Apartmány a ubytovanie v súkromí Mimice

Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Mimice

Zoradiť podľa:

Apartmány Larus-M

Mimice

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ra - Medići

Mimice

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 80 €

Apartmány More

Mimice

Od mora 300 m
Kapacita 14 osôb

od 55 €

Rekreačný dom Villa Ana

Mimice

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 220 €

Apartmány Irena

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmány Bosiljka

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

od 25 €

Apartmány Alen

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Maya

Mimice

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mile

Mimice

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

od 20 €

Apartmány Alen

Mimice

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ban

Mimice

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Radicevic

Mimice

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Larus-M ( Mimice)

Larus-ft apartmány sú nové, plne vybavené a moderné apartmány sa nachádzajú v malej, malebnej centrálnej polohe Mimica. Sú umiestnené pod hlavnej ceste a je 60 metrov od pláže a centra mesta, čo je ideálne pre rodinnú dovolenku. Tiež apartmány majú parkovacie miesto pre všetky vozidlá a je umiestnená na 40 metrov od supermarket, pošta, bankomaty, reštaurácií a pizzérií. Poloha bytu bola výborná a pretože sa nachádza 15 minút jazdy od Omišu a 30 minút jazdy od Makarskej, ktorá je známa pre aktívnu dovolenku a nočný život, a Split sa nachádza iba 45 minút jazdy autom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Larus-M

Od mora 60 m
Kapacita 32 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ra - Medići ( Mimice)

Apartmány Ra - Medići sa nachádzajú v malej rybárskej dedinke, ktorá je vzdialená 10 km od Omiše a 25 km od Makarskej a 50 minút od Splitu. Apartmány Ra sú moderne vybavené 4 * a 20 m vzdialené od pláže a mora. Moderné apartmány poskytujú úplný komfort pre hostí. Je vhodný pre každého, kto hľadá príjemnú dovolenku mimo mestského prostredia. Pláž je kamienková. V pešej vzdialenosti sa nachádza samoobsluha, ktorá je vzdialená 5-10 minút chôdze.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ra - Medići

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 80 €

Apartmány More ( Mimice)

Dom sa nachádza v Mimice, malej dedinke medzi Splitom a Makarskou. Náš dom sme postavili ako rodinný dom s dvoma priestrannými apartmánmi, jedným na každom poschodí, veľkými terasami a veľkým priestorom okolo domu s vonkajším grilovacím grilom a veľkým stolom pod borovicou. Z každej terasy, ktorá sa tiahne až na Makarskú a polostrov Pelješac, sa naskytá nádherný výhľad na more a okolité ostrovy. Podporné múry všetkých záhrad so stredomorskými bylinkami (levanduľa, rozmarín, atď.) Sú vyrobené z kameňa s použitím starej tradičnej techniky, a tak sa miešajú do miestneho okolia a dávajú celému miestu pečiatku pravosti. Okolo domu sa nachádza tucet olivovníkov, ktoré produkujú dostatok olív, aby sme každý rok vyrobili vlastný olivový olej, a používame levandulové kvety, aby sme urobili malé suveníry, ktoré dávame našim hosťom ako memento pre pobyt v našom dome. Bytové steny sú lemované mnohými prírodnými fotografiami a maľbami vytvorenými významnými chorvátskymi maliarmi. Za domom sa nachádza parkovisko pre našich hostí, ktoré je osvetlené v noci.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány More

Od mora 300 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 55 €

Rekreačný dom Villa Ana ( Mimice)

Medici je malá turistická osada, ktorá sa nachádza na pobreží 10 km od Omišu, 30 km od Splitu a 26 km od Makarskej. Medici bol známy pre svoje krásne pláže a kvalitné ubytovanie. Všetci tí, ktorí sa chcú dostať preč od hluku tu nájdu pokoj v prírode a krásu mora len typickom malom rybárskom mestečku v Dalmácii. Medici bol len taký malý stredomorskej mesto s miernym podnebím, ktorá sa nachádza uprostred Jadranu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Ana

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 220 €

Apartmány Irena ( Mimice)

Irene Apartmány sa nachádzajú v malej dedine Medici-Mimica na pobreží Jadranského mora. Nachádza sa len 10 km od Omišu, 23 km od Makarskej a 35 km od mesta Split. Jedna spálňa byt o veľkosti 25 m2 s manželskou posteľou, kuchyňu, kúpeľňu, klimatizáciu, TV a veľkú záhradu. Medici má krásne piesočnaté pláže, krištáľovo čisté more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Bosiljka ( Mimice)

Apartmány Bosiljka ponúka plne vybavené apartmány s priateľskými hostiteľmi, ktoré majú dlhú tradíciu prenájom bytov. Môžeme ponúknuť bezplatné Wi-Fi, bezplatné grilovanie, veľké parkovisko a garáž pre dve autá. Tieto apartmány sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a pláží. Prvá pláž sa dostanete od našej súkromnej cesty. Existuje mnoho ďalších pláže v okolí. Medici sa nachádza na pobreží, v blízkosti mnohých historických miest a prírodných zaujímavostí. Miesto je známe svojimi početnými štrkovými plážami a krištáľovo čistým morom. Tu môžete ochutnať pravé dalmatínskej jedlo, víno a ďalšie alkoholické nápoje. V blízkosti Medici je miesto zvané Mimica, kde je obchod, niekoľko reštaurácií a café barov, autentické dalmatínske krčmy a stánok s ovocím a zeleninou. Niektoré z atrakcií blízko Medi? Aj sú mestá Omiš, Split, Trogir a Makarska. K dispozícii je niekoľko prírodných zaujímavostí, ako je Prírodný park Biokovo, rieky Cetiny s jeho kaňonu, Vruja zálivu a množstvom podujatí a festivalov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bosiljka

