Apartmány a ubytovanie v súkromí Rabac

Rabac je známe turistické stredisko v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží Istrie na úpätí strmých kopcov a mesto Labin, ku ktorému administratívne patrí. Akonáhle sa jednalo o malé rybárske a námorné obec s iba 10 vďaka domy na dobre chránenom prírodnom zálivu. V polovici 19. storočia sa situácia zmenila, keď to priťahovalo jej prvý návštevníci očarení krásnymi plážami, veľmi čisté more...

Zoradiť podľa:

Apartmány Graciela

Rabac

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

od 25 €

Apartmány Leonardo

Rabac

Od mora 350 m
Kapacita 17 osôb

od 25 €

Apartmán Katicic

Rabac

Od mora 900 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Braje Rabac

Rabac

Od mora 900 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Klara Rabac

Rabac

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

od 28 €

Apartmán Antea

Rabac

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Rabac

Rabac

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Apartmány Graciela ( Rabac)

Ak by ste chceli stráviť príjemnú dovolenku v Chorvátsku, nenechajte si ujsť dostať do Rabac, perla východného pobrežia. Naše komfortne zariadené apartmány vám ponúkne jedinečnú dovolenku, najlepšie umiestnenie v Jadranskom mori. Rabac je to trochu turistické mesto, ktoré má všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku. Trávniky, olivovníky, tieň stromy a krásne skalnaté a piesočné pláže, aby to idylická atmosféra, kde všetci naši hostia radi vracajú. Nedávno obnovený dom sa nachádza na ideálnom mieste, iba 200 metrov od centra mesta a hlavné Rabac nábreží. Zažite krásny výhľad na záliv Rabac a nezabudnuteľný západ slnka na pozadí starého mestečka Labinu. Vykurované apartmány vám umožní zostať po celý rok za prijateľné ceny. V každom byte je pitná voda. V blízkosti sa nachádza dlhá promenáda a pešie chodníky Rabac Labin-nedotknutou prírodou, s množstvom vodných zdrojov. Iba 500 m od hotela sú tenisové kurty a Paintball, ktorý sa nachádza v krásnom borovicovom lese. Najbližší obchod je 200 m od hotela a behom 5 minút jazdy autom sa dostanete do supermarketu Lidl. Krištáľovo čisté more a modré vlajky. Naše dvadsať rokov skúseností nám pomáha identifikovať vaše požiadavky a potreby, aby vaša dovolenka ešte príjemnejšie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Graciela

Od mora 500 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Leonardo ( Rabac)

Toto krásne ubytovanie v súkromí na prenájom má krásny panoramatický výhľad na pláž a zelenej borovice lesnej nad plážou. Apartmány majú tieto vlastnosti: kuchyňa, jednu / dve spálne, balkón / terasu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. V kuchyni je plne funkčný s priloženými riadu a kávovarom. Apartmány majú SAT / TV, WLAN a Dávajte si pozor alebo balkón so záhradným nábytkom. Cena zahŕňa pobytovú taxu, parkovanie, posteľná bielizeň, uteráky, utierky, elektriny a vody a čistenie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Leonardo

Od mora 350 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Katicic ( Rabac)

Priestranný byt v tichej lokalite s 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyne, terasa. Novostavba, dobre zariadené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Katicic

Od mora 900 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Braje Rabac ( Rabac)

V Rabac, skutočný perla na pobreží Jadranského mora, ponúkame na prenájom niekoľko krásnych novo postavené apartmány s panoramatickým výhľadom na Liburnija a ostrovy. Ideálne pre dlhšie pobyty, naše apartmány sú plne vybavené a väčšie ako štandardné hotelové izby a zahŕňajú všetky potrebné vybavenie pre váš confortable pobyt. Si môžete vychutnať kúpanie a opaľovanie v nedotknutej prírody a krištáľovo čistej vody, ako si môžete dovoliť krásne pláže, ktoré sú v blízkosti nášho bytu. V našej aktuálnej ponuke sú dva apartmány pre 4-6 osôb, zatiaľ čo my pripravujeme ďalšie 4 apartmány (3-6 osoby), na leto roku 2013. Apartmány sa nachádzajú v rovnakej budove v Rabac, v pokojnej ulici. Parkovanie je možné pred domom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Braje Rabac

Od mora 900 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Klara Rabac ( Rabac)

