Apartmány a ubytovanie v súkromí Dugi Rat

Dugi Rat je obec ležiaca medzi mestami Split a Omiš a centrálnom mieste Dugi Rat riviéry skladajúci sa z radu krásnych pôvodných dalmatínskych miest. Od východu k západu riviéry sa skladá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetar, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Pozdĺž riviére, na hory pokryté borovicovými lesmi zostúpiť do štrku a piesočné pláže, vytvára atraktívny cieľ pre perfektnú rodinnú dovolenku. Výnimočné...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Dugi Rat

Zoradiť podľa:

Apartmány Vila Mirjana

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 22 osôb

od 40 €

Apartmány Mušac

Dugi Rat

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 65 €

Apartmán Nadija

Dugi Rat

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Apartmán Maja

Dugi Rat

Od mora 550 m
Kapacita 7 osôb

od 46 €

Apartmány Klarić

Dugi Rat

Od mora 20 m
Kapacita 9 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Kristijan

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Renco

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Toni

Dugi Rat

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmán Alja

Dugi Rat

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmán Leo

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Marin

Dugi Rat

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

od 49 €

Apartmány Petar

Dugi Rat

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vila Mirjana ( Dugi Rat)

Plážové apartmány Mirjana sú očarujúci a útulný apartmánový dom nachádzajúci sa len 10 m od mora. Krásna pláž Mali Rat (kamienková a betónová) je len pár metrov od vchodu do vášho apartmánu. Všetky potrebné zariadenia (obchod s potravinami, lekáreň, reštaurácia, kaviareň, pošta) sú v pešej vzdialenosti od domu (len 300 m). Umiestnenie týchto apartmánov z nich robí ideálny domov ďaleko od domova. Nachádza sa medzi mestami Omiš a Split, keď sa v plážových apartmánoch Mirjana môžete len ľahnúť a vychutnať si slnečný deň na pláži. Ale môžete tiež objavovať oblasť a vychutnať si denný výlet alebo dobrodružnú športovú aktivitu (ZipLine, rafting na rieke Cetina, canyoning atď.). Dom sa rozprestiera na troch podlažiach: prízemie s 2 apartmánmi pre hostí, prvé poschodie (plocha pre majiteľov) a druhé poschodie so 4 apartmánmi pre hostí. Na prízemí sa nachádza aj kompletne vybavená letná kuchyňa s krbom, ktorá je k dispozícii pre všetkých hostí ubytovaných v apartmánovom dome, výborné riešenie na prípravu jedla vonku a bez použitia kuchyne vo Vašom byte. K dispozícii je tiež strážené parkovisko pri apartmánovom dome. Každý apartmán v plážových apartmánoch Mirjana má vlastný, samostatný vchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Mirjana

Od mora 10 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Mušac ( Dugi Rat)

Apartmány Musac sa nachádzajú v Dugi Rat - Duce s krásnymi plážami a množstvom slnečného svitu, iba 25 km od Splitu alebo Makarskej a 5 km od Omiše! Prvý apartmán pre 6 osôb sa nachádza na prvom poschodí (prízemí) domu. Pozostáva z dvoch veľkých spální, dvoch toaliet, obývacej izby, kuchyne a terasy. K dispozícii je aj gril. Byt je ideálny pre dve menšie alebo jednu väčšiu rodinu. Druhý apartmán pre 8 osôb sa nachádza v treťom poschodí rodinného domu. Pozostáva z troch spální, obývacej izby, kuchyne, dvoch toaliet a dvoch balkónov. Apartmány sú vzdialené 100 metrov od pláže. Z balkóna je krásny výhľad na Jadranské more a ostrov Brač. Pre každý apartmán sú pred domom dve parkovacie miesta. Oba apartmány majú satelitnú TV. Záverečné upratovanie a turistická daň sú zahrnuté v cene. V centre mesta Dugi Rat (len 10 minút chôdze) sa nachádzajú supermarkety, kaviarne, pošta, pekáreň, kostol ... 5 km od mesta Dugi Rat sa nachádza Omiš a 20 km od Splitu. Omiš je známy riekou Cetina (rafting, ziplline).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mušac

