Apartmány a ubytovanie v súkromí Stanići

Stanici je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza len 5 km juhovýchodne od mesta Omiš pozdĺž pobrežia na strmých svahoch Omiš Dinara. Je súčasťou známeho Omiš riviére, ktorá sa tiahne od mesta Omiš, až Brela alebo Makarskej riviére. Strmé svahy ponúkajú krásny výhľad na mnohých malých štrkových pláží a zátok, krištáľovo čisté more a ostrov Brač. Nad novšej časti...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Stanići

Zoradiť podľa:

Apartmány Vučak

Stanići

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmány Anita i Zoran

Stanići

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Adriatophouse

Stanići

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 45 €

Apartmány Sunny

Stanići

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

od 65 €

Apartmány Mlikota

Stanići

Od mora 200 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmány Helvetia

Stanići

Od mora 550 m
Kapacita 11 osôb

od 50 €

Apartmány Jelena

Stanići

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmán Brajki

Stanići

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 90 €

Apartmány Kati

Stanići

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

od 50 €

Apartmány Boja

Stanići

Od mora 70 m
Kapacita 21 osôb

od 45 €

Apartmány Karla

Stanići

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Villa Bernarda

Stanići

Od mora 700 m
Kapacita 10 osôb

od 170 €

Apartmány Vučak ( Stanići)

Špeciálna výhoda pre veriacich, ktorí chodia na tradičné latinské omše. V nedeľu sa slúžia omše v kaplnke sv. Jeronýma (FSSPX) v Splite o 9:00 alebo 18:00. Pozývame vás na strávenie dovolenky v našich apartmánoch v Stanici - Omišská riviéra. Každý z našich apartmánov je jeden poschodie v súkromnom dome, ktorý sa nachádza v prvej rade domov pri mori, od ktorého sú vzdialené tridsať metrov a všetky štyri majú výhľad na more. Každý apartmán, súkromné ubytovanie, má terasu alebo balkón a každý apartmán má jedno parkovacie miesto na súkromnom parkovisku. Parkovanie je hneď pod jadranskou diaľnicou. Apartmány Chorvátsko. Apartmány "Vučak", apartmány Omiš, sa nachádzajú v Stanici, na Omišskej riviére, 5 km južne od Omiše smerom na Makarskú a 30 km od Splitu. Stanici a ďalšie miesta pozdĺž riviéry sa nachádzajú medzi Jadranským morom a pohorím Mosor a sú zdobené čistými plážami, ktoré sa tiahnu nepretržite pod horským masívom pokrytým borovicovými lesmi. Zeleň, čistý vzduch, mierne podnebie a krásny výhľad na more a ostrovy. More je modré a čisté, pláže sú pokojné a upravené. Môžete sa najesť v jednej z reštaurácií: Borovina, Sun City a Espagna. Môžete nakupovať v jednom z dvoch obchodov ponúkajúcich čerstvý chlieb, ovocie, zeleninu ... Najbližší trh, banka a lekár sa nachádzajú v Omiši

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vučak

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Anita i Zoran ( Stanići)

Vitajte v našom dome v Stanici malá rybárska dedina na Omišskej riviére, ktorá sa nachádza 5 km od Omišu, 25 km od Splitu a 30 km od Makarskej. Jedna z najkrajších pláží v Stanici je cca 250 m, dva malé obchody (100 m) a tri reštaurácie sú k dispozícii počas vašej nezabudnuteľnú dovolenku. Omiš je malé miesto s veľkou kultúrnou históriou uspokojí potreby a priania aj tých najnáročnejších hostí. Gril a parkovacie miesto je rezervované pre každého hosťa. Vzhľadom k svojej zvláštne postavenie Omiš ponúka rad športových a ďalších aktivít. Viera rafting je jedným z najznámejších v Chorvátsku a určite by sa mali snažiť. Rafting po dobu 3 až 4 hodiny a asi 9 km dlhej trase končí reštaurácií Karja Radmans Mills. Počas plavby uvidíte prírodu na svoje krásne vydanie, jazerami, útesy, vodopády, jaskyne ... Pre tých, ktorí túžia po adrenalínu z lezenia na skalách Dinara, paragliding, rybárčenie, potápanie, plážový volejbal a ďalšie aktivity

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anita i Zoran

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Adriatophouse ( Stanići)

Dom sa nachádza na pobreží, iba 50 m od pláže. Všetky 5 apartmány sú nové a moderne zariadené a majú krásny výhľad na more. Apartmány majú plne vybavenú kuchyňu a chladničku s mrazničkou. Okrem toho, apartmány majú satelitný TV CD prehrávač a klimatizáciu alebo ventilátor. Bielizeň je vyrobená k dispozícii. Je k dispozícii parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Adriatophouse

