Apartmány a ubytovanie v súkromí Omiš

Omiš je mesto a prístav v Dalmácii v Chorvátsku, ktorý sa nachádza asi 25 km juhovýchodne od Splitu pri ústí smaragdovo zelené rieky Cetina do Jadranu. Omiš je známy Omiš strediskom turistickej riviéry, ktorá sa tiahne dvadsať kilometrov pozdĺž pobrežia Jadranského mora s výnimočnými prírodnými krásami, mnoho štrkových a piesočných pláží, zátok, strmé útesy a krištáľovo čistej vody. O tejto výnimočnej krásy...

Zoradiť ubytovanie:

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Villa Mira Omiš

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Od mora 80 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 40 €

Od mora 6000 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

od 70 €

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Od mora 8000 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 55 €

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Od mora 80 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Od mora > 10000 m
Kapacita 12 osôb

od 185 €

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

od 70 €

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 100 €

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Od mora 3000 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Zoran Omiš

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

od 60 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Sara Omiš

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

od 40 €

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 120 €

Od mora 300 m
Kapacita 20 osôb

od 50 €

Od mora 250 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Od mora 40 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Villa Mira (Omiš)

Mira Apartments sú ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku dní v Ruskamen perlou Omiš riviére. Ruskamen preslávené turistické letovisko na začiatku Omišskej riviére v srdci Dalmácie a Jadranské more. Ruskamen Omiš a sú spojené s dlhými piesočnými plážami, hustý borovicový les sa rozkladá takmer na pláž a priezračným morom. Vzduch v Omiši je veľmi dobrá a vhodná na opaľovanie a kúpanie od mája do októbra. To je obzvlášť príjemné v období mimo sezóny, pretože je extrémne v pokoji a teple a ceny sú oveľa nižšie. Pláže sú štrk a piesok, more je čisté a ideálny pre deti, pretože more je postupne vyrastajú z plytkej hlboko. V okolí našich stránkach majú pozoruhodnú škálu športov a zábavy z Surf na veľmi atraktívne rafting na slávnej rieky Cetina. Môžete sa tiež tešiť kultúrnych podujatí počas celého leta (Omiš Festival dalmatínskej Klapa, Omiš piráti večera., Summer Carnival ....)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Mira

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Marija (Omiš)

Villa Maria sa nachádza v meste Nemira, Omiš - Stredná Dalmácia a má ubytovacie jednotky typu Apartmán (5) a je 80 m od mora. Najbližšia pláž toto ubytovanie je štrk, ktorý sa nachádza v zátoke, ktorá je obklopená bezpečnostným lanom a postupne prichádza hlbší SEEA má niekoľko bytov, je pravdepodobné, že bude ostatnými hosťami v dome počas vašej dovolenky. V dome sú hostitelia. Apartmány sú plne vybavené z hľadiska TV / SAT, WI-FI, postelí, vybavené kuchyňa-chladnička, sporák-plyn / elektrina, rúra, riad; na terase je sofa a stoličky. Dom je v peknom prostredí veľkej záhrady kde môžete zostať, máme aj záhradné grilovanie, kde môžete ísť využite svoje želanie, ako aj vonkajšiu sprchu, ktorá mimoriadne poteší deti v oplotenom areáli máme parkovisko pre asi 6 áut.   V bezprostrednej blízkosti domu (50 m) máme obchod a pekáreň, v ktorej je môžete mu dodať všetky potrebné nutričné ​​predmety. V opačnom prípade je dom ktorý sa nachádza v obci Nemira, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou mesta Omiš. Je to cca 4 km od centr, qra mesta, do ktorého sa dostanete vedľajšou cestou pešo (inak budete jazdiť autom 5 minút autom). Omiš je krásne mesto pri ústí rieky Cetina, známej pre kaňon, ktorý prechádza a spája Nemôžem. V meste, okrem odpočinku, organizovaných a aktívnych sviatkov (cyklistika, paragliding,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marija

Od mora 80 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Mandić (Omiš)

