Apartmány a ubytovanie v súkromí Duće

Duće je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza v blízkosti mesta Omiš pozdĺž niekoľkých kilometrov nádherného pobrežia pri ceste Omiš - Split. Duće má asi 1500 obyvateľov a administratívne patrí do obce Dugi Rat. Miesto je prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy patril ku slávnej Poljice republike. Ešte pred 50 rokmi väčšina populácie bola zapojená do poľnohospodárstva, námorných...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Nada

Duće

Od mora 20 m
Kapacita 45 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Miroslav

Duće

Od mora 60 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmán D&D Seaview

Duće

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb

od 120 €

Apartmány Babaja

Duće

Od mora 70 m
Kapacita 30 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Balić

Duće

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Livajić

Duće

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Silvana

Duće

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marko

Duće

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

na vyžiadanie

Apartmány M&A Vojnović

Duće

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 70 €

Apartmány Kristina

Duće

Od mora 100 m
Kapacita 15 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Sunce

Duće

Od mora 70 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Beti

Duće

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Tomislav

Duće

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmán Bliznac

Duće

Od mora 70 m
Kapacita 15 osôb

od 110 €

Apartmány Rica

Duće

Od mora 40 m
Kapacita 50 osôb

od 30 €

Apartmány Villa Nada ( Duće)

Vila má 15 jednotiek, z ktorých sú: 5 štúdio apartmány pre štyri osoby (manželská, poschodová posteľ), 2 A4 (dve oddelené spálne), 5 dvojlôžkových a 3 trojlôžkových izbách. Všetky apartmány sú vybavené satelitnou TV, klimatizácia. Tieto apartmány majú kuchyňa s riadom, riadu, riad, chladničkou a sporákom. Izby majú 2 sady lôžkoviny. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Parkovanie je zadarmo a je k dispozícii všetkým našim hosťom k dispozícii. Jedinečnosť atmosféra prispieva vynikajúci miestnu atmosféru a pohostinnosť hostiteľa. Vzdušné a harmonickú atmosféru v každom okamihu sa premení zvláštny zážitok. PODMIENKY: Cena zahŕňa prenájom jednotky, spotreba elektriny, vody, posteľnú bielizeň dobu 7 dní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Nada

Od mora 20 m
Kapacita 45 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Miroslav ( Duće)

Apartmány Miroslav Vojnovic sa nachádzajú v turistickom mieste Duce, 20 km východne od mesta Split a 3 km západne od mesta Omiš. Duce je miesto známe svojimi krásnymi 5 km dlhými piesočnatými plážami a priezračným plytkým morom, čo ho robí veľmi vhodným pre rodinnú dovolenku, najmä pre rodiny s deťmi. Všetci, ktorí milujú aktívnu dovolenku, poteší krása tejto oblasti obklopenej horami, morom a riekou. Omiš je malé historické mesto, odkiaľ sú denne výlety na ostrovy Brač a Hvar. Všetko sa nachádza na jednom mieste: kúpanie a morské športy, každodenné výlety na ostrovy, horolezectvo, prechádzky po pláži, jazda na horskom bicykli, rafting na rieke, nedotknutá príroda, bohaté kultúrne a historické dedičstvo. Apartmány sú rodinne prevádzkované na vysokej úrovni viac ako 40 rokov. Komfortné a vybavené apartmány sa nachádzajú len 60 metrov od piesočnatej pláže. Všetky apartmány majú bezdrôtové pripojenie na internet a klimatizáciu. Súkromné ​​parkovisko je priamo na mieste, vedľa apartmánov, ľahko dostupné a mimo ulice. Malé zvieratá sú povolené len v apartmáne A5, na vyžiadanie. Konečná cena zahŕňa všetky náklady: dane, záverečné upratovanie, posteľnú bielizeň, uteráky, výmenu posteľnej bielizne a uterákov týždenne a náklady na energiu. Parkovanie, bezdrôtové pripojenie na internet a klimatizácia sú zdarma. Sme prispôsobení vašim potrebám. Naše apartmány sme sprístupnili pre každý deň v týždni počas celej sezóny, dokonca aj v sezóne. Príďte deň, ktorý vám vyhovuje. Ako bonus ponúkame skorú registráciu (začínajúc už od 8:00 hod. Ráno) a neskoré odhlásenie (možné až do 15:00 hod.), Každý deň v týždni! Všetci naši hostia dostanú poukaz a podrobný návod na príchod. Naše súradnice GPS sú: N 43.441019, E 16.659334

