Apartmány a ubytovanie v súkromí Mimice

Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Mimice

Zoradiť podľa:

Apartmány Ra - Medići

Mimice

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány Bonaca

Mimice

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Bosiljka

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Alen

Mimice

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Larus-M

Mimice

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

na vyžiadanie

Izby Mira

Mimice

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 10 €

Apartmány Ban

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Radicevic

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Čikeš - Medići

Mimice

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Marijo

Mimice

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Datula

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 280 €

Apartmány Tokić

Mimice

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

od 100 €

Apartmány Vlahov

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

od 105 €

Apartmány Mirko

Mimice

Od mora 200 m
Kapacita 23 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Villa Ana

Mimice

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 220 €

Apartmán Beautiful View For 10

Mimice

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 110 €

Apartmány Bojić

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Mara

Mimice

Od mora 250 m
Kapacita 13 osôb

od 45 €

Apartmány Ra - Medići ( Mimice)

Apartmány Ra - Medići sa nachádzajú v malej rybárskej dedinke, ktorá je vzdialená 10 km od Omiše a 25 km od Makarskej a 50 minút od Splitu. Apartmány Ra sú moderne vybavené 4 * a 20 m vzdialené od pláže a mora. Moderné apartmány poskytujú úplný komfort pre hostí. Je vhodný pre každého, kto hľadá príjemnú dovolenku mimo mestského prostredia. Pláž je kamienková. V pešej vzdialenosti sa nachádza samoobsluha, ktorá je vzdialená 5-10 minút chôdze.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ra - Medići

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Bonaca ( Mimice)

Dom sa nachádza v Mimice, malej dedine na polceste medzi Splitom a Makarskou. Náš dom sme postavili ako rodinný dom s dvoma priestrannými apartmánmi, každý na každom poschodí, veľkými terasami a veľkým priestorom okolo domu s vonkajším grilom na opekanie a veľkým stolom pod borovicou. Z každej terasy, ktorá sa tiahne až na Makarskú a polostrov Pelješac, sa naskytá nádherný výhľad na more a okolité ostrovy. Oporné steny všetkých záhrad stredomorskými bylinkami (levanduľa, rozmarín atď.) Sú vyrobené z kameňa s použitím starej tradičnej techniky, a preto sa hodia do miestneho okolia a dávajú celému miestu pečiatku pravosti. V okolí domu je tucet olivovníkov, z ktorých sa vyrába dostatok olív na výrobu vlastného olivového oleja každý rok, a kvety levandule používame na výrobu malých suvenírov, ktoré dávame našim hosťom ako memento na pobyt v našom dome. Steny bytu sú lemované mnohými prírodnými fotografiami a maľbami od významných chorvátskych maliarov. Za domom sa nachádza parkovisko pre 125 hostí, ktoré je v noci osvetlené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bonaca

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Bosiljka ( Mimice)

Apartmány Bosiljka ponúka plne vybavené apartmány s priateľskými hostiteľmi, ktoré majú dlhú tradíciu prenájom bytov. Môžeme ponúknuť bezplatné Wi-Fi, bezplatné grilovanie, veľké parkovisko a garáž pre dve autá. Tieto apartmány sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a pláží. Prvá pláž sa dostanete od našej súkromnej cesty. Existuje mnoho ďalších pláže v okolí. Medici sa nachádza na pobreží, v blízkosti mnohých historických miest a prírodných zaujímavostí. Miesto je známe svojimi početnými štrkovými plážami a krištáľovo čistým morom. Tu môžete ochutnať pravé dalmatínskej jedlo, víno a ďalšie alkoholické nápoje. V blízkosti Medici je miesto zvané Mimica, kde je obchod, niekoľko reštaurácií a café barov, autentické dalmatínske krčmy a stánok s ovocím a zeleninou. Niektoré z atrakcií blízko Medi? Aj sú mestá Omiš, Split, Trogir a Makarska. K dispozícii je niekoľko prírodných zaujímavostí, ako je Prírodný park Biokovo, rieky Cetiny s jeho kaňonu, Vruja zálivu a množstvom podujatí a festivalov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bosiljka

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Villa Alen ( Mimice)