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Nadija ( Dugi Rat)

Byt sa nachádza v meste Dugi Rat, dedinke medzi Splitom a Omišom na jadranskej diaľnici. Jeho pláže sú vynikajúcou voľbou pre rodiny s malými deťmi. V blízkosti veľkých dalmatínskych miest (Split a Omiš) zaručujeme dobrú zábavu pre každého. Byt je plne vybavený. Izby v apartmáne sú útulné, celý apartmán je klimatizovaný. Táto nehnuteľnosť ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a všetky potrebné vybavenie, ako je kuchynské vybavenie, gril, zariadený balkón. Pláž je vzdialená 50 metrov, je kamienková a ponúka sprievodné stravovacie zariadenia: kaviareň, pizzeria, reštaurácia a turistické zariadenia: detský vodný park, šlapadla, jet ski ... Do letiska Split 35 km do Split trajektového prístavu a železnice a autobusovej stanice 14 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nadija

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Maja ( Dugi Rat)

Apartmány Maja sa nachádzajú na Splitskej riviére, v pokojnom rodinnom mestečku Dugi Rat (20 km od Splitu). Novostavba pozostáva z dvoch apartmánov: jedného pre 2 + 2 hostí a druhého pre 5 + 2 hostí. Mesto Dugi Rat má čo ponúknuť. Napríklad vonkajšie verejné cvičebné miesto je vzdialené len 50 metrov a vonkajšie detské ihrisko je vzdialené 260 metrov od apartmánov. Najbližšia pláž (druh jemného štrku) je vzdialená 610 metrov. Byt 2 + 2 je 40 metrov štvorcových a nachádza sa na prvom poschodí. Pozostáva z: spálne, kúpeľne, kuchyne, jedálenského / obývacieho priestoru. Byt má čiastočný výhľad na more z terasy. Spálňa má manželskú posteľ, veľkosť 180 x 200 cm. Ďalší hostia môžu spať v obývacej izbe na rozkladacej pohovke, veľkosť 148 x 190 cm. Apartmán 5 + 2 je ubytovacia jednotka 90 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza na druhom poschodí. Skladá sa z: jednej dvojlôžkovej spálne (veľkosť postele 180 x 200 cm), jednej dvojlôžkovej spálne (postele veľkosti 90 x 200 cm), jednej menšej spálne s jedným lôžkom (veľkosť postele 90 x 200 cm), kuchyne / jedálne / obývacej izby izba, kúpeľňa a samostatné WC.Byt má čiastočný výhľad na more z terasy, ďalší hostia môžu spať v obývacej izbe na rozkladacej pohovke, veľkosť 164 x 190 cm.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Maja

Od mora 550 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 46 €

Apartmány Klarić ( Dugi Rat)

Apartmány Klaric sa nachádzajú v malej dedinke Sumpetar jesenice medzi mestami Split a Omiš, len pár krokov od pláže. Ponúkame tri apartmány a môžeme ubytovať celkom 9 osôb. Všetky apartmány majú kuchyňu, kúpeľňu, TV, klimatizáciu, WiFi, vonkajší nábytok, gril a bezplatné parkovisko. Akceptujeme domáce zvieratá zadarmo. Na pláži je kaviareň našej rodiny. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 300 m na hlavnej pláži. Deti sú vítané!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Klarić

Od mora 20 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Villa Kristijan ( Dugi Rat)

