Apartmány a ubytovanie v súkromí Brist

Brist je malé turistické miesto v Splitsko-dalmatínskej župe. Nachádza sa na úpätí impozantnej hory Biokovo, v najjužnejšej časti Makarskej riviéry v obci Gradac. Miesto Brist je pomenované podľa stromu brestov (chorvátske slovo - brijest) a prvýkrát sa spomína v roku 1571. Osada je však oveľa staršia, čoho dôkazom je množstvo archeologických nálezov, a nachádzala sa vo vnútrozemí na svahoch Biokova, ako aj všetky ostatné...

Zoradiť podľa:

Apartmány M&F

Brist

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Apartmán Senka - Brist

Brist

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Perkov

Brist

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Apartmán Pansion - Franka

Brist

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Marijo

Brist

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Color Miošić

Brist

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Milijana

Brist

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Pećar

Brist

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

First minute ponuka

Apartmány Vežić

Brist

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

od 16 €

Apartmány LORA

Brist

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány M&F ( Brist)

Apartmány M&F sú dva rovnaké apartmány a sú vhodné pre väčšie skupiny hostí. Každý apartmán má dve spálne a obývaciu izbu. Apartmány sú dobre vybavené pre pohodlný pobyt. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, trezorom, práčkou, žehličkou a žehliacou doskou, Tv / Sat. Okná a balkónové dvere majú siete proti hmyzu. Gril je vo dvore s vlastným posedením. Lehátka, trampolína pre deti, dvor je oplotený. Parkovanie je v garáži. Apartmány sa nachádzajú len pár minút chôdze od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány M&F

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Senka - Brist ( Brist)

Náš dom sa nachádza v centre mesta v blízkosti mora. Existujú dva moderné podkrovný byt. Apartmány majú balkón s krásnym výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Senka - Brist

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Perkov ( Brist)

Dva samostatné štúdio apartmány v pokojnej dalmatínskej dediny Brist. Apartmány majú jednoduchý a moderný enterior. Parkovacie miesta sú prístupné. Najbližšie pláže sú len 100 METARs preč. Brist je jasné modré more a kamienkové pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Perkov

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Pansion - Franka ( Brist)

V tieni paliem na piesočnatej pláži (ležadlá, slnečníky, ...) Veža rodina vás očakáva v Pansion Franka, appareled v najjemnejšieho kameňa z ostrova Brač. Rozprávkový dom, v ktorom milí a pohostinní hostiteľ od roku 1968 objatia a hýčkať svojich hostí. S otvorenou rukou a duše. Prispôsobený dom je posledný v Brist (slepej uličky) a tiež skryté pred hlukom. Vnútri je 10 apartmánov. V prednej časti domu sa nachádza vyhliadková plošina s názorom, že sa tiahlo až do Gradac, Pelješac a Hvar. Hostia, ktorí používajú buď polpenzia alebo večera sú podávané Weith lahodnú dalmatínsku, Mediterranian jedlá podľa ich druhu hostiteľa. Olizovať prsty. Jedlá sa pripravujú na olivovom oleji, whith bol odmenený niekoľkokrát a považovaný za jeden z najlepších v Dalmácii z odborného pohľadu. S týmto druhom potravy môžete vždy ísť na dúšok domáce bylinkové brandy a pohár domáceho červeného vína.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Pansion - Franka

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Marijo ( Brist)

Ponúkame ubytovanie pre 4-6 osôb dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa. Plne vybavený, wi-fi. Parkovanie zadarmo. Vzdialenosť od mora 50 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marijo

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Color Miošić ( Brist)

