Apartmány a ubytovanie v súkromí Kršan

Kršan je malebná stredoveká dedina a obec na Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený na východnej strane Istrijského polostrova, na úpätí svahov hory Učka, a nachádza sa 11 kilometrov od Labine. Obec sa skladá z 24 malých dedín a osád s celkovou populáciou asi 3000 obyvateľov. Dediny a obec vznikla s stredovekého hradu, teraz jeden z najlepšie zachovaných hradov v Istrii. Novšie časť mesta sa nachádza na križovatke medzi Labine...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Kršan

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Villa Antishova

Kršan

Od mora 1.5 km
Kapacita 8 osôb

od 131 €

Rekreačný dom Regina

Kršan

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Apartmán Iva

Kršan

Od mora 7 km
Kapacita 5 osôb

od 90 €

Rekreačný dom Miranda

Kršan

Od mora 6 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana

Kršan

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

od 95 €

Rekreačný dom Villa Antishova ( Kršan)

Táto krásna vila s bazénom bola postavená v roku 1902 v kameni a kompletne zrekonštruovaná v roku 2013 v súlade s prírodným prostredím, v ktorom sa nachádza. Na rekonštrukciu boli použité iba prírodné materiály typické pre danú oblasť, z ktorej vyniká najmä kameň Kanfanar, s ktorým je dláždených viac ako 300 m2 záhrady. Vila je plne prispôsobená modernému životnému štýlu a jej kúzlo sú prvkami rustikálnej architektúry, pôvodného štýlu fasády s prírodnými materiálmi a zemitými farbami a kamenným prameňom tradičnej istrijskej cisterny z roku 1880. Vila pozostáva z dvoch častí so samostatnými vchodmi. V hornej časti sa nachádza priestranný apartmán s tromi spálňami, kuchyňou, kúpeľňou a terasou so záhradným nábytkom. Na prízemí sa nachádza apartmán z kameňa s tradičným krbom a terasou so záhradným nábytkom, pred ktorým sa nachádza bazén a niektoré ležadlá. Vila sa nachádza v malej dedine len s niekoľkými usadenými domami. Okolie sa rozprestiera na ploche 7000 metrov štvorcových zelenej záhrady, ktorá je ideálna na relaxáciu a pokoj a ticho a úplné súkromie. Vzdialenosť k najbližšiemu supermarketu je 4 km, prvá reštaurácia je 1,5 km (možné stravovanie po dohode), prvé pláže sú vzdialené 3 km a vzdialenosť k najkrajším plážam Istrie v Rabaci je 10 km. Vila sa nachádza len hodinu jazdy od všetkých prírodných a kultúrnych pamiatok Istrie. S rustikálnou stavbou domu a osobitnou pozornosťou venovanou pravidlám Feng Shui, dom a záhrada sú vybavené zariadeniami v súlade s moderným životným štýlom a potrebami a plne pokryté signálom Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Antishova

Od mora 1.5 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 131 €

Rekreačný dom Regina ( Kršan)

Táto nádherná nehnuteľnosť sa nachádza v malebnej dedine Vlašići neďaleko Kršan a odporúčame túto vlastnosť na ľudí, ktorí majú radi pokojnú. Zelené a zelené všade. Mesto Labin (10 km) sa nachádza v blízkosti a dobre známy pre svoje reštaurácie, káva obchodov, Hipermarket a bohatých kultúrnych podujatí v letnom období. Jednoduchý 15 km jazdy autom sa dostanete do krásnych pláží v Rabaci. Village obchody je 1,5 km ďaleko, ale je tu možnosť nákupu miestnych produktov od farmárov (čerstvé napríklad víno, olivový olej ...) To sa môže ubytovať až 6 osôb. Veľký súkromný bazén 9 m x 4 m sa nachádza v záhrade s tradičnou Istrie kamenný krb. Jednoposteľová izba 2 Dvojlôžková izba 2 Prístelka (y) 1 Kúpeľne Sprcha 2, Spoločenská miestnosť, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, jedálenský stôl, terasa, nábytok v terase, fajčenie, zvieratá, Krb, klimatizácia, Detská postieľka k dispozícii. Sporák, Chladnička, Mraznička, Hriankovač, Mikrovlnná rúra, umývačka riadu, práčka, krb, TV, satelit, DVD, Internet Bezdrôtové

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Regina

Od mora 5 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Apartmán Iva ( Kršan)