Plne zariadené a vybavené apartmány v malej dedine Medici, neďaleko mesta Omiš 11 km. Apartmány ponúkajú komfortnú štvorčlennú rodinu, ktorá chce stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku kvôli blízkosti mora a pláže iba 40 m. Apartmány majú klimatizáciu, internet zadarmo, televíziu, parkovisko. K dispozícii je tiež gril. Poďte nás teda navštíviť. Očakávame vás úprimne :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Alen

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Larus-M ( Mimice)

Larus-ft apartmány sú nové, plne vybavené a moderné apartmány sa nachádzajú v malej, malebnej centrálnej polohe Mimica. Sú umiestnené pod hlavnej ceste a je 60 metrov od pláže a centra mesta, čo je ideálne pre rodinnú dovolenku. Tiež apartmány majú parkovacie miesto pre všetky vozidlá a je umiestnená na 40 metrov od supermarket, pošta, bankomaty, reštaurácií a pizzérií. Poloha bytu bola výborná a pretože sa nachádza 15 minút jazdy od Omišu a 30 minút jazdy od Makarskej, ktorá je známa pre aktívnu dovolenku a nočný život, a Split sa nachádza iba 45 minút jazdy autom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Larus-M

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

Cena na vyžiadanie

Izby Mira ( Mimice)

Máme k dispozícii pre vaše rekreačné izby s kúpeľňou, rovnako ako s použitím kuchyne. Nachádzame sa nad autobusovou stanicou. Neďaleko sa nachádza reštaurácia, ako aj obchod s potravinami. Tešíme sa na váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby   Mira

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 10 €

Apartmány Ban ( Mimice)

Dom má 5 apartmánov na prenájom. Máme 4 štúdio apartmány pre dve osoby a jeden apartmán pre 4 osoby. Veľké parkovisko sa nachádza hneď vedľa domu. Krásna pláž sa nachádza priamo pod domom a je vzdialená len 50 m. Na pláži sú dve kaviarne. Všetky apartmány majú kuchyňu, kúpeľňu, veľký balkón s výhľadom na more, WiFi, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou. Za domom sa nachádza veľké posedenie s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ban

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Radicevic ( Mimice)

Apartmány Radičević sa nachádzajú v krásnom stredisku Medići. Dom je vzdialený len 100 m od pláže. Vedľa domu sa nachádza parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, WiFi internetom, TV. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more, kuchyňu a kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radicevic

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Čikeš - Medići ( Mimice)

MEDIĆI, pokojné miesto v Strednej Dalmácii, obľúbené turistami. Dedinka MEDIĆI vám ponúka krásne pláže a čisté more. Kedysi to bola rybárska dedina, ktorá sa nachádzala medzi Omišom a Makarskou. Okolie MEDIĆI ponúka široké možnosti športového vyžitia a rekreácie. V blízkosti rieky Cetina, ktorá ponúka rafting, voľné lezenie, paragliding alebo canyoning. APARTMÁNY ČIKEŠ ponúka dva komfortné apartmány, každý pre 4 osoby. Každý apartmán pozostáva z dvoch dvojlôžkových spální, kuchyne, WC a kúpeľne, balkóna, terasy a samostatného vchodu. Cena zahŕňa pobytovú taxu, posteľnú bielizeň, uteráky, riad a náčinie, internet, klimatizáciu a záverečné upratovanie - žiadne dodatočné náklady. Vážení hostia, ste vítaní aj za týchto nezvyčajných okolností. Prispôsobili sme naše storno podmienky situácii, takže môžete zrušiť rezerváciu 7 dní pred dátumom rezervácie so 100% zálohou. Tieto storno podmienky sú platné až do vyhlásenia konca pandémie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Čikeš - Medići

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Marijo ( Mimice)

Naše ubytovanie pozostáva z apartmánov v Mimice (Apartmány Marijo) a Omiši (Apartmány Monika). Mimice - 3 apartmány (A2+2, A4+3, A6+2) Omiš - 2 apartmány (A5, A7+1) Mimice sú ideálne pre relaxačnú rodinnú dovolenku. Blízkosť väčších miest ako Makarska, Omiš a Split z neho robí dobrú voľbu aj pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku. Omiš je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku. Môžete si tu užiť množstvo aktivít, ako je rafting, potápanie, zips, paragliding, horolezectvo, jazda na kajaku atď. Omiš je tiež mesto s bohatou kultúrou nachádzajúce sa na ústí rieky Cetiny, jednej z najkrajších prírodných pamiatok v Chorvátsku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marijo