Vitajte na našich moderných a komfortných apartmánoch Color Miošiće. Ak chcete stráviť svoju dovolenku v pokojnom a krásnom malom mieste na Makarskej riviére, potom Brist ideálnu voľbu. Naše apartmány sú nové, priestranné, dobre vybavené (ale každý je zariadený v inej farbe) a s výhľadom na more. Každý apartmán je určený pre max 4 osoby, ideálne pre rodinnú dovolenku. V blízkosti sú krásne piesočnaté pláže a promenády s dĺžkou cca 6 km ideálne pre pešiu turistiku, beh alebo jazda na bicykli. Blížite sa k vynikajúce reštaurácie s miestnou pochúťky (INN kobylku) a koktejlovým barom ( Kacic súdu) vo vlastníctve majster sveta v príprave koktailov. Našim hosťom a miestne olivový olej. A ak chcete urobiť výlet a spoznať trochu viac rozdeliť alebo Dubrovník, obe mestá sú umiestnené vo vzdialenosti iba 100 kilometrov. Príďte a presvedčte sa sami. Sme si istí, že budete spokojní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Color Miošić

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Milijana ( Brist)

Apartmán s dvoma spálňami, kuchyňou a kúpeľňou. Izby majú jeden malý balkón s výhľadom na ostrov Pelješac a Hvar. Nachádza sa v centre mesta Brist blízko Gradac, prvý rad od mora, len desať metrov od pláže. Ak chcete stráviť pokojnú dovolenku mimo hluku mesta a nadmerné letné davy, Brist je pre vás to pravé miesto. Tu je krásna promenáda, odkiaľ môžete navštíviť okolie prekrásnej riviéry Makarskej riviéry.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Milijana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Pećar ( Brist)

Na východ od mesta Podaca do mesta Gradac leží pobrežie Bristu so 450 obyvateľmi. Brist je ideálnym miestom pre rodinnú turistiku. Apartmány PEČAR sa nachádzajú na pokojnom mieste, v ktorom sa nachádzajú štyri apartmány, z toho dva dvojposteľové apartmány (každá z nich má jednu posteľ) a dva štvorlôžkové apartmány. Všetky apartmány sú klimatizované, majú kuchyňu, kúpeľňu, balkón a výhľad na more. Pred domom sa nachádza gril, parkovisko, kamienková pláž je vzdialená len 80 metrov od domu. Vitajte v apartmánoch Pećar!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pećar

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vežić ( Brist)

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v malom mestečku Brist 38 km juhovýchodne od Makarskej. Prenajímame ubytovanie počas letnej sezóny od 15.6. do 15,9. (hlavná sezóna 10,7. - 20,8.). V našom objekte sa nachádza 5 ubytovacích jednotiek, apartmány pre 5,4,3 a 2 osoby a izba s kúpeľňou pre 2 osoby. Táto nehnuteľnosť má vlastné parkovisko s 5 parkovacími miestami pred objektom, klimatizáciu, satelitnú TV a Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmány sú na 1. a 2. poschodí a izba je na 2. poschodí, takže nie sú vhodné pre ľudí v kočíkoch alebo dokonca pre malé deti z dôvodu vzdialenosti 10 m od diaľnice. Všetky ubytovacie jednotky s výnimkou apartmánov pre 3 osoby majú vlastný balkón s výhľadom na more. Všetci hostia môžu spoločne využívať 2 terasy po 24 m2, so stolmi so stoličkami. K dispozícii je vám tiež bezplatne gril na severnej strane, vzdialený 5 až 7 metrov. Ďalej predávame náš domáci dalmatínsky olivový olej získaný z ovocia valstitského olivového hája so 120 omladenými olivovníkmi. Keďže okrem olív máme aj fíkové a mandľové stromy, predávame zrelé a sušené figy a mandle v škrupine a jadre. POPIS A PREVÁDZKA PREDMETU: - Vzdialenosť od ubytovania na pláž: vzdušná vzdialenosť 70 m, vzdialenosť pešo minimálne 170 m, auto minimálne 700 m; - Vzdialenosť od ubytovania - obchod je najmenej 700 m; - Vzdialenosť od ubytovania - reštaurácia je vzdialená najmenej 400 m; - Vzdialenosti od miest sú: Dubrovník 115 km, Ploce 17 km, Makarska 38 km, Split 104 km; - Hostia môžu bezplatne využívať miestnosť na grilovanie medzi 10 - 12, 17 - 19 alebo 20 - 22 hodinami; - Neprijímame hostí s domácimi miláčikmi (napr. Psy, mačky atď.); - Parkovanie pred domom je zahrnuté v cene; - použitie bezdrôtového pripojenia na internet WiFi je zahrnuté v cene; - posteľná bielizeň, uteráky a toaletný papier sú zahrnuté v cene; - Použitie klimatizácie je zahrnuté v cene; - daň a turistická daň sú zahrnuté v cenách; - pri pobyte 1 - 3 dni cena stúpa + 30%; - pri pobyte 10 - 30 dní je cena znížená -10%; - Získate zľavu - X% za X mesiacov (X je minimálne 0,3 a maximálne 15) od zaplatenia zálohy až do začiatku vášho pobytu; - Zľavy za dĺžku pobytu a zálohu sa sčítajú, takže celková zľava môže byť až - 25%; - platba je čiastočne záloha a zvyšok až do plnej ceny sa platí v prvý deň pobytu;

