Apartmány a ubytovanie v súkromí Dugi Rat

Dugi Rat je obec ležiaca medzi mestami Split a Omiš a centrálnom mieste Dugi Rat riviéry skladajúci sa z radu krásnych pôvodných dalmatínskych miest. Od východu k západu riviéry sa skladá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetar, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Pozdĺž riviére, na hory pokryté borovicovými lesmi zostúpiť do štrku a piesočné pláže, vytvára atraktívny cieľ pre perfektnú rodinnú dovolenku. Výnimočné...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Kristijan

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zemunik

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mušac

Dugi Rat

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

od 50 €

Apartmány Renco

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Toni

Dugi Rat

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Alja

Dugi Rat

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Leo

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marin

Dugi Rat

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

od 49 €

Apartmány Petar

Dugi Rat

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nadija

Dugi Rat

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Apartmány Vila Mirjana

Dugi Rat

Od mora 10 m
Kapacita 22 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Kristijan ( Dugi Rat)

Villa CHRISTIAN sa nachádza na jednej z najkrajších častí jadranského pobrežia, v Sumpetar sa nachádza medzi dvoma perál strednej Dalmácii, Splitu na západnej strane a Omiš na východe. V Sumpetar v blízkosti okresného mesta - Dugi Rat, len 6 km od malebného mestečka Omiš, môžete stráviť bezstarostnú a príjemnú dovolenku. Výhodou tohto miesta sú vždy (a tak je to dnes), čisté more a rad štrkových pláží a surfovanie, plachtenie, a celý rad možností pre aktívnu dovolenku (surfovanie, plachtenie, rafting, jazda na kajaku, ...). A čo je veľmi dôležité, budete tak blízko, ale ešte dosť ďaleko od každodenného rýchleho životného štýlu a turistické destinácie. Pozícia, čistá voda, krásne a čisté pláže a blízkosti reštaurácií s autentickými miestnymi špecialitami, aby Villa CHRISTIAN atraktívny a cenovo dostupné. Malá vzdialenosť od atraktívnych turistických centier (Split 15 km, 6 km Omiš, Makarska 35 km ...) sú vhodné pre ísť von a plánoval v mnohých diskoték, reštaurácií a rôznych turistických obsahov, ktoré oplývajú v tomto regióne v turistickej sezóne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Kristijan

Od mora 10 m
Kapacita 27 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zemunik ( Dugi Rat)

Suhi Potok je malé miesto na dalmatínske riviére v pobrežnej oblasti historického republiky Poljica. Nachádza sa 20 km od druhého najväčšieho mesta v Chorvátsku a hlavné turistické destinácie na strednej Dalmácii mesta Split a 6 km vzdialenom od mesta Omiš. To sa tiahne po dobu asi 1 km pozdĺž pobrežia na samom okraji mora, pod horou Mošnica. Hlavným rysom tohto miesta sú izolované malých zátok a piesčité pláže lemované stromami tamarišky. Súkromné ??domy a apartmány majú nerušený výhľad na obzore vidieť na jednej strane a veľké hory s stredomorskej flóry na strane druhej. Vzhľadom k jedinečnosti svojej polohe Suhi Potok môže byť skvelou voľbou pre pokojnú rodinnú dovolenku, ale aj veľkou inšpiráciou pre tých, ktorí hľadajú nádychom dobrodružstva, či už na mori alebo na hory. Naše ubytovanie Náš dom sa nachádza na samom okraji mora. Ponúkame vám pokojnú atmosféru a veľa pohostinstvá v našich 6 komfortne zariadených apartmánoch. Máme 4 apartmány sa nachádzajú na dvoch horných poschodiach a dva byty na prízemí. Každý z nich je vhodný pre 3 osoby. Je tu tiež možnosť rozšíriť túto schopnosť v prípade potreby. Naše apartmány sú kompletne zariadené a sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a majú chladiaci systém. 2 apartmány majú lodžiu. Každé poschodie má kuchyňa. Je tu možnosť rezervácie celé poschodie pre väčšie skupiny. Parkovacie miesto je chápaný. Nakupovanie a stravovanie Reštaurácie a bary sa nachádzajú pozdĺž hlavnej cesty a sú dostupné pešo. Tam nájdete aj malé obchody, kde si môžete podľa všetkých potrebných vecí pre Vašu príjemnú dovolenku. U väčších potreby väčšie nákupy sú k dispozícii v Dugi Rat, mesta Omišu alebo Splitu. Pre akékoľvek ďalšie otázky a potreby, neváhajte nás kontaktovať cez náš e-mail. Budeme radi odpovedia. Očakávame váš príchod s radosťou a vzrušením, a budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby vaša dovolenka príjemné a mať na pamäti. Prajeme vám vrelé privítanie v našom dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zemunik

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mušac ( Dugi Rat)