Apartmány Klara / Súkromné ??ubytovanie Rabac na Istrii sa nachádza v blízkosti centra mesta Rabac, populárne turistické destinácie na Istrii. Rodinný dom Skandul so 4 apartmány pre ubytovanie v súkromí sa nachádza asi 100 m od centra mesta Rabac, a od mora. Apartmány na dovolenku či ubytovanie v súkromí Rabac Istra sú k dispozícii po celý rok. Parkovanie pre Vás voz je tiež k dispozícii. Sme vždy k dispozícii, aby si svoju dovolenku a svoj pobyt so svojimi blízkymi čo najpohodlnejšie. Zaujímavosti Rabac, pláže, obchodov, reštaurácií a kaviarní sa ľahko dostanete pešo. Vkusne a funkčne zariadené apartmány na dovolenku ubytovanie sú vybavené plne funkčné kuchyňa so všetkým potrebným riadom a kávovarom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, SAT / TV, klimatizáciou a majú priestranné balkóny alebo terasy s úžasným panoramatickým výhľadom na more, Kvarnerskom zálive pohľady, pohľad na záliv historického centra mesta Rabac a Labin.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Klara Rabac

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 28 €

Apartmán Antea ( Rabac)

Byt sa nachádza na cc. 800 metrov od mora. Cesta k moru je cez borovicový les a relaxačné a relaxačné s miliónom vôní borovice a levandule, ktoré chcú ísť pešo. Byt má dve spálne s manželskou posteľou, predsieň, kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou a terasou s výhľadom na more a borovicový les. Orientácia bytu je sever-juh a je pohodlná v lete. V zime je teplo a izolované inými bytmi. Vybavená klimatizáciou, varným plynom a elektrinou. K dispozícii je jedno alebo dve parkovacie miesta. Vhodný pre štyri osoby av prípade potreby aj šesť osôb, zatiaľ čo v obývacej izbe je rozťahovaná suita. Z terasy je nádherný výhľad na more a ostrov Cres a Lošinj. Cena závisí od toho, či potrebujete čas pred sezónou, sezónou alebo v sezóne. Pláže sú krásne s krištáľovo čistým morom a vybavené pláže s kamienkami a plážovými stoličkami, cukrárne, bazény pri mori a zaujímavé pre deti a stýkajú sa s radom kultúrnych podujatí pre deti i dospelých.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Antea

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Rabac ( Rabac)

Tento komfortný apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v centre mesta Rabac priamo pri mori a jeho jedinečná poloha umožňuje urobiť pár krokov do blízkeho cukrárne, nakupovať potraviny v neďalekom vlastnom stravovaní alebo sa dostať na krásne pláže. Okrem apartmánu sa nachádzajú aj výletné lode na blízke ostrovy Cres a Lošinj.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Rabac

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Rabac

Rabac  - Erb Rabac je známe turistické stredisko v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží Istrie na úpätí strmých kopcov a mesto Labin, ku ktorému administratívne patrí. Akonáhle sa jednalo o malé rybárske a námorné obec s iba 10 vďaka domy na dobre chránenom prírodnom zálivu. V polovici 19. storočia sa situácia zmenila, keď to priťahovalo jej prvý návštevníci očarení krásnymi plážami, veľmi čisté more a bujnej stredomorskej vegetácie, ktorá ju obklopuje. Dnes, to má populáciu 1400 obyvateľov, ktorí väčšinou ponúkajú ubytovanie v vysoko kvalitné a dobre vybavené apartmány, izby a rekreačné domy v rámci svojich súkromných rodinných domov. Priestranné kamienkové pláže s jemnými, drobnými a bielymi kamienkami sú ochranné známky Rabac. Kladieme dôraz na dvoch najväčších: plážové Maslinica a Lanterna, ktoré sú zdobené Modrú vlajku ako dôkaz čisté more a pláže. Na plážach si môžete prenajať rôzne plážové rekvizity, ale tiež si mnohé ďalšie vybavenie a vodné športy, alebo relaxovať v početných baroch a reštauráciách. Milovníci aktívnej dovolenky tu ihriská pre rôzne športy - volejbal, minigolf, basketbal, hádzaná, a niekoľko fitcentra a posilňovne. Môžete si užiť aj prechádzky po pláži alebo v 3 kilometrov dlhého promenáde do mestečka Labine, ktorá ponúka krásny výhľad na záliv, ostrov Cres a celé okolie Labin. Odporúčame tiež navštíviť mnoho reštaurácií a krčmičiek pozdĺž pobrežia, kde môžete ochutnať širokú škálu istrijských špecialít, šunka, domáce cestoviny, halušky s mäsovou omáčkou, pralinky, istrijského minestrone, špargľa, Labin šišky a mnoho ďalších. Návšteva Rabac, turistická perla Kvarnerského zálivu, ktorý ponúka krásne a čisté okruhliakmi pláže a bohatú turistickú ponuku. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Rabac. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Rabac a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Rabac!

Rabac Predpoveď počasia