Villa CHRISTIAN sa nachádza na jednej z najkrajších častí jadranského pobrežia, v Sumpetar sa nachádza medzi dvoma perál strednej Dalmácii, Splitu na západnej strane a Omiš na východe. V Sumpetar v blízkosti okresného mesta - Dugi Rat, len 6 km od malebného mestečka Omiš, môžete stráviť bezstarostnú a príjemnú dovolenku. Výhodou tohto miesta sú vždy (a tak je to dnes), čisté more a rad štrkových pláží a surfovanie, plachtenie, a celý rad možností pre aktívnu dovolenku (surfovanie, plachtenie, rafting, jazda na kajaku, ...). A čo je veľmi dôležité, budete tak blízko, ale ešte dosť ďaleko od každodenného rýchleho životného štýlu a turistické destinácie. Pozícia, čistá voda, krásne a čisté pláže a blízkosti reštaurácií s autentickými miestnymi špecialitami, aby Villa CHRISTIAN atraktívny a cenovo dostupné. Malá vzdialenosť od atraktívnych turistických centier (Split 15 km, 6 km Omiš, Makarska 35 km ...) sú vhodné pre ísť von a plánoval v mnohých diskoték, reštaurácií a rôznych turistických obsahov, ktoré oplývajú v tomto regióne v turistickej sezóne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Kristijan

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Renco ( Dugi Rat)

Apartmán Renco sa nachádza v jednej z najkrajších častí jadranského pobrežia, v malom mieste zvanom Sumpetar blízkosti Dugi Rat, ktorý sa nachádza medzi dvoma perál strednej Dalmácii, Splitu na západnej strane a Omiš na východnej strane. V Sumpetar a neďaleko malebného mestečka Dugi Rat môžete stráviť bezstarostnú a príjemnú dovolenku. Výhodou tohto miesta sú vždy čisté more a rad štrkových pláží a rad možností pre aktívnu dovolenku (surfovanie, plachtenie, vodné lyžovanie, rafting na rieke Cetine, jazda na kajaku, vrazil ...). A ďalšia vec, ktorá je veľmi dôležitá, budete tak blízko, ale ešte dosť ďaleko od každodenného rýchleho životného štýlu a cestovného ruchu. Malá vzdialenosť od atraktívnych turistických centier (Split 15 km, Omiš 6 km, Makarska 36 km) je convient počas nezabudnuteľných večerov v diskotékach, reštauráciách a rôznych turistických obsahu čarodejníckych hojný túto oblasť v turistickej sezóne. Apartmán Renco ponúka ubytovanie v príjemnom a plne zariadený byt. Byt sa nachádza na pláži, 1000 m od centra mesta Dugi Rat, 20 m od najbližšej reštaurácie a len 30 m od najbližšieho trhu. Ubytovanie je vhodné pre všetkých hostí, ktorí chcú stráviť príjemné sviatky v krásnej prírode. Ochotní domáci poskytne im všetky potrebné pre strávenie dovolenku v najlepším spôsobom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Renco

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Toni ( Dugi Rat)

Nachádza sa 15 metrov od pláže a 150 metrov od centra mesta Dugi Rat, Penzión Toni ponúka on-site pizzeria, pekáreň a cukráreň. Free-to-use grilovacie zariadenia sú k dispozícii sú k dispozícii v záhrade a bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón a sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciou. Každý z nich je vybavený chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Niektoré jednotky majú kuchyňu. Café bar je 50 metrov a obchod s potravinami je 150 metrov od hotela. Piesková pláž Du? E ponúka rôzne vodné športy a je 2 km ďaleko. Neďaleká turistická kancelária organizuje výlety do národného parku Krka a výlety do zoznamu chránených pamiatok UNESCO Diocletians paláca. Rafting, jazda na kajaku a kanoistika môžu byť organizované v kaňone rieky Cetiny, 4 km. Miestne autobusová zastávka s linkami do Splitu a Omiš sa nachádza priamo pri objekte. Najbližšia autobusová zastávka je v Omiši a letisko Split je 30 km ďaleko. kyvadlová doprava na letisko je k dispozícii za príplatok. Penzión Toni ponúka bezplatné parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Toni

