Apartmány a ubytovanie v súkromí Mimice

Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Mimice

Zoradiť podľa:

Apartmány Larus-M

Mimice

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ra - Medići

Mimice

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Marijo

Mimice

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

od 20 €

Apartmány Bonaca

Mimice

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Bosiljka

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

od 30 €

Apartmány Alen

Mimice

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Ban

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Radicevic

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Čikeš - Medići

Mimice

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Datula

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 280 €

Apartmány Bojić

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Tokić

Mimice

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

od 100 €

Rekreačný dom Villa Ana

Mimice

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 220 €

Apartmány Alen

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmán Beautiful View For 10

Mimice

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 110 €

Apartmány Larus-M ( Mimice)

Larus-ft apartmány sú nové, plne vybavené a moderné apartmány sa nachádzajú v malej, malebnej centrálnej polohe Mimica. Sú umiestnené pod hlavnej ceste a je 60 metrov od pláže a centra mesta, čo je ideálne pre rodinnú dovolenku. Tiež apartmány majú parkovacie miesto pre všetky vozidlá a je umiestnená na 40 metrov od supermarket, pošta, bankomaty, reštaurácií a pizzérií. Poloha bytu bola výborná a pretože sa nachádza 15 minút jazdy od Omišu a 30 minút jazdy od Makarskej, ktorá je známa pre aktívnu dovolenku a nočný život, a Split sa nachádza iba 45 minút jazdy autom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Larus-M

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ra - Medići ( Mimice)

Apartmány Ra - Medići sa nachádzajú v malej rybárskej dedinke, ktorá je vzdialená 10 km od Omiše a 25 km od Makarskej a 50 minút od Splitu. Apartmány Ra sú moderne vybavené 4 * a 20 m vzdialené od pláže a mora. Moderné apartmány poskytujú úplný komfort pre hostí. Je vhodný pre každého, kto hľadá príjemnú dovolenku mimo mestského prostredia. Pláž je kamienková. V pešej vzdialenosti sa nachádza samoobsluha, ktorá je vzdialená 5-10 minút chôdze.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ra - Medići

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Marijo ( Mimice)

Naše ubytovanie pozostáva z apartmánov v Mimiciach (Apartmány Marijo) a Omiš (Apartmány Monika). Mimice - 3 apartmány (A2 + 2, A4 + 3, A6 + 2) Omiš - 2 apartmány (A5, A7 + 1) Mimice je ideálny pre relaxačnú rodinnú dovolenku. Okolie väčších miest ako Makarska, Omiš a Split je dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku. Omiš je ideálny pre aktívnu dovolenku. Môžete sa venovať mnohým aktivitám, ako je rafting, potápanie, zapínanie na zips, paragliding, horolezectvo, jazda na kajaku atď. Omiš je tiež mesto s bohatou kultúrou, ktoré sa nachádza pri ústí rieky Cetiny, jednej z najkrajších prírodných pamiatok v Chorvátsku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marijo

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Bonaca ( Mimice)

Dom sa nachádza v Mimice, malej dedine na polceste medzi Splitom a Makarskou. Náš dom sme postavili ako rodinný dom s dvoma priestrannými apartmánmi, každý na každom poschodí, veľkými terasami a veľkým priestorom okolo domu s vonkajším grilom na opekanie a veľkým stolom pod borovicou. Z každej terasy, ktorá sa tiahne až na Makarskú a polostrov Pelješac, sa naskytá nádherný výhľad na more a okolité ostrovy. Oporné steny všetkých záhrad stredomorskými bylinkami (levanduľa, rozmarín atď.) Sú vyrobené z kameňa s použitím starej tradičnej techniky, a preto sa hodia do miestneho okolia a dávajú celému miestu pečiatku pravosti. V okolí domu je tucet olivovníkov, z ktorých sa vyrába dostatok olív na výrobu vlastného olivového oleja každý rok, a kvety levandule používame na výrobu malých suvenírov, ktoré dávame našim hosťom ako memento na pobyt v našom dome. Steny bytu sú lemované mnohými prírodnými fotografiami a maľbami od významných chorvátskych maliarov. Za domom sa nachádza parkovisko pre 125 hostí, ktoré je v noci osvetlené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bonaca

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Bosiljka ( Mimice)