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Sunny ( Stanići)

Moderné apartmány dom v Stanići, krásne dedine neďaleko Omišu. Mimo hluk a denné dopravné zápchy, apartmány sú umiestnené v tesnej blízkosti mora a kamienkové pláže, s krásnym výhľadom na more. Súkromné ??parkovanie nad domom je zabezpečená pre všetkých hostí. Všetky apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu, jedáleň, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a TV, Wi-Fi, kúpeľňou a terasou s nádherným výhľadom na more. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie. Ak si chcete vyskúšať na prípravu grilované dalmatínske špeciality, za predpokladu, že použitie grilu. Domáci miláčikovia sú vítaní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sunny

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Mlikota ( Stanići)

Apartmány Mlikota sa nachádzajú v Stanići, malej dedinke 5 km od Omiše, ideálne na dovolenku. Omiš je malebné mesto so stredomorskou atmosférou pri ústí rieky Cetiny. Je to jedinečná pozícia, ktorú obklopujú horu, rieku a more. Stanići majú vlastnú veľkú pláž (Velika Luka) a niekoľko menších pláží. Naše apartmány sa nachádzajú v rodinnom dome, ktorý má dve podlažia, záhradu, parkovacie miesto pre každý apartmán. Apartmány sú pre 4 osoby a majú vlastnú terasu alebo balkón. Parkovacie miesto je zahrnuté v cene. Sú moderne vybavené, klimatizácia, TV, wi-fi. Najbližšia pláž je vzdialená 200 m av okruhu 4 km od krásnych kamienkových a piesočnatých pláží (Omišská riviéra), rôznych letných udalostí a nočnej zábavy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mlikota

Od mora 200 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Helvetia ( Stanići)

Apartments Helvetia sa nachádza v meste Stanići av jeho blízkosti je Omiš. Apartmány Helvetia sú novo zrekonštruované luxusné apartmány s krásnym výhľadom na more. Apartmány sú pohodlné a priestranné a majú veľké terasy, z ktorých si môžete vychutnať krásny výhľad na more na ostrovy a životné prostredie. Každý apartmán má plne vybavenú a modernú kuchyňu. Stôl a stoličky, WC so sprchou a práčkou. Izby sú krásne a moderne zariadené s TV s plochou obrazovkou. Apartmány sú klimatizované a majú WiFi pripojenie pre všetkých našich hostí. Na objekte máme tiež súkromné parkovisko a sme vám k dispozícii pre akékoľvek potreby. Pláž je 500 metrov od domu a je veľmi pekne zdobená všetkým vybavením, ktoré potrebujete pre pohodlnú dovolenku. Ak si chcete oddýchnuť a mať dobrý čas, zaručujeme vám príjemnú dovolenku!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Helvetia

Od mora 550 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Jelena ( Stanići)

Objekt sa nachádza nad druhou radnicou domu s vlastným parkoviskom. Obklopený zeleňou, je v tichom a peknom prostredí. Je v centre mesta priamo do reštaurácií, trhov, trhov a autobusových staníc. Apartmány sú plánované pre rodiny a mladých ľudí. Tešíme sa na Váš príchod do nášho zariadenia a my sa budeme usilovať o to, aby Váš pobyt bol príjemnejší.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelena

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Brajki ( Stanići)

Náš dom sa nachádza v jednej z najkrajších častí pobrežia Jadranského mora, v malej lokalite Stanići vzdialenej 4 km od Omišu smerom na Makarsku, Krásna pláž je vzdialená len 200 m, reštaurácie 50 m, pizzeria a trh 50m.   V Stanići môžete stráviť príjemnú a pohodlnú dovolenku. More je čisté, pláže sú pokojné a upratané a vzduch je čerstvý. Ak chcete, môžete stráviť aj aktívnu dovolenku (rafting na rieke Cetina, windsurfing, plachtenie, vodné lyžovanie, canyoning, kyaking, zipline, voľné lezenie, ..). Ponúkame Vám apartmán pre 6-9 osôb. Apartmán Brajki je plne zariadený, pohodlný a moderný apartmán s tromi spálňami (2, 2, 2 + 2), dvoma kúpeľňami, jedálňou, obývacou izbou s rozkladacím gaučom a plne vybavenou kuchyňou, balkónom s výhľadom na more a záhradou. vitajte :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Brajki

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Kati ( Stanići)