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Alja ( Dugi Rat)

Celé prvé poschodie rodinného domu cca 90 m2, ktorý zahŕňa dve spálne, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa, WC a veľký balkón. Vychutnajte si kompletné vybavenie bytu a záhrada s grilom a trávnikom, ktorá je ideálna pre deti na hranie alebo opaľovanie bez zvedavých očí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Alja

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Leo ( Dugi Rat)

Byt Leo sa nachádza vo vzdialenosti 10 m od pláže a 100 metrov od centra mesta Dugi Rat. Byt má spálňu s manželskou posteľou, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a obývacou izbou, kde je rozkladacia premenil ďalšími dvoma lôžkami, klimatizáciou, neobmedzený internet, parkovisko, záhrada a výhľadom na more, ostrov Brač a na pláži pod domom. Kaviareň sa nachádza 50 metrov od hotela, obchod s potravinami 150 metrov. Piesočné pláže v obci Duce, 2 km od hotela, ponúka zázemie pre celý rad vodných športov. V neďalekej cestovná kancelária môže zariadiť výlety do Národného parku Krka a prehliadky paláca, ktorý je pod ochranou UNESCO. Rafting, jazda na kajaku a kanoistika môžu byť organizované v kaňone Cetiny, 4 km od domu. Miestne autobusová zastávka sa nachádza hneď vedľa budovy, kde si môžete chytiť linky do Splitu a Omišu. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza v Omiši aj Split letiska je 30 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Leo

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Marin ( Dugi Rat)

Byt sa nachádza na Dugoračkoj kopci, iba 30 metrov od pláže. Obchody, banky a ďalšie zariadenia sa nachádzajú 700 m od apartmánu, zatiaľ čo na pláži dva bary a reštaurácie. V bezprostrednej blízkosti mesta Omiš sa nachádza pri ústí rieky Cetina. Omiš má veľa historických pamiatok, ktoré stoja za návštevu (pevnosti Fortica a Mirabela) a ponúka aj mnoho zábavných aktivít, ako sú výlety do Radman Mills, rafting a zipline.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marin

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 49 €

Apartmány Petar ( Dugi Rat)

Stráviť svoju dovolenku v najkrajšej časti pobrežia Jadranského mora, len 300 metrov od krištáľovo čisté more. Naše apartmány sa nachádza v malej dedine známy pre svoje krásne pláže, 15 km južne od Splitu. Vzdialenosť od obchodov, plážový bar a reštaurácia je menšia ako 200 m. Vzdialenosť od centra mesta Dugi Rat je 3 km (ordinácie, supermarkety, banka, pošta, bary, pizzerie a reštaurácie) - spojené s bytmi s plážovou promenádou. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu. Môžete použiť práčku a gril v záhrade. Parkovanie je možné pred domom. Všetky apartmány majú krásny výhľad na more, pláže a neďaleké ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petar

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Dugi Rat

Dugi Rat  - Erb Dugi Rat je obec ležiaca medzi mestami Split a Omiš a centrálnom mieste Dugi Rat riviéry skladajúci sa z radu krásnych pôvodných dalmatínskych miest. Od východu k západu riviéry sa skladá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetar, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Pozdĺž riviére, na hory pokryté borovicovými lesmi zostúpiť do štrku a piesočné pláže, vytvára atraktívny cieľ pre perfektnú rodinnú dovolenku. Výnimočné prírodné a turistické hodnota v obci Dugi Rat je piesočná pláž, ktorá je asi 3 km od Dugi Rat ťahajúce sa až k hranici s mestom Omiš. To bolo vytvorené záveje piesku, ktorý prináša rieky Cetina. Kvalitné a lacné ubytovanie možno nájsť v súkromných apartmánoch a izbách a dobre vybavených kempingoch. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Dugi Rat. Vitajte na Dugi Rat!

Dugi Rat Predpoveď počasia