Apartmány a ubytovanie v súkromí Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Sumi je malé mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený v interiéri, v centre Istrie, iba desať kilometrov od mesta Pazin. To bolo menované po benediktínskeho kláštora, ktorý bol postavený v 12. storočí. Miesto bolo postupne vyvinula v bezprostrednej blízkosti okolo neho. Dnes, to má populáciu 1000 obyvateľov, ktorí sú väčšinou pracujúcich v poľnohospodárstve, chove dobytka a remesiel. Pomaly...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Haus Nikolina

Sveti Petar u Šumi

Od mora 25 km
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Haus Nikolina ( Sveti Petar u Šumi)

Haus Nikolina sa nachádza v malej pokojnej obci - Sveti Petar u Sumi v centre Istrie, neďaleko Pazin. Obklopený prírodou, kvetmi, štýlovú záhradným nábytkom a vlastným bazénom. V dome sa môže ubytovať až 6 osôb, domácim zvieratám vstup povolený, máme detskú postieľku. K dispozícii sú dve oddelené spálne, kuchyňa, kúpeľňa a obývacia izba. K dispozícii sú dve klimatizačné zariadenia, sendvičovač, mikrovlnná rúra, chladnička, varná kanvica, riad. Budova je nová koncom roka 2008. rok a svojim hosťom ponúka väčší komfort dovolenku. Zoznámte sa s Pazin, ktorý ponúka veľa kultúrnych pamiatok a navštíviť mnoho z tradičných vína a liehovín obchody v Pazin a okolí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Haus Nikolina

Od mora 25 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Šumi  - Erb Sveti Petar u Sumi je malé mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený v interiéri, v centre Istrie, iba desať kilometrov od mesta Pazin. To bolo menované po benediktínskeho kláštora, ktorý bol postavený v 12. storočí. Miesto bolo postupne vyvinula v bezprostrednej blízkosti okolo neho. Dnes, to má populáciu 1000 obyvateľov, ktorí sú väčšinou pracujúcich v poľnohospodárstve, chove dobytka a remesiel. Pomaly je rozvoj cestovného ruchu, a to najmä vidieckej turistiky a ubytovanie možno nájsť vo vysokej kvalite a dobre vybavené apartmány, izby a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. Najväčším lákadlom miesta je dobre zachovalé kláštor a kláštorný kostol svätého Petra a Pavla apoštola, a zázračný obraz Panny Márie Čenstohovska, ktorý priťahuje mnoho pútnikov. Okolie je ideálne pre milovníkov aktívnej dovolenky a na rozdiel od mnohých cyklistických chodníkov, v blízkosti Pazin ponúka zips linky, jeep safari, jazda na koni a speleológa dobrodružstvo v Pazin jaskyne. Gastronomická ponuka tohto regiónu je bohatá na tradičné vynikajúce domáce istrijskej kuchyne a kvalitných vín, ktoré musíte skúsiť. Návšteva Sveti Petar u Sumi a teraz pokoj, čerstvý vzduch a nedotknutú prírodu v zelenom srdci Istrie. Hľadajte lacné ubytovanie v súkromí v Sveti Petar u Sumi. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Sveti Petar u Šumi!

Sveti Petar u Šumi Predpoveď počasia