Apartmány a ubytovanie v súkromí Raša

Raša je malé mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený na východnej strane Istrijského polostrova v úrodnom údolí rieky Rasa, niekoľko kilometrov od mora. Raša je tiež sídlom obce, v ktorej má toľko ako 23 menších miest a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, rybolove, a viac nedávno v cestovnom ruchu. Akonáhle je ťažba bol hlavný priemysel, ale dnes...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Mytilus - Trget

Raša

Od mora 800 m
Kapacita 11 osôb

od 56 €

Apartmány Guido

Raša

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Monte Siculi

Raša

Od mora 4.5 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Gobo

Raša

Od mora 800 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Tanja

Raša

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Bruno

Raša

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Mytilus - Trget ( Raša)

Dom sa nachádza na kopci v vysporiadanie Trget, s krásnym výhľadom na záliv Raša. Budete nadšení tým, Pokojné prostredie vhodné pre rodiny s deťmi. Pre všetkých hostí máme k dispozícii parkovanie zabezpečené. Hostia môžu využiť lodné prístavisko pre lode až 10 m dlhé. Okolie je krásne a ideálny pre rekreačné hostí, ktorí budú vychutnať v prírode a čerstvý vzduch. V blízkosti sú 2 veľké reštaurácie, obchod, kamienková pláž je 800 m ďaleko. 12 km od Trget je mestečko Labin s mnohými kultúrnych a turistických obsahu. 20 km od Trget sa môžete tešiť na vyhliadkové jaskyniach. Hostia si welcome drink. Hostitelia organizovať jednodňový výlet s loďou na vyhliadkové Rasa zálivu počas letnej sezóny. Hostia majú možnosť si prenajať loď, požičovňa skútrov & štvorkolky, štvorkolky s cestovnými od námestia v okolí. Pre pobyt kratší ako 4 dni je cena o 30% vyššia. Príchod do apartmánov je po 15:00 a odchod do 10.00 hod. Rezervácia je potvrdená zálohou 30%, zvyšok sumy sa platí po príchode do apartmánov. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Mytilus - Trget

Od mora 800 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 56 €

Apartmány Guido ( Raša)

Apartmán pre dve osoby a apartmán pre päť osôb. Nachádza sa 20 metrov od mora, a tak od reštaurácií, pláže, pošta a trhom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Guido

Od mora 20 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Monte Siculi ( Raša)

Dom sa nachádza v krásnej prírode v malej istrijskej dediny Breg. Je to ideálne miesto pre oddych a relaxáciu, uprostred olivových hájov, viníc. V horúcich letných dňoch sa môžete osviežiť v bazéne, ale tiež tešiť tieni starých dubov. Rekreačný dom je obklopený 22 akrov na veľkom pozemku. Pre osobnú potrebu K dispozícii sú: terasa, slnečník, ležadlá, záhradný nábytok, gril. Plne vybavený. Ak chcete, môžete si tiež objednať masáže s extra panenský olivový olej a lodný výlet s majiteľom. Parkovanie je súkromná! Dom je pet priateľský. Len pätnásť minút jazdy autom je krásny oáza Prtlog s malými zátokami a plážami, čo je vzhľadom k jeho prirodzená krása bola vyhlásená za chránené územie, je vhodná pre prevádzkovanie vodných športov ako je potápanie alebo plachtenie. Odporúčame Vám navštíviť historické mesto Labin, Rabac turistickou destináciou, zvaný perla Jadranu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Monte Siculi

Od mora 4.5 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Gobo ( Raša)

Apartmán Gobo, vo vlastníctve rodiny Gobo sa nachádza v Trget na druhom poschodí rodinného domu (Istria kraj). Ubytovanie sa nachádza 800 m od pláže a 900 m od centra. Jedna ubytovacia jednotka je vhodná pre minimálne 4 a maximálne 6 osôb. Hostia majú k dispozícii: balkón / terasa, záhradný plot, príbory a riad, SAT-TV, prístup k internetu, klimatizácia, posteľná bielizeň, uteráky, práčka, barbecue. Zvláštne opatrenia zahŕňajú: vyrábať z vlastnej záhrady, sezónne zber, rybárčenie, horolezectvo a turistiku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gobo