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Miroslav

Od mora 60 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmán D&D Seaview ( Duće)

Nádherný výhľad na more, 50m od piesočnatej pláže. Priestranný, s 3 spálňami, 2 kúpeľňami, veľkou obývacou izbou, kuchyňou, terasou s jedálenským stolom. Až pre 11 osôb. Ideálne pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov. V blízkosti nájdete niekoľko reštaurácií a kaviarní. Len 2 km od mesta Omiš, 20 km od Splitu. 2 parkovacie miesta pred domom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán D&D Seaview

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 120 €

Apartmány Babaja ( Duće)

Ako si predstavujete svoj ideálny dovolenky? Odpočinku a kúpanie na piesočnatej pláži? Možno lodné výlety? Aktívna zábava s extrémne športy? Ak máte záujem iba v jednej alebo všetkých vyššie - hľadať žiadne ďalšie! APARTMÁNY BABAJA ideálnou destináciou pre vás! Máme to všetko! Na nasledujúcich stránkach nájdete informácie o našej ponuke a ďalších zariadení, ktoré ponúka našu jedinečnú polohou. Duce je malé mestečko sa nachádza iba 1 km od Omišu, čo je jedinečné miesto vo svete. More, rieky Cetiny s jeho impozantnou kaňon bude nechať dych. Ako jeho prírodné krásy a jedinečný obsah, ktorý len môžete nájsť na jednom mieste. Apartmány BABAJA sa nachádzajú v meste Duće, 1 km od centra mesta Omiš a 20 km od mesta Split. Vzdialenosť od mora je 100 m. Početné krásne piesočné pláže sa nachádzajú v meste Duce, ktoré sa tiahnu 6 km. Okolie Split a Omiš ponúka množstvo možností kvalitnej dovolenky a zábavy. Veľký supermarket sa nachádza len 400 m od domu. Našou základnou ponukou sú rôzne apartmány, ktoré máte k dispozícii. Každý apartmán má rôzne podlahové priestory, takže dúfame, že nájdete apartmán vhodný pre vaše potreby. V dome je k dispozícii bazén, ktorý je hosťom našich apartmánov k dispozícii. Poskytneme Vám raňajky (za príplatok)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Babaja

Od mora 70 m
Kapacita 30 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Balić ( Duće)

V období mimo sezóny zľavu je to možné. K dispozícii je neobmedzený a bezplatný prístup na internet. Všetky apartmány a izby majú výhľad na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Balić

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Livajić ( Duće)

V rámci nášho zariadenia sa nachádza 6 moderne zariadenými apartmánmi. Každý apartmán je vybavený plne vybavenú kuchyňu, jedáleň, obývacia izba s východom na terasu a s jedným alebo dvoma izbami a kúpeľňou. Naše apartmány sú umiestnené v centre Duca tam, kde sú obchody, pekárne, kaviarne, reštaurácie. Naše apartmány sa nachádzajú 150 m od pláže 1 km od Omišu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Livajić

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Silvana ( Duće)