Ponúkame na prenájom byt v Omiši na pokojnom mieste, 200 metrov od hlavného námestia. V byte je novo zrekonštruovaný, s novým nábytkom. V cene je zahrnuté parkovacie miesto, klimatizáciu a malý dvorček. V byte je chladnička, LCD TV, klimatizácia, manželská posteľ, gauč, posteľ, kúpeľňa, kuchyňa, parkovisko. Omiš je jedným z najnavštevovanejších turistických destinácií v Dalmácii a jeden z najmalebnejších miest na Jadrane. Pri prechádzke ulicami starého mesta si môžete oddýchnuť v jednej z mnohých reštaurácií, pizzerií ??a kaviarní alebo užiť nakupovanie v rodinných obchody a butiky. Na pláži je 200 metrov. Na pobreží je piesková a mora je jasná a čistá.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mandić

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Seljačka kuća Gata (Omiš)

Apartmány sú v obnovenom kamennom dome. Z každého bytu je krásny výhľad na See a ostrov Brač. Dom má oficiálne tri kategórie pre ubytovanie v súkromí. Parkovacie miesto pre vozidlá hostí je zabezpečené do 15 m od apartmánu enternace. V Gata je trh, reštaurácia, caffe bar a pošta. Apartmány majú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Zo zariadenia, apartmány obsahovať SAT-TV. Čistý apartmán, čistá posteľná bielizeň a uteráky čakajú hostí pri príchode. Pri odchode hostia nemáte povinnosť čistý byt. Pre hostí, ktorí zostávajú dlhšie ako 7 dní čerstvé bielizeň a uteráky sú dané od majiteľom, každých 7 dní. Ak hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať v pokoji a pohody, ďaleko od dopravných zápchach ste prišli na správnom mieste!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Seljačka kuća Gata

Od mora 6000 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mimac Omis (Omiš)

Byt sa nachádza v Omiši (Stredná Dalmácia), Chorvátsko, asi 50 metrov od mora. Niektoré fakty: 3 dvojlôžkové postele (1 rozkladacia pohovka). Boli postavené v júni 2009, podlahová plocha 40 m2 (spálňa, kúpeľňa, kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba), moderný dizajn s úplne novým zariadením + gril, terasa. 3 dvojlôžkové postele (1 rozkladacia pohovka), terasa (stôl so 6 stoličkami) a záhrada s anglickým trávy. Digitálna televízia, satelit, klimatizácia, ústredné kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet, gril, parkovacie miesto. Cena zahŕňa: spotrebu elektriny a vody, posteľná bielizeň, kompletný kuchynský riad, týždenné zmena posteľná bielizeň, pobytová taxa, záverečné upratovanie bytu, pranie bielizne strojom, parkovacie miesto a gril. Pláž vzdialenosť cca. 50 m. Veľa zariadení sa usadil v blízkosti (~ 200 m) (obchod s potravinami, obchod, kostol, kaviarne, reštaurácie, atď.). Ktorý sa nachádza cca. 300 m od centra. Byt je otvorený po celý rok (áno, máme procesorových výhrevné radiátory a Clima). Vaši hostitelia sú k dispozícii akékoľvek iné informácie: Môžete nás kontaktovať anglicky, nemecky a slovenčinu. Príchod po 2 hod / odchod pred 10 hod My ponúkame prejazdu na letisku / trajekt / autobusom / vlakom. Sme pet priateľský domáce :) Sme priateľský chlapec doma :) Zaručená pokojné a tiché prostredie, priateľská a uvoľnená atmosféra, pohodlie a súkromie *** Dôležité upozornenie ohľadom lôžkami *** spálňa (manželská posteľ + rozkladacie lôžko zdvojnásobil) pre 4 osoby človek. Obývacia izba (zdvojnásobil rozkladacia pohovka + rozkladacia pohovka) pre 3 osoby. Celková ubytovacia je určený pre 7 osoby. Sme schopní zabezpečiť lôžok v závislosti na vašich prianí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mimac Omis

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Karoglan (Omiš)