Od mora 250 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Datula ( Mimice)

Očarujúci tradičný dom sa nachádza v malom mestečku Medici, 11 km juhovýchodne od Omiša a 35 km od Splitu. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí sú dve spálne s veľkými posteľami, kúpeľňa, obývacia izba, kompletne vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, hriankovač, rúra, umývačka riadu ...) s jedálenským kútom. Cez kuchyne vyjdete vedľa domu na gril. K dispozícii je tiež gril, kde si môžete pripraviť svoje špeciality. Horné poschodie má samostatný vchod s terasou pred sebou, kde si počas krásnych letných večerov môžete vychutnať letný vánok. K dispozícii sú dva apartmány. Väčší apartmán má dve spálne s veľkými posteľami. Jedna spálňa má malý balkón. K dispozícii je tiež kompletne vybavená kuchyňa s obývacou izbou a kúpeľňa. Menší apartmán má jednu spálňu, kúpeľňu, malú kuchyňu a obývaciu izbu. Vedľa domu sa nachádza pomocná kúpeľňa s práčkou. Pred domom je krásna terasa, kde si môžete posedieť, vychutnať si jedlo a relaxovať pri pohári vína. Pod terasou je bazén. Bezplatné parkovanie je pred domom. Počas dovolenky v našom dome môžete získať bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu, veľké súkromné parkovisko, satelitnú TV. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Datula

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 280 €

Apartmány Tokić ( Mimice)

Apartmány Tokić sa nachádzajú v Mimice, na skvelom mieste s krásnym výhľadom na more. Krásna kamienková pláž je vzdialená iba 150 m. V dome sú dva byty. Jeden apartmán je až pre 10 osôb, zatiaľ čo druhý apartmán je až pre 6 osôb. Oba apartmány sú dobre vybavené. Vo dvore je gril a naši hostia majú zabezpečené súkromné parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tokić

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Vlahov ( Mimice)

Apartmány Vlahov sa nachádzajú v Medići na krásnej Omišskej riviére. Máme 2 veľké byty. Na prvom poschodí je apartmán až pre 10 osôb s balkónom a krásnym výhľadom na more. V podkroví sa nachádza apartmán až pre 9 osôb, tiež s krásnym výhľadom na more. Oba apartmány majú krásny výhľad na more, parkovacie miesta a gril. Krásne pláže sú vzdialené iba 100 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vlahov

Od mora 100 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 105 €

Apartmány Mirko ( Mimice)

A4 superior - nový, moderný apartmán na 2. poschodí s krásnym výhľadom na more, ostrovy a mesto. Kapacita 2 + 2. Plne vybavené a klimatizované v každej izbe. Pozostáva z jednej spálne, dvoch kúpeľní, chodby, balkóna s výhľadom na more, kuchyne a obývacej izby s pohodlnou a priestrannou posteľou na spanie. A6 + 2 -veľký a priestranný byt na 1. poschodí. Plne vybavené a klimatizované v každej izbe. Pozostáva z dvoch veľkých spální (s kúpeľňami), obývacej izby, kuchyne, jedálne, troch kúpeľní, terasy a balkóna s krásnym výhľadom na more a ostrovy. A4 + 1 - byt na prízemí. Pozostáva z dvoch priestranných spální, kúpeľne a kuchyne s jedálňou. Z veľkej terasy, ktorá je v prírodnom tieni, je výhľad na more a ostrovy. A2 + 2 - byt na prízemí, s terasou. Pozostáva zo spálne, kúpeľne, chodby, kuchyne a jedálne s posteľou. Klimatizované. Výhľad na more a ostrovy. * blízkosť kaviarní, pošty a reštaurácií (1min), pláž (5-10min chôdze), bezplatné parkovisko a wi-fi Dom sa nachádza v tichšej časti mesta s priestranným dvorom. VITAJTE!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirko

Od mora 200 m
Kapacita 23 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Villa Ana ( Mimice)

Medici je malá turistická osada, ktorá sa nachádza na pobreží 10 km od Omišu, 30 km od Splitu a 26 km od Makarskej. Medici bol známy pre svoje krásne pláže a kvalitné ubytovanie. Všetci tí, ktorí sa chcú dostať preč od hluku tu nájdu pokoj v prírode a krásu mora len typickom malom rybárskom mestečku v Dalmácii. Medici bol len taký malý stredomorskej mesto s miernym podnebím, ktorá sa nachádza uprostred Jadranu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Ana

