný západ slnka. Všetky izby sú elegantne zariadené a vybavené klimatizáciou, SAT-TV, chladničkou, kúpeľňou s fénom a používanie internetu. Perfektná poloha borading domu Mol, domáci stredomorskej kuchyne, komfortné a moderné izby, príjemná atmosféra a láskavý personál sú len niektoré z dôvodov, prečo stojí za to navštíviť. Vážení hostia, návšteva penzión Mol a zažiť niečo špeciálne!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Mol

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ana ( Drvenik)

Prísť a stráviť perfektnú dovolenku v apartmánoch Ana, a vychutnať si výhľad na krásne západy slnka. Máme dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu a my sme príjemné hostitelia. Naše apartmány majú balkón s výhľadom na more alebo priestrannú terasu s grilom. Sú vybavené klimatizáciou, internet, a parkovisko. Ak sa vám nepáči letná davy ľudí je to ideálne miesto na odpočinok. Sme sa nachádzajú v pokojnej časti Drvenik, a pláž je iba 150 m od domu (v dochádzkové vzdialenosti). Užite si tieni borovicového lesa, ktorá sa rozprestiera po celej pláži.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Katarina ( Drvenik)

Apartmány Katarina sa nachádzajú v súkromnom dome, ktorý sa nachádza iba dvoch metrov od mora v prístave s výhľadom na celé mesto a na pláži. Z centra sme sa nachádza iba 80 metrov od obchodu a najbližšia reštaurácia je 10 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Katarina

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány NMN ( Drvenik)

Moderné a plne vybavené apartmány v centre mesta Drvenik, ktoré sa nachádzajú v druhom rade k moru. Objekt sa nachádza v centre mesta a menej ako dve minúty chôdze od pláže. Apartmány sú nové, vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, mikrovlnnou rúrou, umývadlom a všetkým kuchynským riadom. Objekt je vzdialený 30 metrov od ihriska a bucalistu. Parkovanie je vzdialené 10 m od domu. V blízkosti budovy sa nachádza pošta, zmenáreň, obchod, pekáreň a bankomat, kaviarne a niekoľko reštaurácií s rôznym obsahom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány NMN

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik ( Drvenik)

Vila Gary bola postavená v roku 2020 a nachádza sa v Drveniku na južnej strane Makarskej riviéry. .Každý apartmán má 2 spálne a rozkladaciu posteľ v obývacej izbe a balkón s výhľadom na more. Iba pár minút chôdze od najbližších obchodov a reštaurácií a kaviarní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Gary Drvenik

Od mora 200 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 90 €

Turistický sprievodca - Drvenik

Drvenik  - Erb Drvenik je turistické letovisko sa nachádza v obci Gradac v Dalmácii v Chorvátsku. To sa nachádza 27 km južne od známeho turistického strediska Makarska a je súčasťou magické Makarskej riviére. Po veľkom zemetrasení v roku 1962, obyvatelia Horného Drvenik, pohyboval od svahoch pohoria Biokovo na pobreží. Drvenik zaberá dve zátoky, Donja a Gornja Vala, kde sú postavené mnohé súkromné rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho turistická ponuka je založená na prírodných krás a pokojnom prostredí, dlhými plážami, krištáľovo čistou vodou, borovica lesná, chôdza pri mori a horského svahu, športové a rekreačné obsahy, cyklotrasy, malebným výhľadom, historických a archeologických nálezísk a tradičné dalmatínske kuchyni. V Drvenik je trajektového prístavu, odkiaľ trajekty bežať na ostrov Korčula a Sućuraj na ostrove Hvar niekoľkokrát za deň, a to najmä počas turistickej sezóny. Napriek pokojné, malebného mestečka Drvenik sa môže pochváliť kvalitné vily, byty, rodinné domy, vily, hotely a kempingy. Návšteva Drvenik a relaxovať a odpočinúť si od hektického životného štýlu v tejto oáze kľudu a pohody krásy. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Drvenik. Vitajte na Drvenik!

Drvenik Predpoveď počasia