Vyberte si byt Karoglan a nebudete ľutovať. Byt Karoglan je luxusný byt 7 + 2 so 4 hviezdy, novo postavené, moderne vybavené, klimatizované. Byt sa nachádza na druhom poschodí rodinného domu Karoglan. To má tri spálne (1. izba: manželská posteľ 1 lôžko, 2. izba: manželská posteľ, 3. izba: dve lôžka), každá izba má vlastné TV (plazma) a sociálne zariadenie (2x WC + sprchový kút, 1 WC + veľký hranatý kúpele). Vo veľkej kúpeľni je práčka na pranie bielizne. Obývacia izba a kuchyňa (35 m2), v obývacej izbe sú dve lôžka príslušenstvo, TV (plazma) + SAT, DVD prehrávač .. Kuchynská linka je tiež moderne vybavené: veľký chladič s mrazničkou, sporákom, rúrou, umývačkou riadu, kávovar v kuchyni je stôl s 10 stoličkami. A nakoniec krytá terasa s výhľadom na prvý pohľad zrejmé. Dom sa nachádza v blízkosti mesta, ale zo zhonu a hluku mesta. V kole 500 m máte všetko, čo potrebujete počas dovolenky, vidieť a pláže, nákupné centrum, pošta, banka ... Ponúkame vám využitie vonkajšieho grilu, lodné výlety na ostrovy a pozdĺž kaňonu rieky Cetiny za priaznivé ceny , Príďte a presvedčte sa sami!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Karoglan

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Villa Balića rat (Omiš)

Nádherný dom 30 metrov od mora s pekným vonkajším bazénom. To má dva veľké apartmány so všetkým. To je 3,5 km od centra mesta a 500 m ffom obchode. Dom je určený pre 8 osôb + 2.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Balića rat

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ranko (Omiš)

Prenájmu 2 apartmány v Nemira, 2 km od mesta Omiš. Prvý byt je cca 50 m2 a je tu spálňa, kúpeľňa, kuchyňa a balkón. Cena dohodou. Premietaný počet ľudí je 3. Druhý apartmán je cca 100 m2 a sú tu 2 spálne (každá 3 lôžka), 2 kúpeľne, kuchyne, balkón. Premietaný počet osôb je 6.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ranko

Od mora 250 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marin - Čišla/Gata (Omiš)

Náš rodinný dom je obklopený sadov, záhrad, trávniky a veľkou záhradou sa nachádza v cisla / Gata, na hlavnej ceste vo vzdialenosti 8 km od Omišu. Ponúkame Vám príjemný pobyt ďaleko od mestského zhonu. Byt sa nachádza na prízemí, dve spálne, obývacia izba a kuchyňa, kúpeľňa. K dispozícii je spojená s príjemným nádvorí v tieni. Zaistené parkovanie u nás na dvore. Voľby: Pre viac aktívnu dovolenku, môžete plávať v mori v Omiši. Ak dávate prednosť kúpanie a objavovanie rieky Cetiny z nás hlavou dole na kúpanie v rieke alebo rafting na rieke pereje, nástupnej stanice je 9 km od nášho domu. Vo večerných hodinách sa môžete pobaviť s Gacko lete (kultúrne akcie) a slávny festival tradičnej dalmatínskej hudby v Omiši. Naše ďalšie služby: V prípade potreby zabezpečíme pre transfer do / z letiska v Splite a autobusovej a železničnej stanice. Rezervácia: on-line dojednať platby na náš účet vopred vo výške 20% z celkovej dohodnutej sumy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marin - Čišla/Gata

Od mora 8000 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Kalajžić (Omiš)

KALAJŽIC apartmány sú umiestnené v stredísk Nemira pri mori (prvý riadok), ďaleko od mestského hluku a dopravných ciest, a sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Ponuka 3 apartmány pre celkom 12 osôb, vlastné parkovisko, internet. Na pláži je skvelá s malými kameňmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kalajžić

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Lovely Almissa (Omiš)