Požičiavame ako veľký apartmán (72 m2) v Dugi Rat - Duce. V byte sa nachádza 100 metrov od mora. Skladá sa z dvoch veľkých izieb (každá z nich je jedna posteľ a 1 prístelka), kuchyňa, obývacia izba (1 prístelok, 2 kúpeľne a veľká terasa. Byt bol zrekonštruovaný v minulom roku a je ideálna pre dve malé alebo jednu veľkú rodinu. . byt sa nachádza 5 km od mesta Omiš, ktorý je známy pre zeeplineu, rafting na rieke Cetina veľké mesto Split je 20 km ďaleko viac obrázkov a informácií je k dispozícii na adrese :. http: // www airbnb.com / izba / 4531325, alebo nás kontaktujte e-mailom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mušac

Od mora 100 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Renco ( Dugi Rat)

Apartmán Renco sa nachádza v jednej z najkrajších častí jadranského pobrežia, v malom mieste zvanom Sumpetar blízkosti Dugi Rat, ktorý sa nachádza medzi dvoma perál strednej Dalmácii, Splitu na západnej strane a Omiš na východnej strane. V Sumpetar a neďaleko malebného mestečka Dugi Rat môžete stráviť bezstarostnú a príjemnú dovolenku. Výhodou tohto miesta sú vždy čisté more a rad štrkových pláží a rad možností pre aktívnu dovolenku (surfovanie, plachtenie, vodné lyžovanie, rafting na rieke Cetine, jazda na kajaku, vrazil ...). A ďalšia vec, ktorá je veľmi dôležitá, budete tak blízko, ale ešte dosť ďaleko od každodenného rýchleho životného štýlu a cestovného ruchu. Malá vzdialenosť od atraktívnych turistických centier (Split 15 km, Omiš 6 km, Makarska 36 km) je convient počas nezabudnuteľných večerov v diskotékach, reštauráciách a rôznych turistických obsahu čarodejníckych hojný túto oblasť v turistickej sezóne. Apartmán Renco ponúka ubytovanie v príjemnom a plne zariadený byt. Byt sa nachádza na pláži, 1000 m od centra mesta Dugi Rat, 20 m od najbližšej reštaurácie a len 30 m od najbližšieho trhu. Ubytovanie je vhodné pre všetkých hostí, ktorí chcú stráviť príjemné sviatky v krásnej prírode. Ochotní domáci poskytne im všetky potrebné pre strávenie dovolenku v najlepším spôsobom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Renco

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Toni ( Dugi Rat)

Nachádza sa 15 metrov od pláže a 150 metrov od centra mesta Dugi Rat, Penzión Toni ponúka on-site pizzeria, pekáreň a cukráreň. Free-to-use grilovacie zariadenia sú k dispozícii sú k dispozícii v záhrade a bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón a sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciou. Každý z nich je vybavený chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Niektoré jednotky majú kuchyňu. Café bar je 50 metrov a obchod s potravinami je 150 metrov od hotela. Piesková pláž Du? E ponúka rôzne vodné športy a je 2 km ďaleko. Neďaleká turistická kancelária organizuje výlety do národného parku Krka a výlety do zoznamu chránených pamiatok UNESCO Diocletians paláca. Rafting, jazda na kajaku a kanoistika môžu byť organizované v kaňone rieky Cetiny, 4 km. Miestne autobusová zastávka s linkami do Splitu a Omiš sa nachádza priamo pri objekte. Najbližšia autobusová zastávka je v Omiši a letisko Split je 30 km ďaleko. kyvadlová doprava na letisko je k dispozícii za príplatok. Penzión Toni ponúka bezplatné parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Toni

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Alja ( Dugi Rat)

Celé prvé poschodie rodinného domu cca 90 m2, ktorý zahŕňa dve spálne, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa, WC a veľký balkón. Vychutnajte si kompletné vybavenie bytu a záhrada s grilom a trávnikom, ktorá je ideálna pre deti na hranie alebo opaľovanie bez zvedavých očí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Alja

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Leo ( Dugi Rat)

Byt Leo sa nachádza vo vzdialenosti 10 m od pláže a 100 metrov od centra mesta Dugi Rat. Byt má spálňu s manželskou posteľou, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a obývacou izbou, kde je rozkladacia premenil ďalšími dvoma lôžkami, klimatizáciou, neobmedzený internet, parkovisko, záhrada a výhľadom na more, ostrov Brač a na pláži pod domom. Kaviareň sa nachádza 50 metrov od hotela, obchod s potravinami 150 metrov. Piesočné pláže v obci Duce, 2 km od hotela, ponúka zázemie pre celý rad vodných športov. V neďalekej cestovná kancelária môže zariadiť výlety do Národného parku Krka a prehliadky paláca, ktorý je pod ochranou UNESCO. Rafting, jazda na kajaku a kanoistika môžu byť organizované v kaňone Cetiny, 4 km od domu. Miestne autobusová zastávka sa nachádza hneď vedľa budovy, kde si môžete chytiť linky do Splitu a Omišu. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza v Omiši aj Split letiska je 30 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Leo

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marin ( Dugi Rat)