Dom v obci Kršan - Vlašići, Istria sa nachádza 7300 m od mora. Blízkosti sa nachádza pláž (kamienková). Budete domy jediní hostia, pretože neobsahuje žiadne iné ubytovacích jednotiek. Dvor okolo objektu je 2000 m2. Parkovacie miesto bude všetkým hosťom, ktorí prídu so svojím vlastným vozidlom k dispozícii. Viac ako kilometer od mu dome nájdete: supermarket, lekáreň, prvá pomoc, bankomat, diskotéka, centrum, reštaurácia, internetová kaviareň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Iva

Od mora 7 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 90 €

Rekreačný dom Miranda ( Kršan)

Krásny rodinný dom v malej istrijskej dediny Lazaric v blízkosti Labine. Dom má veľkú záhradu s bazénom s protiprúdom plávania pre občerstvenie počas letných horúčav a veľký priestor pre deti na hranie alebo odpočinok a zábavu pre dospelých. Na hostí je likvidácia kombináciu volejbal a bedminton na tráve. Ponuka hrať na elektrické šípky. Veľká terasa je ideálnym miestom pre večeru skupiny a zábavné chvíle s rodinou alebo priateľmi. Môžete rýchlo dostať všetky slávne istrijskej centrum. Navštívte pláží v Rabaci.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Miranda

Od mora 6 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana ( Kršan)

Strávte relaxačnú dovolenku v novo postavenom kamennom istrijskom dome s bazénom. V prízemí kuchyňa, jedáleň, obývačka s rozkladacou pohovkou pre dve osoby a rozkladacou pohovkou pre jednu osobu, kúpeľňa .. dve spálne na katu .. Plne vybavené (satelitná TV, DVD, WiFi, posteľné uteráky ... ) Relax v záhrade s bazénom, ležadlami, grilom. Dom sa nachádza na pokojnom mieste obklopenom zelenilom .. ideálny pre rodiny s deťmi ... prvé pláže sú vzdialené 5 km .. (Plomin Luka, malá rybárska dedina s plážami bez davov) .. alebo sa dostanete na Rabac (15-20 minút jazdy autom), ktorý ponúka prekrásne pláže (modrá vlajka) a mnoho turistických zaujímavostí ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ivana

Od mora 5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 95 €

Turistický sprievodca - Kršan

Kršan  - Erb Kršan je malebná stredoveká dedina a obec na Istrii v Chorvátsku. Je umiestnený na východnej strane Istrijského polostrova, na úpätí svahov hory Učka, a nachádza sa 11 kilometrov od Labine. Obec sa skladá z 24 malých dedín a osád s celkovou populáciou asi 3000 obyvateľov. Dediny a obec vznikla s stredovekého hradu, teraz jeden z najlepšie zachovaných hradov v Istrii. Novšie časť mesta sa nachádza na križovatke medzi Labine a Rijeky. Po celú dobu svojej búrlivej histórii, Kršan hrad zmenilo mnoho pravítka a majstrami, a bol prvýkrát spomenutý v 13. storočí ako Castrum Carsach, keď bol pod pravidlom Pazin kniežatstvo v rámci rakúskej časti Istrie v stredu a novoveku. Dnes je pôvod názvu Kršan je s najväčšou pravdepodobnosťou od majiteľov z 15. storočia, rodina Cherstlein de Pisino, ktorý v tej dobe začal volať von Karscheyner. Rodina hrebeň je prominentný hrotu šípu, a motívom stále zdobia erb na mieste. Kršan je dnes úspešne rozvíja podniky, poľnohospodárstvo a chov dobytka, a je becomming rozpoznateľný turistickú destináciu s mnohými rekreačných objektov a zaujímavých akcií, ako sú festivalu voľne rastúcich rastlín, Krafifest, Kršonski Pir Dni Istrijského zvonček, festivalu poľovníctva - Hubertfest a ďalšie , Obec Kršan má prístup k moru v zálive Plomin a malej rybárskej dedine Plomin Luka. Milovníci športových aktivít a prírody môžu venovať pešej turistike a cyklistike cez zelené istrijskej kopce a údolia. Gastronomické špeciality tohto kraja ako je istrijskej prosciutto a syr, istrijskej polievky a Kvarner krevetami, môžete vyskúšať v miestnych tavernách a reštauráciách. Vyhľadávať apartmány, izby a rekreačné domy v Kršan a okolí. ubytovanie v súkromí lacnejšie až o 40% bez nákladných agentúrnych poplatkov. Vitajte na Kršan!

Kršan Predpoveď počasia