Apartmán Lovely Almissa sa skladá z veľkej spálne s manželskou posteľou, s možnosťou prístelky, kuchyňa a obývacia izba s rozkladacou pohovkou a veľkú terasu s krásnym výhľadom na pláž a Omiš. Od centra mesta a na pláž je len dve minúty chôdze. Má vlastné parkovisko. Ako naozajstné milovníkov turistiky, ponúkame našim hosťom priateľskou a efektívne služby. Mnohí hostia sa k nám každý rok lásku späť, pretože sa domnievajú, že máme veľmi priaznivú cenu, s vrelé privítanie a robiť všetko pre to, aby sa hostia cítili ako doma. V centre mesta, ale na samote, od hluku, nie je fér od prístavu, ponúkame pohodlné ubytovanie za prijateľné ceny s zaujímavý obsah v meste, ako sú: rafting na rieke Cetine, paragliding, kultúrny obsah, ako pevnosť z pirátov, festival hudby, pirátska noc, dino-dinosaurie park - detské ihrisko, ponorky jazdiť a viac. Dobre byť radi, aby vám tie najlepšie tipy pre perfektnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lovely Almissa

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Marina (Omiš)

Prenájom bytu v Omiši, v centre mesta, 100 metrov od hlavného námestia a od pláže je iba 150 do 200 m. Byt 36 m2 sa skladá z 1 spálne s manželskou posteľou a je ideálny pre ubytovanie max 2 osoby + 1 spálňa s poschodovou posteľou, a je ideálny pre dvoch mladých ľudí, ako sú priateľmi alebo bratov a sestry. Celková kapacita apartmánu je maximálne 4 osoby, Oba tieto izby majú okno s výhľadom na veľmi atraktívne mestské ulice a starej časti mesta, izolované od hluku dopravy. Výhodou tohto bytu má samostatný vchod a je určený len pre hostí, ktorí ho najal. ĎALŠIE VYBAVENIE: Kuchyňa s jedálňou, so všetkým potrebným riadom, elektrickou rúrou, chladničkou a tak ďalej. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlom, práčkou, klimatizáciou, Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, parkovanie zdarma. Omiš je jedným z najobľúbenejších letovísk v Dalmácii a jeden z najmalebnejších miest na Jadrane. Pri prechádzke ulicami mesta môžu oddýchnuť v reštauráciách a kaviarňach. Zvláštnosťou je atraktívny Omiš Cetina kaňonu, kde si môžete vychutnať krátky výlet s malými člny až Radmanove Mills, deje organizovaného raftingu, ktorý je veľmi populárny, canyoning na rieke, ísť na výlety na ostrovy Brač, výlety s drevenou člny ako koľajnicové piknik s teší, piesočnaté a okruhliakové pláže, krištáľovo čisté more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marina

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Punta (Omiš)

Apartmán pre 3 osoby, ktorý sa nachádza v najkrajšej časti mesta vedľa piesku a pláže (80 m) a do centra (100 m). Byt sa nachádza v 3. poschodí bytového domu s výťahom, má klimatizáciu, satelitný TV, kuchyňa so všetkým potrebným vybavením, jedáleň, spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa, veľká terasa s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Punta

Od mora 80 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Ana (Omiš)

Omiš, staré dalmatínskej mesto na ústí rieky Cetina. Kombinácia hôr, riek a mora, aby bolo jedinečné. V centre starého mesta je starý dom moderné vybavenie. Skladá sa z dvoch miestností: izba s dvoma lôžkami, izba / kuchyňa s dvoma samostatnými lôžkami pre dva a sprievodných kúpeľne. Byt je vybavený TV / SAT X2, klimatizáciou X 2, práčka, kávovar, rýchlovarná kanvica vodou, všetky potrebné náradie a riad pre varenie, kompletné posteľná bielizeň a uteráky ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ana

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Rekreačný dom Stanić (Omiš)

Priestranný a jednoducho zariadený rekreačný dom sa nachádza v dalmatínskej vnútrozemí ďaleko od zhonu. Na veľkostatku v prednej časti domu je trávnik s bazénom. Dom je situovaný v blízkosti rieky Cetina a v blízkosti krásnej súkromnej pláži. V blízkosti štartov domov a rafting na rieke chodníky vhodné pre všetky vekové kategórie i deti. Na prízemí je veľká kuchyňa s priestrannou jedálňou pre príjemné posedenie s dvoma spálňami. V poschodí sa nachádza veľký a priestranný obývacia izba a priestranná terasa s fitess s tromi spálňami. Dom je najviac navštevujú rodiny s deťmi či väčšie skupiny priateľov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Stanić

Od mora 10000 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 185 €

Apartmány Larsen (Omiš)

