Apartmány a ubytovanie v súkromí Vrsar

Vrsar je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Istrie, len 11 km južne od Poreča. Obec Vrsar obsahuje deväť menších obciach a má asi 2000 obyvateľov. Vrsar bolo osídlené už v praveku, kedy to bolo obývané dávnej Histri a Liburnians, a v 1. storočí bola dobytá Rimanmi, ktorí vyvinuli miesto do obchodného centra pre poľnohospodárske a živočíšne produkty....

Zoradiť podľa:

Apartmány Iva

Vrsar

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Apartmány Iva ( Vrsar)

So štyrmi Vrsar pohľade s výhľadom na krásne súostrovie 18 neobývaných ostrovov ponorených do modrého Jadranu. Pláže v Vrsar rôznych pláží pre rodiny s deťmi až po skaliská nudistickej pláži jedného z najväčších v Európe, kde Vrsar získala celosvetovú slávu. Samozrejmosťou je tiež bohatý kuchyne a rad ďalších aktivít pre aktívnu dovolenku s esenciálnou najbližším adrenalínovom parku. Apartmány sú klimatizované a štýlovo zariadené. Jednou z najväčších výhod je, že naše apartmány sa nachádzajú v blízkosti centra starého mesta, pláže a všetkých zariadení, čo z nich robí ideálne Apartmán A1 (40 m2, 2 +2). Plne vybavená kuchyňa, obývacia izba a spálňa a kúpeľňa. V spálni je manželská posteľ a šatníkové skrine, zatiaľ čo v obývacej izbe je kombinovaný posteľ sa šíri von do pohodlnej dvojlôžko. Jeho poloha zaisťuje komfortnú teplotu a najteplejšie .. V byte je klimatizované a vybavené satelitnou TV, a samozrejme všetky potrebné kuchynské spotrebiče, vrátane mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň a uteráky. Apartmán A2 (40 m2 2 2) bol plánovaný pre maximálne štyri osoby a je umiestnený na prvom poschodí. Skladá sa z obývacej izby s dvoma samostatnými lôžkami a kuchynským kútom a jedna spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňu. V byte je klimatizované a vybavené satelitnou TV a všetky potrebné kuchynské spotrebiče, vrátane mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň a uteráky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Iva

Od mora 200 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Vrsar

Vrsar  - Erb Vrsar je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Istrie, len 11 km južne od Poreča. Obec Vrsar obsahuje deväť menších obciach a má asi 2000 obyvateľov. Vrsar bolo osídlené už v praveku, kedy to bolo obývané dávnej Histri a Liburnians, a v 1. storočí bola dobytá Rimanmi, ktorí vyvinuli miesto do obchodného centra pre poľnohospodárske a živočíšne produkty. Od 9. storočia bola pod vedením Poreč biskupov, ktorý postavil hrad tu s názvom Castrum Ursariae a od 15 až do konca 18. storočia bol pod vládou Benátskej republiky. Potom sa dostala pod rakúskou správou, a nakoniec sa po druhej svetovej vojne bol pripojený Chorvátsku. Vrsar celej histórii vytvoril na 55 m vysokom kopci pri ústí zálivu Lim, ale dnes nová časť Vrsar rozvíja pozdĺž krásne pobrežie a čisté more. Ubytovanie je okrem ponúkaných v kvalite a dobre vybavené apartmány, izby a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie v niekoľkých hotelov a kempingov. Vrsar je plná okruhliakov a skalnaté pláže, ktoré sú veľmi dobre zariadených a päť z nich má Modrú vlajku. Zdôrazňujeme pláž Belvedere, Petalon, City Beach, a predovšetkým krásne pláže na ostrove St. George, ktorý je len pár minút jazdy loďou z prístavu Vrsar. Pre milovníkov aktívnej dovolenky Vrsar ponúka mnoho cyklistických a turistických trás, potápačské centrum, adrenalínový park Akros, organizovanej horolezectvo v kanáli Lim a Aeropark Vrsar, kde môžete zažiť vtáčej perspektívy pohľad na celej ploche, ale aj vstup do padáku školu alebo skočiť v tandeme z lietadla. Odporúčame vziať organizované výlety do Lim, 12 kilometrov hlbokom fjorde s modro-zelené more a hojnosť rýb a kôrovcov. Bohatá istrijskej kuchyne a špeciality, ako istrijskej prosciutto, hľuzovky, špargľa, polenta na istrijskom spôsobom, kapusta s jahňacím, ryby a morské plody, si môžete vychutnať v mnohých krčmách a reštauráciách. Počas leta Vrsar je ako otvorenej scéne na mnohých festivaloch, koncertoch a slávny rybárske slávnosti. Návšteva Vrsar toto krásne malé turistické mesto so širokou škálou rôznych aktivít, od pekné a príjemné prechádzky a kúpanie v čistej vode, kým adrenalín vyskočí z lietadla. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Vrsar. Apartmány, izby a rekreačné domy v Vrsar, lacnejšie až o 40% bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Vrsar!

Vrsar Predpoveď počasia