Apartmány Bosiljka ponúka plne vybavené apartmány s priateľskými hostiteľmi, ktoré majú dlhú tradíciu prenájom bytov. Môžeme ponúknuť bezplatné Wi-Fi, bezplatné grilovanie, veľké parkovisko a garáž pre dve autá. Tieto apartmány sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a pláží. Prvá pláž sa dostanete od našej súkromnej cesty. Existuje mnoho ďalších pláže v okolí. Medici sa nachádza na pobreží, v blízkosti mnohých historických miest a prírodných zaujímavostí. Miesto je známe svojimi početnými štrkovými plážami a krištáľovo čistým morom. Tu môžete ochutnať pravé dalmatínskej jedlo, víno a ďalšie alkoholické nápoje. V blízkosti Medici je miesto zvané Mimica, kde je obchod, niekoľko reštaurácií a café barov, autentické dalmatínske krčmy a stánok s ovocím a zeleninou. Niektoré z atrakcií blízko Medi? Aj sú mestá Omiš, Split, Trogir a Makarska. K dispozícii je niekoľko prírodných zaujímavostí, ako je Prírodný park Biokovo, rieky Cetiny s jeho kaňonu, Vruja zálivu a množstvom podujatí a festivalov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bosiljka

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Plne zariadené a vybavené apartmány v malej dedine Medici, neďaleko mesta Omiš 11 km. Apartmány ponúkajú komfortnú štvorčlennú rodinu, ktorá chce stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku kvôli blízkosti mora a pláže iba 40 m. Apartmány majú klimatizáciu, internet zadarmo, televíziu, parkovisko. K dispozícii je tiež gril. Poďte nás teda navštíviť. Očakávame vás úprimne :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Alen

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Ban ( Mimice)

Dom má 5 apartmánov na prenájom. Máme 4 štúdio apartmány pre dve osoby a jeden apartmán pre 4 osoby. Veľké parkovisko sa nachádza hneď vedľa domu. Krásna pláž sa nachádza priamo pod domom a je vzdialená len 50 m. Na pláži sú dve kaviarne. Všetky apartmány majú kuchyňu, kúpeľňu, veľký balkón s výhľadom na more, WiFi, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou. Za domom sa nachádza veľké posedenie s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ban

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Radicevic ( Mimice)

Apartmány Radičević sa nachádzajú v krásnom stredisku Medići. Dom je vzdialený len 100 m od pláže. Vedľa domu sa nachádza parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, WiFi internetom, TV. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more, kuchyňu a kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radicevic

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Čikeš - Medići ( Mimice)

MEDIĆI, pokojné miesto v Strednej Dalmácii, obľúbené medzi turistami. Obec MEDIĆI vám ponúka prekrásne pláže a čisté more. Bola to rybárska dedina, ktorá sa nachádza medzi Omišom a Makarskou. V okolí mesta MEDIĆI nájdete širokú škálu športu a rekreácie. V blízkosti rieky Cetiny, ktorá ponúka rafting, bezplatné lezenie, paragliding alebo canyoning. APARTMÁNY ČIKEŠ ponúka dva komfortné apartmány, každý pre 4 osoby. Každý apartmán sa skladá z dvoch dvojlôžkových izieb, kuchyne, WC a kúpeľne, balkóna, terasy a samostatného vstupu. Cena zahŕňa pobytovú taxu, posteľnú bielizeň, uteráky, riad a riad, internet, klimatizáciu a záverečné upratovanie - žiadne ďalšie poplatky. Vážení hostia, za týchto neobvyklých okolností ste tiež vítaní. Upravili sme naše pravidlá zrušenia podľa situácie, takže môžete zrušiť 7 dní pred rezervovaným dátumom príchodu so 100% platbou vopred. Táto politika zrušenia platí až do vyhlásenia konca pandémie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Čikeš - Medići

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Datula ( Mimice)

Očarujúci tradičný dom sa nachádza v malom mestečku Medici, 11 km juhovýchodne od Omiša a 35 km od Splitu. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí sú dve spálne s veľkými posteľami, kúpeľňa, obývacia izba, kompletne vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, hriankovač, rúra, umývačka riadu ...) s jedálenským kútom. Cez kuchyne vyjdete vedľa domu na gril. K dispozícii je tiež gril, kde si môžete pripraviť svoje špeciality. Horné poschodie má samostatný vchod s terasou pred sebou, kde si počas krásnych letných večerov môžete vychutnať letný vánok. K dispozícii sú dva apartmány. Väčší apartmán má dve spálne s veľkými posteľami. Jedna spálňa má malý balkón. K dispozícii je tiež kompletne vybavená kuchyňa s obývacou izbou a kúpeľňa. Menší apartmán má jednu spálňu, kúpeľňu, malú kuchyňu a obývaciu izbu. Vedľa domu sa nachádza pomocná kúpeľňa s práčkou. Pred domom je krásna terasa, kde si môžete posedieť, vychutnať si jedlo a relaxovať pri pohári vína. Pod terasou je bazén. Bezplatné parkovanie je pred domom. Počas dovolenky v našom dome môžete získať bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu, veľké súkromné parkovisko, satelitnú TV. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Datula

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 280 €

Apartmány Bojić ( Mimice)