Máme 14 lôžok v 5 apartmánoch umiestnených v troch malých tradičných domov. Každý apartmán má TV, satelit, internet, Wi-Fi, chladnička, kuchynka a sprchový kút. Organizujeme doplnkové služby a výlety na požiadanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Larsen

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Lara & Max (Omiš)

Novo zrekonštruované byty v pokojnom prostredí mesta Omiš. Apartmány majú jednu spálňu s manželskou posteľou a gaučom pre dve osoby. Klimatizované a vybavené funkčné a modernou kuchyňou. Vzdialenosť od mora je iba 100 m, sa nachádza v blízkosti centra, takže všetky zariadenia sú k dispozícii (ATM, pošta, reštaurácie, lekár ...). Balkóny sú samostatné a majú otvorený výhľad na more a ostrov Brač. Pre hostí je zabezpečené parkovanie. Všetci tí, ktorí chcú uniknúť z mestského hluku v tejto oblasti môžete nájsť pokoj v prírode a malých rybárskych dedín na Riviére. Na tak malom mieste môžete vidieť mnoho kultúrnych a historických pamiatok. Kostolov od desiateho do osemnásteho. storočia, rad pamiatok, hrad, múzeum a ďalšie. A tí, ktorí chcú prežiť aktívnu dovolenku na správnom mieste: rafting na rieke Cetine, voľné lezenie, paragliding, potápanie, plachtenie, plážový volejbal, tenis a nočný život, a pena stranou na pláži.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lara & Max

Od mora 150 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Sanja (Omiš)

Rekreačný dom sa skladá z 5 spální, dve kúpeľne, so spoločnou kuchyňou, veľkou terasou na prvom poschodí a na prízemí (každý 35 m2 terasa). celkom sa môže ubytovať 10 ľudí. Dve izby s manželskou posteľou a druhá 3 s dvoma samostatnými lôžkami, ktoré môžu byť dohromady pokiaľ je to nutné. Je ideálny pre dve rodiny. Ďaleko od centra mesta a 200 m od pláže 100 m. Pozemok má rozlohu 400 m2 pokrytú dalmátskeho rastlinami a ako taký ponúka absolútne súkromie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Sanja

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 100 €

Rekreačný dom Villa Vesna (Omiš)

Toto krásne a idylické rekreačný dom s množstvom pekných detailov možno nájsť v prírodnom prostredí, v blízkosti historického mesta Omiš. Je obklopený veľkou záhradou s množstvom kvetov a stromov, ktoré sú ideálne pre relaxáciu na slnku alebo pre osvieženie v bazéne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Vesna

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Urlicic (Omiš)

URLICIC Apartmány sa nachádza v Omiši, v srdci Dalmácie, medzi Splitom a Makarskou. Omiš je mesto s bohatou a zaujímavou históriou. Cez búrlivé stredovekých akciách, a to najmä v čase vlády Omiš pirátov, Omiš stúpla z malého stredovekého miesta do turistického mestečka výnimočnej krásy. Nachádza sa na pobreží, v ústí rieky Cetiny, obklopené strmými útesmi, poskytuje grandiózny obraz dokonalej scenérie. Na rozdiel od slnka, krištáľovo čisté more, piesočnaté a okruhliakové pláže, fantastické jedlo a kvalitného vína, sa môžete tešiť aj dlhé prechádzky, jazda na bicykli, surfovanie, kite surfing, vodné lyžovanie, rekreačné potápanie, plachtenie v prenajatom člne, plážový volejbal, rafting , kanoistika, canyoning na rieke Cetina, voľné lezenie, pešia turistika ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Urlicic

Od mora 50 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Cvit od kamena (Omiš)

Ak napríklad fanúšik krásna príroda, krištáľovo čistej vody a úchvatným výhľadom by ste mali absolútne Navštívte nás! Tešíme sa na Vás! Byt má 100 m2, 2 balkóny, 2 izby (spálňa s balkónom, izba s 2 oddelenými lôžkami, ktoré možno pripojiť). Obývacia izba s východom na inú balkón a 1x pohovka pre dve osoby, jedáleň, kuchyňa a kúpeľňa. Nebojte sa, máme mikrovlnnú rúru, klimatizáciu, internet a gril v záhrade. :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Cvit od kamena