Byt sa nachádza na Dugoračkoj kopci, iba 30 metrov od pláže. Obchody, banky a ďalšie zariadenia sa nachádzajú 700 m od apartmánu, zatiaľ čo na pláži dva bary a reštaurácie. V bezprostrednej blízkosti mesta Omiš sa nachádza pri ústí rieky Cetina. Omiš má veľa historických pamiatok, ktoré stoja za návštevu (pevnosti Fortica a Mirabela) a ponúka aj mnoho zábavných aktivít, ako sú výlety do Radman Mills, rafting a zipline.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marin

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 49 €

Apartmány Petar ( Dugi Rat)

Stráviť svoju dovolenku v najkrajšej časti pobrežia Jadranského mora, len 300 metrov od krištáľovo čisté more. Naše apartmány sa nachádza v malej dedine známy pre svoje krásne pláže, 15 km južne od Splitu. Vzdialenosť od obchodov, plážový bar a reštaurácia je menšia ako 200 m. Vzdialenosť od centra mesta Dugi Rat je 3 km (ordinácie, supermarkety, banka, pošta, bary, pizzerie a reštaurácie) - spojené s bytmi s plážovou promenádou. Všetky apartmány majú plne vybavenú kuchyňu. Môžete použiť práčku a gril v záhrade. Parkovanie je možné pred domom. Všetky apartmány majú krásny výhľad na more, pláže a neďaleké ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petar

Od mora 300 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nadija ( Dugi Rat)

Byt sa nachádza v meste Dugi Rat, dedinke medzi Splitom a Omišom na jadranskej diaľnici. Jeho pláže sú vynikajúcou voľbou pre rodiny s malými deťmi. V blízkosti veľkých dalmatínskych miest (Split a Omiš) zaručujeme dobrú zábavu pre každého. Byt je plne vybavený. Izby v apartmáne sú útulné, celý apartmán je klimatizovaný. Táto nehnuteľnosť ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a všetky potrebné vybavenie, ako je kuchynské vybavenie, gril, zariadený balkón. Pláž je vzdialená 50 metrov, je kamienková a ponúka sprievodné stravovacie zariadenia: kaviareň, pizzeria, reštaurácia a turistické zariadenia: detský vodný park, šlapadla, jet ski ... Do letiska Split 35 km do Split trajektového prístavu a železnice a autobusovej stanice 14 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nadija

Od mora 50 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Vila Mirjana ( Dugi Rat)

Plážové apartmány Mirjana sú očarujúci a útulný apartmánový dom nachádzajúci sa len 10 m od mora. Krásna pláž Mali Rat (kamienková a betónová) je len pár metrov od vchodu do vášho apartmánu. Všetky potrebné zariadenia (obchod s potravinami, lekáreň, reštaurácia, kaviareň, pošta) sú v pešej vzdialenosti od domu (len 300 m). Umiestnenie týchto apartmánov z nich robí ideálny domov ďaleko od domova. Nachádza sa medzi mestami Omiš a Split, keď sa v plážových apartmánoch Mirjana môžete len ľahnúť a vychutnať si slnečný deň na pláži. Ale môžete tiež objavovať oblasť a vychutnať si denný výlet alebo dobrodružnú športovú aktivitu (ZipLine, rafting na rieke Cetina, canyoning atď.). Dom sa rozprestiera na troch podlažiach: prízemie s 2 apartmánmi pre hostí, prvé poschodie (plocha pre majiteľov) a druhé poschodie so 4 apartmánmi pre hostí. Na prízemí sa nachádza aj kompletne vybavená letná kuchyňa s krbom, ktorá je k dispozícii pre všetkých hostí ubytovaných v apartmánovom dome, výborné riešenie na prípravu jedla vonku a bez použitia kuchyne vo Vašom byte. K dispozícii je tiež strážené parkovisko pri apartmánovom dome. Každý apartmán v plážových apartmánoch Mirjana má vlastný, samostatný vchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Mirjana

Od mora 10 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Dugi Rat

Dugi Rat  - Erb Dugi Rat je obec ležiaca medzi mestami Split a Omiš a centrálnom mieste Dugi Rat riviéry skladajúci sa z radu krásnych pôvodných dalmatínskych miest. Od východu k západu riviéry sa skladá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetar, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Pozdĺž riviére, na hory pokryté borovicovými lesmi zostúpiť do štrku a piesočné pláže, vytvára atraktívny cieľ pre perfektnú rodinnú dovolenku. Výnimočné prírodné a turistické hodnota v obci Dugi Rat je piesočná pláž, ktorá je asi 3 km od Dugi Rat ťahajúce sa až k hranici s mestom Omiš. To bolo vytvorené záveje piesku, ktorý prináša rieky Cetina. Kvalitné a lacné ubytovanie možno nájsť v súkromných apartmánoch a izbách a dobre vybavených kempingoch. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Dugi Rat. Vitajte na Dugi Rat!

Dugi Rat Predpoveď počasia