Apartmány Bojic sa nachádzajú v Mimiciach 12 km od Omiša smerom na Makarskú, na hranici s Marusici. Sú vzdialené 15 metrov od hlavnej cesty a 500 metrov od centra. Dom sa skladá z troch apartmánov, všetky apartmány majú balkóny s výhľadom na more, poskytujú príjemnú, bezpečnú a pokojnú dovolenku pre celú rodinu, ďaleko od centra, s plážou bez mnohých plavcov. More je mimoriadne čisté (podvodné pramene a morský prúd) na kúpanie a potápanie. Hovoríme veľmi dobre anglicky, pri komunikácii používame češtinu a nemčinu. Klimatizácia, Wi-fi, pobytová taxa a parkovanie v cene. Pomáhame hosťom nájsť potrebné informácie a podľa dohody organizujeme ďalšie aktivity.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bojić

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Tokić ( Mimice)

Apartmány Tokić sa nachádzajú v Mimice, na skvelom mieste s krásnym výhľadom na more. Krásna kamienková pláž je vzdialená iba 150 m. V dome sú dva byty. Jeden apartmán je až pre 10 osôb, zatiaľ čo druhý apartmán je až pre 6 osôb. Oba apartmány sú dobre vybavené. Vo dvore je gril a naši hostia majú zabezpečené súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tokić

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 100 €

Rekreačný dom Villa Ana ( Mimice)

Medici je malá turistická osada, ktorá sa nachádza na pobreží 10 km od Omišu, 30 km od Splitu a 26 km od Makarskej. Medici bol známy pre svoje krásne pláže a kvalitné ubytovanie. Všetci tí, ktorí sa chcú dostať preč od hluku tu nájdu pokoj v prírode a krásu mora len typickom malom rybárskom mestečku v Dalmácii. Medici bol len taký malý stredomorskej mesto s miernym podnebím, ktorá sa nachádza uprostred Jadranu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Ana

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 220 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Alen Apartmány sa nachádzajú v malej dedine Medici, 11 km od Omišu. Tieto apartmány sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a krásne pláže. V našej ponuke 3 apartmány pre 4 osoby. Každý apartmán má Wi-Fi internet, klimatizácia, satelitný TV, výhľad na more, parkovanie a prístup ku grilovanie na záhrade. A1 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 55 €. 01.07. - 31.08. 70 €. 01.09. - 01.10. 55 €. Po zvyšok roka 30 EUR. A2 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Po zvyšok roka 30 EUR. A3 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Zvyšok roka 30 €

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Alen

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Beautiful View For 10 ( Mimice)

Krásny apartmán pre 10 osôb v Mimiciach s nádherným výhľadom na more. Apartmán sa nachádza asi 200 m od krásnych pláží. Apartmán má dve spálne s jednou manželskou posteľou a jednou prístelkou a jednu spálňu s manželskou posteľou. V obývacej izbe je ďalšia rozkladacia pohovka pre 2 osoby. Dve spálne majú vlastnú kúpeľňu a v apartmáne je ďalšia kúpeľňa (spolu tri kúpeľne). V apartmáne je práčka a umývačka riadu. Má tiež klimatizáciu. V záhrade je gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Beautiful View For 10

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 110 €

Turistický sprievodca - Mimice

Mimice  - Erb Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej magistrále, ktorá rozdeľuje miesto v historickom starú a novú časť. Mimice je hrdá na svoje dve verejné pláže, známy pre svoje bielym pieskom a krištáľovo čistej vody farby smaragd, kde je zabezpečený perfektnú rodinnú dovolenku. Ak chcete stráviť so svojím rodinným pokojné, príjemné a pokojné dovolenky potom Mimice je tou pravou voľbou pre vás. V blízkosti sa nachádzajú mnohé pláže a malé zátoky, kde si každý môže nájsť odľahlé miesto pre seba. Pre tých, ktorí hľadajú zábavu a aktívnu dovolenku, blízkosť Mimece miest Omiš a Makarska, kde je zaručené skvelej zábavy, a to buď v jednej z mnohých kaviarní a nočných klubov Makarskej. Môžete si tiež pozrieť pestrú škálu aktivít na rieke Cetina v Omiši. V Mimice existuje niekoľko pokojných reštaurácií a barov, ktoré sa nachádzajú na pláži, a jeden hostinec v starej časti s dalmatínskej atmosféru, kde každý večer si môžete vychutnať čerstvé ryby ochutené domácim olivovým olejom a lahodné domáce víno. Návšteva Mimice, vyberte si ideálny bytu a stráviť svoju dovolenku v autentickom dalmatínskej dediny. Apartmány a ubytovanie v súkromí v Mimice lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Mimice!

Mimice Predpoveď počasia