Apartmány a ubytovanie v súkromí Barban

Barban je malé malebné stredoveké dediny v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží cez Rasa riečne údolia, a nachádza sa 27 km od Puly a 9 km od Labine. Barban je centrom obce, ktorý má prístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvateľov. Celá obec sa skladá z 73 dedín a osád. To bolo prvýkrát spomenuté v 8. storočí, kedy pápež Gregor III sa vzťahuje ku kláštoru sv Márie z Barban....

Zoradiť podľa:

Rekreačné domy Istra holiday

Barban

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

od 69 €

Rekreačný dom Celija

Barban

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Apartmány Leticija

Barban

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Leticija

Barban

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Rekreačné domy Istra holiday ( Barban)

V malej dedine v obci Barban je kamenný dom z 19. storočia, renovovaný v roku 2007. Veľmi komfortný dom je vybavený moderným nábytkom a zariadením pre 7 osôb. V prízemí je predsieň, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňu a spálňu s manželskou posteľou. Vnútorné schody vedú z prízemia na prvé poschodie. V poschodí sú tri spálne, chodba a kúpeľňa. Rekreačný dom má dve vzduch a na prízemí, chladenie a kúrenie, TV, satelit, CD, HI - FI, šípky, vysávač, žehliaca doska, mixér, žehlička, mikrovlnná rúra, sendvičovač, kávovar, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a práčka. Je vhodná pre deti, pretože má uzavretú terasu pred a za domom, ale aj pre seniorov a hostí na invalidnom vozíku, ktoré umožňujú prístup na terasu. Na terase je záhradný nábytok, gril, a 5 lehátka, hostia majú prístup do dvoch kolies pre dospelých a dva pre detské bicykle.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Istra holiday

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 69 €

Rekreačný dom Celija ( Barban)

Prázdninový dom Celija sa nachádza v peknej dedine Beloci. Táto obec leží 25 km severovýchodne od krásneho mesta Puly. Je to krásne rekreačné miesto s amfiteátrom a mnoho pekných uličiek a ulíc. V blízkom okolí môžu hostia navštíviť pekné mesto Labin alebo toeristic mesto Rabac. Plávanie a užívať si more je možný len 2 km od hotela, v Blaz Bay, ktorý má malú kamienkovú pláž. Je to pekné pokojné miesto, a dom má veľkú záhradu (1000 m2). Tento samostatne stojaci dom sa nachádza atmosférický a vkusne zariadené. Prázdninový dom Celija stojí na krásnom pokojnom mieste v obci.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Celija

Od mora 2 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Leticija ( Barban)

Apartmán Letizia sa nachádza v malom mestečku Punter s iba sto obyvateľov v blízkosti Barban. V byte je obklopený zeleňou s krásnym výhľadom na more. Hostia môžu zdarma využívať horné poschodie domu s vlastným vchodom. Môžete použiť celú záhradu a jej obsah. V našom okolí je malý hotel, ktorý ponúka kúpeľné služby, víno, bar a reštauráciu. V blízkosti tipéra dodatočného obsahu má adrenalín parku Glavani, iba 10 minút jazdy autom. Jazda na koni na ranči iba 10 minút jazdy autom. Medulin 31 minút jazdy autom, 33 km. Fažana 33 minút jazdy autom, 27 km. Pula 25 minút jazdy autom, 28 km. Labin 20 minút jazdy autom, 17 km. Rabac 28 minút jazdy autom, 22 km. Porec 50 minút jazdy autom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Leticija

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Leticija ( Barban)

Stávkar a je mestečko neďaleko Barban, s iba sto obyvateľov. Náš dom sa nachádza na okraji dediny obklopené prírodou a zeleňou s krásnym výhľadom na Rasharkin Bay a okolité ostrovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Leticija

Od mora 1.5 km
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Barban

Barban  - Erb Barban je malé malebné stredoveké dediny v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží cez Rasa riečne údolia, a nachádza sa 27 km od Puly a 9 km od Labine. Barban je centrom obce, ktorý má prístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvateľov. Celá obec sa skladá z 73 dedín a osád. To bolo prvýkrát spomenuté v 8. storočí, kedy pápež Gregor III sa vzťahuje ku kláštoru sv Márie z Barban. Počas stredoveku Barban bol feudálnej panstva Aquileia patriarchátom prevádzkovaný Gorizia-Pazin počíta. Po smrti posledného Gorizia-Pazin gróf Albert IV. Barban spadol pod vládou habsburskej monarchie. V 16. storočí patrila k Benátskej republiky a slávnej benátskej rodiny Loredan. Na začiatku 19. storočia opäť patril k rakúskej monarchii a nakoniec po druhej svetovej vojne, spolu s celou Istria patrila do Chorvátska. Barban je mnoho zaujímavých a historických pamiatok, kostolov a Glagolitic nápisy. Distinguished sú 4 kostoly, zvyšky mestských hradieb, mesto veží s širokými múrmi, mestské lodžie a Loredan palác zo 17. storočia. Dobre zachované stavby z obdobia baroka a gotiky obdobia, fresiek, hlaholických nápisy, kostoly, zámok, mestské hradby a rytierske hre Race of the Ring, aby Barban priaznivé destináciou pre záujemcov o kultúrne a historické dedičstvo. Športoví nadšenci a adrenalín v Barban a jeho okolia môžu tešiť na mnoho cyklotrasy, jazda na koni, jeep a quad dobrodružstvo a adrenalín park v Glavan. Miestne pochúťky si môžete vychutnať v niekoľkých reštaurácií a krčmičiek, rovnako ako na miestnych farmách v okolí. Návšteva Barban, toto malebné malé stredoveké mesto, ktoré vyžaruje šarm, ktorý vás poteší, že je to krása, pokoj a nedotknutú prírodu. Apartmány, izby a rekreačné domy v Barban a okolitých oblastí lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Barban. Vitajte v Barban!

Barban Predpoveď počasia