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vežić

Od mora 70 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 16 €

Apartmány LORA ( Brist)

Ak plánujete dovolenku mimo hluku, priamo pri mori a na pláži, je to pre vás tá správna voľba. Súkromné ubytovanie v Bristu (malé miesto na Makarskej riviére) a naše apartmány v rodinnom dome, skvelá kombinácia pre vašu ďalšiu dovolenku. Všetky apartmány sú plne vybavené. Posteľná bielizeň, uteráky, čajové osušky, čistiace prostriedky, satelitná TV, internet, parkovanie pri dome, pobytová taxa je zahrnutá v cene. Príďte - bude sa vám to páčiť a urobíme všetko pre to, aby bol váš pobyt v našom dome krajší.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány LORA

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Brist

Brist  - Erb Brist je malé turistické miesto v Splitsko-dalmatínskej župe. Nachádza sa na úpätí impozantnej hory Biokovo, v najjužnejšej časti Makarskej riviéry v obci Gradac. Miesto Brist je pomenované podľa stromu brestov (chorvátske slovo - brijest) a prvýkrát sa spomína v roku 1571. Osada je však oveľa staršia, čoho dôkazom je množstvo archeologických nálezov, a nachádzala sa vo vnútrozemí na svahoch Biokova, ako aj všetky ostatné staré osady Makarskej riviéry. Dnešné mesto Brist vzniklo na konci 19. storočia, keď sa populácia pohybovala pozdĺž pobrežia. Po celej dĺžke miesta sa rozprestiera prekrásna kamienková pláž, ktorá je ideálna pre rodiny s deťmi a ponúka nezabudnuteľný výhľad na ostrov Brač a Hvar. Pozdĺž pláže sa nachádza promenáda spájajúca susedné miesta Podaca a Gradac a je ideálnym miestom pre príjemné prechádzky pri západe slnka. Zaujímavosťou je, že v súkromnom ubytovaní je viac registrovaných lôžok než obyvateľov (iba asi 400 obyvateľov). V opačnom prípade je možné ubytovanie nájsť iba v apartmánoch, izbách a dovolenkových domoch v súkromných rodinných domoch. Miesto je ideálne pre všetkých, ktorí si chcú užiť pokoj a pohodu a relaxovať na prekrásnych kamienkových plážach. Pre milovníkov prírody a aktívnej dovolenky odporúčame ísť do prírodného parku Biokovo (turistika, chôdza, paragliding ...) a pre tých, ktorí hľadajú dobrú zábavu, odporúčame ísť do neďalekého mesta Makarska. Prajeme vám príjemný pobyt na tomto krásnom malom dalmatínskom mieste! Vitajte v Brist!

Brist Predpoveď počasia