Od mora 800 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Villa Tanja ( Raša)

Drenje, malej dedine 10 km od Labine a Rabacu, východnom pobreží Istrie. Mediterenian klímy a zelené kopce, ktorý ponúka to najlepšie z cestovného ruchu vrátane prírodných atrakcií, ako je okúzľujúcich ostrovov, skrytých zátok a krásnych pláží na prémiové istrijskej cosinus a svetových vín. Súkromný dom s panoramatickým výhľadom na pobreží Jadranského mora. Byt je vzdialenosť od mora je cca. 1,5 km, Reštaurácia app. 500 meter, supermarket 2 km. Majiteľ býva na prvom poschodí rovnakého domu. Trojizbový apartmán s klimatizáciou, krytá, otvorená terasa so záhradným nábytkom, ktorý ponúka pohľad na krásnom Kvarneri a ostrove Cres, bazén, záhradný altánok s grilom, parkovacie miesto. Obývacia izba, dve spálne (manželská posteľ a palandy), vaňa, sprcha, WC, otvorené rozmiestnené, kuchyňa s jedálňou, refrigator s hlbokým mrazenie, mikrovlnnou rúrou, kattle, korenie, LCD-SAT_ASTRA-TV, práčka, detská postieľka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Tanja

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Bruno ( Raša)

Krásny dom Kapacita 4 + 1 osoby sa nachádza v malej istrijskej dediny županov - Trgetari blízkosti Trget a Labinu. Vzdialenosť od Labin 10 km od Rabac 15 km od Pula 40 km. Dom má priestrannú záhradu s veľkým priestorom pre deti na hranie a veľkú terasu na večeru skupiny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Bruno

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Raša

Raša  - Erb Raša je malé mesto a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený na východnej strane Istrijského polostrova v úrodnom údolí rieky Rasa, niekoľko kilometrov od mora. Raša je tiež sídlom obce, v ktorej má toľko ako 23 menších miest a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve, rybolove, a viac nedávno v cestovnom ruchu. Akonáhle je ťažba bol hlavný priemysel, ale dnes Rasa sa obracia na turistike a ekologického poľnohospodárstva. Rasa je najmladší mesto na Istrii, ktorý bol postavený v roku 1937 na základe talianskych orgánov, a pre potreby robotníkov a baníkov z neďalekých uhoľných baniach. Ťažobnú činnosť v tejto oblasti siaha až do 17. storočia a benátskej správy. Produkcia uhlia dosiahla je to vrchol v roku 1942, kedy vyrobila viac ako jeden milión ton uhlia. Odvetvie cestovného ruchu sa skladá z dvoch kempov pre niekoľko stoviek turistov a viac ako dvesto súkromných nájomcov izieb a apartmánov, rovnako ako značný počet ďalších menších reštaurácií. Pozdĺž pobrežia sú Trget, Trgetari, Koromacno a St. Marina, ktorý špeciálne vyvinutý služby v oblasti cestovného ruchu a poskytovanie vysoko kvalitného ubytovania. Veľmi členité pobrežie zahŕňa ústie rieky Rasa a skalnaté mysmi a piesčité pláže, ktoré sú ľahko dostupné pre turistov, ktorí prichádzajú autom a lodí. Návšteva Rasa a okolie, táto zaujímavá oblasť Istrie, ktorá sa môže pochváliť mnohými kontrastov, úrodné údolia a čistej vody a početné skryté a divoké zátoky. Súkromné ​​ubytovanie v Rasa, Trget Trgetari a okolie. Vitajte na Raša!

Raša Predpoveď počasia