Apartmány a ubytovanie v súkromí Funtana

Funtana je malé turistické mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti Západného pobrežia Istrie, iba 6 km južne od Poreča. To bolo prvýkrát spomína v 13. storočí ako feudálne panstvo Porec biskupov. Avšak, táto oblasť bola osídlená Rimanmi, čo dokladajú pozostatky rímskej vily s akvadukt v oblasti zelených lagúny, ktoré možno teraz vidieť. Až do päťdesiatych rokov minulého storočia,...

Zoradiť podľa:

Apartmán Sahic

Funtana

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

od 35 €

Apartmány Palme

Funtana

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sahic ( Funtana)

Sahic Apartmány sa nachádzajú v Funtana, pokojné mestečko na Istrii, ktorá sa nachádza iba 8 km od centra mesta. Naše zariadenie obsahuje tri byty 45 m2. Každé apartmán sa skladá zo spálne, kúpeľne, kuchyne, obývacia izba a terasa. Kapacita našich apartmánov A4 štyria ľudia. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, LCD TV so satelitným príjmom, WFI internet. Každý apartmán má parkovacie miesto a stavba obsahuje spoločný gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sahic

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Palme ( Funtana)

Apartmán s 2 spálňami, 2 kúpeľne, obývacia izba s kuchynským kútom a terasa s palmami. Je umiestnený na prízemí. Opekačka. Moderné a plne vybavené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palme

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Funtana

Funtana  - Erb Funtana je malé turistické mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti Západného pobrežia Istrie, iba 6 km južne od Poreča. To bolo prvýkrát spomína v 13. storočí ako feudálne panstvo Porec biskupov. Avšak, táto oblasť bola osídlená Rimanmi, čo dokladajú pozostatky rímskej vily s akvadukt v oblasti zelených lagúny, ktoré možno teraz vidieť. Až do päťdesiatych rokov minulého storočia, obyvatelia Funtana sa zaoberali hlavne v poľnohospodárstve a rybolove. V šesťdesiatych rokoch minulého storočia bol postavený prvý hotely a kempingy a v oblasti zelených lagúny. Cestovný ruch sa rozvíja pomaly, a obyvatelia Funtana začínajú ponúkať ubytovacie služby v apartmánoch, izbách a rekreačné domy v ich súkromných rodinných domoch. Dnes, väčšina turistických zariadení Funtana sa tiahne od Zelenej lagúny na severe, aby Valkanela na juhu. Táto celá dlhá niekoľko kilometrov oblasť má mnoho malých zátok a pláží s výhľadom na tucet menších ostrovov rozptýlených v prednej časti Funtana. Jedným zo špecifík Funtana je veľké množstvo reštaurácií, taverien a vínnych pivníc, kde môžete ochutnať vynikajúce istrijskej špeciality a slávna istrijské vína. Okrem bohatá gastronomická ponuka, Funtana ponúka mnoho cyklotrás pozdĺž pobrežia i vo vnútrozemí, vodné športy, tenis, futbal, mini golf, bowling, jazda na koni ... Od extrémnych športov je ponúkaný skalné lezenie v neďalekom Lim kanáli La Manche, parašutizmus škola a skočiť z lietadla v Aeropark Vrsar. Návšteva Funtana, tento skrytý klenot na západnom pobreží Istrie a vychutnať si nedotknutou prírodou, mierne stredomorské podnebie a krištáľovo čisté more vody. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Funtana. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov, miestností a rekreačné domy v Funtana, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Funtana!

Funtana Predpoveď počasia