Od mora 3000 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Marija (Omiš)

Omiš je malé v strednej Dalmácii mesto a prístav sa nachádza medzi Splitom a Makarskou, rieky Cetiny. Byt sa nachádza v blízkosti centra mesta a všetkých zariadení (pláž, obchody, bary, čerpacie stanice, lekáreň) sú vzdialené 100 m. Koncoví apartmánmi je krásna prechádzka, že budete mať rýchlo do centra. V byte je nová a plne vybavené, tri spálne, dve kúpeľne, kuchyne, jedáleň, priestranná obývacia izba, galéria a terasa s krásnym výhľadom, kde sa rieka Cetina vlieva do mora. Miestnosť je klimatizovaná, má Wi-Fi a TV so satelitným príjmom (B-net). Omiš, s jeho storočia-dlhá dedičstvo a tradície, krásna príroda a veselých hostiteľov, ideálne miesto pre nezabudnuteľnú dovolenku svojich snov! Ponuka je ešte jeden, dva a tri spálne byt v Mimice, dediny sa nachádza 11 km od Omišu. Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte nás na adrese kontakt: E-mail: monika.mimica@gmail.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marija

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Babić (Omiš)

Byt sa nachádza v Omiši, malebného mestečka v strednej Dalmácii. Byt je o veľkosti 40 m2 (kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, v ktorom sú dve lôžka, obývacia izba, kde nájdete aj dve postele a balkón s výhľadom na more. Cena zahŕňa náklady na výrobu elektriny a vody, pobytová taxa, parkovacie miesto , gril, internet zadarmo, týždenné zmena posteľná bielizeň, uteráky, atď byt sa nachádza v pokojnej štvrti. digitálnej televízie, satelit wi-fi, klimatizácia, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, žehlička. Príchod po 7 pm odchod do 10 hodín ponúkame dopravu z letiska, stanice za príplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Babić

Od mora 60 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Zoran (Omiš)

Zoran Apartmány sa nachádzajú v pokojnej prímorskej dedine Celina - Institutes of Omišskej riviéry, vzdialené od okresného mesta Omiš 5 km. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku. Zariadenie sa skladá z 3 apartmánov pp 4 osobe. Majiteľ žije v dome. V apartmánoch možno dostať autom, parkovanie. V Omiši si môžete vychutnať rafting na rieke Cetine, pešiu turistiku, zipline, cyklistiku, paragliding a tak ďalej. Zábava a nočný život poskytuje Splitom a Makarskou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zoran

Od mora 400 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 60 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Sara (Omiš)

Apartmány, 2x4 osoby, sa nachádzajú v Lokva Rogoznica, 5 km od Omiš smerom na Makarskú. Nachádza sa 20m od pláže v tichom prostredí. Vhodné pre pokojnú rodinnú dovolenku, ale aj pre tých, ktorí hľadajú trochu aktívnejšiu dovolenku. Kompletne vybavené s výhľadom na more a ostrov Brač. Každá aplikácia má vlastný súkromný vchod, rovnako ako vlastnú terasu na opaľovanie a vonkajšiu sprchu. Hostia si môžu vybrať miesto pre svoje domáce zvieratá / autá, parkovacie miesto nad domom alebo garáž, ktorá je vzdialená 100m od objektu. Môžeme sa pochváliť, že sme jedineční. Súkromná cesta vedie do domu :-) A1: 2 spálne, kúpeľňa, obývacia izba výklenok A2: 2 spálne, 2 kúpeľne, obývacia izba výklenok Pre všetky otázky som k dispozícii! Vitajte! Ponúkame našim hosťom zadarmo 8 hodín pracovného prostredia!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Marušić Milka (Omiš)

Dom v blízkosti mora obklopený súkromným drevom, s 2 apartmány, jeden 2 + 1 a jeden 6 + 1, obaja vyzerajú na more.Ap.2 + 1 má samostatnú dvojlôžkovú izbu a obývaciu izbu, kde je kuchyňa a gauč, gauč, kúpeľňa, balkón. Ap. 6 + 1 má 3 dvojposteľové izby, obývaciu miestnosť s gaučom, kuchyňu, kúpeľňu, WC, veľkú terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marušić Milka