Ubytovanie v apartmáne Silvana. Apartmán Silvana sa nachádza v zrekonštruovanom rodinnom dome pri piesočnej pláži a neďaleko malého prístavu. To Vám ponúka príjemné ubytovanie v modernom štýle vybavený byt. Byt sa skladá z prízemí a prvom poschodí. Prízemie - obytná plocha, kuchyňa a bathroomApartment prízemí zahŕňa kuchyňa, jedáleň a obývacia izba a kúpeľňu. Medzi vybavenie patrí satelitná TV, Wi-Fi. Pohovka, ktorá môže byť použitá ako lôžka je tiež na hostí k dispozícii. Prvé poschodie - dve izby (2, 2 + 2). V prvom poschodí sú dve izby (jeden s dvoma lôžkami a jedna s dvomi lôžkami a prístelkou pre 2 osoby) s klimatizáciou. Vlastnosti: 3-Star kategórie: 4 Lôžka, 1 dodatočná lôžka na 2 persones, klimatizácia, Wi-Fi, satelitný TV, rádio, bezpečnostná Vault, Mikrovlnná rúra, parkovacie miesto. Kotvisko pre loď v prístave

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Silvana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marko ( Duće)

Je nám cťou ponúknuť Vám ubytovanie v Marko bytov, kde budete mať pokojnú a príjemnú dovolenku, požíva na zázraky slnkom pobozkal Dalmácii, vziať domov wonderfull, potešujúce spomienky ... Ponúkame Vám službu prenocovanie v jeden z našich šiestich apartmánov, plne vybavená, aby uspokojili všetky vaše potreby ... A my sme vždy k vašim službám ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marko

Od mora 150 m
Kapacita 28 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány M&A Vojnović ( Duće)

Naše apartmány sa nachádzajú v centre mesta Duce pri ceste, iba 10 metrov od pláže a mora! Napriek tomu, že je cesta blízko, sú apartmány veľmi príjemné a majú 6 parkovacích miest. K dispozícii je 6 apartmánov, z ktorých štyri ubytujú 3 osoby a dva z nich ubytujú 4 osoby. Apartmány sú klimatizované, s TV, kuchyňou, so všetkým príslušenstvom a posteľnou bielizňou. V apartmánoch je dovolené fajčenie. Všetky apartmány majú tiež terasu. V okruhu 300 metrov sa nachádzajú početné reštaurácie a plážové bary. Obchod s lekármi a drogami je vzdialený 500 metrov. Apartmány sú vzdialené 1,5 km od historického pirátskeho mesta Omiš, ležiaceho na rieke Cetina.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány M&A Vojnović

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Kristina ( Duće)

Apartments Kristina sa skladajú z celkom troch apartmánov rôznych cenách a veľkostí a všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more. Apartmány sa nachádza v malej dalmatínskej dediny Duce je známy pre svoje krásne piesočnaté pláže 3 km dlhá spájajúcu Duce s mestom Omiš. My sa nachádza len 23 km od mesta Split, ktoré je centrom Dalmácie a ďaleko známa pre svoju históriu od rímskeho cisára Diokleciána. Pre tých dobrodružný duch je rafting na rieke Cetina kaňonu a turistiku v okolitých horách. Aj keď každý byt má balkón, terasu spoločná pre všetky apartmány a je k dispozícii všetkým hosťom k socializácii, ale tiež pre uloženie vybavenie na pláž k dispozícii. Nemáme gril, ale všetci hostia majú len elektrickým grilom zariadenia, ktoré sú dodávané do bytu na vyžiadanie hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kristina

Od mora 100 m
Kapacita 15 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Sunce ( Duće)

V Duce, medzi Omiš a Dugi Rat v prekrásnej riviéry Omiš sa nachádza vo Villa slnka. Villa Sun má 6 nových luxusne zariadené a plne vybavené apartmány. Všetky apartmány sú vybavené TV / SAT, klimatizáciou, WiFi pripojenie k internetu, kuchyňa, kúpeľňa, balkón, ... Dom sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže a ideálne dovolenku pre rodiny s deťmi. Parkovanie je pred domom. Gril a nádvoria sedenie je tiež k dispozícii pre hostí. Pre všetky ostatné problémy alebo otázky, ktoré máte, tam sú priateľskí hostitelia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Sunce

Od mora 70 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Beti ( Duće)