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Alen Apartmány sa nachádzajú v malej dedine Medici, 11 km od Omišu. Tieto apartmány sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a krásne pláže. V našej ponuke 3 apartmány pre 4 osoby. Každý apartmán má Wi-Fi internet, klimatizácia, satelitný TV, výhľad na more, parkovanie a prístup ku grilovanie na záhrade. A1 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 55 €. 01.07. - 31.08. 70 €. 01.09. - 01.10. 55 €. Po zvyšok roka 30 EUR. A2 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Po zvyšok roka 30 EUR. A3 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Zvyšok roka 30 €

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Alen

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Maya ( Mimice)

Byt Maya sa nachádza v súkromnom dome na pobreží v centre Mimice, 1 minútu od pláže. Možné ubytovanie pre štyri osoby. Skladá sa zo spálne s dvoma lôžkami, obývacia izba s pohovkou a možnosťou dvoma lôžkami, kuchyňa, kúpeľňa a terasa. Vedľa domu sa nachádza reštaurácia a 5 minút chôdze ďalšie reštaurácii. Na pláži je kamienková, ideálne pre rodiny s malými deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maya

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mile ( Mimice)

Omiš, Mimica prenajať nové klimatizované apartmány *** kuchyňa, klimatizácia, sprcha, LCD, balkón, terasa internet atď. V blízkosti obchodov 100 m, reštaurácia 70 m od krásnej piesočnatej pláže so sprchou a kaviarní, z voľných bytov 5 / 1-10 / 01 0,2014. viď foto

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mile

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Plne zariadené a vybavené apartmány v malej dedine Medici, neďaleko mesta Omiš 11 km. Apartmány ponúkajú komfortné štvorčlennú rodinu, ktorá chce stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku kvôli blízkosti mora a pláže iba 40 m. Apartmány majú klimatizáciu, bezplatné pripojenie na internet, TV, parkovanie. K dispozícii je aj gril. Tak príďte a navštívte nás. Očakávame, že vám úprimne :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Alen

Od mora 40 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ban ( Mimice)

Dom má 5 apartmánov na prenájom. Máme 4 štúdio apartmány pre dve osoby a jeden apartmán pre 4 osoby. Veľké parkovisko sa nachádza hneď vedľa domu. Krásna pláž sa nachádza priamo pod domom a je vzdialená len 50 m. Na pláži sú dve kaviarne. Všetky apartmány majú kuchyňu, kúpeľňu, veľký balkón s výhľadom na more, WiFi, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou. Za domom sa nachádza veľké posedenie s grilom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ban

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Radicevic ( Mimice)

Apartmány Radičević sa nachádzajú v krásnom stredisku Medići. Dom je vzdialený len 100 m od pláže. Vedľa domu sa nachádza parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, WiFi internetom, TV. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more, kuchyňu a kúpeľňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Radicevic

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Mimice

Mimice  - Erb Mimice je typické malé dediny s miernym stredomorským podnebím, ktorý sa nachádza na úpätí svahov Dinara medzi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svoju turistickú tradíciu, ktorá siaha až do ďalekej 1927. Vysoko kvalitné a lacné ubytovanie v Mimice nájdete v starých kamenných domov či nových víl, ktoré ponúkajú dobre vybavené apartmány a izby v súkromnom ubytovaní. Väčšina ubytovaní kapacita je nižšia ako jadranskej magistrále, ktorá rozdeľuje miesto v historickom starú a novú časť. Mimice je hrdá na svoje dve verejné pláže, známy pre svoje bielym pieskom a krištáľovo čistej vody farby smaragd, kde je zabezpečený perfektnú rodinnú dovolenku. Ak chcete stráviť so svojím rodinným pokojné, príjemné a pokojné dovolenky potom Mimice je tou pravou voľbou pre vás. V blízkosti sa nachádzajú mnohé pláže a malé zátoky, kde si každý môže nájsť odľahlé miesto pre seba. Pre tých, ktorí hľadajú zábavu a aktívnu dovolenku, blízkosť Mimece miest Omiš a Makarska, kde je zaručené skvelej zábavy, a to buď v jednej z mnohých kaviarní a nočných klubov Makarskej. Môžete si tiež pozrieť pestrú škálu aktivít na rieke Cetina v Omiši. V Mimice existuje niekoľko pokojných reštaurácií a barov, ktoré sa nachádzajú na pláži, a jeden hostinec v starej časti s dalmatínskej atmosféru, kde každý večer si môžete vychutnať čerstvé ryby ochutené domácim olivovým olejom a lahodné domáce víno. Návšteva Mimice, vyberte si ideálny bytu a stráviť svoju dovolenku v autentickom dalmatínskej dediny. Apartmány a ubytovanie v súkromí v Mimice lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Mimice!

Mimice Predpoveď počasia