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Monika (Omiš)

Apartmán Monika sa nachádza v krásnom meste Omiš. Byt je priestranný s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami, obývacou izbou a galériou. V apartmáne nájdete aj čistú posteľnú bielizeň, uteráky, potrebné kozmetické doplnky, sušič vlasov, nabíjačku mobilného telefónu, žehličku a žehliacu dosku. Ponúkame možnosť príchodu na letisko alebo autobusovú stanicu. V byte je klavír a ponúkame možnosť jeho hrania pre tých, ktorí sú talentovaní hudobníkmi. Ponúkame tiež možnosť poskytnúť súkromné ​​kurzy jogy pre tých, ktorí chcú byť aktívni. Budete privítaní s malými darmi ako znamením vítaného alebo rozlúčka a brožúry mesta Omiš, kde nájdete informácie o kvalitnom pobyte. Tešíme sa na váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Monika

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány BEVERLY OMIS (Omiš)

Apartmány BEVERLY sú plne vybavené všetkými našimi hosťami  potrebujeme a My ako hostitelia sú vždy k dispozícii našim hosťom.  Zaisťujeme tiež veľa zaujímavých ciest a aktivít naši hostia, pretože Omiš má veľa čo ponúknuť ako hodnotenie, canyoning, výlety na krásne ostrovy, prenájom lodí, vodné skútre, zip line ... Naše apartmány a Omiš sú krásne miesto navštíviť...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány BEVERLY OMIS

Od mora 300 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Enjoy (Omiš)

V prvom poschodí domu je novo zariadený apartmán so všetkým, čo potrebujete pre vašu dovolenku (wifi, satelit, mikrovlnná rúra, klimatizácia). Vychutnajte si čisté more, piesočné pláže, rieku Cetina, gastronomickú ponuku, rafting, zipsy ... Všetko, čo potrebujete, je v blízkosti, takže vaša dovolenka je ešte príjemnejšia. Parkovanie je k dispozícii. Vítané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Enjoy

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Rekreačný dom Villa Laila (Omiš)

Vila laila je zaradená do kategórie 3 hviezdičkový objekt určený pre turistické využitie. Krásny a jedinečný rekreačný dom je umiestnený priamo na pláži a má fantastický výhľad na ostrov Brač. Samotný dom môže ubytovať 8 osôb a domáce zvieratá sú tiež povolené. V prvom poschodí sú 2 veľké spálne s 2 lôžkami v každej, jedna záhradka a 40 štvorcových metrov veľká terasa.Na pozemnej múke sú tiež 2 veľké spálne, kuchyňa, kúpeľňa a Obývacia izba je spojená s obrovskou terasou s bazénom 6x3 metrov. V záhrade je schodisko, ktoré vedie priamo na súkromnú pláž. Rado sa stalo!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Laila

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Rekreačný dom MaLaTea (Omiš)

Rekreačný dom Mala Tea sa nachádza v pokojnej časti mesta Omiš. Dve spálne s posteľami typu king + prídavná súprava pre dvoch ako prístelku. Celková kapacita je pre 4 + 2 osoby. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a prídavným WC, kuchyňa je kompletne vybavená riadom a riadom, chladničkou, mrazničkou, rúrou, rýchlovarnou kanvicou. V apartmáne sú zahrnuté uteráky a posteľná bielizeň. Dve terasy, vybavené sedačkovou súpravou, hojdačka, fontána. Dom je vybavený klimatizáciou, internetom a satelitnou TV. Parkovanie je zahrnuté v cene. Vzdialenosť od pláže je 80 metrov a centrum mesta je vzdialené 200 metrov. v blízkosti domu sa nachádza ústie rieky Cetina.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom MaLaTea

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 120 €

Apartmány Neven (Omiš)

