Apartmány a ubytovanie v súkromí Buje

Buje je malebné mestečko na Istrii, Chorvátsko. Nachádza sa v severozápadnej časti Istrijského polostrova, neďaleko hraníc so Slovinskom, a len desať kilometrov od mora a turistického mestečka Umagu. Staré mesto vyvinula na vrchole kopca a ponúka panoramatický výhľad. To bolo historicky známe ako strážca Istrie. Buje má dlhú a bohatú históriu, a malú pevnosť na vrchole kopca bol obývaný dávnej Histri, po nich Rimania av...

Zoradiť podľa:

Apartmány Istrian Village

Buje

Od mora 7 km
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Rekreačný dom House Ana

Buje

Od mora 5 km
Kapacita 4 osôb

od 100 €

Rekreačný dom Kaštel

Buje

Od mora 7 km
Kapacita 10 osôb

od 165 €

Apartmány Istrian Village ( Buje)

Istrijskej dediny Apartmány sa nachádzajú v Istrijského regióne Buje, pri teplote 70 m nad hladinou mora, kde na more a horských potokov, čo je obzvlášť výhodné pre ľudí s chronickým ochorením a je to krátke jazdy (7 míľ) z najkrajších pláží Istrijského Kanegra. Kanegra pláž je modrá vlajka dopravcu - potvrdenie o kvalite vody a čistom prostredí. Buja územie siaha od rieky Mirna k rieke Dragonja, ktorý tiež tvorí hranicu so Slovinskom. Táto krajina je zvlnený a kopcovitý pokryté vinicami, olivovými hájmi a poliami sypané dub, duby a borovicové lesy, krasové pás je plný zaujímavých geologických fenoménov a vresoviská stredomorskej vegetácie, medzi ktorými tymián a jalovec. Oblasť Bujština dnešnej najznámejší rastúce Vinárska oblasť Istrie s mnohými vínnych pivníc a agroturistického domácností. V blízkosti sa nachádzajú tiež veľmi atraktívny stredovekých miest najviac pozoruhodne Grožnjan, Momjan a Završje. Ponúkame 4 plne zariadené apartmány sú vybavené: klimatizácia, kúrenie, prístup na internet ... postihnutej k dispozícii kamenný krb v priestrannej záhrade vybavené vonkajším nábytkom a detské ihrisko pre futbal. Oddýchnite si v pokojnom mieste, v príjemnej atmosfére.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Istrian Village

Od mora 7 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom House Ana ( Buje)

Obývacia izba oddelená obývačka: jedáleň a kuchynka - jeden celok: rozkladacia pohovka pre dve ďalšie osoby: S terasou: Izba s dlažbou Kuchynská linka, stôl a stoličky pre všetky osoby, riad, hrnce, príbory, atď zabezpečené, kuchynské utierky, elektrický / plynový sporák, počet varných platní 4, rúra, chladnička s mrazničkou, kávovar, sendvičovač , umývačka riadu, žehlička. Pol duplex, jedno domáce zviera je dovolené: viac domácich zvierat na žiadosť 05 euro za deň pri príchode (ak máte domáce zviera hmotnosť viac ako 10 kg, skontrolujte, či sa obrátiť na vlastníka, klimatizácia, klimatizácia v cene, Kúrenie zahrnuté v cene, posteľná bielizeň je dodávaný v týždennej zmena, uteráky (1 veľká, 1 malá / na osobu, na týždeň), Satelit, trezor, fén terasa vlastná terasa, zastrešená terasa, terasa vo dvore (prechod), slnečníky, plocha terasy :. 20 m2 mimo oblasť , vlastná záhrada, barbecue, môže priniesť svoj vlastný grilovania, parkovisko Spoločné priestory klimatizované, práčka u prenajímateľa, parkovisko, priestor na opaľovanie Vzdialenosť: .. od mora: 5000 m k kamienkovej a kamenistej pláži: 5000 m od pláže betónové terasy: 5000 m od trávnatej pláže: 5000 m k detskej a neplavcov: 5000 m mesto Umag: 11000 m od obchodu: 200 m od reštaurácie: 200 m od nemocnice: 4000 m od lekárne: 4000 m od Umag k letiskám: Dubrovnik: 680 km Pula: 83 km Rijeka: 152 km Rozdeliť: 480 km Zadar: 350 km Zagreb: 278 km k najbližšej stanici: 20 km od najbližšej hlavnej cesty: 10 m

