Apartmány a ubytovanie v súkromí Pićan

Pićan je malá osada a obec v istrijskej krajine. Nachádza sa v centrálnej časti Istrie v blízkosti mesta Labin, obklopený jemnými a zelenými poliami, lesmi, lúkami a vinohradmi. V obci Pićan je 10 menších osád: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvateľov zaoberajúcich sa najmä poľnohospodárstvom a cestovným ruchom. V oblasti Pićan sa...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Villa Brbon

Pićan

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Rekreačný dom Villa Brbon ( Pićan)

Villa Brbon sa nachádza v centrálnej Istrii, ďaleko od dopravy a od osady. Dom je obklopený lesmi a je ideálnym miestom pre príjemný pobyt a užiť si spev vtákov. Rekreačný dom je zariadený v retro štýle s modernými prvkami. Vo dvore sa nachádza futbalové ihrisko, trampolína a gril. Dom má 3 spálne s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Aby bol pobyt čo najpríjemnejší, v oknách je sieť, ktorá umožňuje, aby hmyz zostal mimo domu. Len pár minút jazdy autom si môžete vychutnať rôzne aktivity, ktoré Istria ponúka od cyklotrás, vínnych trás, krásnych jaskýň až po jazdecké kluby, gastronomické ochutnávky a rôzne kultúrne podujatia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Brbon

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Turistický sprievodca - Pićan

Pićan  - Erb Pićan je malá osada a obec v istrijskej krajine. Nachádza sa v centrálnej časti Istrie v blízkosti mesta Labin, obklopený jemnými a zelenými poliami, lesmi, lúkami a vinohradmi. V obci Pićan je 10 menších osád: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvateľov zaoberajúcich sa najmä poľnohospodárstvom a cestovným ruchom. V oblasti Pićan sa nachádza mnoho altánov s krásnym výhľadom na kopcovitú a idylickú krajinu strednej Istrie. Každý rok Pićan hostí Legendfest, festival ľudových príbehov, zvykov, legiend a rozprávok Istrie. Festival trvá tri dni a môžete sa tešiť na rôznych koncertoch, divadelných predstaveniach, predstaveniach a maľbách. Pican je známy svojou impozantnou zvonicou v strede miesta, ktoré bolo postavené v roku 1872 z bieleho vápenca. Je 48 metrov vysoká a patrí medzi najvyššie na Istrii, ale aj najkrajšie. Celá oblasť je vhodná pre príjemnú a pokojnú rodinnú dovolenku od mora. Ubytovanie sa nachádza v mnohých apartmánoch v rodinných domoch alebo v dobre zariadených rekreačných domoch s bazénom. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania, ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov a strávte idylickú dovolenku v srdci Istrie. Vitajte v meste Pićan!

Pićan Predpoveď počasia