Apartmány a ubytovanie v súkromí Pićan

Pićan je malá osada a obec v istrijskej krajine. Nachádza sa v centrálnej časti Istrie v blízkosti mesta Labin, obklopený jemnými a zelenými poliami, lesmi, lúkami a vinohradmi. V obci Pićan je 10 menších osád: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvateľov zaoberajúcich sa najmä poľnohospodárstvom a cestovným ruchom. V oblasti Pićan sa...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Villa Brbon

Pićan

Od mora 20 km
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Rekreačný dom Villa Brbon ( Pićan)

Vila Brbon sa nachádza v centrálnej Istrii, ďaleko od premávky a od osady. Dom je obklopený lesmi a je ideálnym miestom pre príjemný pobyt a užite si spev vtákov. Rekreačný dom je zariadený v retro štýle s modernými prvkami. Vo dvore sa nachádza futbalové ihrisko, trampolína a gril. Dom má 3 spálne s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Aby bol pobyt čo najpríjemnejší, v oknách je sieť, ktorá umožňuje hmyzu zostať von a von z domu. Za pár minút jazdy si môžete užiť rôzne aktivity, ktoré ponúka Istria, od cyklistických chodníkov, vínnych ciest, krásnych jaskýň až po jazdecké kluby, gastronomické ochutnávky a rôzne kultúrne podujatia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Brbon

Od mora 20 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Turistický sprievodca - Pićan

Pićan  - Erb Pićan je malá osada a obec v istrijskej krajine. Nachádza sa v centrálnej časti Istrie v blízkosti mesta Labin, obklopený jemnými a zelenými poliami, lesmi, lúkami a vinohradmi. V obci Pićan je 10 menších osád: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvateľov zaoberajúcich sa najmä poľnohospodárstvom a cestovným ruchom. V oblasti Pićan sa nachádza mnoho altánov s krásnym výhľadom na kopcovitú a idylickú krajinu strednej Istrie. Každý rok Pićan hostí Legendfest, festival ľudových príbehov, zvykov, legiend a rozprávok Istrie. Festival trvá tri dni a môžete sa tešiť na rôznych koncertoch, divadelných predstaveniach, predstaveniach a maľbách. Pican je známy svojou impozantnou zvonicou v strede miesta, ktoré bolo postavené v roku 1872 z bieleho vápenca. Je 48 metrov vysoká a patrí medzi najvyššie na Istrii, ale aj najkrajšie. Celá oblasť je vhodná pre príjemnú a pokojnú rodinnú dovolenku od mora. Ubytovanie sa nachádza v mnohých apartmánoch v rodinných domoch alebo v dobre zariadených rekreačných domoch s bazénom. Kontaktujte priamo majiteľov súkromného ubytovania, ušetrite až 40% z drahých agentúrnych poplatkov a strávte idylickú dovolenku v srdci Istrie. Vitajte v meste Pićan!

Pićan Predpoveď počasia