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House Ana

Od mora 5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 100 €

Rekreačný dom Kaštel ( Buje)

Náš rekreačný dom má dva apartmány, ktoré sú spojené s vonkajšie schodisko. V prízemí je spálňa, kúpeľňa, kuchyňa a kombinovaný obývacia izba a jedáleň. Druhý apartmán na prvom poschodí má štyri spálne, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba. Krásna, dobre udržiavaná záhrada má olivovníkmi a stredomorské rastliny. Môžete sa osviežiť v bazéne v horúcich letných dňoch. Ešte stráviť príjemné popoludnie na krytej terase pripravuje niektoré chutné pokrmy na grile. Odporúčame vám ochutnať pohárik miestneho vína. Toto ubytovanie je v tesnej blízkosti niektorej z príjemných výletov v okolitých oblastiach. Ešte navštíviť mesto Umag, ktorá je známa pre ATP turnaja. Navštívte tiež pórov? že má mnoho krásnych pláží a malebnými malé dráhy. Návšteva talianskeho Terstu, ktorý má veľa turistických atrakcií a kultúrnych aktivít, je odporúčané.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kaštel

Od mora 7 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 165 €

Turistický sprievodca - Buje

Buje  - Erb Buje je malebné mestečko na Istrii, Chorvátsko. Nachádza sa v severozápadnej časti Istrijského polostrova, neďaleko hraníc so Slovinskom, a len desať kilometrov od mora a turistického mestečka Umagu. Staré mesto vyvinula na vrchole kopca a ponúka panoramatický výhľad. To bolo historicky známe ako strážca Istrie. Buje má dlhú a bohatú históriu, a malú pevnosť na vrchole kopca bol obývaný dávnej Histri, po nich Rimania av 7. storočí, Chorvátmi a Italy. Hrad bol prvýkrát spomenutý v 10. storočí ako Castrum křídlovku, ktorý bol potom pod správou patriarchátu Aquileia. Na začiatku 15. storočia sa dostala pod benátsku pravidlo, podľa ktorého to zostalo až do konca 18. storočia. Nasledujúce storočia a pol bol podľa rakúskeho pravidlo, a nakoniec po 2. svetovej vojne bola zlúčená do Chorvátska. Dnes Buje má asi 5000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, výrobu olivového oleja a vína, a remesiel. Vďaka blízkosti mora, krásnej prírody a bohatého kultúrneho a historického dedičstva, v poslednej dobe je rozvoj cestovného ruchu. Priateľskí hostitelia ponúkajú ubytovanie v malom rodinnom-run hotely, apartmány, izby a rekreačných objektov. V starom meste môžete navštíviť farský kostol sv Servul so zvonicou z 15. storočia, ktorá ponúka nezabudnuteľný výhľad na celé severozápadného regiónu Istria. Tu je tiež kostol Panny Márie Milosrdenstva z 16. storočia a veža svätého Martina, jeden z zvyšky obranných múrov mesta z benátskych čias. Okolie Buje sa prelína s krásnym cyklotrás, víno ciest a ciest ropy olivový, kde môžete ochutnať istrijskej kuchyne a skvelé domáce víno. Z mnohých každodenných cestách, odporúčame navštíviť Umag a jeho krásne pláže štrk a navštíviť najväčšie istrijskej aquapark Istralandija. Návšteva Buje, toto malebné mestečko, a vychutnať si jeho preslávené vinárskej trasy, bohatým kultúrnym dedičstvom a krásnej prírody, ktorá ho obklopuje. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Buje. Apartmány, izby a rekreačné domy v Buje lacnejšie a až o 40% bez nákladných agentúrnych poplatkov. Vitajte na Buje!

Buje Predpoveď počasia