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 220 €

Apartmán Beautiful View For 10 ( Mimice)

Krásny apartmán pre 10 osôb v Mimiciach s nádherným výhľadom na more. Apartmán sa nachádza asi 200 m od krásnych pláží. Apartmán má dve spálne s jednou manželskou posteľou a jednou prístelkou a jednu spálňu s manželskou posteľou. V obývacej izbe je ďalšia rozkladacia pohovka pre 2 osoby. Dve spálne majú vlastnú kúpeľňu a v apartmáne je ďalšia kúpeľňa (spolu tri kúpeľne). V apartmáne je práčka a umývačka riadu. Má tiež klimatizáciu. V záhrade je gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Beautiful View For 10

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 110 €

Apartmány Bojić ( Mimice)

Apartmány Bojic sa nachádzajú v Mimiciach 12 km od Omiša smerom na Makarskú, na hranici s Marusici. Sú vzdialené 15 metrov od hlavnej cesty a 500 metrov od centra. Dom sa skladá z troch apartmánov, všetky apartmány majú balkóny s výhľadom na more, poskytujú príjemnú, bezpečnú a pokojnú dovolenku pre celú rodinu, ďaleko od centra, s plážou bez mnohých plavcov. More je mimoriadne čisté (podvodné pramene a morský prúd) na kúpanie a potápanie. Hovoríme veľmi dobre anglicky, pri komunikácii používame češtinu a nemčinu. Klimatizácia, Wi-fi, pobytová taxa a parkovanie v cene. Pomáhame hosťom nájsť potrebné informácie a podľa dohody organizujeme ďalšie aktivity.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bojić

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Mara ( Mimice)

Apartmány MARA sa nachádzajú v Medići, malom dalmatínskom mestečku s turistickou tradíciou známou pre svoje krásne kamienkové pláže. Medias sú ideálnou destináciou pre tých, ktorí chcú uniknúť hluku mesta a chcú nájsť pokoj v prírode a všetky krásy mora, ktoré sú typické len pre malé rybárske miesta v Dalmácii. Najbližším väčším mestom je Omiš (10 km), ktorý ponúka množstvo obsahu pre aktívnu dovolenku. Split je vzdialený 35 km a Marakrska 26 km. Apartmány MARA sa nachádzajú v rodinnom dome (3 poschodia). Apartmány A1 a A3 (štúdio) sa nachádzajú na prízemí, zatiaľ čo apartmán A2 je na prvom poschodí domu. Všetky tri apartmány majú vlastné parkovacie miesto a terasu. Okrem toho môžu hostia využívať spoločnú časť záhrady s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mara

Od mora 250 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Mimice

Mimice  - Erb Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej magistrále, ktorá rozdeľuje miesto v historickom starú a novú časť. Mimice je hrdá na svoje dve verejné pláže, známy pre svoje bielym pieskom a krištáľovo čistej vody farby smaragd, kde je zabezpečený perfektnú rodinnú dovolenku. Ak chcete stráviť so svojím rodinným pokojné, príjemné a pokojné dovolenky potom Mimice je tou pravou voľbou pre vás. V blízkosti sa nachádzajú mnohé pláže a malé zátoky, kde si každý môže nájsť odľahlé miesto pre seba. Pre tých, ktorí hľadajú zábavu a aktívnu dovolenku, blízkosť Mimece miest Omiš a Makarska, kde je zaručené skvelej zábavy, a to buď v jednej z mnohých kaviarní a nočných klubov Makarskej. Môžete si tiež pozrieť pestrú škálu aktivít na rieke Cetina v Omiši. V Mimice existuje niekoľko pokojných reštaurácií a barov, ktoré sa nachádzajú na pláži, a jeden hostinec v starej časti s dalmatínskej atmosféru, kde každý večer si môžete vychutnať čerstvé ryby ochutené domácim olivovým olejom a lahodné domáce víno. Návšteva Mimice, vyberte si ideálny bytu a stráviť svoju dovolenku v autentickom dalmatínskej dediny. Apartmány a ubytovanie v súkromí v Mimice lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Mimice!

Mimice Predpoveď počasia