Apartmány a ubytovanie v súkromí Tar-Vabriga

Tar a Vabriga sú dve malé dediny, ktoré tvoria jediný magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Sú umiestnené na západnom pobreží Istrie, 3 km východne od mora a turistického komplexu Lanterna a 7 km severne od mestečka Poreč. Kedysi to boli dve oddelené dediny, ale šíri v priebehu storočí, sa stali jedna dedina. Sú rozdelené len po ceste Pula - Terst. Ako väčšina Istrijského polostrova. táto oblasť bola obývaná od staroveku,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Folo

Tar-Vabriga

Od mora 2.5 km
Kapacita 19 osôb

od 30 €

Apartmány Eva

Tar-Vabriga

Od mora 1.5 km
Kapacita 8 osôb

od 35 €

Apartmán Dalmatini

Tar-Vabriga

Od mora 900 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Folo ( Tar-Vabriga)

Apartmány Folo - Tar-Vabriga 2 apartmány s dvoma spálňami (4-6 osoby) 3 apartmány s možnosťou jednej spálne (2-6 Persnons) Apartmány sa nachádza 2,5 km od turistického centra Lanterna, kde prekrývajúce pláží a ďalších turistických zariadení a aktivít. ,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Folo

Od mora 2.5 km
Kapacita 19 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Eva ( Tar-Vabriga)

Požičiavame úplne nový dve spálne, zariadený byt zaradená do kategórie s *** v rodinnom dome v Vabriga Tara, medzi gravír? a Novigrad. Byt sa skladá z 2 základných lôžok v oddelené spálne a 2 prístelkami v obývacej izbe. Nachádza sa na prízemí s vlastnou strešnou terasou, samostatný vchod a neobmedzený prístup do záhrady. Parkovanie vo dvore. To sa nachádza v obci, 2 km od mora a na ceste asi 1 km od turistického dediny Lanterna. 5 km od Poreča a Novigradu. Predajňa a ATM 20 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eva

Od mora 1.5 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Dalmatini ( Tar-Vabriga)

Byt je v tichom turistickom mieste neďaleko od mora. Ubytovanie bolo nedávno zrekonštruované a má 3 spálne pre 6 osôb a spoločnú kúpeľňu. Balkón a dvor, kde môžete zostať v zeleň rôznych druhov ovocia. V prednej časti domu je k dispozícii gril a priestranné a bezplatné parkovisko. Okrem toho, že apartmán zahŕňa klimatizáciu, Wi-Fi, kuchyňa a obývacia izba so všetkými potrebnými spotrebičmi, TV, kúpeľňa so sprchovacím kútom a krytým balkónom. V okruhu 10 km sa nachádza mnoho zaujímavých pamiatok, ako napríklad Eufraziova bazilika, Baredine Pit, Novigrad Marina a 2 Aquaparky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dalmatini

Od mora 900 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Tar-Vabriga

Tar-Vabriga  - Erb Tar a Vabriga sú dve malé dediny, ktoré tvoria jediný magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Sú umiestnené na západnom pobreží Istrie, 3 km východne od mora a turistického komplexu Lanterna a 7 km severne od mestečka Poreč. Kedysi to boli dve oddelené dediny, ale šíri v priebehu storočí, sa stali jedna dedina. Sú rozdelené len po ceste Pula - Terst. Ako väčšina Istrijského polostrova. táto oblasť bola obývaná od staroveku, a to vďaka úrodnej pôdy a blízkosť mora. V zátokách na úpätí Tar a Vabriga boli objavené pozostatky rímskej vily rustica, ropné rafinérie, vily krajiny a ponorené port, ktorý nám hovorí, že to býval port pre obchodovanie poľnohospodárskych produktov počas rímskej ríše. V súčasnej dobe celá obec má asi 2000 obyvateľov a tvoria chrbticu ekonomiky je cestovný ruch, prenájom ubytovanie v súkromí, a preslávené turistické letovisko Lanterna. Okrem cestovného ruchu, obyvatelia Tar a Vabriga sú zapojení do poľnohospodárskej produkcii olivového oleja a vína, a v menšej miere aj rybolov. Táto oblasť je plná zaujímavých atrakcií, z ktorých niektoré sú ustúpiť dobrodružstvo v jaskyni Baredine, jazda na koni, cyklistika, bežecké preteky, a pešiu turistiku. Gastronomická ponuka je vynikajúci a zahŕňa celý rad reštaurácií, hostincov a vidieckych domácností, kde môžete ochutnať istrijské špeciality a kvalitné miestne vína. Ak chcete aktualizovať, stačí ísť na krásne pláže na polostrove Lanterna, dĺžka pobrežia cez šesť kilometrov, čo je len pár minút jazdy autom. Tu si môžete oddýchnuť s mnohými športových a rekreačných zariadení a krištáľovo čisté more vody. Návšteva Tar a Vabriga, tieto dve jedinečná miesta, ktoré ponúkajú najlepšiu kombináciu dovolenky v zelenom vnútrozemí Istrie, v blízkosti krásnej pláže a krištáľovo čistej vody Jadranského mora. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Tar Vabriga. Apartmány, izby a rekreačné domy v Tar Vabriga lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Tar a Vabriga!

Tar-Vabriga Predpoveď počasia