Apartmán sa nachádza na malom mieste Celine, len pár km južne od mesta Omiš, ktoré je známe svojou pirátskou históriou a jedným z najobľúbenejších miest v Chorvátsku. V okolí Omiša je veľké množstvo všetkých druhov pláží. Toto je jedinečné miesto, kde sa stretli more, rieka a hora. Toto je ideálne miesto, ak máte radi aktívnu dovolenku alebo len potrebujete odpočinok a zábavu. Omiš poskytuje mnoho aktivít, ako je rafting na rieke, jednodňový výlet loďou na ostrovy, turistika, horolezectvo, horské chodníky, plavba loďou, potápanie a mnoho ďalších. Môžete sa tiež zabaviť so svojimi deťmi v peknom zábavnom parku. Apartmán je tak ďaleko od mestského a dopravného hluku, ideálny pre pokládku a počúvanie zvuku prírody. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na otvorené more, kde môžete tráviť čas počas horúcich letných dní. Deti sú vítané!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kati

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Boja ( Stanići)

Apartmány Boja sa nachádzajú v krásnom turistickom mieste Stanici neďaleko Omiša. Náš dom má päť apartmánov. Máme jeden apartmán až pre 6 osôb, 2 apartmány až pre 5 osôb, jeden apartmán až pre 3 osoby a jedno štúdiový apartmán pre dve osoby. Naši hostia majú parkovanie pri dome a gril. Všetky apartmány sú dobre vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a klimatizáciou. Nádherné pláže s plážovými barmi sa nachádzajú priamo pod domom a sú vzdialené len asi 70 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Boja

Od mora 70 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Karla ( Stanići)

APARTMÁN POPIS: Obsah apartmánu: Dve spálne s manželskou posteľou, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, terasa s výhľadom na more, kúpeľňa. Apartmán má klimatizáciu, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu a bezdrôtové pripojenie na internet WiFi / LAN. Poznámka: Apartmán môže ubytovať až 7 osôb. Použitie klimatizácie je neobmedzené a bezplatné. APARTMÁN KUCHYNĚ: V kuchyni sa nachádza elektrický varič, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, práčka, chladnička (190 litrov) a mraznička (60 litrov). Zahrnuté sú aj poháre, šálky, riady, panvice, hrnce, kuchynské utierky a iné kuchynské potreby na prípravu všetkých druhov jedál a nápojov. VÝDAVKY A INÉ: Počet ubytovaných hostí neovplyvní cenu bytu. Využitie klimatizácie, plynu, teplej vody a elektriny je zahrnuté v cene ubytovania. Pobytová taxa je tiež zahrnutá v cene a žiadne dodatočné náklady. Pri odchode nie sú hostia povinní upratať apartmán.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Karla

Od mora 400 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Villa Bernarda ( Stanići)

Dom s bazénom pre max 10 osôb s krásnym výhľadom na more a ostrov Brač, 10 minút od pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Bernarda

Od mora 700 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 170 €

Turistický sprievodca - Stanići

Stanići  - Erb Stanici je malé turistické mestečko v grófstve Split-Dalmácia v Chorvátsku. To sa nachádza len 5 km juhovýchodne od mesta Omiš pozdĺž pobrežia na strmých svahoch Omiš Dinara. Je súčasťou známeho Omiš riviére, ktorá sa tiahne od mesta Omiš, až Brela alebo Makarskej riviére. Strmé svahy ponúkajú krásny výhľad na mnohých malých štrkových pláží a zátok, krištáľovo čisté more a ostrov Brač. Nad novšej časti obce, tam je stará dedina Stanicu asi 300 metrov od mora, kde sú stále dobre zachovalé staré kamenné domy. Tu sa dedinčania sa zaoberá predovšetkým rybolov a poľnohospodárstvo, ale po vybudovaní hlavnej Jadranské cesty v roku 1962. pomaly začal rozvíjať cestovný ruch tým, že stavia moderné domy a byty pozdĺž pobrežia. Dnes Stanicu je veľmi známe turistické destinácie populárny pre svoje atraktívne pláže, ako je Tice, Zavode, znásilnenia a Velika Luka a pre pokoj a pohodu ponúkané všetkých hostí a návštevníkov. Milovníci aktívnej dovolenky v najbližšom Omiš a kaňonu Cetiny majú k dispozícii celý rad aktivít ako je pešia turistika, rafting, horolezectvo, zip-line, jazda na kajaku, jazda na bicykli ... Všetci tí, ktorí majú radi dobrú noc von, odporúčame návšteve V blízkosti Omiš a Makarska. Návšteva Stanici, tento atraktívny dedinka v dobre známom Omišskej riviéry, a stráviť svoju dovolenku na krásne a čisté pláže okruhliaky, dostatok slnečného svitu, pokoj a pohodu. Vyhľadávať lacné ubytovanie v Stanici. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Stanici!

Stanići Predpoveď počasia