Moderné apartmány na poschodí s balkónom a výhľadom na more. Tieto apartmány sa nachádza v krásnej lokalite Duce, len dva kilometre od mesta Omiš. Duce je známy pre svoje štyri kilometre dlhé piesočnaté pláže s krištáľovo čistým morom. Apartmány zaliate slnečným svetlom sú v hornom poschodí rodinného domu. Všetky apartmány meria 35 m? a sú ideálne pre až štyri osoby. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more a sú vybavené elegantným nábytkom. Na záhrade je gril, stolný a záhradný nábytok. Apartmány sa nachádza veľmi ticho, aj keď pláž je len dve minúty chôdze od hotela. Kaviarne, reštaurácie a obchody sú len 200 m od ubytovania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Beti

Od mora 200 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Tomislav ( Duće)

Apartmány na pokojnom mieste, bez hluku, pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tomislav

Od mora 100 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Bliznac ( Duće)

Priestranné a pekne zariadené apartmány s terasou a výhľadom na more. Obklopený zeleňou, ideálny pre perfektnú dovolenku. Sú vzdialené len 70 metrov od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bliznac

Od mora 70 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 110 €

Apartmány Rica ( Duće)

Apartmány Rica sa nachádza v meste Duce a ponúka ubytovanie v plne zariadených apartmánoch. Duce sa nachádza v strednej Dalmácii na rieke Omiš pozdĺž jadranskej diaľnice. Je to približne 20 km od Splitu na ceste do Makarskej s otvoreným výhľadom na ostrov Brač. Duce sa rozprestiera pozdĺž pobrežia medzi mestami Omiš a Dugi Rat. Ponúka 4 km dlhú úchvatnú piesočnatú pláž obklopenú bohatou stredomorskou vegetáciou. Úžasný kaňon neďalekej rieky Cetina s vodopádmi Gubavica a piknikovou oázou Radmanove Mlinice robí Duce vynikajúcou dovolenkovou destináciou. Na sever je hranicou Duce horami Mosor, ktoré sa nachádzajú 400 m nad morom. Tieto hory vedú až do ústia rieky Cetina a sú obkolesené hustými borovicovými lesmi, ktoré prichádzajú priamo k moru a nachádzajú sa na nespočetných piesočnatých plážach, ktoré poľnohospodárom rieka Cetina ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rica

Od mora 40 m
Kapacita 50 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Duće

Duće  - Erb Duće je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza v blízkosti mesta Omiš pozdĺž niekoľkých kilometrov nádherného pobrežia pri ceste Omiš - Split. Duće má asi 1500 obyvateľov a administratívne patrí do obce Dugi Rat. Miesto je prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy patril ku slávnej Poljice republike. Ešte pred 50 rokmi väčšina populácie bola zapojená do poľnohospodárstva, námorných záležitostí a rybolovu. V priebehu posledných 50 rokov, miesto bolo značne vyvinutý vďaka turistike, a väčšina obyvateľov sú teraz zapojení do cestovného ruchu a ponúka ubytovanie vo svojich súkromných domoch. Krásna piesočnatá pláž sa tiahne po celej dĺžke Duce, takmer 6 kilometrov od Omišu do Dugi Rat. Táto jedinečná pláž je skutočná perla Jadranu a je ideálny pre letnú dovolenku pre rodiny s vďaka malé deti, aby svoje početné zariadenia. Pozdĺž pobrežia je veľa barov a reštaurácií, kde môžete ochutnať lahodné dalmatínske špeciality. Odporúčame výlety do okolitých historických miest Split a Omiš, ale aj prirodzený jav kaňonu rieky Cetiny, kde si môžete vychutnať v rafting, kanoistika, rovnako ako miestne špeciality, ako je úhor a žaba na grile. Návšteva Duce, tento malý a tichý dalmatínske mesto s krásnymi dlhými plážami, zachovalou prírodou a zaujímavým okolím. Apartmány, izby a domy na prenájom v Duce. Obráťte sa na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte v Duće!

Duće Predpoveď počasia