Apartmány Neven sa nachádzajú v Omiši, 21 km od Splitu. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Sme tiež blízko centra mesta, v blízkosti mora a pláže. Vedľa domu sú supermarkety a útulná kaviareň. Nepotrebujete auto, pretože je to všetko v okolí. Ponúkame všetky druhy zaujímavých atrakcií ... jazdu loďou na naše krásne ostrovy, zippline cez našu rieku Cetina, rafting, turistiku na našich krásnych horách. Split je blízko autom, asi 20 minút, ak si hostia chcú vidieť Diokleciánov palác. Domáce zvieratá sú vítané. Všetky ubytovacie jednotky majú klimatizáciu a satelitnú TV s plochou obrazovkou. Všetky apartmány majú kuchyňu s rúrou, chladničkou a sporákom. Majú tiež vlastnú kúpeľňu s bezplatným kozmetickým príslušenstvom. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Neven

Od mora 300 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Jadra (Omiš)

Apartmány Jadra Omiš sa nachádzajú vo veľmi dobrej pozícii nášho mestečka. Všetko, čo potrebujete, je blízko k ruke a v kruhu 50-100 metrov od domu (reštaurácia, kaviarne, rýchle občerstvenie, supermarket, obchod s mäsom, nákupný centar, štadión, detské ihrisko, luna park, 3 banky atď. 2 dvojlôžkové izby (2 klimatizácie a 2 kúpeľne, 80m2 a 1 malé štúdio pre dvoch s klimatizáciou). V prízemnej múke domu sa nachádza bankomat a pekáreň so zmrzlinou a parkovacie miesta. Veľmi veľká a pekná piesočnatá pláž je asi 250 metrov awey. Vedľa pláže je verejný bazén a reštaurácia. Omiš je ohromná pri rieke Cetina, perlou jedinečnej prírody s toľkými športovými aktivitami v nej (surfovanie, rafting) a slávna zipsová linka v pohorí Mosor v kanyone rieky. Každodenné výlety na ostrovoch Hvar a Brač zo strediska mesta. Tešíme sa na návštevu a príjemný pobyt v našom dome. Vitajte, Apartmány Jadra Omiš!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jadra

Od mora 250 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Kapela (Omiš)

Apartmány Kapela sa nachádzajú v meste Ruskamen, 5 km od mesta Omiš. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV so satelitným príjmom, WiFi internet, kuchyňu, kúpeľňu, terasu s výhľadom na more a bezplatné parkovacie miesto vedľa objektu. Hostia apartmánu ponúkajú úplne zadarmo ležadlá na neďalekej pláži.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kapela

Od mora 40 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Omiš

Omiš  - Erb Omiš je mesto a prístav v Dalmácii v Chorvátsku, ktorý sa nachádza asi 25 km juhovýchodne od Splitu pri ústí smaragdovo zelené rieky Cetina do Jadranu. Omiš je známy Omiš strediskom turistickej riviéry, ktorá sa tiahne dvadsať kilometrov pozdĺž pobrežia Jadranského mora s výnimočnými prírodnými krásami, mnoho štrkových a piesočných pláží, zátok, strmé útesy a krištáľovo čistej vody. O tejto výnimočnej krásy snáď najlepšie ilustruje nápis na prekladom renesančného zámku v centre Omišu, kde je napísané Ďakujem Ti, Pane, že som žil na tejto zemi. Okrem toho sa teší slnko a more na jeho početné piesčité pláže, Omiš svojim hosťom ponúka nespočetné množstvo ďalších aktivít, ako je zipline v kaňone Cetiny, pešiu turistiku, rafting, jazda na kajaku a kanoistika na rieke Cetina, potápanie a windsurfing. Jednou z najobľúbenejších atrakcií sú Radman je mlyny a vodopády Gubavica 50 metrov vysoká (Veľká a Malá Gubavica). Radman mlyny sa nachádza päť kilometrov vnútri kaňonu rieky Cetiny a je najnavštevovanejšou rekreačná oblasť, známy pre svoje kulinárske špeciality, ako je upečený chlieb, soparnik alebo čerstvé pstruhy. Ubytovanie v Omiši nie je problém nájsť, pretože väčšina obyvateľov sú dodatočné práce sa zaoberá prenájom bytov a izieb. Rezervovať ideálny apartmán, izbu alebo rekreačné Haus a pocit, že na vlastný domov s nepopierateľnú láskavosť a pohostinnosť svojich hostiteľov v Omiš. Apartmány a súkromné ubytovanie v Omiši lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Omiš!

Omiš Predpoveď počasia